Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Jestem głodna więc dlatego pełno literówek (przepraszam za nie) - ciągnie kucharkę do kuchni. Dziś papryka nadziewana, ziemniaczki purre i brokuły. Zapraszam wirtualmnie na obiadek. :D Do wklikania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też jest szkoda, że Glenn Miller tak młodo odszedł w zaświaty. Na szczęscie pozostały nagrania... [nuci \"In the mood\"] Masz, Violu, bardzo artystyczną duszę. Czyżbyś była, tak jak ja, zodiakalną Rybą? :) Nie potępiam w czambuł nowoczesności. Dla mnie muzyka też musi mieć to coś co przyciągnie. Życzę mojego apetytu (niech Bóg broni wyglądu) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maximku, ja już po obiadku, ale robotka szkolna goni (muszę jeszcze popisać te sterty dokumentów ).Apetycik był w sam raz - pół papryczki, różyczke brokuła i już nic wiecej nie wcisnęłam. Jest zdecydowanie za ciepło na jedzenie. Maximku, ja jestem ZODIAKALNĄ RYBĄ!!!!!!!! OD URODZENIA! Może dlatego nadajemy na podobnych falach ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi drodzy: Kobietko 🌻😘, Skołowana🌻😘, Opolanko🌻😘, Noaszku❤️😘, Kiedys czarny😘, Całkiem czarny {kiss]piszcie o swych marzeniach i pragnieniach. Może niektóre się ziszczą, choćby wirtualnie. ;) :D. Maxim, dalej realizuj swe marzenia i zarażaj nimi innych. 😘❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violu [ucalował obie dłonie prawdziwej młodej damie], teraz wiem jak to sie stało, że nasz bal był tak wspaniały [ukłon w pas]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Queen Elizabeth
Takich facetów z klasą - nie ma! Wszyscy w realu chcą jednego - przespać się ze swą dziewczyną z netu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Queen Elizabeth
No co nikt nie zaprzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem że
z takimi tezami nie ma sensu dyskutować :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Queen Elizabeth
Czyli z moimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Queen Elizabeth
Porozmawia ktoś ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gupio sie pytasz elisabeth, przeciez wiesz ze wszyscy chca spac a nie gadac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Queen Elizabeth
A to czemu, jak można spytać>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stwierdzasz jedno ze faceci chca jednego czyli przespac sie z laska z netu, a chcesz drugiego aby ktos z toba pogadal. rozumiem ze chcesz sobie porozmawiac z dziewczynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Queen Elizabeth
No nie! ja chcę pogadać z facetami. Dziewczyny nic mi tu nie dadzą. Ja mam szczęście do takich facetów, że zaraz chcą do łóżka wciągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ch.v. skoro tak jest elisabeth to czy kiedys zastanawialas sie moze dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Queen Elizabeth
Może dlatego, że jestem dosyć ładną i zadbaną dziewczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to aspekty fizyczne a co powiedzialabys na temat aspektow psychologicznych twoich rozmow z facetami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Queen Elizabeth
No wiesz chciałam, aby każdy facet mnie szanował i chociaz jakiś czas mnie pouwodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech zgadne. chodziloby o to aby najpierw wybrac sie gdzies na jakas strawe duchowa moze do galerii sztuki nowoczesnej, potem jakis romantyczny obiadek przy swiecach, no i na koncu oczywiscie bzykanko ;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wolę zabrać kobietę najpierw do opery. Na coś z klasyków, np. \"Carmen\". Tak na marginesie to we Wrocławiu będzie powtórzenie \"Pierścienia Nibelunga\" Richarda Wagnera. Raz juz było a podziałem na poszczególne fragmenty : 1. Złoto Renu 2. Walkirie 3. Zygfryd 4. Zmierzch bogów Wystawiano ten muzyczny monument, część po części, przez cztery lata. Każdego roku inną. Teraz ma być wystawiona całość w jednym rzucie. Ponad 15 godzin muzyki. Oj, będzie czego posłuchać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Dobry wieczór :) "Ach co to był za bal..." ;) Przyszłam po swojego pantofelka .;) Od wczorajszego wieczora na schodach leży .. i leży... nikt nie szuka Kopciuszka. :( Maximie, Ty jesteś gentelmenem więc i wiesz w jak oddać kobiecie szacunek i wzbudzić w niej zainteresowanie. :) Kirusie, choć z tą buteleczką się nie rozstajesz, to muszę przyznać, że "spojrzenie" na pytanie Elizabeth masz całkiem ... trzeźwe. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
uciekło mi słowo "w jaki sposób" oczywiście powinno być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zajrzałaś na Swoją pocztę? [ucałował obie dłonie p[rawdziwej damie] 🌼 Tam znajdziesz coś na temat pantofelka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Maximie, jeszcze nie zaglądałam, dopiero udało mi się przejąć to ustrojstwo. :) Już lecę! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×