Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Aguu to moje imię, ale jak już jestem Kasiak to jestem choć teraz raczej powinnam być KasiaG :D już nie KasiaK. No to te same tabletki jak ja miałam, dodatkowo przepisał mi nospe :) Będzie dobrze, trzeba być dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkatułko!!!!!!!!!! JESTEŚMY Z TOBĄ - Z WAMI 🌼🌼🌼 Dacie sobie świetnie radę :) Ale będziecie mieli radosne Święta już z małym Zajączkiem :) Upomnę się o numer tel. na gg :) A Ty daj znać jak tylko bedziesz mogła :) 👄👄👄 dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie weszłam i tyle wiadomości!!! Ja też ściskam kciuki, wszystko będzie dobrze Szkatułko🌻 Trzymajcie się cieplutko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkatułko oczywiście trzymam mocno kciuki choć pewnie już za późno ;) Ale wczoraj nawet nie miałam głowy wchodzić tuu na kafe. Jeszcze dziś nie doszłam do siebie po wczorajszym. Ale mniejsza o to było minęło nie będę wracała do tego!!!!!! Szkatułko 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 -> (już pewnie) dla WAS :D Kaisu mnie też przepisał nospe ale ja jej brać nie chciałam tak więc jej nawet nie wykupiłam. Jak ma tylko ulżyć w bólu ta ja się wolę chwilę pomęczyć choć tak prawdę mówiąc ta luteina działa cuda bo już zapomniałam co to ból choć wczoraj z nerwów trochę go czółam ale to tylko przez moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jedno!!! Souris bardzo się cieszę, że wreszcie między wami się układa NARESZCIE :D A co do \"przygody\" na spacerze to naprawdę się nie przejmuj babskiem bo szkoda tylko nerwów a przecież złość urodzie szkodzi ;) Nic dziewczynki życzę miłego weekendu. Ja niestety jutro do pracy :o bo niedziela targowa :( Kto wymyślił taki bezsens!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!! wróciłam ze szkolenia a tu takie wieści!!Szkatułko jestem z Wami:):) może już jest Was 3-jka:):):):):):):):):):) całuski szkolenie tak sobie jak to szkolenie!! dobrze ze juz w domku! Miłego weekendu i wielkie całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, Bartuś w brzuszku jeszcze :) Chciał zrobić psikusa na 1 kwietnia, a tak mnie kłuło,że mysłałam, ze to już.Wpadłam w panikę, bo taki ból. ze jak doszło do mnie, że to chyba nie skurcze to nie wiedziałam co robić, myślałam, że coś się stało. Brzuch mi opadł i już na dniach, ale teraz to już będzie to. A tak mi ciiężko...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Szkatułko ale masz psikuśnego tego Bartusia ;) No jakoś musisz wytrzymać ani się nie obejżysz a będziesz w domu miała sój wyczekany skarb :D Ale nam nadzieji narobiliście i jednocześnie przyspożyliście wiele radościu a tu proszę taki psikus ;) A mnie mąż się pyta jakie jest prawdopodobieństwo, że lekaż nie zauważył drógiego dziecka przy ostatnim usg. Cały czas liczy na biźniaczą ciążę ;) :p 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeeeehhh, a my już szykowałyśmy się do Twojego męża na \"pępkowe\" :) W takim razie jeszcze poczekamy, ale skoro brzuch już Ci opadł, to chyba rzeczywiście na dniach??? Pozdrawiam, buziaki, uściski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia i miłego dnia:) pogoda śliczna no i ta Rocznica...:):):) nic to, że pracowy poniedziałek :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Etam! Trzese sie ze zlosci! Meble kuchenne dojechaly owszem, zajmuja niemal caly salon. Tymczasem ja mam 6 osob oprocz nas ugoscic na swieta :( Chyba w lazience bede przygotowywac te potrawy, a usadze ich w garderobie, bo tam jest najmniej zagracone :( :( :( Meble stoja bo anjpierw trzeba polozyc fartuch a Moj akurat teraz ma trudne dni w pracy i wraca po 20 :( Juz to widze jak do piatku ta kuchnia zostanie zmontowana i zacznie spelniac swa funkcje a nie gracic mi salon. Zalamka :( :( :( Tak czy siak chociaz Wam zycze milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Souris - a nie możesz zawołać kogoś do pomocy? I uporasz sie z tymi meblami do Świąt :) No właśnie - jak Wasze przygotowania do Świąt? U mnie jakoś markotnie :( bo nie jedziemy do moich rodziców i to będą pierwsze Święta, których z nimi nie spędzę :( Zostajemy w domu, co znaczy, że będziemy chodzić świętować do teściów. W związku z tym zaoferowałąm teściowej swoją pomoc, tzn., że mogłabym coś przygotować, ale twierdzi, że nic nie trzeba i że da sobie radę. Trudno :( I tak postanowiłam conieco przygotować, tylko nie mam pojęcia co??? Może mi coś łatwego podpowiecie? Ciasto albo sałatkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość validos23
Oj dziewczynki jakos klimaty Świąteczne nie bardzo nam sie udzielaja:(:( ja też jade do domu a tam tylko tata!! -mama nie zleci a brat tez poza krajem!!:( wiec święta z teściami! tez sie ciesze ale ne ma jak to swoja rodzina z która sie spedzało każde święta! Cóz takie zycie! nic nie zrobie! dam rade! w czwartem juz wyjezdzam bo musze cos w domku przygotowac! niestety ze wszystkim sama!:( wiec klimaty jak i u Was nie zaciekawe! bleeeeeeee Cóz Wam mam powiedzieć- głowa do góry:):): damy rade!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) Ostatnio znów jakoś mam strasznie zabiegane dni, teraz \"wykroiłam moment\" dla siebie:) i wpadłam tutaj do Was. Nie mogę doczekać się czwartku, bo od czwartku mam mikro 6 - dniowe ferie;) oczywiście świąteczne. Co do przygotowań śwątecznych, to akurat tym razem spędzamy je byc może w większym gronie. Możliwe, że moja teściowa przyjedzie do nas;), moja siostra ze szwagrem będzie;), liczę na to, że będzie milo i sympatycznie, a co do pomocy, to mnie chyba przypadną sałatki:) Souris, wydaje mi się, że powinnaś poprosić o pomoc. Przecież nikt nie może wymagać od Ciebie cudów. Powiedz, że potrzebujesz pomocy i zrób poprostu święta \"skladkowe\". Moja siostra, kiedy urządzała pierwsze święta w swoim mieszkaniu, zdecydowała się ugościć 12 osób. Było wspaniale, ale wiadomo, że sama nie bardzo dałaby sobie radę, więc nastąpił \"podział obowiązków\", nikt absolutnie nie miał nic przeciwko temu i było naprawdę wspaniale i wesoło:) Pozdrawiam serdecznie:) A co do pogaduszek tutaj, mam pytanie dziewczynki:) Jeśli miałybyście się określić odnośnie wydawania pieniędzy, to jakbyście określiły siebie, bardziej rozrzutne, czy bardziej oszczędne?? Poddaję taki wątek dyskusji, gdyż ostatnio zastanawiam się nad tym i mam wrażenie, że jestem sknerą. Jakoś aż trudno mi w to uwierzyć, bo nigdy nie postrzegałam siebie w ten sposób. Mówiąc sknera nie mam na myśli tego, ze żałuję komuś czegoś, ale jakoś tak staram się gospodarować pieniędzmi, że na wszystko wystarcza mi to co mam w portfelu, nigdy na zakupach nie sięgam po karty bankomatowe, czy kredytową. Mój mąż jest chyba bardziej rozrzutny ode mnie, a jak jest u Was?? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kiedysiu! Ja mam chyba sytuacje podobna do Ciebie! predzej mój mąz poszaleje niz ja! zadko kupuje cos od tak!! moje wydadki sa bardzo przemyslane:):):) i tez naleze do oszczednych osób!! wiesz jak bym nie musiała patrzec na to ile wydaje t sytuacja pewnie była by inna:):) ale cóz! chcemy sie budowac-aha mam juz umowe wstepna kupna działki:) za 2 miesace po podziale jest nasza!! -SUPER:):):) Wiec jak widac mężczyźni moga byc bardziej rozrzutni od kobiet:):) Miłegod dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku:) Hej:) Gratuluje, wspaniale, że coś posunęło się naprzód w sprawie działki i możecie zacząć planować:) My też strasznie się cieszymy, gdyz nasze mieszkanko rośnie już na dobre:) Ostatnio byliśmy na budowie w sobotę i jak się okazalo ściany zewnętrzne parteru już są. Teraz działowe robią:) Czyli to, z czym najdłużej schodzi, czyli wylanie fundamentów, piwnic i garaży skończone i wyschnięte:). Jak zauważyłam budowanie powierzchni mieszkalnych idzie im bardzo szybko:), tak, że może jeszcze w tym roku urządzimy parapetówkę:)??Jakby co, to zapraszam:):):) Buziaki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOLNEEEE! Dziewczynki, już dzisiaj wyjeżdżam, więc składam Wam Życzenia: Zdrowych i pogodnych Świąt, przystojnego i bogatego zająca ( macie taki zwyczaj? ) :), mokrego śmigusa - dyngusa!!! Przyszłe mamy dbajcie o siebie:) Szkatułko oj to już chyba ostatnie dni;) Dla pozostałych - całuski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emsy, dla Ciebie także życzenia pięknych Świąt😘miłego świętowania i odpoczywania:) uściski serdeczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W związku ze zbliżającymi się świętami Ślę moc uśmiechów z uściskami Święconka niech dobra będzie By ludzie Was kochali zawsze i wszędzie Bądźcie dla wszystkich zawsze serdeczni Mili, uprzejmi, ułożeni i grzeczni Niech się w życiu dobrze Wam powodzi Niech w Waszym życiu będzie brak pożarów, lawin i powodzi Życie niech się Wam dobrze układa Kinga z rodzinka te życzenia wam składa! Wesołych światek 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻 🌻 \"Trzeciego dnia zmartwychwstał\" Święta Wielkanocne to Święta Życia, które jest mocniejsze niż śmierć i które zwycięża nawet wtedy, gdy już wszystko wydaje się stracone.... Życzę by ten czas przyniósł Wam i Waszym bliskim wytchnienie, radość, pokój, nadzieję, odnowienie sił... :) uściski ! 😘 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki ja zaraz jade juz na Święta! wiec życzę Wam Pięknych i rodzinnych Świąt! w otoczeniu tych których kochacie i którzy są Wam bliscy ....duzo radości i miłości!! pogody ducha i odpoczynku. Cieszcie się i radujcie :):) W dniu wielkiej nocy, życzę Wam wielkiej mocy, zero zmęczenia, dużo natchnienia, serca szczerego, domu ciepłego, niech świeża będzie Twoja pisanka i radosnego Co dzień poranka! Aha mam pytanie do przyszłych mam:) czy jakos przygotowywałyście sie do ciąży czy poprostu stało się:):) chodzi mi o jakies badania:) bo chyba zaczniemy na wakacjach starać sie o dzidziusia:):):) to tak z nowinek u mnie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:) Wpadłam teraz, żeby poprostu życzyć Wam wspaniałych Świąt i mnóstwo szczęścia, pomyślności i radości w życiu:):):) Serdecznie pozdrawiam, Wasza Kiedyś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wpadłam na chilkę;) Jeszcze raz życzę Wam dużo słońca i usmiechu w te święta :) My spędzamy je w domu. Mąż ma jeszcze gips, a ja nie wiem co mam ze sobą już zrobić. Jest mi strasznie ciężko, wszystko mnie boli i nogi mi puchną:( A Bartuś chyba czeka jeszcze te 20 dni :) Prawie każdej nocy mi się śni poród lub synek, który nie jest do mnie podobny itp. Mam takie przeplatane chwile - raz bardzo boję się porodu, a innym razem jestem spokojna i az płaczę ze szczęscia. Gdy zbliza sięi wiem, że w każdej chwili noże nastąpić rozwiązanie, jest tak jakoś inaczej niż jeszcze przed tygodniem. Wszystkie niepewności czy dam radę są tak blisko i tak blisko jest już nasze Szczęście :) Wesołych świąt!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh, przytyłam 16 kg...Ostatnio nie jem dużo, bo jakos zamiast na początku to na końcu ciąży mnie mdli;) a więc w święta nie objem się jak zwykle, ale Wy objadajcie się pysznościami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też życzę Wam wszystkiego najlepszego, najmilszego i wymarzonego :) Niech Święta upłyną Wam rodzinnie i radośnie 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkatułko! Z każdym dniem coraz mocniej trzymam kciuki :) Będzie dobrze :) Muszę sie pochwalić: od 3 dni czuję ruchy mojego maleństwa, jescze nie kopniaki, ale takie \"motylki\", albo raczej \"mrówki\" :) CUDOWNE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×