Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

jak jesteś taka ciekawska to ci powiem, że ponad rok :) a szef jak jest inteligentny to się domyśli, ze młoda laska, mężatka,z własnym mieszkaniem będzie chciała mieć dziecko. ja tego nie ukrywałam, ale też za bardzo się nie chwaliłam - po co zapeszać. a jak ci moja inteligencja przeszkadza to idź porozmawiaj z kimś na twoim poziomie, o ile ktoś w ogóle tak nisko upadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dokładniej to moge jeszcze powiedzieć ze Niesia urodziła swoją córe 15 marca z waga 4090 i wzrostem 57cm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pomarańczowego: jasno i wyraźnie dajesz tutaj wyraz swojej \"inteligencji\", sposób w jaki wyrażasz swoje zdanie wyraźnie wskazuje na jej wysoki iloraz, BRAWO!!! Wiesz co??? Skoro nie masz pomysłu na nick to Ci coś podpowiem, może : \"A. Lepper\" on też uważa, że każdy kto ma inne zdanie niż on jest prosty i mało inteligentny i on tak jak ty też obraża każdego kto myśli inaczej, pozdrawiam :) Gratulacje dla Niesi 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwek ---> słodkie to Twoje maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I widzę że znów pomarańczaki się odezwały...a był taki sposób...nie zniechęcajcie się do forum przez wypowiedzi pomarańczowych, nie ma to sensu ! Siwek... jak słodka ta moja imienniczka :) Wogóle wszystkie natalie to słodkie babeczki :) A ja wczoraj byłam na zakupach i kupiłam sobie nowe ciążówki... bardziej wiosenne :) A dzis jade po nowy staniczek...i ogólne zakupy z męzusiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty się tak nie chwal Nati tylko zdjęcia powysyłaj i pokaż jakie zakupy zrobiłaś!!! No!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helooo! co się dzieje? od trzech dni nikt tu nie zaglądał ? Jak przygotowania do świąt? macie już wszystko porobione ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja prawdopodobie bede musiała w wielka sobote do roboty przyjechać ;( Ostatnio pomyłam sobie okna (mam ich troche) na nowej czesci domu, zostaly mi jeszcze na starej. W niedziele jade z mężusiem i tatą do teściów, w poniedziałek bede odpoczywać. Pojawiły sie pomaranczki i znowu zastój......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EEEEEEEttttaaammm, kto by się mandarynami przejmował, wszyscy zajęci jak to przed świętami, ja mam już bigosik gotowy, mnnnnniiiiaaammm pycha wyszedł tylko nie mogę się go nawcinać do syta bo mi po nim niedobrze - bblleee :(, dzisiaj będę go mrozić. A co do pracy to ja w sobotę i w niedzielę pracuję i nie wiem czy czasem w poniedziałek też :( więc takie święta mam w tym roku, kicha ale mam nadzieję, że w święta nie będzie zbyt dużo roboty i że nie będę pracować dłużej niż do 13. No to tyle u mnie. Nati----> sprawdziłam, odpisałam i podziękowałam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, a ja znów przeziębiona jestem... gardło od niedzieli mnie boli, kaszel dostałam wczoraj, a dziś mi strasznie do tego wszystkiego z nosa ciekanie :(:(:(:(:(:( a z dobrych wiadomości to dzis skończyłam praktyki studenckie ... nareszcie, bo przecież w styczniu je zaczęłam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati Ty to maż pecha do tego przeziębienia, serio, kuruj się bidulko 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_ka , a żebyś wiedziała! Już trzeci raz w tym roku jestem przeziębiona :( Jadę do sklepu bo mnie naszła ochota na kapustę kiszoną ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie popijam kawusię i zaraz zacznę się szykować do szkoły rodzenia :) mam na 11 :) a potem od razu jadę do poznania odwiedzic moją babunię w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati---> pozdrowienia dla Babci, koniecznie napisz co tam mówili w szkole rodzenia i który raz już tam byłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, moja babcia odstała przepustkę i jest już w domku, ale w 2 dzień świąt ma się stawić spowrotem w szpitalu :-( byłam w tej szkole rodzenia...dosyć dużo nas było, było tylko 4 tatusiów i jednej dziewczynie towarzyszyła mama. Najpierw trochę teorii o porodzie, znieczuleniach od wysposażeniu jakim dysponuje nasz szpital... takie sprawy organizacyjne, a potem miałyśmy spotkani z położną, która pokazała nam jak mamy w domkach ćwiczyć, jak rozciągać krocze i uczyła oddychania w czasie skurczów. Spotkania mamy co czwartek, w sumie 8, kończymy 31.05. Dostałam też kolejną porcję gazet i ulotek, zasypkę dla niemowalaków, pieluchy do pływania i płyn do płukania, sudokrem i mnóstwo innych pierdołków. To było pierwsze spotkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati---> fajnie, zazdroszczę Ci też bym poszła do takiej szkoły, jeśli możesz to napisz ile kosztuje taka przyjemność, pozdrowionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzę wszystkim: Wesołych Świąt!!!!! Najpiękniejsze, świąteczne, wielkanocne życzenia składamy od serca, życząc ich spełnienia. Smacznego jajka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie szkoła rodzenia kosztuje 40 zł, jeśli chodzi się samemu, a 70 jeżeli z partnerem :) wiec nie dużo dowiedziałam sie że za poród rodzinny płaci się 50 zł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Na wielkanocnym stole baba się rozpycha, mówiąc do mazurka: \"Ale jestem pycha\". A mazurek prycha do czekoladowych kurek: \"To jasne jak słońce, że jam lepszy od początku po końce.\" Jajka bardzo się zgniewały, mazurkowi przyganiały: \"Każdy powie, że jajko na zdrowie, mazurek niedobry!\" Odezwał się zza firanek okienny papierowy baranek: \"Przestańcie sobie przyganiać. Bardzo was proszę. Bo kurki zjem po trosze, a jajka całe na twardo. Przysiegam na palmę z kokardą. Palmy się pogniewały... I oto nasz wierszyk cały. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wszystkim za życzenia, przepraszam, że wczoraj nie napisałam życzeń ale czułam się fatalnie. W ten świąteczny dzionek życzę Wszystkim: Alleluja wesołego, Baranka rozbrykanego, Króliczka słodkiego, Jajeczka smacznego a jutro tyłka mokrego! Wszystkiego najlepszego kochani, buziaki dla Wszystkich! (dzisiaj nawet dla mandarynek też)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Lany Poniedziałek :) Wiecie co się stało u nas w Wielką Sobotę??? Normalnie na zajączka dostaliśmy mieszkanie, przyszedł list z ofertą mieszkania, pojechaliśmy je zobaczyć, nie mieliśmy kluczy bo w sobotę biura zamknięte ale przez okna zaglądaliśmy bo to mieszkanko na parterze, no jest trochę do malowania ale i ta bardzo się cieszę, dzisiaj idziemy zobaczyć czy są biura otwarte i jeśli tak to klucze dostaniemy i wejdziemy do środka, cieszę się bo już mi się nie chce mieszkać tu gdzie mieszkam. Fajne te święta mamy w tym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×