Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

M987

Niemoralna propozycja.

Polecane posty

Gość myślę że założyciel
to schozofrenik albo pryszczaty szczyl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłość to DECYZJA > daj już spokój i zejdź ze mnie. Znam swoją wartość i zaufaj mi, że gdybyś mnie poznał zmienił byś zdanie. Nie będę Cię do niczego przekonywać, cały czas jednak dręczy mnie pytanie, czym się różni kobieta, która weźmie 10000 za niezobowiązującą przygodę od tej, która wyciąga od swojego kochanka kasę, przyjmuje drogie perfumy i biżuterie .... osobiście tym drugim typem brzydzę się o wiele bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do mojej moralności to być może faktycznie jej nie mam, a może ostatnio tak modne jest , że jestem \"moralny inaczej\". Rozumiem wszystkich krytyków. Nie toleruję tylko wulgaryzmów. Resztę rozumiem i wcale nie oczekuję przyklasku. Co do mojego życia. Może będę tego do końca życia żałował, a może do końca życia będę miał co wspominać , bo czasami nawet dla wspomnień warto żyć , wiem coś o tym. Po prostu tyle lub aż tyle, ale za wszystkie uwagi wszystkim dziękuję :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłość to DECYZJA
Rozejrzyjcie się dookoła, każdy ma kochankę lub kochanka...takie czasy. Kafe - przerażasz mnie tokiem swojego myślenia :classic_cool: mimo niewielkiego łóżkowego przebiegu, do jakiego sie tu przyznajesz. P.S. Jestem kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze..płacic za seks-to jest urogające dla faceta. Co??? jestes taki obleśny,odpychajacy,syfiasty,że własna żona nie chce z toba sypiać(nie dogadza ci) A może jesteś beznadziejny w łózku i tylko kurwa której zapłacisz tego nie skrytykuje(bo przeciez bierze za to pieniadze)?? Pisząc w ten spsob musze sie niestety znizyc do twojego poziomu -jest on żenujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to juz wiemy ile bierzesz kafe
myslisz, że dziwka za 50 zł jest gorsza od tej za 10 000? Czujesz sie lepsza od niej? Moralnie to ty jesteś samo dno :P Pomyśl, to nie boli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłość to DECYZJA
M987 pytałam, nie odpowiedziałeś. Zapytam raz jeszcze - co Twoim zdaniem łączy Cię z szanowną małżonką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do myślę że założyciel - nie, nie jestem pryszczaty szczyl ani schizofrenik ( tak mi się wydaje, no ale to by musiał ocenić psychiatra ). :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłość to DECYZJA- wiesz , wiele łączy i wiele dzieli. Zadałaś bardzo trudne pytanie. Najgorsze w tym pytaniu jest to , że nie potrafię na nie odpowiedzieć :-( bo nie oczekujesz przecież odpowiedzi typu dom , samochody itd. oczekujesz odpowiedzi innej a tej nie potrafię Ci dać, przepraszam, przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłość to DECYZJA > sama jestem tym przerażona, ale taka jest prawda, co gorsza ludzie się tym chwalą i wręcz szczycą. To są fakty i zgadzam się, są przerażające. Zaraz ktoś wyskoczy pewnie, że nie każdy ma.....no ok, ale większość.....ale to już chyba nie jest moja wina. Nie rozumiem czemu ludzie seks za pieniądze uznają za gorszy od układu, kochanek kochanka.....nie widzę różnicy, seks to seks, zdrada też zawsze będzie zdradą......a czasami taka kwota pieniędzy może zmienić życie drugiemu człowiekowi....różnie bywa i nikomu nie życzę żeby musiał podejmować w życiu takie decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znacie jego sytuacji,nie znacie jego,nie wiecie co soba reprezentuje,jakim prawem go oceniacie?tylko dlatego ze dal tutaj taka propozycje,niepotrzebnie byl szczery,mogl powiedziec ze nie ma rodziny,wtedy byscie tak nie wrzeszczeli!znam takich dziadkow co maja po 60 lat ,zonaci,z doroslymi dziecmi a jakby mogli to wy...liby w locie taka 20-tke!i to gratis!to jest wstretne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem Kobietą i kogoś takiego jak ty bym kijem nie dotknęła. reprezentujesz poziom dziwki,która wzięłaby pieniadze za seks z tobą-za tyle właśnie ona by sprzedała swoje dupsko a ty godność. Wiesz co....stracic goność,szacunek do samego siebie kosztuje znacznie wiecej niż oferujesz. Zastanów sie na tym ile bedzie kosztował rozpad twojego (pseudo) małżeństwa i rozwód z twojej winy- Stać cie na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm romantyk:) jedność dusz etc. nie o to chodzi czy ktoś wierzy czy nie, przyszłość to projekcja przeszłości, ale pewne wartości nie mogą ze sobą współistnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka owa
czarniejsza niz mrok ... popieram Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M987-POWODZENIA
U-U-U - nie podniecaj się tak .Dam ci 5 tysięcy,zrobisz mi dobrze i zostaniesz moją kurwą ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak to jest.....to nasza moralnosc przez duze M!smiechu warte!w Polsce nie ma pracy,ludzie ledwo wiaza koniec z koncem....a kobiety?cale zycie daja dupy gratis mezowi alkoholikowi np.bo nie maja innego wyjscia,bo jak odejda to co rodzina na to....to jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M987-POWODZENIA
onanizuje sie komórką mmmmm ja ci nadstawie dupy za 1 zł-na batonika z biedronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłość to DECYZJA
M987 - no własnie. Dziękuję za tę odpowiedź. Nie wiesz. Czy się dowiesz, kupując kogos na weekend? Nie sądzę, raczej tylko dasz sobie chwilę wytchnienia, zapomnienia, psychicznego odpoczynku. Ale Twoje małżeństwo nadal bedzie przeżywało dokładnie ten sam problem, jaki przeżywa teraz. Bo moim zdaniem ten sposób rozwiazywania problemu to de facto ucieczka od jego rozwiązania. Przykro mi. Wiem, że to boli. Kafe - był taki dowcip o bacy w czasach zatęchłego komunizmu: Przewodniczący zebrania partyjnego: - Baco, bo to trzeba z prądem iść Baca: -Z prądem to byle gówno płynie. A pod prąd ino ślachetna ryba :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buka poka
czaarniejsza - to byl Redford. Zaoferował milion dolarów za noc i taki był też tytuł filmu "Niemoralna propozycja".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to okropne
Dlaczego wszyscy jesteście tacy skłonni do oceniania? Skąd wiecie, jak wygląda małżeństwo autora? Może jego żona ma kochanka, może podobnie spędza weekendy? Żyją sobie obok siebie, bo tak im dobrze? Może jakaś kobieta skorzysta, bo jest w dramatycznej sytuacji? Może jakaś skorzysta, ale nie weźmie pieniędzy, bo na parę dni będzie mogła uciec przed samotnością? rzeczy nie zawsze sa takie, jakie sie wydają. Ale większość z was tylko potrafi napaść i nablezgać, chyba tylko po to, aby się dowartościować cudzym kosztem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do to okropne - dziękuję, wiesz za co? nie, nie za to że mnie nie potępiasz i nalatujesz na mnie tylko po prostu........ \"Świat nie jest tym za co go bierzecie, przeto uważnie stawiajcie swe kroki\". Nic nie jest czarne ani białe, jest bielszy odcień bieli i bywają ludzie Czarniejsi Niż Mrok :-), jest wiele odcieni życia. Po prostu tak jest i nic na to nie poradzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musztarda - jeszcze jedna uwaga, wcale nie proponuję 10 000 zł za seks. Nie wykluczam go , ale na pewno nie na siłę. Jak już mówiłem, kiedyś zdecydowałem się na coś takiego i przegadaliśmy dwa dni i dwie noce, to, że zostaliśmy na trzecią noc to już nasza , moja i tej pani prywatna sprawa. Wiesz co najlepsze, ona nie chciała ode mnie przyjąć tych pieniędzy i ....nieważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musztarda - wspomniałaś o luksusowje prostytutce również, a one uprawiają seks, to tak dla ścisłości :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musztarda po obiedzie :classic_cool: Dałbyś na biedne dzieci, proboszcza czy pajacyk. A nie kurdę. Sponsoring buhehehehe A mówią, że polacy tacy biedni. 10 tys :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fioletowo Liliowa - daję na biedne dzieci, daję bezdomnym, daję gdy ktoś stoi na ulicy i prosi i nie chodzi mi o 1 zł czy nawet 5, daję bo lubię dawać. Zawsze wolałem dawać niż brać, taki już jestem. Co do proboszcza to raczej się nie skuszę, sorry. :-). Poza tym, kto mówi , że wszyscy polacy są biedni? Wszędzie są i tacy i tacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co mi zrobisz jak mnie złapies
Ja nazywam sie Hans Kloss,z zawodu szpieg J-23 Teraz podam pierwszy człon hasła. ' ..Najpiekniejsze kasztany sa na placu Pigalle..." Kto z was poda drugi człon hasła zaproszę na cudowny weekend do Paryza,bez wzgledu czy jest kobieta czy mążczyzną,a nawet z całą rodziną,bedzie naprawdę zajefajnie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×