Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

może w Niebiańskiej przepowiedni;) Myrevin nie zrozum mnie źle, mam dobre intencję, droga w znaczeniu \"życie\"\"swiadoma ewolucja\" etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajemnica którą dało się rozwiązać, to nie tajemnica dla tego kogoś kto tego dokonał, a to czego nie wiemy, nie jest tajemnicą, bo nikt nie posiada tej wiedzy, więc jak ją ma przed nami ukrywać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajemnica to to co jest ukryte. To co odkryte nie jest tajemnicą. Ukrytego nie widać, więc nie wiadomo, że istnieje, więc nie ma tajemnicy. ;) Tak może być? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Black - a jakie to ma znaczenie? Skoro tak wolisz, to może tak być? Dla np. Chińczyka nasza \"tajemnica\" to jakiś tam ciąg dźwięków - które co najwyżej kojarzą mu się ze znaczeniem znanych mu podobnych. Tajemnica to tajemnica i nie tajemnica zarazem - zwykłe słowo :P Ale się namądrzyłem - choć i tak bez sensu :P Ale fajnie tak mieć jakąś wymówkę, żeby odciągnąć się od \"nauki\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziło mi o to że nie wiem co będzie jutro, że życie to proces, że stwarzamy, że mamy ogromne mozliwości itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Black o wielu rzeczach nie masz pojecia;) ja też się wolę gruntownie mylić niż z grubsza miec rację:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zniszczy? Raczej nie:) Black ja uznaję zasadę że energia podąza za uwagą i nie ma takiej możliwości żebyśmy wszystko wiedzieli, jeśli Cię uraziłam na

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> BlackNumenórean To nie zazdrośc. Każdego kto twierdzi że cos wie na pewno tak mam ochotę nazwać. Nie złośliwe to jest. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin a ja lubię ludzi którzy „coś” wiedzą „coś” dobrze robią;) choćby to była mała rzecz jak parzenie herbaty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-->maalutka Mistrz , który twierdzi że posiadł jakąs doskonałośc nie jest mistrzem. Czyż nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś wie że go swędzi ucho to wie? To czy nie wie? I czy jest to wiedza pełna? Przecież wiadomość jest jasna i prosta - swędzi ucho. Ale ktoś oczywiście będzie próbował dalej zagłębiać się w temat, zamiast to ucho podrapać. To się nazywa filozofia. W końcu ktoś dobrnie do tego, że informacja jest niepełna, co też będzie zgodne z prawdą. Duzo myśleć - mało robić. Prawdziwa pełność wiedzy zamyka się w tym, że wiadomo co się stanie jak się ucho podrapie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ że wiadomo co się stanie jak się ucho podrapie. } Zawsze można zrobic to za mocna.. więc... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Jeśli ktoś wie że go swędzi ucho to wie? } Nie zawsze jest znana przyczyna swędzeinia. itd. itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×