Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

Kamelia o watpliwosciach pisalam innych,nie co do organizacji,a co do mnie samej,czy oby robie wszystko dobrze. Nie uwarzam bym pila ze skarzonego zrodla,a dlaczego mam wierzyc ze to ktore mi proponujesz nie jest skazone? Poczekaj odnosnie trojcy,nikt mi nie mowi ze to trzech Bogow,a jednen trojjedyny. A teraz mi pwowiedz bo nie wiem czyciebie dobrzez zrozumialam,ze uwazasz ze duch to moc boza,czy ze tak uwazaja SJ? Powiedz cos o twoim kosciele,bo nie bardzo wiem z kim i o czym rozmawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego Jego imieniem...Christo....Chrześcijanie... bo to Jedno i to samo imię Ja jestem....mówił Jezus o sobie. Ja jestem to też Bóg Izraela. O nas mówi sie ze jesteście Nowym Izraelem....rozumiesz tą analogię. to takie proste.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak mówię, Duch to moc Boża!!!! Jeden!!!nie trójjedyny (to katolickie hasło) JEDEN JEDEN.JEDEN!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekaj wg ciebie Jezus to Bog,to powiedz mi gdzie byl Bog jak Jezus byl na ziemi? Dlaczego przed smiercia zawolal:\"Eli,Eli lama sabachtani?\",skoro to on byl Jahwe,a wiec dlaczego? I kim jest Duch sw.? Bo Jezus mowil,zostawie wam pocieszyciela,Ducha Prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kościół ewangelicki., protestancki, a nazwa....konkretnego zboru...to chyba nie ma znaczenia . bo to jedno i to samo 10 lat chodziłam do Kościoła Chrystusowego, czasami do Baptystów ....potem wyprowadziłam się 600 km..i najbliżej mam do KOścioła Zielonoświątkowego i tu od pół roku jestem. nie ma różnicy dla mnie miedzy tymi 3 nazwami denominacyjnymi, jestem PEWNA ŻE TO UCZNIOWIE JEZUSA CHRYSTUSA....I TU I TU I TU...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SJ tez uwazaja ze Duch sw.to moc Boza. Ojciec Jahwe i Syn Jezus w jednosci,ale dwie osoby rozne,z czymJezus jest Zbawicielem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wtedy mówił to na ziemi...wtedy był człowiekiem...zszedł z nieba odkupić swój lud, oddać za niego życie. Mówił to jako człowiek. nie będę tego wałkować od poczatku. poczytaj wczoraj jak masz ochotę to rozważyć raz jeszcze...bo inaczej to czcze gadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi Kamelio ale już nie bedzie next time ............. toczycie \"chorą\" dyskusje już od kilku dni........ szkoda czasu......... może umówimy sie na lody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanibalu:) coś mnie prześladujesz:) ale masz rację, nie powinno się w nieskończoność skoro ktoś ma serce zamknięte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec już bedę powoli znikać....a gdyby mnie ktoś potrzebował.....to na pewno odpiszę mk1974@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z czymJezus jest Zbawicielem ze swoją śmiercią na krzyżu....dla naszego zbawienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelio a czy modlicie sie tez do obrazow i figur przedstawiajacych Boga? Czym jest dla was to co zapowiadane jest w Objawieniu,czyli Armagedon? Uznajecie Marie jako Matke Boska?? Czy zatem uwazasz ze sj to nic innego jak poplecznicy szatana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcę pisać w nieskończoność tego samego. nie chcę się ciagle powtarzać. myślę ze napisałam już WSZYSTKO, co chciałam wam napisać na temat biblii i Boga. :):):) byłam na prawie wszystkich (no może nie na wszystkich) 61 stronach znacie moje zdanie...... moze przyjdą inni.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zegnam się z wami prawie codziennie.... bo wiem ze mam też inne obowiazki....hmmmmmmm a potem wracam do was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajde na te pytania odpowiedzi,gdzies wczesniej,bodla mnie to wazne pytania? A ja serce na Boga mam zawsze otwarte,zawsze i niezmiennie.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" ALBOWIEM TAK BÓG UMIŁOWAŁ ŚWIAT ŻE SYNA SWEGO JEDNORODZONEGO DAŁ ABY KAŻDY NIE ZGINĄŁ ALE MIAŁ ŻYCIE WIECZNE\" EWANG jANA 3. 16 (niebo) to jeden z wersetow ktory juz na poczatku twoich postow znalazlam,dziwi mnie skoro Jezus jest Bogie,sam w sobie,to jak mog na swiat wyslac siebie jako swojego syna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
Powiem Ci Kamelio ze w zyciu nie widziałam osoby z tak zamkniętym sercem jak Ty dopatrujesz sie w moim oku słomki a w swoim nie widzisz belki? radze ci sama najpierw dostosuj sie do swoich mądrosci a potem nauczaj innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak nie wykorzystujemy wszystkich mozliwości, zresztą program komputerowy to nie kreatywność;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×