Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agata79

kolczyk w nosie pytanie

Polecane posty

Gość Sandi14
Aha :) to dobrze heh ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MuLtKa 6984078
Hej!:* mam 14 lat i strasznie mi sie podoba kolczyk w nosie ... planuje sobie zrobic... ale czy kiedy go zrobie a potem z niego zrezygnuje czy dziurka w nosie zarosnie? bardzio plosie o szybka odp... piszcie jak mozecie na gg 6984078:) z gory thx:*:*:* pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
Hey...no tak oczywiście że zarośnie :) i nawet nie trzeba dlogo czekać :) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karcia, najlepiej w studiu, NIe miałam żadnej ropy, ani nic czerwonego, no może kilka godzin po przebiciu ale to normalne. I lepiej nie wyjmuj po 2 tyg kolczyka... ja po miesiącu wyjęlam i nie mogłąm go włożyć pozniej i musialam jechac do tego studia żeby facet mi włożył. Mało tego rozbabrałam sobie dziurkę przez to... więc nie radzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik*
Hej!:*:*:* Pisze do was bo od pewnego czasu zastanawiam sie czy zrobic sobie kolczyk w nosie. Ale sie boje. Moze przesadza, duzo czytalam na ten temat,ogladalam zdjecia po brzebiciu nosa i nie widzialam problemu zeby sobie nie zrobic... Lecz mam obawy ze w szkole nauczyciele by sie do mnie doczepili ze mam kolczyka w nosku:( ale slyszalam od kolezanek ze podobnie sa jakies kolczyki przesroczyste ktore sie nosi zeby nie zarosla dziurka.Czy naprawde takie sa? Jesli mozesz mi odpowiedziec na to pytanie oraz na wiele innych do prosze cie bys napisala do mnie.Podaje gg: 6984078. Z gory thx :*:*:*:*:*:*:*:*::*:*:*:*:*: Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są pręty przezroczyste jak zrobione są z bioplastu , ale nie te kółeczka, kolczyk w nosie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mulatka *
Hej!;* Pisze do was bo chialam sobie zrobic kolczyka w nosku ale sama... chcialabym wiedziec jak to zrrobic jaka gruboscia igy jaki jest najlepszy kolczyk na pocztek i w ogole:P:P:P baardzio plosie o kontakcik piszczie na ten nr gygy: 6984078 :) z gory wielkie thx:*:*:* pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama to lepiej tego nie rób, wieszka głupota niż taka to nie ma chyba. Ale jak chcesz miec później problemy to spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
większa* nie rozumiem ludzi którzy sami sobie przebijają i się okaleczają, bo szkoda im pieniedzy żeby mieć coś dobrze zrobione..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia2
W życiu nie przebijaj nosa sama ani nawet nie rób tego gdy zaproponuje ci koleżanka.Najlepiej idz do kosmatyczki ona sie tobą zajmie. Lepiej zpłacić te 35 zł niż poźniej męczyć się całe życie. Ja juz od miesiąca mam kolczyka i jest wszysto okki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
Wszyscy tylko że nikt nie ma robic samemu kolczyka w nosie...ja jakos mam jakis prawie ROK i jest wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez przebiłam sobie nos sama:-) Igła nie była wysterylizowana (zwykła do szycia) a kolczyk był sztuczny...:-)Później zmieniłam na srebrny. Mnie nic nie było, ale to chyba zależy od tego, czy tolerujecie sztuczne metale i czy łatwo sie wdaje zakażenie.Trzy dziury w uszach tez sama robiłam i nic. A na przykład moja siostra do dziurek "zwykłych" w uszach, zrobionych u kosmetyczki, nie włoży byle czego, bo ja bolą. Chociaż dziury ma 16 lat...Ja za to, jak byłam młodsza, kombinowałam kolczyki z szwaczów...Generalnie uważa, że można zaryzykować, jeśli w przypadku innych dziurek nic sie nie działo. W salonie jedynie brew i warga, bo tu jest już duże ryzyko, szczególnie z brwią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna mike to mialaś wieeelkie szczecie ze nic ci nie jest wiesz? ale badania stwierdziły ze u osob tóre same przebijały sobie nos po kilku latach zaczyna no samoistnie powieka lekko opadać, i jeszcze inne objawy nie pamietam juz ale był o tym artykuł. NIe uwazacie ze to głupie samemu sobie przebić cos? NO moze za wyjątkiem uszu. Ale robcie co chcecie jak jesteście.... wasze cialo.. jakby tak mozna było przebijac poprostu to po co by były te salony? Moze niedługo tatuaze sami beda co po niektórzy tacy madrzy robić? iglą do szycia...przebilas? a to ciekawe, skad wiedziałaś jaki rozmiar? I w ogole? jak Ci póxniej kolczyk wszedł..? Kolczyk srebrny na nie zagojoną ranę...? Skąd wiedziałaś pod jakim katem i w jakim miejscu? Sterylnie było mowisz... Hm... wyczysciłaś ten kolczyk w autoklawie? raczej nie bo nie sadze ze masz cos takiego w domu. Ale .. się usmiałam. O matko xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anifitaaaaa
Mysle ze nie mozesz sobie przebic nosa i jestes poprostu zazdrosna, patrząc na inne osoby które mogły sobie pozwolić na taką błyskotkę.. Albo... jesteś strasznie zakompleksiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfjdkd
Fruti ten post nie jest do Ciebie;))))))) pozdrowionka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anifitaaaaaa
nie nie nie do Niej;) Fruti Mądrze Mówi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulisia0013
ja rozważam kolczyk w nosie ale moi rodzice sie nie chcą zgodzić!! Jakich mam użyć argumentów?? Ile to kosztuje?? zrobię u kosmetyczki ale chce jak najtaniej ile to kosztuje?? plis o szybką odpowiedź!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karcia94
hmm będziesz musiala poszukac bo ja np. zapłaciłam 35 a gdzie indziej było nawet po 70. a jezeli chodzi o rodzicow to im powiedzialam ze jak mi sie znudzi to wyjme a do szkoly nie bede nosic i sie zgodzili:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulisia0013
wielkie dzięki!!! pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi na takie coś by nie polecieli napewno, hehe ale oni to nie mają nic do powiedzena bo jestem pełnoletnia więc powiedzieli żebym robiła jak chcę, moja sprawa :) w pepku troszkę narzekali...a z nosem to juz nic nie mowili :) ja zapłaciłam 60zł za nos ale dlatego,ze przyszłam ze swoim kolczykiem a jakbym nie przyszła ze swoim to 110zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
To w olge bez sęs ten kolczyk skoro do szkoły...skoro bys go za kazdym razem do szkoły wyjmowała na pre godzin codziennie to w koncu ci zaroslo by

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pnterka9090
boże doradzi ktoś co zrobić z tą naroślą obok kolczyka??? mi tez sie zrobiła ;( widziałam tu pare komentarzy od dziewczyn które tez mają ;( czy naprawde zeby to całkowicie wygoić musze wyjać kolczyk? przebijam ją, goi się 3 dni, potem przez jakiś neicały tydz wyglada w miare ok (po zamaskowaniu pudrem) i znów ta narośl 'pryszcz' rośnie ;( własnie znow przebiłam i siedze z wacikiem i czekam az wyleci mita krew z ropa :( cholera ;( ja chce ten kolczyk :(( błagam was pomóżcie mi jakoś... jakie kolwiek rady moze mi pomogą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
może go wyjmij na jakis czas...az to zejdzie a jak zaroscnie dziurka to sobie jeszcze raz przebijesz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panterka nie wyjmuj! Bez sensu, póxniej zbnowu może Ci się pojawic. Smaruj to Tribioticiem.. o dobra jest maść ICHTIOLOWA kosztuje ok 2zł i to smaruj na tą gulkę 2 razy dzinnie, to jest do tego, żeby ropa wychodziła. POZdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie tez teraz coś dzieje z nosem, i smaruję Ichtiolową maścią i mi to właśnie pomaga, spróbuj może tobie też pomoże, ale nie wyjmuj kolczyka, to wszystko minie, zawsze takie coś się dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka9090
dzieki, to pójdę do apteki i spróbuję :) moze pomoze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrinia
Hmm chcialabym zrobic sobie kolczyk w nosie...Mam kolezanke juz dosyc obeznana w tym temacie...Nie jest kosmetyczka aczkolwiek przebijala juz nosy kilu osob i nic im nie bylo i wie pod jakim katem przebic...Zastanawiam sie w takim razie czy moze nie isc do niej...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
Jeżeli ta twoja kolezanka naprawde wszystko wie co i jak i dobrze innym robiła no to możesz iść żeby ci go zrobila...a z resztą decyzja należy do Ciebie bo to twuj nos ;] ale jezeli naprawde innym robila i jest wszystko oki no to mozesz isc :) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×