Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Noi święta prawda moja menadżer też była bo była ale zero pomocy zero informacji sama sobie zrób a jak był cel to było zrób aktywność bo nam 1osoby brakuje ble ble na tyle rzeczy co jej sprzedałam nigdy mi nic nie dała.Ale tak to jest lepiej iść spróbować na swoje mam dziewczyny swoje i pilnuje odbieram dowożę pomagam pożyczam a nawet ostatnio daje.Ale menadżer też nie ma łatwo każdemu się łatwo pisać lepiej spróbować i się przekonać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem super przy miseczce jest uszczypliwe. Miska jest fajna. Chyba chodziło o to że zabierają konsultantkom i utrudniają a za chwilę dają miskę i myślą że są tacy wspaniali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idżcie do innej firmy konkurencyjnej,tam za szkolenia się płaci.Prezentów nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zrobimy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak można zmienić grupę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałam powyżej jak zmienić grupę. Tylko podteksty trzeba wychwycić. A inne firmy prezentów nie dają, fakt, ale marże mają zdecydowanie wyższe i bonusy różnego rodzaju. I produkty, które się zużywają. Coś za coś. I nie znam marketingu, w którym po wypuszczeniu grupy nie ma z jej obrotu żadnych, nawet najmniejszych bonusów finansowych. Raz dostajesz lepszy lub gorszy prezent i koniec. Odcięcie całkowite. U innych jakiś tam procencik zysku jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.To przysłowie trzeba pamiętać ,sprawdza się na każdym kroku.:) Każdy chciałby brać.A czy wy czasem coś dajecie? Rozmawia kobieta,która ma córkę z kobietą,która ma syna :jak córka twoja trafiła,dobrego ma męża?Tak,dobry chłopak ,sprząta,pomaga żonie przy dziecku. A twoja jak trafiła źle,synowa każe mu sprzątać,pomagać przy dziecku.:)Jakie to prawdziwe!!! Także zanim kogoś osądzimy spójrzmy na siebie i swoją rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konstruktywna rozmowa w grupie. Przekazać jakie oczekiwania mają konsultantki i poprosić o przekazanie oczekiwań przez menadżera. I nie dać się zbyć ogólnikami. Powinno pomóc. Są grupy, które nie maja problemów wewnętrznie w grupie. Z czegoś to wynika. Rozmowa i tylko rozmowa może wyjaśnić gdzie leży problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpowiedzcie jakie firmy dają lepsze marże, gdzie warto wejść oprócz tupperware? Chciałabym jeszcze coś porobić, albo dodatkowo uzupełnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grupy nie można zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można, można. Właśnie u nas to zrobiono. Jak nie możesz a chcesz, to ktoś tu napisał: zr ekrutuj "swojego" do grupy która c***asuje, przez konsultanta z tej grupy i pracuj na czyimś nazwisku. No chyba, że zależy ci, żeby osobiście być, jeździć na te "show" o nazwie zjazd czy seminarium. Wtedy się nie da. Musisz się "zaprzeć" i wymóc zmianę grupy. Decyzja dystrybutora. Jak mu zależy na konsultancie, to na to pójdzie. A w twoje miejsce może dać kogoś ze swojej grupy lub takiej, która się rozpadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Tupperware można dużo zarobić,jeżeli ktoś jest dobrym w sprzedaży bezpośredniej.Spróbujcie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można zarobić... i kopać się po kostkach z tymi co na allegro i innych olx - ach sprzedają po takich cenach, że się sprzedawać odechciewa. Trzeba wyrobić sobie długofalowo pozycję i wtedy można. Trwa to 2 - 3 -5 lat? zależy kto jak działa. I mieć mocną motywację do tego. I nie pracować zawodowo. Albo poświęcić całkowicie czas na pracę. Dobre na chwilę. Jest parę przyjemniejszych zajęć niż praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam,potrzebuje zakupić kluseczkomanię mała miarki dekorator finezja jajeczny garnuszek rogalomanię zestaw szczelnych misek matę do pieczenia proszę o ofertę na aga.w-87@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było już losowanie tych grilów za re coś mi świta że miało być w 27 tyg ? Sa już gdzieś wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było losowanie. Wiem od tych co ich wylosowano. Dystrybutorzy niektórym pogratulowali. Wyników całościowych jeszcze nie podali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to może podadzą na mitingach w tym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CO DZIS DOCHODZI??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żaaal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę Firmo weź pod uwagę to o co prosimy w promocji. Okres urlopowy jest trudno się umówić a oferta nie zachęca. Przypominam: wiadro do kiszona pojemniki do mrożenia - pojedyncze, różne wielkości bazyle -pojedyncze, różne wielkości miseczki: trójki, czwórki, Julka maselniczki same nie w zestawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się miseczki Panie mają i chcą zawsze. Zgadzam się też z tym żeby można było kupić pojedyncze sztuki o różnych pojemnościach. Panie szukają żeby pouzupełniać a zestaw im za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dużo odbiorców na ventsmarty 4,4l optima mięso i spiżarenki na ok 50 szt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że prezenty za re wprowadzają do systemu ciekawe czy przy odbiorze towaru będą.Myślę że oferta na pewno jest tylko nie podane a głowie przez wpisy tu lepiej by było założyć wątek nowy na forum zamkniętym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś tu nie gra. Mieliśmy zapowiedź lata, która nie była zapowiedzią tylko przedstawiała ulotkę. Dawniej lato było pełne ciekawych promocji. Wiadomo, że to okres urlopów i trudniej umówić party, ale oferty były takie, że miałyśmy co sprzedawać. Teraz to jakiś horror. Ulotka lipcowa do kitu, nic w niej nie ma, więc jak mamy robić obroty, co sprzedawać. I jeszcze nic nie dołożono w tym tygodniu. Niech się góra buja z taką ofertą. Nie chcą obrotów, to nie będą ich mieli. I jeszcze te ich nowości. Kumulacja aktywności i zlikwidowanie prezentów za sprzedaż. Super, tak trzymać, a niebawem nie będzie miał kto pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to wszystko przez to żeby czasem ktoś więcej nie zarobił niż sama sprzedaż na party

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też poproszę bazyle w promocji z możliwością zakupu pojedynczych sztuk bo organizuje kajaki i mam sporo chętnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie narzekajcie, tylko poczekajcie na koniec dnia. Aktywność dodatkowa w tym tygodniu: bazylek dino i łyżka do lodów. To źle??? Przedłużona oferta z obieraczkami - do przewidzenia było, ale zawsze coś. No i dorzucili miseczkowe niezbędniki 300 ml. Szału z dodatkowymi nie ma, ale jest szansa, że coś dorzucą. Chociaż przy tej aktywności może być różnie. No i dodatkowo rekrut też dostanie łyżkę do lodów. Dramatu nie ma, bywało gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgadzam się z wypowiedzią z 8.23. Bywało gorzej, ale nie w lecie. Zapowiedzi lata zawsze były takie, że promocji było moc i zawsze super produkty. W tym roku totalna klapa. Na zapowiedzi lata wiedziało się co będzie w lipcu, co w sierpniu, a teraz czarna magia. Same obieraczki nie podniosą sprzedaży, ale co mi tam, to nie mój biznes, ja tu tylko dorabiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×