Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

🌻👄❤️ 🌻Kochana akiciu____________dziekuje za piosenki! Szczegolnie za te ,ktora \"wygladalam\". Akiciu__________czy chcesz czy nie_____________kochamy Cie! Masz w sobie tyle serdecznosci,dobroci,radosci,,,,itd.Moglabym tak wyliczac,,,,,Oj Ty nasza PRZYTULANKO! POLIKO___________Ty potrafisz tez tak cieplutko mowic o innych,,, Juz dawniej poczulam bicie Twego serca____i slysze go codziennie. Nie zrazaj sie,ze czasami sa przeszkody na napisanie postu_____ale najwazniejsze,ze jestesmy!:D Kingalo_____dosiadlam sie z filizanka prawdziwej kawy🌻 No nie_____ja cos pisze,,,,ale to jakies bez wyrazu,,,, W poprzedni post wlozylam tyle serca,,,,,a teraz,,,szkoda slow! Wezme prysznic,,,,,,moze sie uspokoje,,,, Pozdrawiam bardzo serdecznie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
________________ Witam 🖐️ aLaweczko!_________________ Czekalam na was, ale nie moglam nic napisac, potem pojechalam zalatwic maje sprawy i przybieglam na Laweczke i jestescie!!! http://babel101.wrzuta.pl/audio/7uf2CAudAL/zdzislawa_sosnicka_zegnaj_lato_na_rok Poliko, napisze Ci tak jak Venessie..... mowisz masz! 👄 Z moja Mama...... czuje sie odrobine lepiej ale jeszcze jest slabiutka. Venesso! 👄 Kingalo 👄. i dla calej Laweczki 🌻! Kochane dziewczyny, dziekuje za bardzo mile slowa , Poliko chcialabym byc dzisiaj ta Wasza przytulanka, tego mnie dzisiaj trzeba, moze wpadne wieczorkim, jest mi baaaardzo smutno!! Pozdrawiam i 👄 Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akicu! Biegne do Ciebie ______pozwol,ze przytule Cie!Uscisne z calej sily,,,,Pozniej wypuszcze golabka,,,,:D Jestesmy z Toba!❤️ Caluje👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poznym wieczorkiem! 🖐️ Venesso! Dziekuje za golabka, wypuscilam mojego. 👄 Kochane moje przespalam (chyba przespalam , bo sama nie wiem popoludnie) a teraz MM smacznie spi, a ja siedze na naszej Laweczce i dumam.........., czy widze ktoras z Was z daleka? , czy tylko mi sie wydaje? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
________________ Witaj 🖐️ Laweczko!____________________ Pozdrawiam i zycze milego dnia! 👄 Zajrzyjcie na poczte, wyslalam do Was zdjecia z rozpoczecia roku szkolnego, mojego najstarszero Wnusia! 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poliko! 👄 Jak samopoczucie, dzis mamy lepsza pogode!! Zycze Ci duzo sloneczka i pomimo naszych nastrojow :D :D sie! Pozdrawiam cala Laweczke! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ LAWECZKO!🖐️ Pisze do WAS wieczorowa pora,,,, Moj Boze,,,,jestem taka zapracowana,,,,czas ,,,,przypomniec Jadzie! :D Pamietacie ja? Jakze by nie_____nasza Jadzia jest w sanatorium,,,, /Ostatni wpis o Jadzi byl 06.08.2007 o godz.15:56/ 🌻84 Pod koniec 2___tygodniowego pobytu i dlugich wahaniach wyciagnela swoj notes i zatelefonowala do agenta nieruchomosci.Przypomniala mu sie i spytala o dom,ktory sobie razem z mezem upatrzyli. Jak jeszcze niesprzedany_____rozmyslala____to moze to znak,ze na mnie czeka? A poza tym zobacze,o czym mysmy tyle czasu marzyli. Agent odzwonil za kilka godzin.Dom nadal byl na sprzedaz. ___Dobrze sie sklada,bo w przyszlym tygodniu moglbym tam pania zawiezc.Musze najpierw skontaktowac sie z wlascicielem___powiedzial. Jadwiga nie mogla sie zdecydowac____zostac jeszcze tydzien czy nie? Myslala przy obiedzie. Zaraz po posilku poszla zapytac w recepcji czy moglaby sobie przedluzyc pobyt.Okazalo sie,ze z tym akurat nie bedzie problemu.Zatelefonowala do dzieci z nowina,ze zostaje troche dluzej. ____Pieknie tutaj,zabiegi mi pomagaja___wyjasnila.____Dawno nie czulam sie tak dobrze. Jechala z agentem nadal niezdecydowana,co chce zrobic i ciekawie rozgladala sie po okolicy. Wies Jerzynowice jest nieduza,ale ma sklep,kosciolek,przystanek autobusowy___opowiadal agent. Do osrodka zdrowia pare kilometrow,ale droga jest asfaltowa. Dom stary,znam go z opisu tylko___usprawiedliwial sie.___Jest do remontu.Zreszta,sama pani zaraz zobaczy.Od Jeleniej Gory 46 km,za kwadrans bedziemy na miejscu. __Tyle lasow wokolo____zauwazyla Jadwiga. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,,,,🖐️ Pewnie zastanawiacie sie jak wygladal ten dom? Nie pozwole WAM dlugo czekac na ciag dalszy,,,,,,i pisze juz kolejny odcinek o Jadzi,,,, [🌻85 ____Lubi pani zbierac grzyby?____spytal.___Tutaj moze pani je zbierac do woli. ___Kiedy ja ostatnio na grzybach bylam?____rozesmiala sie Jadwiga.___Chyba juz nie pamietam jak grzybow w lesie szukac. ___Przypomni sobie pani,przypomni___mowil agent.___Teraz na emeryturze jest czas,zeby sobie odpoczac,pospacerowac.Robic to,na co cale zycie czasu brakowalo. Moja mama zapisala sie do choru,wie pani? Cale zycie marzyla,zeby spiewac. Ojciec calymi dniami nie wychodzi z garazu,ktory przerobil na stolarnie.Obdarowywuje wszystkich wokol szafkami wlasnej roboty,lampami,poleczkami.Najszczesliwszy jest wtedy,kiedy ktos go poprosi o zrobienie jakiegos drobiazgu.Tak,tak,dobrze miec wreszcie czas dla siebie.No,dojechalismy.Ten dom stoi na koncu wsi. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻86 Dom,zgodnie z opisem,stal w koncu wsi. Od drogi oddzielal go zaniedbany,zarosniety chwastami ogrodek,okolony krzywym plotem. Frontowe drzwi wejsciowe wygladaly na nieuzywane. Wjechali w podworze od tylu. Jadwiga wysiadla z samochodu i ciekawie rozgladala sie dookola.Typowa zagroda na tych ziemiach___pomyslala. Po lewj stronie domu stala stodola,a raczej nedzne jej resztki. Na wprost domu budynek gospodarczy bez drzwi.Dol budynku murowany,gora drewniana.Drewno____z daleka widac bylo___zbutwiale i sprochniale.Az dziw,ze to jeszcze kupy sie trzyma___pomyslal Jadwiga.__Z przyzwyczajenia chyba. Podworze brukowane przed wojna kamieniami polnymi. Na srodu gnojownik teraz zamieniony w wysypisko smieci. Dom z czerwonej cegly nie robil zachecajacego wrazenia. Kiedy tak stala,rozgladajac sie z niepewna mina,z domu wyszlo dwoch mezczyzn.Ojciec i syn. Ojciec byla wlascicielem posesji. zZczeli rozmawiac z agentem,na Jadwige popatrujac z ukosa. __TO co,zobaczymy dom od srodka?___zachecal agent. Ale o tym juz w nastepnym odcinku,,,,:D Mam nadzieje,ze odcinki o Jadwidze sprawily WAM radosc!🖐️ cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierszem \"Jesienne liscie\" Zbigniewa Barteczki\"_____zegnam sie do jutra🖐️❤️👄 Jesienne liście wolno opadają Na puste ozłocone parkowe alejki Wiatr cicho szepce ciepłe słowa Tylko kasztany nieruchomo trwają We wiotkich dłoniach gałęzi Ziemia poraniona kolcami postępu Płacze nitkami chylących się wierzb Pamięci pył miota się niespokojnie Powracają obrazy - kontury dni, których Nie zapomnisz już nigdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej,,,,bledy w druku w moim poscie,,,, Wybaczcie_____juz nie bede ich \"prostowac\". Tak wychodzi,kiedy nie sprawdza sie napisanego tekstu..... Jestem niepoprawna,,,,,:D Pozdrawiam LAWECZKE 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ławeczko ! witajcie wszystkie , które choć na chwilkę przysiądą dzisiaj na niej :) zapowiada się piekny dzionek , więc pozdrawiam cieplutko i spadam ..... pokręcę się po chałupce , może zrobię coś pożytecznego dla ludzkości? :D zajrzę póżniej :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
________________ Witaj 🖐️ Laweczko!____________________ Witam Was wszystkie bardzo serdecznie. 👄. Kingalo , zycze milego odpoczymku na lonie natury, odpoczywaj , podziwiaj wschody i zachody slonca........ tez to bardzo lubie, ale niestety w ten weekend zostajemy w domku. 👄 Venesso! Bardzo sie ciesze ,ze opisujesz dalsze losy pani Jadzi. 👄powiem Ci szczerze ze czekalam juz na nie........ a tu taka niespodzianka , :D 👄 Milo poczytac przy porannej kawce!!! Zofinko! A co ty taki ranny ptaszek, przeciez masz weekend ? Zaraz sniadanko......, lubie weekendy , bo mozemy razem z MM go zjesc,spokojnie porozmawiac, w tygodniu niestety je kazdy sam ,bo moj MM pracuje! :D Potem wybieram sie na zakupy, musze cos kupic dla naszej kolezanki, bo jutro idziemy na urodziny, pomysl juz mam , napisze pozniej bo MM czeka juz ze sniadaniem :D :D :D Zycze milego dnia i duzo sloneczka! 🖐️ calej Laweczce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 WITAJ LAWECZKO🖐️ Witajcie dziewczyny 🖐️ Wiem akiciu,ze zatesknilas za pania Jadzia,,,,,dlatego tez postanowilam \"przyprowadzic\" ja na LAWECZKE,,,,,:D 🌻87 Weszli do sieni.Po prawej stronie byly schody prowadzace na strych.Dalej_____ drzwi do pokoiku,z ktorego przechodzilo sie do nastepnego.To byla sypialnia gospodarza.Jeden kaflowy piec na dwa pokoje.Pierwsze drzwi po lewej prowadzily do obszernej kuchni ze spizarka i oknami wychodzacymi na podworze. Drugie drzwi_____do pokoju z oknami od frontu. Sien wiodla na przestrzal domu,ale teraz drzwi frontowe byly zamurowane i w koncu korytarza wygospodarowano lazienke. Jadwiga az sie wzdrygnela na widok sedesu i wanny. Gospodarz zaprosil do kuchni.Na stole staly juz szklanki na herbate. ___Stary jestem,82 lata skonczylem_____zaczal gospodarz,Antoni Szpak.____Mojej zmarlo sie prawie 10 lat temu i sam tak gospodarze.Syn namowil mnie na sprzedaz.Teraz razem zamieszkamy w miescie.Antka zona opuscila____wyjasnil. On na rencie,bo chory,ja mam emeryture gierkowska,to razem bedzie nam lepiej.A pani to dlaczego chce dom na wsi kupic?___spytal. ___Sama nie wiem_____powiedziala.____Moge zobaczyc strych? ____Alez prosze,ale tam pusto.Kiedys jablka tam trzymalismy,wedzarnia tam jest____mowil gospodarz prowadzac na gore.___Duzy strych,sama pani widzi. Jadwiga widziala przede wszystkim sloneczne smugi krzyzujace sie na strychu.____Ten dach musi przeciekac___powiedziala. ___Nie ,tylko w czasie ulewnych deszczy____tlumaczyl gospodarz . Krokwie dobre,a dachowki trzeba by przelozyc. Zeszli na dol,gdzie syn gospodarza nalewal herbate do szklanek.,,,,, cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie cala Lawecze🌻🖐️ Wpadlam na krotko,zeby sie chociaz z Wami przywitac i powiedziec,ze nie zapomnialam Was,o Laweczce:D😍 Moj synek jest chory,od srody wieczorem ma goraczke,a w czwartek po przedszkolu tem.doszla Zenizu:O Mial rowne 40 st.podalam syrop na zbicie,lecz podeszla do 40,3 ,po godzinie spadla do 39 st. I taka tez mialam noc:( W piatek moja droga mi Przyjaciolka,czyt.druga Mama ;),pojechala z nami do szpitala,tam zbadano malego i lekarz nic nie wykryl,tylko orzeziebienie. Mial badany mocz i mial test na angine,lecz wszytko jest ok. Martwi mnie jednak to,ze tk dlugo ma goraczke, dzisiejsza noc tez nie byla spokojna,mial b.wysoka temp.robilam mu oklady na lydki i czolo,na poczatku bronil sie,bo bylo mu zimno,a potem juz nawet zasnal,a ja przykladalam mu zimne oklady. Dzisiaj rano zjadl pol tosta,ucieszyli mnie to,ze chociaz cos ma w swim malym brzuszku:) Pije,pilnuje,zeby pil,podaje mu herbatke z lesnych owocow:) Rano mial,od momentu wstania,39,3 do teraz mu nie podawalam nic na zbicie,bo ilez mozna,niech organizm jego troche powalczy! Dopiero wlasnie teraz o 14 podalam mu nurofen na zbicie temp,ma wlasnie 39,6,nie musi sie wiecej meczyc. Byleby do poniedzialku! Z rana ide szybko do lekarza!Mam nadzieje,ze bedzie wszystko ok,i ze lekarz postawi jakas diagnoze i zaleci jakas dobra kuracje:) Pozdrwaiam Was wszystkie bardzo goraco i zycze milego weekendu:) 😍🌻😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Czy to prawda?\" Stoję pośrodku dnia i patrzę w przestrzeń, Daleko daleko, przed siebie dopóki nie zobaczę Ciebie, Idącego gdzieś w stronę pustki, którą sam stworzyłeś. Widzę przeplatające się litery na papierze, Które nie mają dla Ciebie już żadnego znaczenia. Stoję i patrzę na próżnię, która zabija Cię od środka. Tą próżnią jest świat tak ten świat, A w nim Ty, zakochany w nieszczęściu, Czekający ręki z nieba. Ledwo kroczysz, po chodniku ciemnej ulicy, oświetlony latarniami I to jest Twoja natura to jest Twój świat, którym się szczycisz. Masz kilkanaście lat, pusty świat, dookoła jakiś ludzi bez wyrazu… Znów jest ciemno i nade mną jaśnieje ogromny księżyc, Rzucając na Ziemię jasną poświatę. Przywołaj swój księżyc, aby oświetlił Ci drogę, A nazajutrz poczujesz słodycz szczęścia, która wymaże tą pustkę z serca. Jutro czeka na Ciebie rzeczywistość, Wejdź do niej inaczej niż dotychczas, Pokaż, że Cię stać, że dasz radę, że pokonasz smutek Stoję pośrodku dnia i patrzę w przestrzeń, Daleko, daleko, przed siebie dopóki nie zobaczę Ciebie, Idącego po zielonej łące Ze słońcem na twarzy, z miłością na ustach Ale czy to prawda? Zapytaj samego siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj LENKO🖐️ Wspolczuje Ci,,,,,, Wzdrgnelam sie ,kiedy przeczytalam Twoj post,,,, Moze przykladaj mu kompresy zimna woda? W USA maja dziwne praktyki,,,,pamietam,jak malego chlopczyka ,ktorym sie opiekowalam,,,,,matka wsadzala do wanny z chlodna woda.Bylam zszokowana,,,, Taka kapiel zbila mu goraczke. Nie chce nieczego sugerowac Ci,,,,nie mozna lekcewazyc jej. Organizm sie broni,,,,ale na dluzsza mete ???? Konieczna wizyta u lekarza! Wierze,ze bedzie dobrze____zycze tego z calego serca. Przytulam Cie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×