Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Rosół kocham! Ale nie lane kluski! Wszystko tylko nie to, wypiję sam rosołek oki? Mam przynieść pietruszkę? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gdzie jesteście? Nie śpijcie! Bo za chwilę i ja zasnę.💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem musiałam parę telefonów wykonać....Juz zaniedługo Kasiula do domu....ale Ci dobrze.Ja do 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba będe dzisiaj się obijać cały dzien coś tak czuje....Głowa mnie zaczyna boleć...Za oknem się zachmurzyło...Ja chce słońce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z ręką na sercu się przyznaję, że dizisaj w pracy nic nie zrobiłam! Oprócz wydrukowania kilku bilansów i tym podobnych rzeczy! Uciekam za dziesięć druga! Słońca też nie ma, do dupy z tą pogodą. Cały czas narzekamy, jak są upały narzekamy, jak pada też narzekamy, Dula nigdy nam nie dogodzi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha to prawda Kasiula....:) Ja ucieknę gdzies za dziesieć trzecia:) Na jakieś zakupy by się przydało jeszcze dzisiaj pojechać...Ecch. Do mamy muszę zajrzeć dzisiaj. chyba się z wszystkim nie wyrobie bo przeciez na pierwszym miejscu jest leniuchowanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przyjeżdżam przeważnie po pracy do domu chyba, że po drodze robimy jakieś zakupy z Moim potem szybko obiad i ja lecę na tapczan zrobić popołudniową drzemkę! A Mój ogląda hmm.. Prawo Pożądania na TVN hihihi. O 17 się pamiętam i biorę się za jakąś robotę w domu, (albo śpię dalej:-D). Żartowałam. (ze spaniem dalszym oczywiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też lubię poleżeć po pracy i obiadku, ale jak już się zdrzemnę to potem jeszcze bardzej przybita chodzę:) Dzisiaj jak dla mnie pogoda jest typowo do leżenia, co by nie powiedzieć barowa bo na samo słowo \"bar\" robi mi się dzisiaj niedobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihih a mnie jeszcze trzy piwa zostaly z soboty! Jeszcze się mamy dobrze a co jak będą dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha...wtedy to bedzie gorzej:) I bedziemy pewnie narzekały non stop:D żartuje Mój ma urodziny w tym tygodniu więc w weekend kolejna impreza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula ja uciekam może odezwę sie z domu, miłego dzionka i wieczoru! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zachmurzyło się...czyżby prognozy miały się sprawdzić...? niech sobie pada...wykosiłam trawę więc może lać ile chce...:P trochę rozruszałam obolałe mięśnie...Taki taniec to potrafi wykonczyc człowieka...;)ciekawe jak długo będę miała te zakwasy...? chyba strzelę sobie mrożoną kawkę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pochmurno, ale nawet cieło...To będzie chyba \"śpiący\" dzień... Ja także zasiadam do kawy...Dzisiaj leniuchuję, jeśli mi się odmieni to wyprasuję stertę, która na to czeka... Nie mam pomysłu na obiad...Pomocy...!!! :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi został rosół z niedzieli zrobię pomidorową. Ma być zupa czy drugie danie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugie danie...;) Pomysł na zupkę podchwycony...będzie pomidorowa...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ma być coś szybkiego czy chcesz się bawić? Bo u mnie ostatnio w modzie pierogi ruskie ugotowane i przypieczone na tłuszczyku z kiełbaską w kostkę. Pychaaa! przynajmniej strasznie Mojemu smakuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierogi to jedyna rzecz, której nie robię...Zawsze Mama mi podrzuca...;) Też uwielbiam podsamażone...Wiesz co, ja chyba zrobię naleśniki, przynajmniej jest gwarancja, że dzieci zjedzą obiad... Idę na śniadanko...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwilę mnie nie było, spóźnione smacznego! :-) A z tymi naleśnikami to niezły pomysł może ja skorzystam? A z czym robisz? Dżem, serek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę z serem , trochę z dżemem...Dla każdego cos dobrego...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ser bierzesz twaróg czy homogenizowany? Bo różnie robią, mi osobiście bardziej smakuje z twarogiem, cukrem i żółtkiem. Mniaaam. A dżem to truskawkowy! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) Kolejny deszczowy dzień się zapowiada... Ledwo weszłam do rpacy a Wy mi już tutaj ochotę na coś robicie;) Na mnie też czeka prasowanie...Dzisiaj już to muszę zrobić...Dobrze, ze pogoda jest taka jaka jest bo jakby było ciepło to by mi się już napewno nie chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! A mnie się teraz zachciało ciastka francuskiego, to chyba przez te naleśniki!!!!!! U mnie leje i zimno jest :-( I też będę prasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×