Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AnSlo

Polacy w Slowenii

Polecane posty

Gość olaSlo
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin PolJan !!! Duzo zdrowia, radosci i spełnienia marzen ! Lece po lampke wina i wznosze Twoje zdrowie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie i my wznosimy toast....Wszystkiego co Najllepsze.....dla Pana Janusza....Pozdrawiamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roadrunner
Tradycyjne polskie Sto lat! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Panie Januszu! Zdrowia, szczęścia i radości z każdego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolJan
Dzięki za życzenia! Trzymajcie się i dzwońcie! Pozdrawiam, Janusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesylam najlepsze urodzinowe zyczenia! Niech sie spelniaja wszystkie marzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajsa
Sto lat!!!! usmiechu, zdrowia, radosci z kazdej chwili spedzonej z rodzina i....wszystkiego, czego sam sobie zyczysz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili13
Zdrowka, szczescia, pomylnosci, oczywiscie duzo gosci, by dobrze sie Tobie/Wam zylo i problemow nie bylo :-)))))))))) zycza DDZ PolJan koniecznie musimy to uczcic...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolJan
Jeszcze raz wszystkim dziękuję za życzenia. Mam nadzieję, że kiedyś Was wszystkich spotkam i poznam. Dwa razy w tygodniu pracuję po południu i wtedy mogę się spotkać z tymi, dla których samotne dopołudnia są ciężkie. Oczywiście w grę wchodzi Lublana, w której mieszkam. Pozdrawiam, Janusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajsa
Hallloo!!! Co z bibka? Pedzimy poszalec? Cos tak ucichlo w tym temacie.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. ja dzis wybieram sie do kinoteki na 20.00 na Podwojne zycie Weroniki (a na 18.00 na Bolka i Lolka -naprawde :) Wlasnie sie zdecydowalam. Kto ma ochote moze sie dolaczyc. Na jutro tez mozna sie jakos umowic. Tylko u mnie cos ostatnio z tancem ciezko...i pomyslalam sobie...a moze tak zaproponuje kregle. pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaj
Hej, hej A ja zapraszam wszystkich na otwarcie mojej wystawy akwarelek;20 w pt o 17.00 na Muljavi - Jurciceva domacija. To ok pól godz drogi z Ljubljany, ale okolica piękna. Przybądźcie! :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajsa
Wszystko fajowo, ale umawialismy sie wszyscy, ze pojdziemy, a widze teraz, ze tylko ja i Madzia potanczymy... Co z wami? Ludzie- budzic sie, jeszcze w zimowy sen nie zapadamy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roadrunner
Czasami myślę, że nie byłoby tak źle wziąć przykład z niedźwiedzi ;) Swoją droga podoba mi sie pomysł AnSlo z kręglami, jestem za. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, hmmmm....... no te kręgle to dobry pomysł....... jakby co, to ja z mężusiem się piszemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaSlo
czesc! no my ok.20:00 skonczymy swietowanie urodzin siostry Mateja, i przyjdziemy,tez jestem za kreglami,chociaz nigdy nie gralam,ale chetnie posiedze i poobserwuje... to co myslicie?kregle czy tance? i gdzie sie spotkamy? o ktorej godzinie? my najwczesniej moglibysmy tak ok.21:00 .Jesli tance,to moze bachus? jest tez swietny pub w stylu lat 60 tych,panterki itd.-SALON,fajna muzyka chilloutowa,mozna tez by tam wpasc najpierw-jesli nie byloby kregli. a jak kregle,to BTC,nie? w kazdym badz razie chcemy sie z wami wszystkimi zobaczyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajsa
Kregle fajne, ale obawiam sie, ze w sobote trzeba rezerwowac, bo nie znajdzie sie ani jedna kula dla nas. Niestety, tak to jets. A SALON brzmi zachecajaco- tylko gdzie to? Mysle, ze tam bedzie przyjemnie, a potem sie rozwinie w trakcie, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani to co spotykamy sie w pod ta kregielnia na przeciwko Kolosej???A jak nie to podajcie gdzie(dokladnie)a my bedziemy-BUziaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to my z Jackiem też jesteśmy za tym, żeby spotkać się przy kręgielni - o której i gdzie??? Mamy dwa/trzy wolne miejsca w samochodzie, więc jeśli zmienią się plany możemy gdzieś podjechać.... No to gdzie i o której??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolosej to kino,ale blisko BTC:)Wiec umowmy sie na 21 tam wlasnie jak cos to bedziemy zmieniac,a jak reszta idzie reszta???Halooooooo..pisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdawos - będziesz sama czy z kimś?? albo zapytam inaczej, czy wiesz czy jacyś faceci prócz mojego Jacka będą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej - nei bede sama wiec spokojnie mozesz zabrac Jacka, no a jak tam rezta zapatruje sie na ten pomysl? Chyba nie bedziemy sami cio ??? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo czekamy do 20 30 na sms-nr 40141185 lub na wpis na forum czy idzie wiecej ludzi jak niee to moze przlozmy to na nstepny tydzien....Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, jesli nikt inny sie nie zglosi, to odwolujemy sprawe... tylko daj znac na forum, czy nie dostalas jakis smsow, ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaSlo
hej, my jestesmy chetni, z kregielnia moze byc problem,jesli nie zarezerwowalismy miesjca, najwyzej pojsc popaterzec, ale jest opcja global/bachus/ as/salon- to jest w centrum, wiec dajcie znac,idziemy,czy nie?ja mam jakas straszna ochote soe rozerwac- co jest grane,ze w koncu nie udaje nam sie zebrac ludzi? czekam na jakis odzew.mozemy potanczyc lub po prostu posiezdiec w fajnym pubie-w jakims na pewno miejsca sie znajda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×