Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AnSlo

Polacy w Slowenii

Polecane posty

Gość PiSk
Niestety czwartego listopada będziemy w Polsce. Więc odpadamy...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajsa
Tak jest- licz mnie jako 2 osoby!!!Ale to pieknie załatwiasz- zdolnosci org na 5+ !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was ponownie.. czy moglby mnie ktos wtajemniczyc w grono ? ;) tzn..kim tutaj jestescie.. na studiach itd..? prosilabym o kontakt na maila dziekuje z gory i pozdrawiam Joasia sliwa_joan@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Asiu, nie martw się, ja też prawie nikogo z formum nie znam :-) ale jeśli wybierasz się na spotkanko 4.11 - na kręgle - to z pewnością zostaniesz wtajemniczona! Ja jestem tu z mężem, on pracuje ja wypoczywam!!! Mam sporo czasu wolnego więc jeśli masz ochotę na \"zapoznanie się\" przy kawce to rzuć terminem!!!! Gocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) dziekuje za cieple slowa.. jesli to mozliwe badzo chetnie dolacze do Was 4.11.. jesli nie jest za pozno oczywiscie... czy mieszka ktos blisko centrum Ljubljany moze..z kim moglabym sie umowic i razem wybrac na umowione miejsce spotkania? Pozdrawiam Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyprodz
Cześć Ja mieszkam w centrum no prawie na Kotnikowej ulicy,chętnie się z kimś spotkam ale pracuję więc najlepiej w piątek wieczorem lub w sobotę albo w niedzielę Małgosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ok..no to jesli wybierasz sie na to spotkanie 4.11 mozemy sie umowic i pjdziemy tam razem? oto moj numer tel jakby co..051476707 pozdrawiam asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyprodz
przykro mi bardzo ale na spotkanie się nie wybieram mam już inne plany ale mam nadzieję że tak czy inaczej się spotkamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm..szkoda.. jasne, ze mozemy sie spotkac...chociazby dlatego, ze mieszkamy blisko siebie ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Choinka26
Witajcie Forumowicze, Wlasnie otrzymalam adres forum od pana Janusza i bardzo sie ciesze. Widze, ze jest wiecej mlodych Polaków w Ljublanie i na Slowenii niz myslalam. Co za radosc! Ja od marca kursuje miedzy Ljublana a Warszawa i Krakowem, ale w koncu moja Milosc mnie ciagnie do Ljublany. I w polowie listopada przenosze sie do Ljublany. Nie naleze do ludzi , ktorzy boja sie wszystkiego i wszystkich na kazdym kroku, ale te przenosiny mnie troche przerazaja..Juz zaczelam szukac pracy i jakos tak mi niezbyt wesolo, ale moze sie myle.... Moze ktos doda mi otuchy, podzieli doswiadczeniem, szepnie dobre slowo, przedstawi jak to naprawde w tej Slowenii jest.... Bede baaaaardzo wdzieczna, ilosci wdziecznosci policzone w tym czego Wam brakuje z Polski..;-). Czy przygarniecie takiego nowicjusza jak ja do swoiego grona? Jakby co to moj mail : dchojnecka@yahoo.com. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie Choinka26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallooooo czy organizatorka spotkania moze mi napisac czy dwie dodatkowe osoby moglyby sie zjawic na spotkaniu?? ;) pozdrawiaaaam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dla wszystkich. witaj aszko23 i choinko26. Sprawa spotkania i ewentualnej gry w kregle: przyjsc moze kazdy i wszyscy sa mile widziani. Aszko23 ciebie juz dawno \"wciagnelam na liste\" - nie napisalam jeszcze o tym, ale czytalam forum i liczylam chetnych do gry (to taka moja orientacyjna lista- ze wzgledu na liczbe grajacych na jednym torze). Czy mam rozumiec, ze oprocz ciebie sa jeszcze dwie osoby chetne? czyli w sumie 3 lub czy to jestes ty plus jeszcze 1 osoba). Ale pozadawalam duzo pytan :) Jednym slowem spotkanie ma charakter otwarty i fajnie jak bedzie nas wiecej, moze jutro uda mi sie domowic 3 tor, a nawet jak nie, to nic takiego - celem jest sie spotkac, pogadac, pchniecie kula nawet na zmiane, to sprawa drugorzedna. choinko26 - domyslam sie, ze podejmujesz teraz wazne decyzje, zycze ci, zeby sie wszystko ukladalo po twojej mysli, mam nadzieje, ze znajdziesz na forum dobre rady i wtedy bedzie latwiej decydowac. pozdrawiam wszystkich. odezwe sie juz po 01.11. do uslyszenia. pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja. mamy dodatkowy 3 tor. Koszty gry liczy sie od osoby a nie ilosci zamowionych stanowiski, wiec jest ok. przesylam adres internetowy miejsca w ktorym sie spotykamy i gramy: www.arenalive.si proponuje tez abysmy sie spotkali 20 minut wczesniej (19:40), wtedy spokojnie sie przygotujemy. pozdrawiam. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Choinke26, my również zostawiliśmy Warszawę za sobą i jesteśmy z mężem w Ljubljanie... a do tego jego rodzinnym miastem jest Kraków... jak widzisz dużo mamy ze sobą wspólnego..... Ale ja nie mam już rozterek związanych z przeprowadzką - zachwyciłam się tym miejscem i dobrze mi tu... Ty też się nie martw, będzie dobrze!!!!! Czy będziesz już 4.11 w Ljubljanie?? Jeśli tak, to musisz koniecznie wpaść na nasze spotkanie - pograć i pogadać. Jeśli nie, to daj znać jak już będziesz, zmontujemy znowu ekipę i powitamy nowicjuszkę jak należy!!!! Witaj Aniu, ale dzielnie wszystko organizujesz!!! Pozdrawiam!! Gocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Choinka26
Witaj Gosiu1 , AnSlo i wszyscy pozostali.. Planuje byc w Ljublanie 4.11 wiec z przyjemnoscia wpadlabym na spotkanie. Dziekuje za cieple powitanie Gosiu1 i AnSlo, ..az lepiej na duszy...Chetnie wpadlabym towarzysko w sobote pogadac i poplotkowac, pewnie sama, bo polowica moja ma jakies plany..Moge sie pisac ewentualnie? Milego dnia Choinka26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, to fajnie że będziesz!!! Ania zamówiła trzecie stanowisko, więc chyba nie będzie problemu z miejscem..... Ja tam pewnie będę więcej gadać niż grać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzieki wielkie.. bede ja i jeszcze jedna dziewczyna.. pozdrawiam i mam nadzieje do zobaczenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaSlo
czesc wszystkim! wrocilismy z Egiptu, a ja nadal tam jestem,zasypiam z mysla o tych cudownych swiatyniach,snia mi sie muzea,zachody slonca,pustynie...ludzie...ach, cudownie bylo,polecam kazdemu kto jeszcze nie byl...teraz tylko juz chyba zadna wycieczka mnie nie zadowoli;) Ania-bedziemy z Matejem na kreglach,dzieki za rezerwacje! Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajsa
Witojcie po goralsku!!! Nowi i nowe- super, ze was mamy tu i ze sie grupa powieksza. Ach- juz siedze duchem w tej kregielni!!! Fajowo bedzie. Chora jestem troche, ale na 4 - nie ma bata- zdrowie juz do mnie galopuje. Całuchy dla wszystkich i sie widzimy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola opowiesz wszystko jak sie spotkamy,Kasia kuruj sie,a wiecie juz cos moze o tym 11 litopada,bedzie cos czy niee???Pozdrawiam-Do zobaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajsa
no własnie. Tez mnie to interesuje. Dostał juz ktos jakies zaproszenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Choinka26
Witajcie, Juz jestem w Ljublanie i ciesze sie,bo jak nic nie wypadnie to bede jutro 19.40 z Wami. bardzo sie ciesze i do zobaczenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest..niestety nie bedzie mnie...cos wypdlo ... pozdrawiam i mam nadzieje, ze jeszcze bedzie okazja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyprodz
niestety w tym roku nie będzie spotkania z okazji 11 listopada ,może jakieś spotkanie świąteczne lub noworoczne ale jeszcze nic nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajsa
A szkoda... troche sie na to czeka... Na swiateczne napewno nie przyjdzie tyle ludzi- wiekszosc jedzie na swiata do domow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim. To juz jutro. Przypominam, godzina 19:40. Aszka23, no szkoda, ale jak nie teraz to innym razem- na pewno bedzie okazja. Choinko26 to czekamy, ze sie pojawisz. To do jutra.pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okslo
witam wszystkich :-) pierwszy raz trafilam na to forum i bardzo sie ciesze z tego powodu w tygodniu pracuje ale w weekendy chetnie spotkalabym sie z rodakami... pozdrawiam Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Karolina, to dzisiaj jest okazja, spotykamy sie na kregielni na przeciwko kina Kolosej o 19:40. Jesli masz ochote sie spotkac to bedzie milo. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale bylo fajnie dziewuszki i chloposzki..haha...Kajsa jednak sie skusze na ten wtorek,ale musialabys po mnie wyjsc na stacje,co???Jezeli spotkanie nadal aktualne...Buziaki..pozdrowienia od Lukasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okslo
niestety nie moglo mnie byc na tym spotkaniu... ale dziki za zaproszenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×