Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

zakochana:) ale Bóg umiłował i Kamelię i marzyciela i ciebie i kogokolwiek:) wiec zastąpienie słowa świat daje ci obraz tego co Bóg uczynił dla ciebie personalnie:) to nie żadna agitacja:):):)....ok do Jezusa tak agitacja:):):) ale nie do grupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamer zakocham się w Tobie
nie gadaj cytatami z martwych ksiąg doswiaczysz go sama pojawi się nowa jakość :) i powiesz "jak mogłam się tak pomylić"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doświadczam Go codziennie i jest wspaniale:) Słowo Boze też jest Żywe jak i moje z Nim doświadczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
dreamer moja dusza nie jest wieczna, pamiec o mnie moze być wieczna jesli spodobam sie Bogu, bo ludzie z grobowców PAMIĘCI powstaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelio - łapka powstaje przez słowo \"cześć\" w nawiasach :) mądralko - nie jestem ekspertem od wieczności. Zresztą to żadna różnica chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pięknie Dreamer :D Nie no, fajny facet jesteś więc się nie dziwię;) Dlaczego ludzie sami uważają się za dzieci gorszego Boga, nie pojmuję. Że są beznadziejni, źli , grzeszni i do niczego w to wierzą bez zastrzeżeń, natomiast nie przyjmują do wiadomości że mogą być doskonali. To od razu musza być halucynogeny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"pamiec o mnie moze być wieczna jesli spodobam sie Bogu\" A jeśli nie???? o rany julek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie Malutka - jeszcze Ty mi słodzisz? ;) Do tego jeszcze te \"myślenia\" o mnie - normalnie popadnę w samouwielbienie jak tak dalej pójdzie. :P No to miłego dyskutowania, ja zabieram się za stronę, ale będę tu od czasu do czasu zerkał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czegos tu nie pojmuje. Dlaczego jesli czlowiek chce tylko wolnej woli,i prosi o wiecej zrozumienia i okazanie milosci blizniemu,jest uwazany,za kogos kto nie lubi krytyki? Ja rozumiem,ze nie zgadzacie sie ze SJ,uwazacie ich za sekte itp.,ale czy to znaczy ze jak ja nie mam takiego zdania,to jestem \"zrzeda?\" Przeciez gdyby szukac minusow,to one sie wszedzie znajda,dlatego moie,by nastawic sie ten na dostrzeganie rowniez plusow. Ja tutaj nikogo nienamawiam na bycie SJ,ale niech tez nikt mnie nie strofuje,bo i ja daje wam wolna wole,kazdy ma prawo robic to co uwaza za sluszne.Wiec niech kazdy robi to w czym czuje sie dobrze i dobry. Podalam wersety z Biblii na podstawie ktorych mam wyrobione swoje zdanie. Mam pytanie,takie ogolne do wsz ystkich reprezentantow wyznan ,ktore sie tu spotykaja,mianowicie: Czy czujecie sie napietnowani,szykanowani,opluwani itp.,gloszac wasza religie(dobra nowine)? Prosze o odpowiedz jesli to mozliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno pytanie,Kameli,powiedz mi jesli naleze do sety SJ,a rowniez tak jak ty czuje ducha sw.,czuje ze Bog jest ze mna i czuje wszystko to co ty czujesz(przynajmniej prawie),to powiedz jak to jest ,ze moj Bog daje mi swatlo,daje mi sile i daje mi dowod,na to ze ide dobra droga? Czy mam powiedziec \"Boze Moj Kochany,wybacz mi,ale nie przyjme od ciebie tego co mi dajesz,bo ludzie mowia,ze droga ktora mi wskazujesz to droga do sekty,wiec Moj Boze wybacz,ale bede gdzie indziej Ciebie wielbic,tam gdzie ogol ludzi idzie sciezka prostolinijnosci,nie bede mialacierni pod nogami,i wogole tam bedzie milatwiej,bo zaakceputje mnie caly swiat. Boze nie moge sluchac glosu mego serca i nie moge sluchac tego co mowisz mojej duszy,bo inni uwazaja ze to nie prawda,a wiec Boze wybacz,spotkajmy sie tam ,gdzie bedzie mi latwiej w tym swiecie,bo w tej Sekcie,bede napietnowana przez reszte chrzescijan,choc wiem ,ze Jezusowi nie szlo jak z \"platka\",ale ja nie jestem nim,wiec wybacz jeszcze raz i uczyn ma droge,bym mogla isc w zgodzie nie z moim sumieniem,ale w zgodzie ze swiatem.\" Czy tak ma to wygladac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dreamer,pytasz o plec,hmm ciezko,bo dusze plcinie maja. My ludzie wszystko przekladamy na plec,ale to cialo jest plcia,my mamy ciala fizyczne a wiec i plec.Nasze dusze tak jak i Bog jest Duchem,plci nie maja. Ale dla tych ktorzy by sie upierali ze jednak jest plec,to mysle ze Bog ma plec mezczyzny,bo to Adama stworzyl na swoje podobienstwo,z tym ze Ewe dla uzupelnienia,by byli jednoscia.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy plec by sie rozmnazac,Bog i Aniolowie nie maja potrzeb fizycznych,wiec chyba jasne,ze i nie okreslisz plci Duchow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dygusz
Tylko,ze czlowiek ma plec po to tez by wyszedl z Niego czlowiek a Nie ameba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co w tym dziwnego - u wielu żyjątek tak jest - więc skoro Bóg nie ma płci - to dlaczego ludzie ją mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dygusz
A swoja droga co za powalony topik!a jakie glupie i beznadziejne tematy prowadza dromader i malutka.Zygociny!pustaki totalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Ci dyguszu (a może geniuszu?) za odrobinę komplementów? Czy to jakaś religia Cię tak skłania do miłości bliźniego i otwartości na inne poglądy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dreamer z okazji i bez okazji 🌻 i żeby mi się żadna nie ważyła w Tobie zakochiwać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×