Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

igrek postaram sie zrobic foty przez weekend, dzis pozno wracam do domu, jutro z samego ranca jade do Warszawy, wracam kolo połnocy i na drugi dzien wstaje przed 5 do pracy, w sobote znowu Warszawa a w niedziele znowu praca od rana i w poniedzialek znowu Warszawa i.....moze cos pstrykne w meidzy czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny otwieramy kacik domowy ja też mam makarony w pokoju, tylko moje u góry maja wzór gdzieś tak na40 czy 45 cm a później już nitki wiszą:) Mój M mi włosy zafarbował i od razu lepiej się czuję heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzia_krk - no to czekam.:D Z niecierpliwością.:P Ale masz teraz młyn widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łucjaz1979 - witaj Kochana...może przyłączysz się do nas i opowiesz nam coś więcej o Waszym problemie i drodze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łucjaz1979 witaj:) nie wiem jak dziewczyny, ale ja optymizm mam w głównej mierze dzieki temu forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj łucjaz1979 mój optymizm bierze sie z wiary, wierze w to ze sie kiedys uda :) historie dziewczyn na tym forum to potwierdzaja :) uwazam ze warto probowac, przynajmniej kiedys nie bede pluc sobie w brode ze sie nie starałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam:) Mam 5 pieknych pecherzyków w prawym jajniku po 17-19 mm:):) i kilka w lewym ale do zbioru raczej jeden wiec w sumie 6 by było:) endo 10-11 mm, zdaniem lekarza wszystko super poszlo, dzis biore pregnyl a w piatek rano mam punkcje dziewczyny:) rudzia - juz ci pisze jak brałam, ale ja byłam MILD stymulowana od razu mowie wiec chyba inaczej niz ty 5 dc - gonal 6-gonal od 7dc do12 dc (dzis)-gonal, meonpur cetrotide cerotide nie beirze sie po to zeby pecherzyki rosły tylko zeby przedwczesnie nie pekały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - super Julciaaa.;D Myślałam właśnie o Tobie, jak tam Twoje usg.;P Widzisz--Ty masz grubsze endo niż moje !! Moje to się nie nadaje,nawet po tym leku jak na początku ładnie wyszło, no to teraz stanęło w miejscu.Zazwyczaj miałam je cienkie, więc niby czemu miałoby być teraz inaczej.Nawet po tej Progynovie teraz nie rośnie.:///Powiem Wam,że już jakoś tak straciłam nadzieję, że ono mi urośnie do tego piątku i będzie większe.:(Mam jakieś takie przeczucie, że nici z tego transferu mojego będą.;-(Ech....szkoda gadać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek ty masz takie przeczucie a ja mam inne, też mi się dzisiaj cos innego wydawało odnośnie mojego cyklu a wyszło inaczej, będzie dobrze kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - ja tam wierze ze bedzie endo w porządku, winko i orzechy pamietaj;) tylko winko czerwone musi byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 - a bo już mi wszystko jedno jest w tej chwili.:/ Przez tą pieprz....chorobę wszystko mi się popsuło.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj piłam pół kieliszka wina - myślicie, że jak dziś i jutro się po tyle samo napiję, biorąc ten lek jednocześnie, to mi nic nie będzie ?? Ja tam w to endo no to mało już wierzę...zawsze było cienkie, więc czemu tym razem miałoby być inaczej.:/Widzicie same, że nawet lek już nie działa i trzeba było dawkę zwiększyć.:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek pewnie już bedzie mieć dosyć, że ciągle gadam to samo ale trudno powtórze to jeszcze raz rok 2012 jest nasz, w związku z tym czy tego chcesz czy nie do transferu dojdzie bo z twoim endo bedzie ok czy Pani to rozumie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia to fajnie Ci te jajca urosły :) ciekawe jakie moje jutro beda. Jak pojdzie dobrze to bedziemy miec transfery w odstepie kilku dni :) igrek wytrzymaj do piatku i nie zamartwiaj sie tak na zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane:-) Julcia, gratulacje. Super w piątek punkcja więc pewnie w poniedziałek transfer. Fantastycznie:-) Rudzia, ja jestem z Wawy ale o tej porze bede jeszcze w pracy:-( Igrek, pamiętaj, wiecej optymizmu! Bedzie dobrze! Malwi, może jak odrzuca od słodkiego, to bedzie chłopak? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rudzia też jestem ciekawa jak tam u ciebie jutro będzie, mocno kciuki trzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra lena66 - postaram się nie zamartwiać tak.:/Nawet już z tej zumby mojej zrezygnowałam, no bo boję się tak intensywnie tańczyć, by czegoś tam w środku nie naruszyć.;/A niezły wycisk instruktorka nam daje.Już od tamtego tygodnie nie jeżdżę, a jest 2 razy w tygodniu.Myślicie,że dobrze ? Załamałam sie trochę tym endo, no bo widzę, że inne z Was mają dobre, a ja po leku nie mam takiego i to dlatego.:( Mój M naleje mi dziś znów winka, a orzechy też mam,więc będę dzisiaj jadła je jeszcze.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się wydaje, że Rudzia z Julcią dojdą do transferu, a ja zostanę z tyłu.:/ Michaline - trudno o optymizm, skoro idzie nie tak jak trzeba.:(Martwiłam się na zapas o przerośnięte endo, a tu jest go za mało.://Tak mnie Janko nastraszył,a wyszło w przeciwną stronę ! Stwierdzam fakty po prostu, że nie jest tak, jak powinno być raczej po tym leku.:-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 wielkie dzieki, dam Wam znac w piatek z samego rańca bo jutro jak wroce to ide prosto do łozka spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - a czy możecie dla mnie poszperać w swoich wynikach, jakie miałyście endo przy transferze lub IUI ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://forum.gazeta.pl/forum/w,191,38717407,,ENDO_6_1_w_10dc_czy_jeszcze_urosnie_.html?v=2 ja Ci nie pomoge bo jestem przed IVF ale przy naturalnym cyklu w trakcie OWU miałam zawsze ok 9-10 mm. Wydaje mi sie ze to tez jest indywidualna sprawa i nie mozesz patrzec na innych igrek. Poczytaj sobie w tym linku co wysłałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Rudzia - troszeczkę mnie to podniosło na duchu.;D Wielki buziak dla Ciebie.:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek ja przy IUI na cyklu naturalnym jednego dnia 9 coś a nastepnego coś koło 10 pisze 2 dni bo w wawie ostatnio byłam 2 dni i 4 usg miałam ale rudzia ma rację to jest indywidualna sprawa każda z nas jest inna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ WSZYSTKIM Dzisiaj dzwoniłam do Novum i dr powiedział że mam przyjechać do kliniki oni ocenią czy mam te polipy czy nie .Jak mam to przerywamy stymulaję a jak się okarze że śluzówka się niezłuszcza to kontynuacja .Estradiol 376pg/ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×