Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Claudi:) witaj:) Mikimaus:) Przyznam, ze nie znam tej sukni White One, na wzór, której szyłaś, ale nie wykluczam, że gdybym nie wpadła na moją, a zobaczyłambym tą, to mogłoby się okazać, że miałybyśmy takie same;). Zależało mi na prostym kroju sukni. Są dziewczyny, które dobrze wyglądają w wielkich sukniach lub z wieloma ozdobami i odnajdują się w tym. Ja przyznam, że nie widzę się w takich ubiorach, a suknie o prostej linii urzekają mnie;) Ale to oczywiście kwestia gustu:) Obrączki jednak mamy różne, ale na zdjęciu wydawały mi się podobne. My mamy płaskie fazowane , ja mam 5, a A. ma 6, ale fazowanie zmniejsza optycznie obrączkę o ok. milimetr. Zdecydowaliśmy się na różną szerokość obrączek ze względu na dość dużą rozbieżność budowy dłoni (mój rozmiar to 12, a A. 28:), ale u Was chyba też jest spora różnica:) Ale się rozgadałam, a ślub był już (aż trudno uwierzyć) półtora miesiąca temu prawie). Buziaki dla Was... Kingo:)... posłucham doświadczonej mężatki - Ciebie iiii postaram się zorganizować romantyczny remont:):)):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieczynki podzielę się z Wami refleksją - zupełnie inaczej się z Wami rozmawia, odkąd wiem, jak wyglądacie :) No i dzisiaj przeczytałam całe forum od początku, żeby Was lepiej poznać, bo ja chociaż \"upiekłam się\" 24 czerwca, to dołączyłam do tego topicu trochę później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też młoda mężatka 🌻: weekend napawa mnie radością, mam tysiące planów, o wiele za dużo jak na raptem dwa dni;):) ogarnąć chatkę, spotkać się z Rodzinką, może wyskoczyć do kina, zadbać o ducha (...), przeczytać to i owo, bywać na naszym topicu, odpisać na 2 listy oraz 1 maila, upichcić coś dobrego, zrobić pranie + prasowanie... no i obowiązkowo cieszyć się swoim \"tu i teraz\", smakować szczęście moje codzienne:):)❤️❤️ claudi_alb:) witamy Cię !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też młoda mężatka
Martaana - Ty masz chyba dłuższe te dwa dni weekendowe niż ja ! Bo moje plany, to poleżeć z mężem na kanapie - i tyle - a zajmie to nam tyle czasu, że i tak będziemy narzekać, że za krótki weekend. Aczkolwiek ja z racji chorobowego i tak mam cały czas wolne - ale bez męża w ciągu dnia to jest inne wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaa !!!! zapomniałabym, też młoda mężatko, 🌻 oczywiście jeszcze leżenie na kanapie z moim najsłodszym...............:):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też młoda mężatka
A widzisz - leżenie na kanapie jest szalenie popularnym spędzaniem czasu :-) Prawie każdy to lubi - ale jak Ty to upchniesz w swoim terminarzu to pojęcia nie mam ;-) No dobra - czas zebrać "dupę w troki", zrobić sie na bóstwo, bo maż na kolacje zaprasza 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz, kochana, jak już żyć to pełnią życia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):);) miłej kolacyjki Wam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jak ktoś chce sam się zdecydować na odstrzał to czekam na fotki. :D Mówiąc jaśniej czekam na fotki. Oczywiście w odpowiedzi wyślę swoje. A tak poza tym to co tu tak cicho się zrobiło??!! Był tak gwar od rana że nie mogłam za wami nadążyć a teraz NIC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewuszki niedługo jedziemy odebrac zdjecia ,jak tylko je odbierzemy postaram sie je tu wrzucic.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniusia zaraz Ci wyslę ;) dziewczyny dostałyście moje zdjęcia???? Wczoraj wysłałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość validos23
Witam Was cludi_alb i Kasiak 84❤️ Ja wczorajszy wieczór spędziłam z mężem w łóżeczku. Z jego uchem troche lepiej ale najlepszą rzecza jest to, że za pół roku się broni:):):) Zgodzę sie z mikimaus, że jakoś tak inaczej się z Wami rozmawia wiedząc jak wyglądacie! też młoda mężatka - kanapa i mąż to to co miesie lubą najbardziej:) dianusia -czekam na zdjęcia:):) kasiak 84 wyślij mi zdjęcia na validso23@interia.pl bo niedostałam Całuski wszystkim na ta piękną niedzielę:):) Wszystkim którym nie wysłałam zdjęć obiecuje zrobie to w poniedziałek:) 🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taak, validos:) po pierwsze primo: mąż i łóżeczko. To tak oczywiste i tak najważniejsze, że już nawet nie wspominam o tym;)❤️❤️:) A poza tym niestety albo i stety, wiele innych rzeczy do zrobienia. Też młoda mężatka o to pytała - odpowiedziałam jak jest u mnie:) Sęk w tym, że optyka i poczucie czasu u osoby pracującej zawodowo i dbającej o dom bez fachowej pomocy zmienia się jednak w stosunku do osób nie pracujących akurat i tę pomoc mających:) ci pierwsi muszą w weekend znaleźć siłę nie tylko na odpoczynek ale i na obowiązki. To naturalne:) ( a mój plan udaje się realizować, tak na marginiesie !:):) ) pozdrowienia🌻🌻spokojnej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Życzę Wam miłej niedzieli :) Witam nowe koeżanki :) Kasiak84 dzięki za fotki, wkrótce wyślę swoje. Czy jeszcze komuś nie odesłałam????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🖐️ Witam was dziś pełna radości i tryskająca energią i optymizmem ;) Mój ukochany mąż wrócił do nas cały i zdrowy i dodatkowo z głową pełną pomysłów ;) Kiedy zadzwonił dzwonek do drzwi...Normalnie to był przecudowny wieczór ;) A Julka..kiedy Marcin do niej podszedł to ona tak na niego popatrzyła..Tak jakby ze złością :P Ale kiedy on ja wziął na race to zaczęła sie smiac i piszczeć jak to Julka ;) I wieczorem to juz jak ja ją usypialam to nie zasneła...Musiał tatuś przyjść i zasnęła w ciągu 10 minut :P A my przegadaliśmy chyba całą noc...Dwa tygodnie bez mojego faceta to stanowczo za długo :P Prace ma tam załatwioną gdzie pracuje szwagier. Zacznie dopiero od Listopada. Będzie zajmował sie tym samym co tutaj tyle, ze tam oczywiscie warunki lepsze...Na początku pomieszkamy z szwagrem - dzięki Bogu mają swój domek i nawet duży tak że z pewnością sie pomieścimy ;) Wszyscy zadowoleni z takiego obrotu sprawy :D Tylko ja sie boje..Boje sie tego jak tam bedzie :(... Wczoraj cały dzień byliśmy u teściów i Julia oczywiscie jak tylko straciła Marcina z zasiegu wzroku to nic tylko płacz ;) Pogoda nam dopisuje i dzis wybieramy sie na dzialke ze znajomymi... mikimaus - 🌼 Kiedyś - ja widze, ze tutaj to sie teraz rozmówka na temat sukni wzięła ;) Ja miałam suknie z gorsetem...To było dla mnie najważniejsze ale ostatneczny efekt - jak dla mnie - był powalajacy ;) A remont był choć troszke romantyczny ;) ??? martanna - no to musze powiedieć że bardzo pracowity weekend ;) też młoda meżatka - o tak leżenie na kanapie szalenie popularne jest na pewno ;) a_guu - 🌼 Dianiusia - 🌼 Kasiak - dostałam fotki i musze powiedzieć ze są cudowne :) Miałaś prześliczna suknie...Widać że impreza udana ;) I że zostało zawarte kochajace sie małżeństwo 🌼🌼 validos - 🌼 Dziewczyny jest mi głupio ale ja wam nie moge wysłac moich fotek bo nie posiadam :( Na komputerze nic...Dodatkowo nie mam aparatu cyfrowego...Moge wam natomiast przesłac kilka fotek mojej Julci...Moimi ze mam tylko kilka...Rozumiem jesli sie na mnie wkurzycie ale ja poprostu nie mam takich fotek :( No to kto chce fotke Juleczki ;) ????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga🌻 poproszę o fotkę Julci oczywiście, nasze też prześlę. ( Lubię być aktywna, Mąż twierdzi że jestem pracowita mróweczka;);)ja nie mam aż takiego poczucia....ale naprawdę, no tyle jest w życiu ciekawego do zrobienia ! nie wiem jak Wam, ale mnie pędzi czas nieprzytomnie ! dość o mnie, piszcie co dobrego u Was:):):) ) uściski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość validos23
Kinga_23 proszę o fotki Julci przcież kiedys też bedzie jedną z kafeterowiczek:):) ja swoje wysle jutro! z pracy mi jest lepiej ! bo idzie szybcie:) w domu jakis ten internet wolny:( martaanna -pracusiu:) wiesz jak ja mam coś do roboty to mnie nakręca do działania nio i czas biegnie jak zwariowany z tym się zgodzę! Kasiak 84 i claudi_alb czekam na fotki:) Zmykam do kina na film z Żebrowskim:)❤️ Miłego wieczorka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry kobietki :) Widzę, że większość miała w weekend prawdziwe leżakowanie :) U nas była taka piękna pogoda nad morzem, że nic tylko leżakować na plaży...My z mężem byliśmy w sobotę w kinie na Samotności. Niestety film mnie nie poraził :( Książka była zdecydowanie bardziej wciągająca, a na filmie zamykaly mi się oczy z braku jakiejkolwiek akcji... A w niedzielę byliśmy z teściami na grzybach w lesie. dziś od rana mąż w pracy a ja znowu sama. Wiem, że mam to szczęście, że mam go przy sobie, a nie tylko na weekendy. No, ale my swoje już przeszliśmy- ponad rok czasu widywaliśmy się tylko w weekendy a czesto rzadziej. Wierzę, że tyz z Was które mają męża od święta też się tak ułoży, że będziecie już tylko razem :) Ach i muszę Wam jeszcze powiedzieć, że niebawem zaczynam studia, z czego strasznie się cieszę, bo bez pracy można oszaleć. A tak chociaż raz na 3 tygodnie będzie jakieś wyjście do ludzi :) Miki - 👄 🌼 i słoneczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się ponownie Widzę, że następuje wymi8ana fotek. Ja jakieś tam mam, ale wolę poczekać, aż dostanę od fotografa, wtedy wam wyślę A co do widywania się w weekendy- z moim mężem od 4 lat widujemy się prawie codziennie, a teraz on wymyślił, że jak skończy studia (za 1,5 roku), to wyjedzie za granicę. Trochę się boję, a trochę cieszę, bo my tak mamy, że jak się parę dni nie widzimy, to od razu jest między nami lepiej. Z tym, że jest różnica między paroma dniami a miesiącem na przykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość validos23
dzień dobry dziewczynki:):) Miłego dnia Wam życzę, bo ja nie lubie poniedziałków:(:( mąż znowy poza domem i ciężko po weekendzie z nim się do tego przyzwyczaić:( Polecam super film "Kto nigdy nie zył" poszłam przez przypadek bo wylosowałam bilety ale warto:) Całuski dla Wszystkich!:):):)❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o \"Samotności w sieci\" słyszę, że to niedobra ekranizacja niedobrej książki...miałam pójść ale mnie to trochę zniechęca:( bardzo jednak lubię Cielecką i Chyrę także:) hmmmm.... validos, dzięki za filmową sugestię. Skoro już przy filmach, \"Plac Zbawiciela\" na pewno \"zaliczę\":) pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki!!! Nie będzie mnie za duzo widać bo w pracy na pirwszą zmianę i szef non stop się kręci a nie chcę nawet z nim rozmawiać a o kłopotach już nie wspomnę - nie chciałabym ich na koniec stażu. Teraz przez tydzień będziemy siedzieć u teściowaj bo sama jest w domu i obiecaliśmy że jej trochę potoważyszymy żeby tak nie myślała (bo jutro teścia wywożą do Poznania do kliniki). No a ona netu niestety nie ma. Poproszę fotki bo ktoś wysyła więc proszę do mnie też. Kasiaczku niestety twoje foty oglądnę dopiero w następnym tygodniu z wyżej wymienionego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a_guu, dla Ciebie na ten czas i dla Twego Teścia moc ciepłych fluidów, ściskam kciuki i niech GÓRA dba o całą resztę, na którą nie mamy wpływu:) wierzę, że wszystko potoczy się pomyślnie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też młoda mężatka
Ja zawsze w takiej sytuacji udaję się do sklepu z zabawkami, wierząc w mądrość i umiejętne doradztwo pracujących tam ekspedientek, lub pytam rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też młoda mężatka
Owego małego solenizanta, lub solenizantki - bo przecież nie swoich rodziców ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×