Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

z mojej strony to nie oszczerstwa, ja osobiscie znam dwoje ludzi, ktorzy odeszli od sj. Bogusia nie zaglebila sie tak bardzo, chodzila troche na spotkania ale kiedy sie zorientowala, ze to nie dla niej (powodow nie bede podawac nie sa tu istotne) byla nachodzona, namawiana itp przez okolo roku, mimo, ze po jakims czasie stanowczo powiedziala, ze nie chce z tymi ludzmi na temat wiary rozmawiac. Troche zrazona do Boga i kosciola trafila wreszcie do nas. To bylo juz dawno, dzis jest nasza siostra ale dlugo trwalo, zanim znow zaufala ludziom. Staszek nalezal do tej organizacji ladnych kilka lat. PO decyzji o odejsciu patrz wyzej. Dzis nikt z dawnych braci go nie zna, reki nie poda, nie odpowie na czesc. itp itd dalej jak wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mysle -- a czy ja mówię, ze Ty mi mówiłaś? Syn Bozy to nie Bóg? :) Taki sam Bóg i nie zapomnij o Duchu Świętym:) Kamelia -- ani trochę nie przesadziłam:) skad ten pomysł z dorównywaniem komukolwiek? tak to już bywa że ludzie róznie reaguję, niedawno ktoś kazał mi zakladać kościół. Możesz sobi epozwalac na więcej sarkazmu mi on nie absolutnie przeszkadza. Nie potrzebuję kadzidełek, mam wszystko czego mi potrzeba:) Mądralka która to prawdziwa religia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
czy ja nie jestem łagodna, to na nas najwięcej sie najeżdza, o Twopim kosciele nawet nie mialam pojęcia a o SJ wie kazdy tylko nie pisz ze dlatgo ze sie do domów wpychamy bo to bedzie oklepane. Nigdy nie wyznaczalismy daty konca po uznajemy prawde ze nikt jej nie zna wiec kolejny raz kamelio nie wyszło Ci, wiem o SJ wiecej niz Ty wiec nie kłóc sie ze mną, a data np 1914 miala przyniesc niezwykle wydarzenia jak pisze Straznica nie koniec siwata przykro mi, my nie jestesmy jasnowidzam jak juz pisałam nikt nie zna dnia ani godziny. Bronisz sie jak mozesz, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee trochę mi wstyd tego sarkazmu....nie powinnam ❤️ szczerze serio, myślę o was codziennie i nie chcę tak \"ostrzyć\" języka. poskromię go i na pewno wyjdzie mi to na dobre:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HJGVFC
napewno SJ nie wyznaczali daty konca! jak juz wczesniej madralka wspomniala "nikt nie zna dnia ani godziny"! tylko sam Jehowa.my jedynie mozemy obserwowac to co dzieje sie na swiecie i wynosic z tego jakies wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakaś zmiana opcji u świadków nastąpiła, wyznaczaliście moje drogie młode jeszcze damy ale tak młode jesteście więc pewnie was z tym nie zaznajomiono droga 20 latko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
Biblia pisze ze religią prawdziwą jest ta którą wyznawał sam Jezus, wiec powinnismy czynic to co On, np nauczac uczniów, ma sie odznaczac od swiata i np powinna panowac zgoda miedzy wspólwyznawcami, To oczywiscie tak ogolnie, ale pismo swiete pisze o szczegółach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to że Jezus pod niewidzialną postacią jest od 1914 r na ziemi to też nie wasza nauka, czy też coś się zmieniło i szef strażnicy kazał inaczej gadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ niepotrzebnie, qrcze to były najdelikatniejsze słowa:) możesz sobie pozwalać na cokolwiek masz ochotę i nigdy nie żałuj tego co robisz. Jesli tak naprawdę myslisz to nie masz za co przepraszać. Zresztą ja powiedzialam, że wszyscy jetesmy dokonali, a atak był na mnie;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
wiesz to Kamelio od bylego Swiadka Jehowy, niestety kłamiesz albo masz bledne informacje gdzie to wyczytalas czy usłyszałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HJGVFC
z wiekiem nie trafiono!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mądralki wiekiem.....też nie? przecież sama nam się przedstawiała na poczatku topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
literatury którą napisał były świadek, ale dla was ten kto przejrzał na oczy i nie daj boze powie prawdę całemu światu jest tępiony i zwalczany niemalże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz mi sie wydaje ze wszyscy byli sj klamia tylko dziwne te same fakty podaja, chyba sie zmowili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlekoo
Co wy pieprzycie, już nie mogę, boga nie ma , powtarzam, nie ma. Co to za organizacja, gdzie mówi się do kogoś siostro? Porąbało was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogie mleko...nazwałam belaize siostra nie dlatego że chodzimy do jednego kościoła:), nawet nie chodzimy:) ale dlatego że mamy tego samego Ojca:):):) gdybyś miała rodzeństwo to jak myślisz dlaczego mówisz do niego braciszku siostrzyczko, dlatego ze macie tego samego Tatę:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no do mojego kosciola Kamelia ma daleko ale i tak kiedys sie spotkamy u naszego Taty ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
mam 20 lat i tak niewiele przed sobą bo dni oststnie mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
ja tez czytam mnóstwo literatury jedna klamie druga nie ta którą piszą SJ nie kłamie juz o tym rozmawialismy kazda religia ma swoich oszczerców, twoja tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
Nie zauważyłaś kamelio, ze ciągle się jednego czepiasz byl;i swiadkowie to literatura tamto internet siamto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
nikt nie moze miec pewnosci jaką nie miala nazwy. Wiemy teraz tylko co czynił i nasladując go wyznajemy religie prawdziwą. Swiadkowie Jehowy tak czynią i nawet swoją nazwę wyniesli z pisma Swiętego bo Jezus był piewrwszym siwadkiem Boga my chcemy kontynuowac jego dzieło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
Jezus Świadek wierny apokalipsa 1:5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×