Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

hgfdy czy cos tam, a jesteś tego pewna pewny? to zwodnicza Organizacja poczytaj topik od poczatku....pierwsze strony(kilka) dużo sie dowiesz, oni są na serio niebezpieczni a na dodatek fałszują pismo niby się nim popieraając, poczytaj poczytaj, myśl i módl się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
"nie, jestem chrześcijanką" sj tez są chrzescijanami masz braki w tej kwestii a poza tym to nie fałszują pisma swiętego nie pieprz swieta kamelio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HJGVFC
madralka prosze cie o kontakt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
podaj maila to dam ci znac a pokory rzeczywiscie mi brak ale pracuje nad tym niektórzy nie pracuja nad swoimi bledami pozdrawiam i zycze nawrócenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodki chrześcijanin
mam pytanie??? znacie numer telefonu do Boga???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HJGVFC
fioletowa6@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodki chześcijanin
a ten numer to 50 15 " I wzywaj mnie w dniu niedoli, wybawię cię a ty mnie uwielbisz" Psalm 50. 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten jezyk mądralko to wprost rodem z Sali Królestwa? piszę to czego się dowiedziałm z ust byłycz członków organizacji, którzy byli skrzywdzeni przez was, dochodziło tam do wielu absurdów, moze kiedyś siędowiez, czytałam wiele ksiązek na temat tej Organizacji i niestety nie były to opisy skłaniające do wstępowania w jej progi, wiec skoro mam taką wiedzę na temat tej organizacji bo nawet trudno to nazwać kościołem, to mówięto co wiem poprostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszę celowo Organizacja, bo to swoisty net-work z pieczołowitą biurokracją i arhiwalnymi notatkami kto gdzie kiedy ile godzin i w jaki sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodki słodki, jak słodko ująłeś troskę naszego Pana o Nas:):):) czesto korzystam z telefonu do Niego:):) ech...podoba mi się ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie tez wydaje ze sj daleko do chrzescijanstwa. HJGVFC zanim wstapisz do jakiejkolwiek organizacji, upewnij sie, ze bedziesz mogla z niej wystapic. Duzo ludzi ma z tym problemy. a ja mysle 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
Kamelio widac ze nie byłas na sali Krolestwa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
sj nikogo przy sobie nie trzymają hehe smieszycie mnie ze swoimi oszczerstwami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
biada gdy wszyscy ludzie beda o was dobrze mówić, ich praojcowie bowiem czynili to samo fałszywym prorokom nie chce wiec zebyscie mowili o mnie dobrze czy ze mam racje wasze gadanie tylko potwierdza mnie w przekonaniu ze wyznaje religie prawdziwą. Jezus był kiedys znienawidzony przez tłumy a jednak sie nie poddal ja tez tego nie zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HJGVFC
madralo Twoje slowa to czysta prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HJGVFC
a po czasie bedzie placz i zgrzytanie zebami z ich strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
wiesz ja nadal nie mogę sie powstrzymac od myslenia ze sie przekonają i zobaczą co znaczy gniew Boga, ale wiem ze Bóg kaze kochać KAZDEGO blizniego, a poza tym nie wiem czy ja bede godna zycia wiecznego. Napisalam Ci maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HJGVFC
przekonaja sie wszyscy! my chociaz zdajemy sobie sprawe w jakich koncowych czasach zyjemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
to prawda to juz dni ostatnie Jezus mówił ze to najgorsze czasy dla religii prawdziwej, szukam teraz wersetu co do byłych Swiadków Jehowy, są najbardziej opętani przez szatana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HJGVFC
odpisalam.jak znajdziesz ten werset podziel sie nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
pewnie ze sie podziele chce zeby inni tez poznali prawde. Juz Ci odpisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HJGVFC
odpisalam na maila .jak znajdziesz ten werset podziel sie nim.czas na studium osobiste. jak dobrze,ze Cie tu odnalazlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy już kilka razy wyznaczaliście daty końca i jakoś kilka razy sie to nie udało:0 a czy ty myślisz że o nas cgrześcijanach mówi i myśli się dobrze, jeżeli jużz tej beczki....przeczytaj co mówiła wole... to zobaczysz jak ona dobrze o mnie myśli....a ja o nią si ęmartwię i troszcze a ty piszesz : dobrze wam przekonacie się itd. , łagodności więcej mądralko łagodności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×