Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiewiorka13

dla odmiany....szczęśliwe mężatki i szczęsliwi żonaci

Polecane posty

Ja piernicze,wkurza mnie ta stronka...prosze zeby ktos ja zakonczyl,bo mi sie nie udało😠.... Ciągnie się w nieskończoność.........buuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć Dziewczyny i Chłopaku Wczorajszy dzień był potwornie pracowity i w pracy i w domku. POczątek tygodnia...końcówka miesiąca. A do tego wciaz próbujemy doprowadzić do końca sprzątanie po remoncie....jeszcze kilka dni i będziemy mieli ładnie. Dziś odwiedza mnie kumpela, z którą jeździlam na kolonie (najpierw jako kolonistka, potem jako wychowawczyni). Ona jest córką jednego z 9-ciu górników z \"Wujka\".... A jutro moja przyjaciołka z liceum:) W piątek natomiast ma nas odwiedzic moja kuzynka ze swoją kruszynką- Julką 8 miesięcy:) Super, super.... Dziś jak sie odrobię, to z WAmi pobędę.... Buziaki i miłego dnia ps. CZytałam Was, ale nie miałam sposobności pisać. Głaskałam moją perełkę od Was tak jak prosiłyście, a mój mąż ja całował, bo ja mam z tym problem;) M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello ponownie..:) Ja i moja malutka jestesmy juz po sniadanku:) U mnie weekend upłynął pod znakiem zakupowego szalenstwa.Dziewczyny jesli bedziecie w Wawce to omijajcie CH Złote Tarasy,bo zostawicie tam kupe kasy,tak jak ja:D...ale ja to jestem nałogową zakupoholiczką,wiec juz nic sie z tym nie da zrobic,przynajmniej tak tłumaczę to mojemu mężowi;););) No a wczoraj przywiezli mebelki do pokoju dziecinnego...są przesliczne....no ale dla mojej ksieżniczki musi byc wszystko co najlepsze:):)I wlasciwie od strony technicznej wszystko jest gotowe i czeka na nasza slicznotke:) Teraz mamy najwiekszy dylemat-wybieramy imie:P Ale mojemu mezowi i mi podobaja sie diametralnie odmienne opcje...Na pewno chcemy,zeby imi bylo piekne i niepowtarzalne,pasujace najpierw do malesj slicznej dziwczynki,a w przyszlosci do pieknej kobietki:) Pozdrawiam...poprostu szczescie mnie rozpiera:) Maz mowi,ze promienieje...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) Ja dziś od rana wzięłam się za sprzatanie, niestety musiałam wyrzucić kilka kwiatków doniczkowych popadały mi po tym jak koleżanka mi je podlewała i je przelała:O No i zostaw mieszkanie pod czyjąś opieką ehhhh:O Kinia - nie martw się ja omijam złote terasy chociażby z tego względu że mnie nie stać na jakiekolwiek zakupy tam hehe:) Ile tysięcy tam zostawiłaś?:) Szalejesz laseczko nie ma co:) Ale super skoro Cie na to stać to szalej:). Jestem ciekawa jakie imie wybierzecie dla Malutkiej:) Pochwal się koniecznie:D No to sprzatam dalej:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ,HEJ. wKONCU PRZESKOCZYLISMY NA INNA STRONE. wIDZE,ŻE DZIS WIEKSZY RUCH juz a rana.Zapowiada sie dobrze.MAm nadzieje,że dzisia więcej pań znajdzie czas na choc maleńki wpis.Tak chociaz łapka pomachac jak ja czasami,żeby bylo wiadomo,że zyjecie i jest wszystko wporządku. Bobasku ,a ty mialas tu zagladać,co z toba? Yasminko jak tam relacje z M,Mam nadzieje,że bardzo sie stara aty to doceniasz.Troche chyba serduszka mu pokazujesz?No chyba ,że jest inaczej.Nie wiemy co jest,bo się nie chwalisz. Jak tam wasze małe MYszkia. Ja dzisiaj bylam u swojej bratowej.TAMcorka mojego barta chodzi z brzusiem.Jak ja sie nie moge doczekac,aż ona urodzi.Tak ładnie wygląda ten jej balonik.Na szczęście dobrze sie czuje.Szkoda,że trafilam na momen,że byl spokojny.Tak chcialam poczuć jak wierci sie jej w tym brzusiu.Na pewno będzie uroczy. Ostanio nie mogłam sie oprzec i kupiłam taki malutki komplecik,żółto-zielony.Schowala.Jak nadejdzie czas to pewnie nazbiera mi sie więcej takich ciuszko,bo jak wiem ,że dzidzia będzie w rodzinie,to tak jakoś chce sie kupic.A te maleńkie rzeczy sa takie urocze. życze udanego dnia i wesołych humorków.Niech radość będzie zwami,hihi:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja jestem po wizycie u lekarza! Wszystko jest ok. termin porodu wyliczyl mi na 9 pazdziernika 2007 :) teraz mam czekac az zadzwoni do mnie polozna I ona skieruje mnie na badania! Czuje sie ok tylko te pierunskie mdlosci mnie wykoncza :( elcia nareszcie ktos zaczal nowa stronke :P kinia super, ze juz wszystko na przyjscie Malutkiej gotowe!my mamy problem z imieniemdla chlopczyka! dla dziewczynki juz dawno wybralismy :P ejmi przyjemnego sprzatania! kuleczko ja tez juz bym cos malenstwu kupila, ale jeszcze za wczesnie! poczekam gdzies tak do 20 tc! zdecydowalismy,ze wozek I lozeczko kupimy w Polsce! bedziemy tam na przelomie maja I czerwca samlvhodem to bedzie okazja!Nie dosc ze duzo taniej, to I o wiele ladniejsze niz tu! Monia fajnie, ze sie odezwalas! nie lubie jak ktora kolwiek z Was znika chocby na jeden dzien! no wlasnie a gdzie reszta? yasmin, kuleczka, b.ona, wisniowa, kinga, mylo I pozostali? co u Was? caluje 😘 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawitku - a jakie imie wybraliście dla dziewczynki?:) Moje sprzatan ie dobiegło końca, teraz mogę pomyśleć o obiedzie i na nowo zrobic bałagan w kuchni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny widze ze ruszyłysmy z miejsca:P. No i całe szczęście:D. Ciesze się że nasze mamusie ciężarne są zdrowiutkie i dobrze się czują. Ściskam was mocno kochane 🌼 teraz gotuje obiad a potem jade do koleżanki do szpitala bo miała dzisja zabieg mały - czyszczenie macicy. I jade zobaczyc jak się czuje. Więc jestem lekko zabiegana. Bo rano ją przyjmowali a ja byłam z nią a ttutaj już po i musze jechac do niej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gawit:) Ciesze sie,ze z Twoja dzidzia wszystko dobrze,oby tak dalej:):):) Duzo,duzo zdrowia Ci zycze,no i zeby mdlosci Ci mineły:) Znam ten ból;);) U mnie jest na odwrót,z imienie dla chlopca nie mialabym problemu...podobaja mi sie dwa....:P No ale u mnie bedzie córeczka,wiec jest maly problem nie mozemy sie ostatecznie zdecydowac...Mamy na liscie spisane imiona,ktore nam sie podobaja,no i z tego katalogu musimy wybrac dwa:):):) Przeciez nie moze byc przez całe zycie Kociątkiem ani Małą Smoczycą (jak nazywa ją od niedawna mój mąż) :D Ejmi zgadza sie w tym CH ceny wręcz porażają...ale tłumy tam jak nigdzie indziej w Wawce,ale pewnie i tak wiekszosc osób przychodzic tylko oglądac wystawy. Mój mąz mowi,ze nasza córka,zakupoholizm bedzie miala juz we krwi i bedzie miał w domu dwie modystki,i ze pewnie obie bedziemy siedziec non stop przed lustrem:P:P:P Dobrze dziweczynki,ja juz dzisiaj pewnie nie zajrze...ide dzisiaj z mezem na firmowy bankiet....wiec czas juz robic sie na bóstwo;) 🌻 pozdrawiam Was goraco i udanego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć popołudniową porą. Odrobiłam się już z papierkami, chce mi się spać....właściwie prawie zasypiam na biurku..... Ejmi, myślę, że ten kurs to nie żadna podpucha, tylko muszą zebrać grupę, nie pozostaje Cinic więcej poza czekaniem... Moja teściowa jakoś czas temu miała kiepską cytologię, leczyła jakiś stan zapalny szyjki macicy, który niestety nie wyleczył się. Pobrali jej wycinek do analizy. Mam nadzieje, że mimo wszystko da się to wyleczyć- bo to ZŁOTA KOBIETA?! Mam biegunki, ale nie mam torsji- tak mi dziwnie...mdli mnie cały czas, czasem tak mocno, ze nie mogę wytrzymac i zjadam coś, byleby przestało....i mam najdziwniejsze smaki- nawet na rzeczy, których normalnie nie jadam. Kupiłam sobie wczoraj herbatkę dla kobiet w ciaży z firmy HIPP, uzupełnia dietę w żelazo i ma wiele składników witaminowych, miroelementów, np kwas foliowy. Kosztowała prawie 12 zł, ale chyba warto?Jest tam napisane, że pomaga nawodnić orgznim przyszlych matek......to dobrze... Elcia, jaką zasadzkę robicie na boroka księgowego? Pytam z ciekawości. Widzę, że ostro chyba chcecie go nastraszyć? I tak trzymać!! Kinia, fajnie, że już wiesz że to będzie dziewczynka i, że kupowanie spraw3ia Ci taką radość...jak TY jesteś radosna, to Twoja kruszynka też:D Dobrze, że możesz sobie pozwolić na kupowanie różnych rzeczy, bo inaczej gbyło by CI cięko z Twoim uzależnieniem...;) Teżś bym chciała mieć takie uzależnienie;) Kropelka, ja się już nie mogę doczekać jak moja Perełka zacznie się ruszać i kopać...będę Wam przekazywała kopniaki od niej:D I ciekawe czy to będzie chlopiec, czy dziewczynka? Dla dziewczynki mamy imię Marysia (Marianna, po obu babciach), a dla chłopca nie mam pojęcia.....ale coś wymyslimy....jak na razie walczyymy z Wojciem z imieniem damskim, miała być Amelka, potem Emilka, a w końcu została Marysia, przynajniej często bedzie miała imieninki, hihihi Gawit, mdłości są paskudne, wczoraj pomyślałam, że cały ten czas byłby 100razy przyjemniejszy, gdyby nie te mdłosci. Ja dziś skubię winogrona czerwone- pomagają. A jak z Twoją pracą? Jakąś decyzję podjęłaś??? 9 pażdziernik, to dobra data:) Buziaki dla Was i życzymy z Perełką udanego popołudnia:) M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego jak ja sie rozpiszę to mi niekiedy wcina cały tekst i nie moge go odzyskac.Naprodukuje sie,a tu d..pa.Wszystko mi wcięło. Gawitku masz termin w dniu urodzin naszego najmlodszego synka.9 pazdziernika będzie obchodzil 8 rocznicę urodzin.Urodził sie w dniu slubu męża brata.Zamiast bawić sie i szaleć,my znależlismy sie na porodowce.Całe szczęście ,że moje kochanie był przy mnie.Nie przeklinałam go mimo bólu.Cudownie rodzic razem A tak właściwie to był mój pierwszy poród wspólny. Przy Moni iPwle nie bylo takiej okazji.Niestey mój pierwszy mąz nie mial okazji być przy porodzie.Ale wierzę,że teraz ciągle czuwa nad nami,a szczególnie nad swoimi dziecmi. POZDRAWIAM WAS BARDZO I ŻYCZE SZCĘŚCIA NA CODZIEŃ I W KAZDEJ CHWILI WASZEGO ŻYCIA:D:D:D😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochaniutkie:D wpadlam zeby powiedziec dzin dybry;) i zmykam na zajecia, odezwe sie wieczorkiem, pozdrawiam goraco wszystkie nasze przyszle mamusie i cala reszte ekipy, buziaki gorace dla was wszystkich:d👄 papapapap!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia - ja mam na drugie Marysia - to znaczy Maria po mojej babci kochanej. A moje dziewczynki tez maja drugie imiona po babciach. Sara po teściowej a Julia po mojej mamie:), tak sobie obraliśmy i zrobilismy babciom dużą frajde:). A marianna - ładne imię. Ja mam imię dla mojego przyszłego synusia - plany takie są a co z tego wyjdzie zobaczymy:D - Mateusz. Julia miała byc mateusz - ale chyba nam nie wyszło :P. hihihi. mamy mateuszke:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia - wiesz co powiem Ci że Emilek jest teraz mnóstwo, jak ja byłam mała to wstydziłam się tego imienia bo wszystkie dziewczynki to były Kasie albo Anie a ja Emilka i było mi tak jakoś głupio:) Dopiero na studiach podczas jakiegoś egzaminy pani doktor zachwyciła się moim imieniem powiedziała mi że mam piękne imie i że ona chciała mieć zawsze córkę Emilke:) .. no i proszę teraz co dziewczynka to Emilka albo Amelka:) Poza tym Julie i Wiktorie też królują:)Marysia też mi się podoba takie wdzięczne imie:)Byleby nie mowić Mania - bo to już jest lipa:O mam w rodzinie ciotkę manię która jest wredna jak cholera.... ale Marysia.. to jest słodkie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no i jeszcze jedno w szkole zawsze byłam mylona z Eweliną i Ewą bo jakoś nikt nie mógł zapamietać mojego imienia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem,mialam juz dzisiaj nie pisac...:) ale tak weszlyscie na temat imion....To mi sie bardzo podoba Karolina,Karina lub Kalina-i na ktores z tych imion sie zdecyduje,ale moj maz sie upiera przy Wiktorii i Oli:O Moze macie jakies sugestie dziewczynki... A chlopca nazwalabym Sebastian lub Maciej..:)no ale w bocian przyniesie mi sliczne dziewczatko:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no imiona - powazna sprawa:). Emilia bardzo mi sie podoba. Ejmi - sliczne masz imie;) naprawde - nie jest tak bardzo popularne ale jest znane. Kinia - Kalina - to mi się podoba. Wiktori też moze nyć. Ale co do Oli to jakoś nie mamprzekonania. nie wiem czemu ale jakoś ola to mi nie lezy - pewnie dlatego ze to takie pospolite Ola, ela, ala i inne tego typu :o ja wróciłam od koleżanki ze szpitala. jest po zabiegu - ale usmiechnię ta wesoła i pozartowałyśmy. Jutro już wychodzi i teraz musi czekac na wyniki histopatologiczne - trzy tygodnie - kupa czasu w niepewności. Bo w zasadzie mnie wiadomo co jej jest. Dopiero się okaże. Ide napić sie kawusi i potem wpadne do was znowu. Ale brakuje mi tu paru osób:( Yasmin, bobasek, wiśniowa, gdzie wy jesteście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po poludniu! Dziewczynka oczywiscie bedzie Oliwia :) Ogladalismy kiedys z P \"tylko mnie kochaj\" I tam byla taka mala Oliwka, chora dziewczynka, ale tak sliczna, ze zakochalismy sie w niej I wtedy postanowilismy, ze jak nam sie urodzi dziewczynka to bedzie Oliwia :) wiem, ze to teraz popularne imie, no, ale my wybralismy je juz dawno! co do chlopca to myslimy nad Piotrusiem, albo Tomaszkiem, ale to sie jeszcze zobzaczy, bo tu w Anglii beda na niego wolac Piter albo Tomas :( mamy ciezki orzech do zgryzienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J a tozawsze wiedzialam,że jak bedzie dziewczynka to bedzie Monika,a chłopiec to Pawel.Zawsze mi sie takie imona podobały. Jak urodził sie drugi chlopczyk to juz troche trzeba bylo sie główkować.Wymyśliłam sobie jedynie,że będzie miał takie inicjaly jak tata.No i obydwoje majaD.B. Jesta daniel i Damianek.U mnie wrodzinie i znajomi jednak często sie myla i na męza mówia Damian. A oliwka to urocze imie dla dziewczynki.Zreszta Emilka tez mi sie podoba.Jak byłam młodsza to czytałam ksiązke o tytule\"emilka ze srebrnego nowiu\".Juz wtedy bardzo mi sie spodobalo to imie.Ejmi masz sliczne imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh dzięki dziewczynki za komplementy:) Kropelko ja też czytałam te książki mam ich całą serie u rodziców:) Będę miała gościa na 2 dni... koleżanka wyjeżdza i zostawia mi swojego kota - persa, a ściślej kotkę. Nie bardzo ją lubie bo to kot niewychowany ale zgodziłam się tylko uprzedziłam że jak będzie wredna to ją zaniosę do jej do domu i bedę ją odwiedzać.. mam nadzieje że nie będzie tak źle. Przynajmniej bede miała do kogo się odezwać w ciągu dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi - popatrz jak się wszyscy o ciebie martwia i troszczą zebyś sama nie była - masz Romana i teraz bedziesz miałą kota:P. Nieźle. Pezynajmniej wesoło ci będzie i nie bedziesz się nudzić:). oliwia - bardzo ładne imię. Podoba mi sie. moja siostra bedzie miała Natalie albo mateusza. O tego mateusza to już dawno była walka:P I w końcu poszłysmy na ugode ze która będzie miała pierwsza syna to ta da mu tak na imie:). Zobaczymy co z tego wyniknie. Generalnie Z Piotrusiem i Tomaszkiem mam nie zaciekawe skojarzenia - ciekawe ze jakoś tak jest że każde imie się z komś kojarzy. Pól biedy jak kojarzy się dobrze ale jak źle to łoj...Ale chyba jak bym miała wybierac to wybrała bym Piotr. Mojego szwagra brat nazywa się Piotr i wołąja na niego piter:P. A pozatym znam anglika Pitera i jakoś nie kojarzy mi się dobrze. hmmm - nawet dwóch znam tyle ż ejeden w Polsce mieszka już a drugi w Anglii - moja miłość:P.Poważnie \"romansowalismy\" na obozie młodziezowym jak byłąm w Anglii. Najlepsze było to ze ta \"miłość\" trwała dwa razy po dwa tygodnie;P. Bo w Anglii byłam trzy razy ale dwa lata pod rząd z nim na tym samym \"Campie\". Ale jaja były. Ludzie jak se człowiek przypomni te szczeniackie lata to aż żal czasami ściska że nie można do nich wrócić tak an chwilke tylko....ale sie sentymentalna zrobiłąm na stare lata:P i odeszłam iod sedna sprawy - wracając do tych imion - monia a ty jakie masz upatrzone?? Bo chyba mi umknęło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elccia
Mateusz to okropne imie dla chlopca...takie niemeskie...fuuuu....Marysia tez niezaciekawe:O Wiecej polotu drogie panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm polotu to znaczy co?? mamy nazwac swoje dzieci Isaury albo Pedro :P bez jaj proszę.... Nie mam zamiaru krzywdzic dzieciaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pozatym to zanim ten mój syn się znajdzie na tym świecie to pewnie jeszcze zmienie zdanie:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dawno mnie nie bylo i prosze w koncu przeskoczylyscie te nieszczesna stronke 154 Nie wiem czy wszystkie wiecie, ze nie musicie szukac nas po calym topicu,wystarczy raz znalezc i sobie dodac temat do ulubonych. Na koncu tematu jest plusik ,ktorym sie to robi Myslalam ze wiecej naplodze ale chce jeszcze poczytac, jakies ogloszenia z praca,bo juz mnie powoli dopada depresja . Nie moge tak wiecznie siedziec w domku.Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor... My z mezem wrocilismy szybciej z bankietu...niestety nagle zle sie poczulam i czuje sie coraz gorzej:( Mam straszne zawroty głowy i zbiera mi sie na wymioty...wiec najprawodpodobniej zalicze dzisiaj jeszcze naglą wizyte u pana doktora:O Oby to nie bylo nic powaznego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka - milka hahahahaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×