Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

Autor uzywal tego kremu, ja go nie znosze, dla mnie za ciezki i lepiacy ;) Ja to bez balsamu ani rusz, mam tak sucha skore, koszmar po prostu. Dove i tylko dove :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie lubie sie nacierac ale musze niestety bo bym sie rozsypala chyba - no tak to dlatego jestem sama :P hehe. Ja jutro jade do miasta, moze chwyce ta kurtałe, oby bo ja tak nienawidze wedrowac po sklepach bez celu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, cześć dziewczyny 👄 Weekend był boski, wszelkie wrażenia negatywne po spotkaniu z eksiem uciekły. Jest pięknie :D Ćmo, tak w Krakowie byłam. I 2 książki podpisane mam (limity, limity). Strasznie bawiło mnie zachowanie takich siks, widać, że to gimnazjum, które po prostu.. no jak dzieciaki. Hm, pewnie ma o swój urok, ale bogowie świadkami, jak cieszę się, że z tego etapu wyrosłam;-) Strasznie mi optymistycznie. Powtórka weekendu za 2 tygodnie.. :] A co tam u was, hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko ło matko
jak tu u Was nuda zawiewa!! jak pojawila sie owiec to w koncu cos sie ruszylo!! A tak to :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociaku jak widzisz na topiku sie dzialoooo ;) . U mnie osobiscie ok, sie zyje poprawnie i raczej bez wiekszych problemow :) Milo czytac optymistyczny wpis bo to zawsze czlowieka nastraja rownie pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestesmy nudne, pomarszczone, malkontentki, zgorzkniale, niemile, nietolerancyjne, wszystko wiemy najlepiej, mozna czytac mozna nie czytac, krytykowac tez mozna, ale nikt tu sie na zyczenie nie zmieni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak i bardzo zazdrosne ... nienawidzimy dziewczyn ktorym sie \"UDAŁO\", tepimy je z predkoscia swiatla ... sesese. My msciwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie
ale wróóóóóóóóóóóóóóci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I urlopu tez nie bedzie :D Ja mam nadzieje ze jutro jeszcze tez to dorwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie mam takiej znowu super cery! naprawdę! to ta lampa i podkład :P chociaż po zielonej herbatce i jabłkach to zawsze mi się polepsza, tylko trzeba nie jeść czekolady, a przynamniej ograniczać :o a to straszne wyrzeczenie dla mnie :D co to za kosmetyki w promocyjnej cenie? ja też chcę! ja też! Kicia, to w końcu Gaiman czy Pilch? bo ja na Gaimanie byłam :) też mi dwie książeczki podpisał (długo czekałaś?) :D i mam zdjęcie z moim idolem :D a potem było spotkanie w Sztuce, też było super, niezłe polewy. małolaty są złe ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siorka nie wiem wiesz, znowu sie ten dziad do mnie nie odezwal 😠. Juz nie wiem co mam zrobic, ja interweniowalam, ojciec interweniowal, mialam czesciej jezdzic a tu znowu cisza. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł. Śnieg, śnieg, śnieg :o Dopiero wstalam, pospalo mi sie dzisiaj troszku ;) Zbieram się powoli i lece na zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci nie pomoge :P Nawet jakbym chciala.Siostra jutro bym Ci przeslala zdj stron ksiazki bo juz swietlo slabe a przy lapie to nic nie widac. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna Natka
Skonczylo sie... dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna Natka
tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×