Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AnSlo

Polacy w Slowenii

Polecane posty

KOCHANA POLONIO, WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ORAZ WSZELKIEJ POMYŚLNOŚCI W NOWYM 2007 ROKU ŻYCZĄ GOSIA I JACEK Do zobaczenia po powrocie z Polski!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorcis
Witajcie, Ja jade z Polski w dn.29 grudnia przed poludniem z Kielc przez Katowice do Ljublany i mam dwa miejsca w samochodzie jesli ktos potrzebuje dostac sie do Ljublany z Polski w tym czasie. Zycze Szczesliwego Nowego Roku wszystkim forumowiczom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KsAdam
Wszystkim Polakom na Slowenii i ich rodzinom zycze blogoslawionego Nowego Roku. Niech czas, ktory jest nam dany, bedzie dobrze wykorzystany- w zyciu osobistym, rodzinnym i zawodowym. Do siego Roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajsa
UUU... Swieta w Domu- to jest to!!!! Teraz "rzuriram" albo "zuriram" tu na Sylwka i w zwiazku z tym... ZYCZE WSZYSTKIM POLAKOM TUTAJ DOSIEGO ROKU, SLONCA, POMYSLNOSCI, USMIECHU I CZEGO TYLKO ZAPRAGNA!!!!!! Całusy- Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaslo
My tez zyczymy duzo radosci ,zdrowia i sukcesow w Nowym Roku 2007!!!! Szczesliwe malzenstwo- A. i M. Gaspari :D :D :D !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajsa
Małzenstwo??!!!!! GRATULACJE!!!!!!!!!!!!! i nic nie mowiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaSlo
no tak, nie mowila,bo szybko i nagle sie zdecydowalismy-tzn.decyzja byla juz dawno podjeta,ale najpierw myslelismy o sierpniu (cywilny i koscielny).Cywilny byl teraz, bez imprezy, koscielny i wesele bedzie w Polsce,w sierpniu.Myslalam, ze jestes Kajsa w Polsce,jak chyba wszyscy,dlatego nic nie mowilam.Slub odbyl sie 30 grudnia.A my sami na tydzien przed slubem dopiero wpisalismy sie do USC!!! Niewiarygodne,ale wszystko wyszlo,slub byl piekny!jak dostane zdjecia, spotkamy sie i uczcimy wydarzenie.Kto jest za spotkaniem? :D :D :D pozdrowienia od mlodej zony!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajsa
Zartujesz? Jak to kro- ja na 100%!!!! Bibka trzeba uczcic takie wydarzenie!!!! To przeciez najwazniejsza rzecz w zyciu. Od tego sie wszystko zaczyna. Ale sie ciesze! Caluje Was mocno (wycaluje na imprezie!). Ja na Sylwka wrocilam tutaj. I juz jestem. No wiec czekam na wszelkie info gdzie i kiedy!!!! Super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olunia!!!Ogromne GRatulacje!!!Bardzo sie cieszymy razem z Toba i Matejem!!! Serdecznie Pozdrawiam wszystkich dawno mnie tu nie bylo:) Caluje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agso
Olu,serdeczne gratulacje! Ja nie pojechalam do Polski na swieta wiec szkoda, ze nie wiedzialam o uroczystosci. Jak tylko bedziesz miec zdjecia to napisz i sie wszystkie spotkamy. Ale i tak bez zdjec wiem, ze bylas piekna panna mloda...AGATA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaslo
witam,dziekuje bardzo za gratulacje-jak tylko minie ten szalenczy tydzien, pomysle nad spotkaniem,poki co ucze sie, wywoluje zdjecia-mnostwo ich nie wyszlo,szkoda,ale cos tam jest... do zobaczenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM POLONIE!!! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM 2007 ROKU!!!! OLU - GRATULACJE Z OKAZJI ŚLUBU!!!! My z Jackiem jeszcze w Warszawie, ale w sobotę już wracamy - mam nadzieję, że w Lublanie dużo ładniejsza pogoda niż tutaj - świeci słoneczko czasami?? Bo w Warszawie szaro, smutno i ponuro! Pozdrowionka i może do zobaczyska........ Gosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki68
Bardzo Wam zazdrosczę bycia i mieszkania w Słoweni. Odwiedzam ten kraj regularnie 1-2 razy do roku i zawsze wyjeżdzam z niego z niedosytem, że jeszcze wielu miejsc nie widziałem. Wam pewnie się już to wszystko przejadło, ale ja nabieram wiatru w skrzydła, gdy mogę pochodzić po nabrzeżu Piranu, wybrac się na spacer w kierunku Fiesy, wjechać na Vrsic i rozkoszować się widokiem gór. Kocham usiąć w Gostlinie przy szklance Terana i talerzu prsuta i cieszyć się chwilą. Kraj w którym mieszkacie jest cudowny, blisko w góry nad morze i nawet można znaleźć niziny. Już teraz niecierpliwie myślę o lecie i kolejnych odwiedzinach mojej kochanej Słoweni. Tym razem zabieram moją rodzinkę , żeby uchylić im rąbka tajemnicy. Pozdrawiam, dziki68

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś jedzie w najbliższym czasie do Polski?? dzieki za odpowiedź, pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, ja też z pytankiem.... czy ktoś może pod koniec stycznia lub w lutym wybiera się do Lublany..... Może ktoś z Warszawy lub okolic Lublina???? Pozdrawiam, Gocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia Adamska
Witam Polonię w Słowenii:) Pracuję dla "Dziennika Polskiego" (gazeta codzienna Malopolski i Podkarpacia). Przygotowuję materiał dotyczący warunków zatrudnienia poszczególnych grup zawodowych w Słowenii. Poszukuję kogoś, kto pracuje w Słowenii jako pielęgniarka, kierowca, informatyk, opiekunka osób starszych lub dzieci, pracownik sezonowy w rolnictwie lub sprzedawca (barman, pracownik gastronomii). Jeśli ktoś z państwa pracuje w jednym z tych zawodów, to będę naprawdę wdzięczna za kontakt... Mój adres: natalia.adamska@dziennik.krakow.pl Pozdrawiam serdecznie:) Natalia Adamska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makal
Witaj Majafaja Jadę do Polski w piątek 02.02 około 11.00 z Kranj, będę jechał przez Maribor do Dębicy przez Nowy Targ, Nowy Sącz, Tarnów. Jeśli odpowiada Ci termin i cel podróży to prosze o kontakt, moje namiary znajdziesz na 5 stronie tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makal
Witam wszyskich, będę miał w sumie 3 miejsca w samochodzie, więc jeśli Mjafaja odpowie, zostają jeszcze 2, więc jeśli jescze ktoś się chce zabrać na tą trasę, proszę o kontakt. Pozdrawiam wszystkich i życze wszystkieg dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem, ze to by bylo juz za duzo szczescia.. ale moze ktos przypadkiem jedzie z PL do SLO 11?? lub w bardzo bliskich okolicach ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MATSLO
CZESC POLACY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MATSLO
Chetnie sie poznamy z reszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MATSLO
Hej!Gdzie sie podzialiscie?!Juz pare dni cisza. Fajnie ze powstalo takie forum i wogole fajnie ze jest tu coraz wiecej Polakow. My tutaj mieszkamy juz piec lat i...teraz juz jest fajnie ale na poczatku bylo ciezko. Jak bedzie jeszcze jakies spotkanie to sie piszemy! Makal-jestesmy sasiadami w Polsce, bo mieszkamy kolo Jasla! Pozdrawiamy wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajsa
A no wlasnie. Ja nic nie chcialam mowic, ale cos bida w tym roku z pisaniem...i odwiedzinami... No moze wlasnie jakies spotkanie by zprganizowac, bo nowe osoby doloaczaja. I to bardzo cieszy.. No wiec gdzie i kiedy tym razem. Raz bylismy w Kotach nad rzeka, potem w Arenie, potem babska nasiadowa u mnie w domu. To teraz co? zbierzcie energie i dajemy- jakis wypad w miasto... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MATSLO
No Kajsa bo juz sie martwilam, ze wrocilas do Polski! A tutaj...dalej cisza! Poczatek roku zawsze jest ciezki. My jestesmy w kazdej chwili do dyspozycji, no moze nie w kazdej ale...prawie. Piszcie gdzie i kiedy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makal
Witam wszystkich, i pozdrawiam serdecznie, Matslo pracowałem kiedyś w Jaśle i miło wspominam te czasy choć minęło już 15 lat. Odnośnie spotkania to też się piszę tylko proszę o info, gdzie i kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaslo
czesc! ja w dalszym ciagu wywoluje zdjecia,dopadlo mnie przeziebienie w miedzyczasie, wiec nie mialam sily myslec o spotkaniu...hmmm to moze w ten weekend?tylko nie wiem ,gdzie? wolalabym tam,gdzie muzyka jest tlem,zeby dalo sie pogadac... Salon? Opera bar?tam jest przytulnie,ooo,lubie Jazz klub Gajo-ale tam sa male stoliki i nie za duzo miejsca.Cos sie powinno znalezc-to kiedy?piatek,sobota czy niedziela? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajsa
To moze w sobote albo niedziele...w piatek ja nie moge, a bardzo chcialabym sie spotkac.... W Jazz clubie jest rzeczywiscie malo miejsca, a poza tym zadymione okropnie... w Opera barze jest fajnie. Moze tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaslo
ok,opera bar jest najlepszy,wlasnie stamtad wrocilam:) tylko tak proponuje moze ,jesli mozecie,spotkac sie wczesniej,nie wieczorem,inaczej wszystko bedzie zajete,zwlaszcza w sobote lub niedziele-a jak bedzie nas wiecej,to moze byc problem...co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agso
ja jestem za popoludniowymi godzinami i bardzo chetnie siee spotkam.Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×