Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

{ proponuje obejzec stygmaty duzo sie dowiecie polecam } Rzeczywiście wspaniałe źródło wiedzy. Pogratulować zdrowego rozsądku. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślę....skoro nie usatysfakcjonowała cię moja wypowiedz na ten temat, to nie wiem jak mam ci odpowiedziec...Nowa ziemia będzie 1000 letnim panowaniem Jezusa i Jego ludu na ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja? stwierdziłam tylko fakt:) wiesz jak to jest, nasze doświadczenia to 10 % tego co nas spotyka i 90% tego jak to odbieramy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Nowa ziemia będzie 1000 letnim panowaniem Jezusa i Jego ludu na ziemi\" a co po tym Kamelio? \"Ja? stwierdziłam tylko fakt wiesz jak to jest, nasze doświadczenia to 10 % tego co nas spotyka i 90% tego jak to odbieramy\" No niech i tak będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po coBog stworzyl Ziemie i Nas tu stworzyl,skoro mamy isc do nieba? idealnym zamiarem Boga była ziemia, ale człowiek spsuł ją okrutnie a bóg wyciągnał Go z tego ambarasu i zaprosił wybranych swych do siebie....do raju na wieczną ucztę..... co innego ma jakiekolwiek znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dreamer :D Nie pamiętam kto to powiedział, pytanie to drzwi do oświecenia, uwielbiam te Twoje pytania, hmm czy zmuszą do myślenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"idealnym zamiarem Boga była ziemia, ale człowiek spsuł ją okrutnie a bóg wyciągnał Go z tego ambarasu i zaprosił wybranych swych do siebie....do raju na wieczną ucztę..... co innego ma jakiekolwiek znaczenie?\" - czyli Bóg wiedział już wcześniej, że potrzebuje \"ideału zastępczego\", czy stworzył go dopiero po Ziemi? a co z pytaniem - za co w potopie zostały ukarane zwierzęta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Po coBog stworzyl Ziemie i Nas tu stworzyl,skoro mamy isc do nieba? } Jężli uważasz ze zansz odpowiedz na to pytanie śmiało mozesz się udac na długotrwałą, nie rokującą żadnej nadziei, terapię w szpitalu psychiatrycznym. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz mozna na to roznie spojrzec.Moze dla tych zwierzat to nie byla kara,a wolnosc??? Kara byla dla ludzi ktorzy zgineli w potopie,bo i ich dusze przepadly,zwierzat niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marseille
Zwierzeta maja dusze ?? Pierwsze slysze ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Moze dla tych zwierzat to nie byla kara,a wolnosc???\" Wolność, że się utopiły? Skoro dla ludzi utopienie było karą to dla zwierząt było wolnością? Miały nieskrępowaną możliwość aby nauczyć się pływać? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maalutka,a co? po co w takim razie Bog zeslal na ziemie potop,dla reprymendy tylko?Potopil tych ludzi po to by ich wskrzesic,lub dac nagrode\"zycie wieczne\" i powiedziec:\"widzieliscie lobuzy,jaki jestem mocarny??\" Potop to dla mnie nic innego jak kara,kara za zlo jakie czynili ludzie. A ze logiczne,ze w Arce nie zmiescily hy sie wszelkie zwierzeta ziemskie (co do jednego),totez te ktore sie potopily,zostaly po prostu poswiecone.Oczywiscie reszta bedzie tylko gdybaniem,a tego przeciez nie chcemy prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marseille
Kiedys kosciół uczyl ze czarni nie maja duszy, tak jak zwierzeta, co usprawiedliwialo niewolnictwo .. Obłuda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"te ktore sie potopily,zostaly po prostu poswiecone\" Wiesz - Hitler Stalin i inne oszołomu jak budowały \"nowy, lepszy świat\" też tak zrobiły - miliony ludzi zostały \"po prostu poświęcone\". Ale ten Bóg jest ponoć idealną miłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×