Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

to jeżeli mogę Ci cos polecić, to seru na cellulit ekspresso slim z AA ( około 17zł), albo slim extreme 3d spa eveline (11zł), oba bardzo skuteczne przy codziennym stosowaniu plus masaż. do tego 6 weidera jako codzienny zestaw ćwiczęń, to dziennie około 40 min dbania o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donniedarko - dzieki :) mi chodzilo o to, ze nie jestem idealem w ogolnie przyjetym tego slowa znaczeniu - ja siebie lubie i akceptuje :) tylko tak jak pisalam chetnie pozbylabym sie problemow skornych...no i moze siwych wlosow, ktore sie robia coraz czestsze (!!!) :o ale jedno wiem - moje priorytety sa nieco inne niz ciagle walka o "doskonalosc" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Bravia, ja w domu nie cwiczylam i nie bede bo nie potrafie... a6w to nie dla mnie - probowalam :) tak samo jak codzienne smarowanie sie wszystkimi srodkami na cellulit - wiekszosc zawiera kofeine i efekt jest u mnie odwrotny - celulit jak byl tak jest, a pojawia sie u mnie coraz wiecej pajaczkow na nogach poza tym ja nawet skory balsamem po myciu nigdy nie smarowalam i raczej nie bede :p za to najczestszy komplement, ktory juz slyszalam to, ze mam taka gladka skore (sic!!!) .... tak jak mowilam, faceci to czasem inaczej postrzegaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghghgfhghhnnn
a może ktos poleci coś dobrego na te problemy skórne...niby mam jakąs masc z antybiotykiem,ale kompletnie nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
Obawiam sie ze jest co komentowac bo tu nie dyskutujemy o Twoich gustach czy sposobie zycia ale o tym jak do niego podchodzisz. Mysle ze jestes zbyt pewna siebie. Czyli zerwalabys ze swoim chlopakiem gdyby "musial pisac na tym forum"?.. nie no przyjmuje takiego czegos osobiscie moj problem z tradzikiem jest maly ale to jak wypowiadasz sie na temat "nas" samych jest bardzo kontrowersyjne. Rozmowa rozmowa ale mysle ze majac teraz ladna twarz uwazasz siebie i chlopaka za lepszych od tych ktorzy z tym walcza.. bo przeciez sami sa sobie winni? eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko wyraze moje punkt widzenia, osobiscie \"nic co ludzkie nie jest mi obce\". Malo jest rzeczy, ktore sa w stanie mnie obrzydzic, a nie istnieja takie (mowie o sprawach fizycznych, nie charakterze, mnetalnosci, czy zachowaniu), ktore wplynelyby na stosunek do innych. Blizej mi sa osoby, ktore akceptuja siebie i dobrze sie z tym czuja, niz osoby, ktore wkladaja niewobrazalny wysilek tylko w to, by podobac sie innym. Jezeli kogos brzydza pryszcze, to niech sie lepiej przygotuje na to co cialo zafunduje nam z biegiem czasu. Mimo, iz z wiekiem umysl ma okazje rozkwitnac, to cialo doslownie \"umiera\", pryszcze przy tym, to jak fiolki na wysypisku. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On 23: nic z tego co napisales nie jest warte komentarza, poza jednym. Jezeli powolujesz sie na Boga i faktycznie w niego wierzysz, to jezeli tylko tyle wyciagnales z chrzescijanskiego wychowania i lekcji religii, to minister edukacji powinien zastanowic sie nad diametralna zmiana programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
ej ej kolego "On23",nie przesadzasz?Skąd ta frustracja? Ja sam miałem problemy z trądzikiem,ale tak nie zareagowałem.Owszem,to co Bravia mówi jest kontrowersyjne i(wybacz Bravia)mija się z tym co Jej się wydaje,że jest tak a nie inaczej,ale to po pierwsze kobieta.Żaden,szanujący się facet nie powinien tak odzywać się do kobiety.Jeśli wypowiedziałbyś te słowa spokojnie,bez wulgrazymów,to zapewniam Cie,że one dotarłyby do Bravii a tak,to dopiero się tu rozpęta burza. Dan ma rację Bravia.To nie tak,ze to Twoje gusta czy sposób życia...to podejście do wielu spraw,które nie są Ci obce a sposób wypowiadania si ę o tym i pogubienie w zeznaniach tylko mnie w tym upewniają.Dzwine masz podejście do życia,skoro facet z którym jesteś,gdyby dostał trądizku,to już by przestał być kochany,całowany...A trądzik by trwał i trwał i trwał...Co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
mmj podoba mi sie Twjoja pierwsza wypowiedz a co do On 23 to emocje emocjami ale przesadziles ze slownictwem... nie chce juz nic dodawac bo mysle ze juz wszystko zostalo powiedziane. Teraz pytanie czy zastanowisz sie nad tym i wyciagniesz badz nie z tej rozmowy wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
no wlasnie widze :) eh.. temat sie niezle rozwinal i bardzo poroznil wiele osob.. i pomyslec ze zaczelo sie od walentynek xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
tylko gdzie jest winowajczyni całego zamieszania ?: hmmm ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoja droga 2 syfki siedza Ci na psychice, to co bedzie jak ktos nie daj boze z Twojej bliskiej rodziny pozegna sie z zyciem, albo jak popadniesz w dlugi, itp. Pozatym z ta "sexbomba" to byl przejaw ogromnej skromnosci :). Nie zebym Cie atakowal ale to dla mnie wyjatkowo dziwne podejscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja sie wypowiem w temacie...bylam dzis na \"randce\". Facet mial cala szyje w drobnych krostka od golenia plus cos mu sie robilo w kilku miejscach na czole w tym w jednym nad brwia tak, ze az mial lekko luk brwiowy spuchniety.... a i tak uwazam go za super faceta :p No i chetnie bym sie z nim drugi raz spotkala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcwaliłabym się tym, że dobrze wygladam, gdybym sama sobie na to ciężko nie zapracowała, staram sie tylko przekazać, że ciężką praca można osiągnąć to, co dla niektórych jest tylko fikcją z plakatów. pocieszające dla mnie jest to, że to juz nie fikcja ( choć sama zawsze myślałam, że tak sie nie da wyglądać). zawsze uważałam, że pryszcze są wstretne, bo nie wygladają estetycznie. to, że napiszecie tu,że ja nie mam racji mówiąc o swoich poglądach i tak nie zmieni mojego przekonania. w głębi serca na pewno większość zapryszczonych zgodzi sie ze mną, że ładny człowiek z ładna i gładka buzią ma w zyciu po prostu łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bravia - piekne duze piersi to tez tylko kwestia ciezkiej pracy ? :p - nie wydaje mi sie, chyba ze mialabym zapracowac na silikon ;) I prosze Cie nie uogolniaj \"wszędzie są idealne modelki na plakatach i w głębi duszy każda z nas marzy, by tak wygladac\" - naprawde nie kazda marzy by wygladac jak modeki z plakatow... co nie znaczy, ze my obecni na tym watku nie marzyny o gladkiej skorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
Bravia,ale Ty zupełnie nie masz pojęcia o czym mówisz.Tak,każdy się zgodzi,że zaprszyczony człowiek, to widok nieestetyczny,tak to też widok niekoniecznie przyjemny,ale to dwie zupełnie inne sprawy. Ty mówisz o tym,że taki człowiek jest u Ciebie skreślony z góry do dołu,bo ma pryszcze i nie jesteś w stanie z taką osobą obcować.Zadaj sobie pytanie,albo ja Ci je zadam(zresztą ono już padało tu wiele razy,a Ty skrzętnie się wymigiwałaś od odpowiedzi)-co by było gdyby nagle Twój facet dostał trądziku?Koniec miłości i czułości?! Proszę Cie nie mów mi,że przestałabys go całować,bo jeśli tak, to stwierdzam,że jesteś najbardziej zakompleksioną osobą jaką było mi dane poznać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jeszcze mysle, ze to zalezy o jakim tradziku mowimy... ja nikogo nie przestalabym calowac z powodu jakiegos w miare "normalnego" czyli sredniego tradziku ale jesli by to wygladalo na przyklad jeszcze gorzej niz tutaj http://thestream.tv/blog/wp-content/uploads/2007/11/greenhealth_06_acne.jpg (losowe zdjecia z google) to sorki ale na calusa w policzek tez raczej nie moglby liczyc ;) co nie znaczy,ze przestalabym byc z ta osoba, kochac ja i jej dotykac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bravia,tak przy okazji czy ja dobrze kojarze, ze Twoj facet ma poparzenia na sporym obszarze ciala ? tak pytam bo nie jestem pewna czy mi sie cos nie miesza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
eh te zdjecie tragiczne :( no oczywiscie, w pewien sposob razi mnie mocny tradzik ale nigdy nie czuje takiego obrzydzenia jakie Ty przedstawiasz nam.. smutno mi sie robi kiedy mysle co musi odczuwac taka osoba na zdjeciach :(..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt przez wyglad mozna sporo stracic ale nie mozna tylko z tego powodu skreslac czlowiek. Gdyby tak zawsze postepowali pracodawcy to firmy by poupadaly. Ja osobisce za partnerke bym woal duzo brzydsza ale za to madrzejsza dziewczyne, niz miss pieknosci reprezentujaca swoim intelektem 15 latke z fotki (bez obrazy dla posiadaczy konta na tym portalu). Co do dziewczyn z plakatów to fakt moze od czasu do czasu trafi sie taka ladna panna na zywo jednak sa to wyjatki potwierdzajace regule. 90% kobiet na okladkach to programy graficzne - wpisz w google haslo retouch i obejzyj sobie co i jak. Ja tez pracuje ciezko na niektore rzeczy, jednak nie wszystko da sie wypracowac. Wiele rzeczy dostalas za darmo, bo akurat trafila ci sie taka pula genow. Twoje przyszle dzieci nie moga juz miec tak wesolo i co mama bedzie im powtarzac ze w zyciu sa skazane na porazke? PS. Przepraszam za błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
Quleczka chodzilo mi o BRAVIE :P ze nigdy nie mialem i nie bede mial takie obrzydzenia do ludzi chorych czy brzydkich jak ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff, ulzylo mi :) No wlasnie, mi jest przykro, ze ktos sie tak meczy ale nie skreslilabym go z powodu tradziku - to rzecz, ktorej da sie pozbyc. Za to powiem szczerze, dla mnie potencjalny facet nie moze byc nizszy ode mnie - wiem pewnie ktos mnie tu za to zlinczuje :p To nie jest tak, ze ich skreslam, uwazam za gorszych, ale w moim przypadku \"iskrzy\" jedynie gdy facet jest wyzszy.Inaczej mowiac na wstepie ma +10 punktow za wzrost - najlepiej tak kolo 190cm :p Wiem paskudna jestem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heehe.... mowilam,ze niezbedny warunek to wiecej ode mnie czyli powyzej 170cm :p Za powyzej 190 punkty ekstra :p 185 jest juz calkiem, calkiem, Blondyn :p Hehehe , Ty mi bardziej wiekowo nie pasujesz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
Quleczka ja mam 181cm i moze bede Ci bardziej wiekowo odpowiadal - 17 lat xD idac w slady BRAVI dodam ze jestem bardzo przystojny i mam nieziemskie powodzenie ;] skad jestes? xD hee =))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak troche bardziej powaznie to lubie jak nie musze na faceta z gory patrzec, jak moze mnie objac tak, ze chowam sie w jego ramionach, jak moge czasem ubrac buty na obcasie i mimo to wygladac normalnie obok niego... poza tym lubie stac na palcach czasami :p Co nie znaczy, ze nie mam swietnych znajomych i przyjaciol o innym wzroscie... ale faceci mi sie wysocy podobaja i nic na to nie poradze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×