Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

DO mnie jeszcze nikt nie dzwonił z lab., u mnie 23dc -czekam cierpliwie . Dziewczynki zbieram się do pracy odezwę się póżniej . Zyczę wszystkim miłego, słonecznego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Dziękuję za życzenia :) Miło, że pamiętałyście ;) U mnie @ przyszła na dobre wczoraj wieczorem... Dzisiaj jadę do N. Może czegoś się dowiem... Ponawiam swoje pytanie o cennik... Może któraś z Was ma?? Trzymam kciuki za testujące dziewczyny... Nie stresować się... :) Miłego dnia Wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Dziękuję za życzenia :) Miło, że pamiętałyście :) U mnie @ przyszła na dobre wczoraj wieczorem :( Dzisiaj jadę do N... Może się czegoś dowiem... Trzymam kciuki za wszystkie testujące dziewczyny... Nie stresować się... Ponawiam pytanie o cennik... Może któraś z Was ma?? Miłego dnia Wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ! Manuela80 - Witaj ! Powiedz jakie cię interesują badania nasienia ? Test fragmentacji DNA - 260 zł Komputerowe ogólne badanie, nasienia z testem Mar - 190zł Badania ogólnie nasienia z testem Mar -130 zł Posiew nasienia - 57zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka _K , jakie cie badania interesują ? Mam cennik badania hormonów , cytologiai +bakterologia, badania nasienia , badania cytogenetyczne ,badania infekcyjne, i inne badania.Napisz jake cię interesują to ja ci podam , bo mam w domku aktualny cennik .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato Chodzi mi o szacunkowy koszt inseminacji... nie wiem czy jakieś badania są wtedy potrzebne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka_K, sama inseminacja to 800zł. Ale napewno musisz zrobić cutologie,stopień czystości pochwy i posiew z kanału szyjki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka _k , jak już dzisiaj będziesz w novum to Ci wszystko powiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka - do inseminacji niestety potrzeba duzo badan, na hbs, kiły, aidsy i inne syfy(Twoje i partnera- koszt kompletu jednego w tanim labo to ok 200zł), stopien czystosci pochwy, posiew z kanału szyjki macicy, posiew nasienia, podobne w sumie do IVF bo my sie na IVF zdecydowalismy w przyspieszeniu bo mielismy wszystkie te badania które wczesniej obilismy do inseminacji a traciły waznosc. Z tego co pamietam na stronie NOVUM jest o inseminacji szczegółowo opisane, w tym o badaniach. Koszt insemki 800 do tego monitoring ale to tak jak mialas teraz mniej wiecej... igrek, janko - niech ten telefon w koncu zadzwoni!!!!! rudzia - a Ty jak sie czujesz? dzis 5dpt z tego co pamietam u Ciebie? widze ze za bardzo nie polegujesz tylko normalnie sobie funkcjonujesz:) i dobrze bo zdrowie psychiczne tez wazne:) Dziecwzyny wiec tak u mnie stan na dzis taki: sluz nadal zółtawy, nie rozkreciły sie z tego plemienia, tempka dzis znowu w górze, zero objawów pozstałych:) dobrze ze ta beta jutro bo mozna oszalec, chociaz i tak czuje ze nici z tego(prosze nie bic:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - będzie dobrze trzymam mocno kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, podczytuje Was od pewnego czasu. Również jestem pacjentką Novum, aktualnie po transferze. Dziś jest 5 dzień. Podchodziłam na cyklu naturalnym, miałam tylko jedną komóreczkę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maggi - napisz nam cos wiecej o sobie. Od jak dawna sie starasz i jaka była Twoja droga? nasza RUDZIA jest w tym samym dpt co Ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - mam nadzieje , że szybko Ci minie . Kurcze , przykro mi , że dopadła cię choroba . Ale może wez sobie mleka z miodem popij takiego ciepłego . Mi to pomaga , a jeszcze cherbatkę z cyrynką i miodem ja dodaję jeszcze maliny . do tego robię masło czosnkowe z dodatkim natki pietruszki . Życzę tobie zdrówka ! Ja równierz jestem jeszcze chora , najpierw bolało mi gardło , pózniej katar i kaszel , a w tej chwili bolą mnie zatoki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato to jest jakaś masakra takie ciepło było a tu chorubska jakieś się nas czepiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!! Julciaaa - trzymam kciuki za jutro!!!!!!!!!!! maggi34, manuela80 - witajcie!!! malwi - duzo zdrowka :) Wczorajszy dzien moge uznac za sukces :) tylko raz wymiotowałam !!!! mam nadzieje ze dzisiaj tez bedzie tak pieknie!!! Miłego dnia kochane!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - no właśnie , przecierz i ciepło jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka - Trzymam mocno kciuki za jutrzejszy Crio-t ! Masz o 15:00 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Malwi, koniecznie kanapka z czosnkiem. W ciąży to idealny antybiotyk. Jak mnie coś brało to zjadłam i bylo dobrze! Zuzia, to dobrze, że coraz lepiej. Trzymam kciuki za brak wymiotów. Witam nowe dziewczyny.. Lato, a Ty już nie za długo chorujesz? Julciaa, trzymam kciuki mocno zz wysoką betę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline nie dam rady z czosnkiem nie nienawidzę czosnku takiego świeżego. Toleruję tylko w potrawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina - no właśnie , jakies choróbsko uczepiło sie mnie Mam nadzieje , że opósci wreszcie . A co słychać u Ciebie ? zuzia - Ciesze się , że jest coraz lepiej u Ciebie . Trzymam kciuki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za miłe powitanie :-),właściwie to nie wiem od czego zacząć tyle tego się nazbierało. O dzieciątko walczymy już 2006 roku,z tym ze ja po jakiś 6 miesiącach starania wylądowalam już klinice leczenie niepłodności, tylo w Invimedzie - na początku tyło 6 inseminacji, potem jedno invitro i za drugim razem udało się ( maj 2008), mam 3 letnią córeczkę. Wtedy leczyliśmy się w Invimedzie, od początku tego roku zwonu rozpoczeliśmy walkę (szczerze powiem, że myślałam że może w drugim uda nam się naturalnie, ale niestety nie :-(). Zdecydowaliśmy się na Novum, w marcu było pierwsze podejście na cyklu stymulowanym, ale niefortunnie przed punkcją pękły mi wszytkie pęcherzyki, pobranojedynie 2 niedojrzałe, jedna z nich dojrzała i zapłodniła się, ale był słabiutka. I teraz drugie podejście na cyklu naturalnym, były dwa pęcherzyki ale tylko jedna komórka, która zapłodniła się i podanomi zarodek9-komórkowy w 3 dobie. Teraz czekam i "warjuje". Ito tak w skrócie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×