Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

Bo wiecie co,ja to jestem czasem zbyt porywcza. Az mi glupio,ale i tak nie stane sie ateistka,ani gnostykiem :-P Wole przeprosic za zachowanie ;-) i okazac skruchę(nieudawana)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a noszą rzeczywiście stringi? " nie!!!........ nosimy babcine barchanowe galoty,co by nam pupcie nie zmarzly.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a szkoda ;) Co ładniejsze Świadkinie mogły by obowiązkow nosić stringi :P Ale kto wie, może to teraz moda na babcine galoty wróciła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuzinek
a ja mysle nie interesuja mnie twoje "galotki" Pytalam jeszze co Sj zrobili by bez policji, sluzb porzadkowych itd. nie mow mi ze byloby tak super gdyz sama wiesz ze tak by nie bylo. Sama wiesz ze ludzie sa zlosliwi (tutaj to bardzo widac), ale nie tylko zlosliwi potrafia tez zabijac, krasc (nie mowie ze wszyscy ) ale w kazdfej religji znajda sie "wywrotowcy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wole przeprosic za zachowanie i okazac skruchę(nieudawana) a za co przepraszasz? nieudając

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuzinek,powiem ci ze ... nie myslalam nad tym. SJ nie sa przeciwni wladzom tj policji strazy miejskiej,przeciez samipewnie korzystaja z ich \"uslug\",a to w razie kradziezy,a to w sadzie,itp. Policja jest potrzebna,czy jakis SJ powiedzial ci ze nie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolce veneno
Kiedyś znałem taką która była właśnie zaślepiona wiarą.....bardzo chciała mnie nawracać...tak za wszelką cenę....A potem mnie wykorzystała...i powiedziała ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuzinek
a SJ moze byc policjante?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuzinek
bo slyszalam ze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ze nie mam pojecia ale chyba masz racje. Moze jak jakiesbiurowe prace w policji to i sa,nie mam pojecia. Tuzinku,nie wiem czy tylko SJ sie nie angazuja,w wojsko,policje i polityke.Z tego co wiem to baptysci i zielonoswiatkowcy rowniez sie w to nie mieszaja. Choc na 100%nie wiem.Zapytaj Kamelii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyskie krytyczne uwagi odnośnie waszej religii zawsze odwrócicie w ten sposób ....nie zniesiecie zadnej krytyki, a prawda sama się obroni stąd tyle ekspresji powtórzę, nie występuję przeciwko ludziom uwikłanym w kłamstwo , występuję przeciwko fałszywym prorokom którzy prowadzą niewinnych ludzi w zaślepienie to był mój cel.....pomóc wam otworzyć oczy....a stał sie dla was widowiskiem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"po co chrzcicie w Imie Ojca i Syna i Ducha Sw skoro nie wierzycie w Trojce?\" To ze nie wierzymy w trojce nie oznacza ze nie mozemy tak chrzcić, jedno nie wyklucza drugiego. Kamelia wiesz co a ja mysle ci jakoby zaufała podajac numer swojego gg, a ty tu podajesz jej imie, a umawiajac sie z nia na rozmowe kierowalas sie podobno miloscią, chcialas jej oczy na prawde otworzyc, pamietasz to jeszcze? Nie masz juz nic wiecej do powiedzenia? To topik na temat Biblii nie na temat SJ, wiesz? Cytujesz w kolko jakies smieszne teksty, ja dzisiaj przypadkiem w internesie natknelam sie na wypowiedz pewnego pastora który naucza zielonoswiątkowców: \"Słuchajcie bracia i Siostry w Jezusie Chrystusie, potepiajcie SJ bo sa naszym zagrozeniem\" Kamelio ponosi cie, popatrz i to przez wrednych okropnych kocich sekciarzy. A co do zapowiedzi armagedonu, kameio nie boj nic Bóg jest sprawiedliwy, moze Go jeszcze z tej strony nie poznałaś, ale dojdziesz do tego, wiec jesli zgrzeszyli swoją wnikliwoscią, zapłacą za to, martw sie o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie odwracamy Kamelio wszystko jest juz tak odwrócone przez ciebie ze my juz bardziej nie zakrecimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madralko ja rowniez dzis szukalam w zlosci czegos o religii Kamelii. Powiem szczerze w pore sie opanowalam,bo nie chcialam jej dorownac i ...nic tu nie wkleilam choc byloby co. Czlowiek jest slepy i czasem to zlo zaslepia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdsa jest taka droga kameio, ze strasznie cie wkurza ze nie masz argumetow. Ja cie prosze o konfrontacje Biblijną, odepre kazdy twój głupi tok myslenia, o ile w ogole kierujesz sie mysleniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelia wiesz co a ja mysle ci jakoby zaufała podajac numer swojego gg, a ty tu podajesz jej imie, a umawiajac sie z nia na rozmowe kierowalas sie podobno miloscią, chcialas jej oczy na prawde otworzyc, pamietasz to jeszcze? dziecko drogie ja to już wyjasniłam.....nie zamierzam wikłać się więcej w gorszące innych dyskusje przeczytaj proszę raz jeszcze wszystkie moje wypowiedzi na tym topiku i spróbuj dostrzec sedno....wiem ze nie potrafisz...ale postaraj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mysle, to z tym tekstem to tak ironicznie, jakie bszdury mozna przeczytac w necie, sama moge sobie stworzyc stronke kierowan nie czym innym a nienawiscią i szatanem, w której bede obrazala KK zielonoswiatkowców i kazde wyznanie jakie chce, kameio nie trzeba miec uprawnien to stworzenia jakiejs stronki z gownem ze sie tak wyraze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyskie krytyczne uwagi odnośnie waszej religii zawsze odwrócicie w ten sposób ....nie zniesiecie zadnej krytyki, a prawda sama się obroni stąd tyle ekspresji powtórzę, nie występuję przeciwko ludziom uwikłanym w kłamstwo , występuję przeciwko fałszywym prorokom którzy prowadzą niewinnych ludzi w zaślepienie to był mój cel.....pomóc wam otworzyć oczy....a stał sie dla was widowiskiem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"dziecko drogie ja to już wyjasniłam.....nie zamierzam wikłać się więcej w gorszące innych dyskusje przeczytaj proszę raz jeszcze wszystkie moje wypowiedzi na tym topiku i spróbuj dostrzec sedno....wiem ze nie potrafisz...ale postaraj sie.\" \"prawdsa jest taka droga kameio, ze strasznie cie wkurza ze nie masz argumetow. Ja cie prosze o konfrontacje Biblijną, odepre kazdy twój głupi tok myslenia, o ile w ogole kierujesz sie mysleniem\" Jesteście dokładnie tak samo zaślepione - jak dorożkarski koń z klapkami na oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahahaha jestes fajna, chcesz mnie upokorzyc wiekem, ale jestes ostra wow chyba sie pod ziemie zapadne. Nie czytam twoich topikow bo po co mi smieci w głowie, chcialam sie wypowiedziec ta ten temat i to zrobiłam, kady ma do tego prawo, jak nie wiesz to poczytaj, wiem ze nie potrafisz ale spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"powtórzę, nie występuję przeciwko ludziom uwikłanym w kłamstwo , występuję przeciwko fałszywym prorokom którzy prowadzą niewinnych ludzi w zaślepienie to był mój cel.....pomóc wam otworzyć oczy....a stał sie dla was widowiskiem......\" Kamelio, nie odpowiedziałaś - kim jesteś, że tak niezawodnie demaskujesz fałszywych proroków? Prawdziwym prorokiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dreamer roznica polega na tym, ze potem wieczorem bede miala kaca moralnego ze sie tak w to wkreciłam a kamelia bedzie zacierac rece ze jej sie udalo mnie zwiesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"dreamer roznica polega na tym, ze potem wieczorem bede miala kaca moralnego ze sie tak w to wkreciłam a kamelia bedzie zacierac rece ze jej sie udalo mnie zwiesc.\" mądralko - skąd wiesz? Czujesz się przez takie wyobrażenie lepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelio - kim jesteś, że tak niezawodnie demaskujesz owych fałszywych proroków? obserwatorem zdarzeń...człowiekiem który czyta bzdury i widzi ze się nie sprawdzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"obserwatorem zdarzeń...człowiekiem który czyta bzdury i widzi ze się nie sprawdzają\" Już osiągnęłaś poziom wszechwiedzy, czy jeszcze troszkę Ci brakuje w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mądralko - skąd wiesz? Czujesz się przez takie wyobrażenie lepsza? SJ wiedzą wszystko...to ze przepraszając L. byłam nieszczera i to że będę zacierać ręce.... oni są wszędzie ...oni wiedzą wszysko :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×