Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

Queen » One year of love Just one year of love Is better than a lifetime alone One sentimental moment in your arms Is like a shooting star right through my heart It\'s always a rainy day without you I\'m a prisoner of love inside you I\'m falling apart all around you - yeah My heart cries out to your heart I\'m lonely but you can safe me My hand reaches out for your hand I\'m cold but you light the fire in me My lips search for your lips I\'m hungry for your touch There\'s so much left unspoken And all I can do is surrender To the moment just surrender And no one ever told me that love would hurt so much Oooh yes it hurts And pain is so close to pleasure And all I can do is surrender to your love Just surrender to your love Just one year of love Is better than a lifetime alone One sentimental moment in your arms Is like a shooting star right through my heart It\'s always a rainy day without you I\'m a prisoner of love inside you I\'m falling apart all around you And all I can do is surrender

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,ja tylko na chwilke;-) Dreamer,jesli ja ci moge doradzic,to badz soba i tyle. Planowanie czegos z gory dobrze niewrozy i sztucznie moze wyjsc. Badz taki jak tu,jesli jej sie spodobasz znaczy ze nadajecie na tych samych falach,a jesli nie to cos...po co ci ktos kto cie nie rozumie? Powodzonka ci Zycze z calego serducha. ;-) P.S.Jesli bedziesz taki jak tu to prawie ci gwarantuje,ze sie dziewczyna toba zainteresuje,bo masz ciekawa osobowosc.:-) Jeszcze raz .powo.i trzymam kciuczki. Mam nadzieje ze napiszesz,jakie rezultaty.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała - słucham. I jak ktoś twierdzi, że w ludziach nie ma czegoś boskiego to proponuję mu posłuchać głosu Freddiego. A ja myślę - dzięki. Masz rację. Ja nie zamierzam nikogo i nic udawać. Tylko nie mam pojęcia jak \"zagaić\". Ale coś wymyśle (Luknę jak mnie \"zagaiła\" kiedyś była :P) Dzięki za komplementa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowie ci \"Puk puk\" jest proste i zarazem tajemnicze. A pozniej,mow wszystko to co ci do glowki przyjdzie. Ty mysle ze nie palniesz zadnego glupiego tekstu w stylu: \"bzyk,bzyk\",czy \"jaki masz rozmiar miseczki-laleczko?\" hehehe a to juz wiele,mowie ci ...dasz rade.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"jo się jesce nie zakochał ;P ino mi ktosik wpadł w łocko\" \"Drimocku łod milosci do łocku,niwiela oproc malego krocku\" ;-) :-D :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałem sobie jak do mnie kiedyś jedna kobieta zagadała - po prostu, że zaciekawił ją mój profil i króciuśko o sobie skrobnęła. I chyba też tak napiszę. Bzyk bzyków nie będę pisał :P Hehe - przypomniały mi się moje dawne, nawiane wierszyki, ale sobie daruję ;) Wracam do gry :P Show must go on ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie udawajcie. To co przynosi nam chlubę czyli osiągnięcia wiedzy to piramidalna bzdura pod którą leżą kości jej twórców przygniatając je swym ciężarem. Człowiek to brzmi dumnie? Dla kogo? Czy nie dla niego samego? Jeśli Pycha i samolubstwo graniczące z szaleństwem samoubustwienia ma charakteryzować człowieka spełnionego, to wolę zostać niedorajdą i życiowym rozbitkiem. Piszę poważnie z tym powrotem do raju. Tylko czy to możliwe teraz, po tylu tysiącach lat cywilizacji? Człowiek przestał być samodzielny, stał się wyrzutkiem we własnym domu. Obawiam się, że skutki grzechu ciekawości, tego pierworodnego grzechu ludzkości, nie opuszczą rodu ludzkiego do samego końca jego istnienia, przynosząc mu samemu zagładę całkowitą, godną opisu najwspanialszego armageddonu moralnego, przemysłowego i biologicznego. \"Errare humanum est\" - jakże smutne są te słowa, których nie odbieram już jako usprawiedliwienia dla natury człowieczej, lecz jako przepowiednię przyszłości. Koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tela, że jo jesce jej w łocko nie wpadł - a bez jej krocku nijak się nie do jejku sorki wszyscy górale, że wasz piękny język tak kaleczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Black - ja myślę, że będzie z ludźmi wręcz odwrotnie. A to co się teraz dzieje to po prostu ewolucja. Kiedyś wyewoluują do \"lepszego świata\": \"John Lennon » Imagine Imagine there\'s no heaven, It\'s easy if you try, No hell below us, Above us only sky, Imagine all the people living for today... Imagine there\'s no countries, It isnt hard to do, Nothing to kill or die for, No religion too, Imagine all the people living life in peace... Imagine no possesions, I wonder if you can, No need for greed or hunger, A brotherhood of man, imagine all the people Sharing all the world... You may say Im a dreamer, but Im not the only one, I hope some day you\'ll join us, And the world will live as one.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślę - a nie sądzisz, że może mnie \"olać\" za same puk puk? - tym bardziej, że mój profil jest \"uboższy\" z powodu braku zdjęcia - więc nie wiadomo \"kto ja\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Moze w oczku jej nie byles, ale w snie sie objawiles Moze ona juz cie zna, mimo zes daleko tak.. moze czeka na twa dusze, w sercu cierpi swym katiusze, no i czeka ,az dasz znak , wtedy bedziesz pewny....tak ze i jej odbicie w oczach, razem z twoim przez swiat kroczą.:-) uhahah,ale ze mnie po-e-tka I sorry,ale mnie wizelo,hihihi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie np.interesuja ludzie ktorzy sa tajemniczy,nie wywyzszaja sie,nie szpanuja wiedza,nie sa sztywni i nienaturalni. To \"puk,puk\"to tylko przyklad jakich wiele,chodzi o to bys byl tajemniczy,a potem soba:-) Jeszcze zalezy co lubiowa panna,moze \"akwarium\" Jedni lubia rybki,a drudzy....akwarium\" ;-) Cos wymyslisz. A nic ci nie szkodzi tak zaczac,jesli ja zainteresujesz(acos tak czuje)to zeszta sie sama napisze....hehee;-) eh tepoczatki sa najlepsze,jak ja ci zazdroszcze.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i najlepsze - ale jakiego mam stresa od wczoraj ;) Napiszę chyba jednak króciutko, że zaciekawiła mnie jej osoba i coś w tym stylu. Może króciutko o sobie i że jeśli miała by ochotę odpisać będzie mi bardzo miło. Co o tym sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie mi winamp wylosował \"Somebody to love\" :) A przedtem jak wklejałem Imagine - to mi puścił właśnie imagine :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze to na 5+ A jesli chcesz na 6 musisz wymyslic cos oryginalnego,cos co bedzie cie wyroznialo od (ewentualnej)reszty.:-) Ale wiesz co,masz racje,jesli napiszesz tak jak ktos ci podpowie to juz nie bedziesz ty,wiec masz racje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wyobrażasz sobie lepszy świat? Czy nie zostawiliśmy go za sobą? Czy nie pędzimy rozpędzoną lokomotywą w przepaść, przed którą widać napis \"RAJ\", który sami tam ustawiliśmy?. A wszyscy (łącznie z tobą) pośpieszają się nawzajem żeby dotrzeć tam czym prędzej? Raj utracony to nie ten zyskany. Ten zyskany to będzie dzieło człowieka, a wszystkie dzieła człowieka spotyka zagłada. Taka moja opinia odnośnie cywilizacyjnego postępu: \"daj małpie lusterko, to się nim pokaleczy\". Jak widzę, że jedne łyse małpy zamykają drugie, owłosione i przysadziste, w klatkach w ZOO, bo na wolności nie ma dla nich miejsca, to wiem że raj który sobie stworzymy, o ile uda nam się ta karkołomna sztuka, niczym nie będzie się różnił od złoconej klatki, w której sami się zamkniemy na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, wezmę raczej wersję 5+ - jak się nie uda to trudno :) A przy wersji 6 mogę gryźć w przenośni pazury do jutra czy tam kiedyś, czy się nie zbłaźniłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Black - mi się nie spieszy do żadnego raju - w tym życiu jedyny możliwy dla mnie raj mogę i muszę sobie sam (z kimś?) stworzyć. A do niego łatwiej dotrzeć powoli i nie na siłę, Tylko tyle i aż tyle. Im mniej czuję potrzebę zastanawiania się ostatnio nad tym rajem tym bliżej go się czuję :) Jak obłok... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×