Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Gość kiedyś czarny
dzieci małe są zawsze :)... ale to co mówisz wystarczy nadto by wiedzieć o jakich klasach mówisz i czego uczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Kiedyś czarny, zadałeś mi trudne pytanie. Aby powiedzieć cos więcej niż tylko to, że miły z Ciebie rozmówca, muszę się cofnąć na moment. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś czarny ( zmień nich ma krótszy!) - przedstawiasz pogląd na życie iście męski, pozbawiony emocji, rozumny i powściagliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
Kobieto po 40-tce nie rób tego :) po co ;) to niczego nie zmieni a powiedziałas o mnie juz tyle że aż mi oczy zaplonęły dumą - za co Ci dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy według Was szanownego jury - nauczyciel nauczania zintegrowanego to jeszcze nauczyciel, czy już niania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
Violu ? ja mam zmienić ? a Kobieta po 40-stce ? ;) a inni co nicki maja jak tasiemce ?... albo iście z koszmaru młodego aktora wyrwane - co trenuje mowe wyraźną i dokładną ? ;) "kiedyś czarny" to jeszcze nic strasznego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Viola dobrze i moim zdaniem Ciebie scharakteryzowała. A ja jeszcze dodam, że i z humorem u Ciebie wszystko w porządku. Czyzby Pan do tańca i różańca? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
....... rozgladam się za jury ... nie widzę :D a jeśli o mnie chodzi - to Twoja praca jest najbardziej odpowiedzialną pracą ze wszystkich w szkole. Jest pracą której wykonawcy najbardziej zasługują na miano NAUCZYCIELA.... inni to już wykładowcy tylko. Rozumiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze jednak zrobić przerwę, bo mi głupoty wypisywane przez uczniów móżg wypalą. Dostałem w tym roku klasę maturalną o tak haniebnie niskim poziomie, że szkok. I jeszcze dyrekcja szkoły pospołu z Skur(TFU!!!) Kuratorium utrzymuja że wszystko jest ok. Jeszcze w życiu na większych matołków nie trafiłem. Zwykła arytmetytka jest im rzeczą nieznaną. Można w takim przypadku zapomniec o dobrym wychowaniu.... ..................... Conieco o wierszyku. Mariana Załuckiego chyba tylko takie Matuzalemy jak ja pamiętają (kiedyś w naszym radiu był \"Podwieczorek przy mikrofonie\"). Raczej tego nasze piękne młode damy nie moga znać.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
Kobieto po 40-tce ... chciałbym.... :) ale nie mnie to oceniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Violu podziwiam Twoja profesję. :) Odbiera się się Ciebie jako bardzo ciepłą osóbkę i myslę, że ta dziatwa wprost za Tobą przepada. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxim, ,,Podwieczorek przy mikrofonie\" - to była moja standardowa rozrywka w niedzielne popołudnie. Nie jestem az taka młodą damą jeśli chodzi o wiek, bo jeśli o ducha - to jak najbardziej. Pozdrawiam kolegę po fachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Maximie, więc masz jeszcze troche czasu, by ich poziom wiedzy podnieśc. Nie ma matołów, są niestety źli nauczyciele. :) Przepraszam, nikogo nie chcę urazić, ale takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
Maxim :) o "Podwieczorku przy mikrofonie" chętnie porozmawiam... ale proszę... nie mów nic o uczniach i ich poziomie wiedzy - a juz nic nie mów o matematyce.... proszę. Mam na to własne zdanie - tak o uczniach jak i wykadowcach w wyższych klasach - i nie jest pochlebne.... wybacz. więc proszę Cię- nie mówmy więcej o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszkieter
dlaczego nie działa mi internet? i dlaczego usunęli mi topiczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
Kobieto po 40-tce... ;) to Ona przepada za swą dziatwą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Kiedyś czarny, czyżby mój nick zbyt długi Tobie się wydał? ;) Nie miałam na chwilę wejścia na ten topik innego pomysłu...i tak zostało. :) Widzę, że Pan Czarny skromny do tego. Przeciwieństwo innego, wcześniejszego tutaj rozmówcy, który niestety nie wywarł zbyt miłego wrażenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszkieter
dlaczego nie działa mi internet? i dlaczego usunęli mi topiczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Violu, Kiedyś czarny... to co napisałam o cieple... mówiło samo przez się...Ona dziatki uwielbia, a One ją kochają. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Muszkieterze, a któryś TY? Atos, Portos czy Aramis? Natomiast na Twoje pytanie DLACZEGO nie potrafimy odpowiedzieć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszkieter
ale kiedy on wreszcie zadziała? ten internet? bo na razie nadal nie działa :( co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszkieter
ale kiedy on wreszcie zadziała? ten internet? bo na razie nadal nie działa :( co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Violu, zostaw klawiaturę i ...ogonki w spokoju. :D Wiemy o co chodzi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
Maszkietiorku nie rób z nas idiotów i prosze przestań się wygłupiać. Chcesz zaistnieć ? to pisz - na temat - lub podrzuć nowy :) ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×