Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Emsy, ja też jestem ogromnie ciekawa! Mam swoje przeczucia, ale lekarz jeszcze ich nie potwierdził. W czwartek mam usg \"połówkowe\" na nieco lepszym sprzęcie niż dotychczas, więc może coś ujawni moja kruszynka! Zresztą ja tam już i tak swoje wiem - czekam tylko na potwierzdenie! Ciekawe, jak będzie? Powiem wam jeszcze, ze odkąd moje maleństwo kopie jestem w nim szaleńczo zakochana ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki!!! Kiedysiu termin przypuszczalny mam na 16-18 llistopada ;) Przypuszczalny bo oczywiście myszy mi kalendarz zjadły i nie wiem kiedy miałam ostatni raz @@ a za każdym razem na usg wychodzi inna data ;)zobaczymy tym razem jaka mi wyjdzie a idę dopiero 1 czerwca (ale mój szkrab będzie świętowac ;) :p) Co do mojej owulacji to też nigdy nie miałam potwierdzone ale często to czułam a nie ma co w te dni nieźle dawał mi do wiwatu mój organizm. Jednak ostatnimi czasy wszystko ucichło (ostatnimi to znaczy dużo przed ciążą). 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ! ale dzisiaj ponuro, marne szanse na wyjście jak na razie, robię więc domowe rzeczy i chyba zaraz wskoczę jeszcze do łóżeczka Bardzo Wam dziękuję za wsparcie ws mojej decyzji... to dla mnie wiele znaczy:) na razie czuję jak powoli schodzi ze mnie napięcie, a ten rok w pracy zaczął się wyjątkowo niemiło, akurat jak na złość na czas początków ciąży:O Ale tak to w życiu bywa czasem - jak się plepszy to się popieprzy:P Miki, czuję że będzie u Was właśnie Kruszynka, czyli ONA...:):).... Trudno TO z czymś innym porównać bo jest INNE właśnie : od niedzieli mocno wsłuchuję się w sygnały z brzucha, mam wrażenie że nasze Młode daje już znaki..... ale numer :D;) prawdziwe cuda...jak napisała Szkatułka nic tylko płakać i trwać w zdumieniu nad tym wszystkim.... Pozdrowionka dla wszystkich i dla Maluszków !!!!!!❤️ Piszcie co u Was jak się czujecie przed, w trakcie i po, a także pomimo :);) Tmm, Szkatułka, Souris - brakuje Was...😘 dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ja juz po wizycie u mojej kochanej lekarki:) ale sie ucieszyła ze bedziemy zachodzić w ciąże jak to ona powiedziała:) mam zaczac działac odrazu a za miesiac na usg zobaczyc jak jajniki pracują:) szkoda tylko ze maz w delegacji! ale musze mu powiedziec ze ma byc czesciej w domu!:) ma w sumie 1h drogi wiec nie jest daleko:) w sumie! W pracy! mam lekkie zamieszanie! siostra na Słowacji! wiec troszke sobie posprzatam! i odpoczne od bycia rodzicem:) Wiecie co!! jakos ostatnio widze tylko kobiety w ciąży!:) i dzieci! nie wiem co mi jest:) :) ale chyba to dobry znak Wiec do dzieła:) a wszystkim zafasolkowanym gratuluje z całego serca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja tez widzę wokół dużo dzieci i kobiet w ciąży. Chyba wyż demograficzny z lat osiemdziesiątych zaczął powiększać rodziny ;-) Pozdrawiam, z zapracowanego miejsca. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje serdecznie wszytskim Mamusiom, tym przyszlym jak i naszej swiezo upieczonej Mamie, Szkatulce! Zapewne nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazic takiego bezmiaru szczescia, jaki przezywacie :) Trzymam tez kciuki za Validos :) Pozdrawiam Was wszytskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, jak się zgodnie odezwały na apel Marty! jeszcze tylko szkatułko niech choc słówko piśnie (pisze) ! Marto, ja mam włśnie odwrotne przeczucia do Twoich odnośnie mojego Maleństwa... :) Ale co tam! Większość wróży mi chłopca, ale jest garstka takich, co w zaparte idą \"w dziewczynkę\", w tym i moja mama (znana przepowiadaczka płci :) ) więc już sama nie wiem :) Cokolwiek będzie, będzie szaleńczo kochane przez swoich rodziców :) No i może już w czwatrek się okaże... A Twój Maluszek pewnie zaczyna brykać, bo to już czas na \"motylki\" w brzuchu. Chociaż ja miałam na przykład wrażenie, że po wewnętrznej stronie brzucha grasują mi mrówki :) Ciesz się zwolnieniem, wypoczywaj, Małe będzie Ci wdzięczne za każdą chwilę relaksu :) Ja staram sobie jakoś wynagrodzić chodzenie do pracy i na dozory kuratorskie i nie odmawiam sobie popołudniowej drzemki, nie zasuwam już tak w domu, kiedy tylko mogę, to zwlaniam.... No, ale teraz muszę przyspieszyć, bo w weekend zjazd na podyplomówce a ja mam jeszcze kilka rzeczy do napisania :) Dziewczynki trzymajcie się ciepło :) Buziaki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ! Validosku, trzymam kciuki mocno ! :D jak już zauważyła Miki, bocian na ten topik przylatuje dość regularnie jak dotąd, więc....:):) Tmm kochana, nie zapracuj się nam plis, za to cześciej pisz !:) Souris, pozdrówka🌻 Miki, Szkatułka pewnie nie ma ani czasu, ani głowy teraz by tu zaglądać ale to zrozumiałe;):) tak czy owak wczesniej czy później czekamy na wieści od Niej !:) Miki, powodzenia jutro i niech się okaże ! Moja szefowa zareagowała na wieść o wolnym ze spokojem i sympatycznie, a tak się obawiałam...!! ( sama starała się o dziecko jakies 4 lata i widać, że empatii dla spraw ciaży Jej nie brakuje ). Pogoda dziś u nas w kratkę, czeka mnie niezbyt miła wizyta u dentysty, jakiś odbiór wyników, a w ramach relaksu idę poszperać w ciucholandzie;) ostatnio nie mogłam się oprzeć i nabyłam znaleziony tam piękny, dość długi pas tkaniny - sari ?? - w rzadkim odceniu głębokiego turkusu-morskiej zieleni, z ornamentami czarnymi i ecru, z materiału a la jedwab, no urzekający:) nie wiem tylko na razie co z nim zrobić hihi;) sam w sobie mnie zachwycił i już :P Dla Maluszka, choć się już rozglądam, na razie nic z ciuchów jeszcze nie mam. Niby przesądna za bardzo nie jestem, ale...pewnie przyjdzie na to czas:) dobrego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuś, no staram się, staram nie zapracowywać, ale ja to lubię, więc wiadomo, jak ktoś coś lubi, to to robi :-) Nie bardzo tez mam co tutaj do Was piasć, bo właściwie jest praca-dom-praca-dom-praca-dom-praca-dom-WEEEKEND :-D I tak na okrągło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tmm, to pisz nam chociaż o sowich szalonych weekendach! Człowiek wypadł chwilowo z obiegu, to chociaż chętnie poczyta :) :) :) Martuś, uważaj, to wciąga! Ja gdzieś tak od czwartego miesiąca stałam się bywalczynią lumpku i zawsze coś \"rozwojowego\" wyszperam :) Niektórych rzeczy nawet nie zdążyłam założyć, bo brzuszek był szybszy, ale ta adrenalinka na łowach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam doła! a jakos tak! w sumie chodzi o to ze mój maz to gółwie w delegacji! i jak tu planowac dziadzie! jest od pt-do niedzieli nio czasem w tygodniu ale rzadko bo zaczoł im sie sezon! wiec nie wiem jak mam zajść w ciążę sama zrobiłam sobie dzisiaj badania na przeciwciała rózyczki i hormony tarczycy! bo ostatnio miałam na granicy! normy! w sobote jedziemy do Białki na weekend do domku! ze znajomymi wiec mam nadzieje ze \"wyskoczę z doła\" Ide do wanny sie relaksować:(:( martaanna dziękuje za słowa otuchy:) mam nadzieje ze masz racje! Tmm zagladag cześciej do nas:) praca nie ucieknie:) Miki-chłopiec czy dziewczynka:):) czekamy :)nio i mam nadzieję ze motylko szybko zaczną być kopniakiem w bok:) Kiedysiu!! a u Ciebie co słychać!! Szkatułko:) miłej nocki! i zaglądnij:) Ja chyba sie położę ! sen njlepszy na doła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku, kopniaki już otrzymuję od jakiegoś czasu i bynajmmniej nie w bok, lecz w pęcherz :( Uroki stanu błogosławionego :) Dobranoc dziewczynki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos, nie ma się chyba co dołować na wyrost, a nuż krótkie pobyty Męża będą akurat w samą porę ?? nie ma co przesądzać ani się gorączkować, a stres przecie jednym z najlepszych środków antykoncepcyjnych;) bądź dobrej myśli !:)❤️ Miki, ciekawa jestem kto ma rację: ta większość od płci męskiej, czy mniejszość z Twoją Mamą i mną ;)D Mój B. wespół z ginką twierdzą uparcie, że widzieli i wiedzą:D ( ja akurat nie patrzyłam non stop w monitor )niech im bedzie:P ;)czekam na kolejne usg i powierdzenie tej wiadomości. Ale mam przeczucie, że jest prawdziwa:) Co do uzależnienia od łowów to chyba mi nie grozi, bom już nie nowicjusz w tej dziedzinie;):P a z ciążowymi rzeczami faktycznie zachowuję umiar i nieraz się zastanawiam co tak naprawdę kupić w tej żywo zmieniającej się sytuacji...i czy w ogóle coś;) Tmm:)dobrze że jesteś. Tak sobie myślę że osobiście nie jestem tylko \"moim brzuszkiem z małym Lokatorem\", choć to priorytet jaki się kształtuje teraz w sposób naturalny. Mimo to nie czuję potrzeby udziału w topikach ciążowych i rozprawiania w koło o jednym. Nasze różnorodne środowisko bardziej mi odpowiada:) uściski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzis z rana wielka niespodzinka: prezencik i bardzo cieple slowa na zalaczonej kartce - taka przyjemnosc czekala mnie tuz po przebudzeniu :) A wszystko to z okazji kolejnej miesiecznicy naszego slubu :) :) :) I jakos tak swiat od razu zrobil sie piekniejszy choc za oknem pada... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martaanna! wiem że masz racje i potaram sie to zrozumiec i wierzyć ze musi byc dobrze!:) ten weekend nalezy do nas:) tylko góry, domek i my wie kto wie co bedzie! a akuat środek cyklu wiec zobaczymy:) Dzisiaj ide po wyniki z tarczycy mam nadzieje ze wszystko dobrze!:) souris_gris- oj wiem jak takie rzeczy cieszą:) gratuluję :) z tej okazji:) zmykam do pracy!!miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Was Souris❤️❤️ i dalszych pieknych miesięcy razem życzy też \"10-tówka\" martaanna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki! Marta, podobnie jak moja mama, ma dar przewidywania płci. Tylko tyle powiem 🌼 I co Wy na to? Wlaśnie oswajam sie z myślą, że to nie Jasio mieszka pod moim sercem, tylko (najprawdopodobniej) Zosia :) I jaka śłiczna:) dzisiaj miałam usg \"połówkowe\", bardzo dokładnie wszystko widziałam - super! Oczywiście dzidzia jest zdrowa i wszystko ma prawidłowo rozwinięte. Jestem bardzo szczęśliwa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspaniała wieść Mikuś, cieszę się razem z Tobą i gratuluję ! ( I przypadkiem nie żałuj Jana ! może następnym razem?;) ) muszę powiedzieć, że prześliczne imiona, z klasą ! ....czułam:classic_cool::D dobrej nocki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki, też czułam, że będzie Zosieńka:) Natomiast u Martusi wyczuwam juniora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Moje drogie, już za kilka godzin weekend, który spędzę dość imprezowo - już nie mogę się doczekać. Ponieważ mąż wyjeżdża w związku ze sprawami zawodowymi, postanowiłam, że nie będę siedzieć w domu i tęsknić, tylko odwiedzę ze znajomymi parę klubów, i też będę.......tęsknic. Ale przynajmniej będzie mi raźniej, bo w gronie przyjaciół :-) Miłego weekendu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki, gratuluje dziewuszki :) Wczoraj moja kuzynka urodzila Matylde, posiadaczke dlugich, czrnych wloskow :) A za 2 miesiace zostane ciocia malej Martynki :) Kobitki gora jak na razie ;) U mnie raczej smutno - piesek nam choruje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to kolejna dziewczyna będzie na świecie chyba coraz bardziej będą rywalizowały o facetów w przyszłości bo już na jednego przypada 3 kobiety (podobno) ;) A z tego co zauważyłam to same dziwczynki dookoła się rodzą ;) No ciekawe co u mnie będzie ;) Sama jestem bardzo ciekawa. Teśc z niecierpliwością czeka na wieści, że będzie wraszcie dziedzic bo jak narazie to same dziedziczki ;) Mama nie obstawia bo i tak nie potrafi sobie wyobrazic chłopca gdy sama miała tylko córkę ale co tam ważne by było zdrowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do płci naszego Maleństwa to powiem tyle że jesteśmy szcześliwi, bo na tę liczyliśmy !:)......... Nie porywam się \"na siłę\" prorokować komuś płci dziecka:P w przypadku Miki odczucie było bardzo silne i dlatego pozwoliłam sobie nim tu podzielić:) Tmm - miłego imprezowania ! udanego weekendu wszystkim ! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuś - chłopak jak nic!!! Ależ TY tajemnicza;) Odpoczywajcie!!! Ja mam dużo pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D moja Mama bywa na kafe ( nie mam pewności czy też tu ), a Ona chce mieć niespodziankę;) czekam na potwierdzenie płci w czerwcowym badaniu usg i choćby z ostrożności zachowam milczenie;) Nasz weekend jak na razie domowy, piżamowy, kawowy....i jest czas dla nas.......❤️❤️:D Jutro idziemy do Cioci, która wróciła z daleka i pewnie ma dużo do opowiedzenia, a ponoć też jakieś upominki..;):P uściski😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. Emsy, nie zaprzeczam, nie potwierdzam;) Dośc powiedzieć - płeć wymarzona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×