Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

Pan Opiekun troszeczkę chce się dowartościować, czy co? ;) Przepraszać za to jacy nie jesteśmy? Pan opiekun się okrutnie myli, uważając np. mnie za coś więcej, niż człowieka. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy nie zaskoczy was to, że chrześcijaństwo to taki \"zaratusztranizm maskowany\". :) 1400 lat p.n.e. ludzie wierzyli w to w co wierzą chrześcijanie teraz, prawie! Podobno prawie robi wielką różnicę, ale to raczej nie dotyczy tego: Stworzenie świata przez boga jedynego, koncepcja walki między szatanem i bogiem czyli ciemnością i światłem, piekło i niebo, sąd ostateczny, zmartwychwstanie, niepokalane poczęcie, nowy prorok, etyka... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> maalutka { to są moje urodziny } Czy też o nich nikt nie pamięta, jak o moich imieninach. ? :o :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd pomyśł w głowie sztana(nie wiem co prawda jak wygląda i gdzie ma mózg, jeżeli itd.) że możnaby wygrać z wszechmocnym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ chłopaki jak tu dzisiaj slicznie cała łąka :) Black na imieniny 👄 sorki, że spożniony dla grudnia i wszystkich którzy mają urodziny \"Dzisiaj są moje urodziny, Które obchodzę bez rodziny Daleko, wysoko, wśród manowców, W pokoiku na wieży hangaru dla szybowców. Zupełnie tu nieźle jest mi, Organki mi służą do gry. Na twarzy obeschły już łzy, Już warg nie zagryzam do krwi. Niech żyje ziemia! Niech żyje niebo! I ty co rodzisz się, żyj! Niech żyje ziemia! Niech żyje niebo! I ty - pomiędzy tym - żyj! Jutro raniutko jak ten szczygieł Wstanę, umyję się, zagwiżdżę, I zejdę w doliny zaludnione Roboty poszukać i cichej narzczonej.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Myrevin bo mówimy, a dzisiaj jest 1/2;) Aby czuć się wolnym istnieje prosty sposób: nie szarpać i nie napinać smyczy - Hans Krailsheimer :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> maalutka Taka jedna pudlica ma odmienne zdanie. Nadgryza juz od miesiąca smycz. Z tego co widzę jescze deczko i się uda. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe - Mała - to dzisiaj jest \"Kwiatek 1/2\" :P Z Mickiewiczem się nie dziel - już i tak wystarczająco torturują nim w szkołach - nie zasłużył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też :) tak ja legenda:) Dawno, dawno temu, kiedy bogowie – stwórcy stworzyli człowieka, byli zaskoczeni, że posiada on moc równą mocy bogów. Nie byli z tego faktu zbytnio zadowoleni. Postanowili ukryć ową moc przed ludźmi. Pierwszy z bogów powiedział: - ukryjmy ją na szczycie najwyższej góry, aby człowiek nigdy po nią nie sięgnął. Jednak drugi z bogów rzekł: - człowiek jest istotą ciekawską, wszędzie wejdzie, także na szczyt najwyższej góry, wobec tego proponuję ukryć moc na dnie najgłębszego oceanu. Wówczas odezwał się trzeci z bogów: - tak jak powiedziałeś ciekawość człowieka może spowodować to, że głębia oceanu nie przeszkodzi mu w odnalezieniu mocy. Wydaje mi się, że mam najlepszy pomysł. Ukryjmy moc w samym człowieku. Tam z pewnością nie będzie szukał. Jak rzekli, tak uczynili. Od tej pory szukamy na zewnątrz, zamiast …

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Dreamer to przypadkowy dzien, ale skoro tak duzo Ludzi przypadkowo swietuje urodziny Zbawiciela to warto w tym dniu sie nad tym zastanowic. To warto spedzic ten czas z Bogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"tak Dreamer to przypadkowy dzien, ale skoro tak duzo Ludzi przypadkowo swietuje urodziny Zbawiciela to warto w tym dniu sie nad tym zastanowic. To warto spedzic ten czas z Bogiem.\" Belaizo - nie o to mi chodziło, myślę, że dla wierzącego warto spędzić każdy dzień dokładnie \"tak samo\" z Bogiem - oczywiście mówię o spędzaniu duchowym, bo wiadomo, że nie można \"świętować\" cały rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anioł ćeć
Macie tutaj fajny bajzel. Belaiza masz z tym światłem wiele racji, ale jak każdy człowiek, ty też nie jesteś wolna na zawsze od grzechu. Więc stąpaj ostrożnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anioł ćeć
Maalutka, jeszcze nie znalazłaś tego czego szukasz, ale szukaj dalej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anioł ćeć
BlackNumenórean, ty naprawdę nic nie wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anioł ćeć
Dreamer2006, wolność to nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[\"czy przystroiliscie juz swoje domy na urodziny Boga? a swoje serca? \"Najpiekniejsza stajenjka dla Boga jest ludzkie serce\"] Sory Belaizo,ale troszke to dziwnie brzmi,dla mojego serca i ROZUMU. Bog sie nie rodzi,tylko uczucie do niego moze sie obudzic,albo zrodzic. I te\"domy\" nie raz do roku,powinny byc przystrajane,a cala wiecznosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślę - i tu się zgadzamy :P I Black też ma z tym rację - jeśli święta są tak "święte", że cierpią na tym bliscy, to chyba ktoś kiepsko rozumie ich idee. Anioł - wolność to nie wszystko - a kojarzysz film \"Pieniądze to nie wszystko\"? Parafrazując hasło na stodole: \"Wolność to nie wszystko, ale bez wolności to ch..\" :P \"Człowiek wolny duchem jest wolny nawet w więzieniu.\" Zresztą i \"wolność\" i \"wszystko\" nie są dobrze definiowalne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×