Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Evita 69

Jest tu facet,ktory moze pokochac kobiete z dziecmi?

Polecane posty

Gość Cichutko zapytam
Jeśli mogę...O czym chciałabyś porozmawiać ? Czy masz na myśli rozmowę tu, na topiku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brak wytrwałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alice1
czesc ewita,gdyby to byl facet z jajami to by w koncu z toba pogadal.dla niego to chyba jakas zabawa,ciekawe ile ma lat? 15 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cichutko Ci powiem
Nie rozmawiam z Toba Evito w sposób jaki byś wolała, bo raczej nie jestem tym, którego szukasz...Chciałem Ci pomóc, bo...polubiłem Cię. Jeśli nie chcesz by topik był "podnoszony", po cichu powiedz - nie rób tego...i więcej tego nie zrobię... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za idiotyzmy
Amancie, z takim podejściem to Tobie starokawalerstwo grozi jak nic! Zresztą, już jesteś stary. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za idiotyzmy
Cichutko Ci powiem>>> myślę, że dobrze robisz. :) Jak widać Evita jest nieśmiałą osobą, nie wierzy, że jeszcze może spotkać ją coś pięknego. A Ty chyba jednak wzbudziłeś jej tym co robisz zainteresowanie, stąd pewnie to pytanie - dlaczego? :) Życzę jej, aby słonko do niej się nareszcie uśmiechnęło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" co za idiotyzmy Amancie, z takim podejściem to Tobie starokawalerstwo grozi jak nic! Zresztą, już jesteś stary. \" Jak zarobię to mi nie zagrozi no chyba że odechce mi się zupełnie ślubu a nie z braku kandydatek:P. jak ktoś nie zna moich wymagań to niech takich bzdur nie pisze:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za idiotyzmy
Przygadał kocioł garnkowi. :P Amancie, zarobisz na co? Chyba raczej co ...i odpowiem guza. :P Ja już za długo żyję na tym świecie, aby w Twoje bajki wierzyć. Masz kandydatki? Chyba wirtualne, bo realne to w realu byś testował. :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichutko---polubiles mnie...ale ja Ciebie nie moge bo nie dajesz mi szansy,poza tym lubie jak podnosisz moj topic,milo jak ktos czuwa... co za idiotyzmy---jak zwykle jestes kochana,dzieki za dobre slowo...milo mi ze mnie pamietasz jeszcze lulu81----zyczenia plynace z serca zwykle sie spelniaja...dzieki i nawzajem:) Amant---no coz...nikt nie jest idealny....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cichutko Ci odpowiem
:D, Ale ten Pani ojciec młodo wygląda, Pani Evito...no tak się dobrze trzyma, no, no!...- mówili by ludzie na nasz widok:D To jedno ze znaczeń tego raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie sie odezwales :)juz watpilam w to pomalu... a powiedz co mnie ludzie interesuja:) sa jeszcze inne RACZEJ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Strony tematu: 1234567 12:46 co za idiotyzmy Przygadał kocioł garnkowi. Amancie, zarobisz na co? Chyba raczej co ...i odpowiem guza. Ja już za długo żyję na tym świecie, aby w Twoje bajki wierzyć. Masz kandydatki? Chyba wirtualne, bo realne to w realu byś testował. \" Jak zarobię pierwszy bilion:P.A żeby były kandydatki wystarczy solidna kartoteka:P.Wtedy to bym mógł przebierać:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichutko Ci odpowiem - powiedz proszę ile lat róznicy między Tobą a autorką, bo mam wrażenie, że lekko przesadzasz. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cichutko Ci odpowiem
=> Całe pokolenie Niedawno napisałem : "Szukaj perły, wytrwale, a znajdziesz. Jest to możliwe, wiem o tym." Moja wiedza jest wiedzą empiryczną. I to jest kolejne "raczej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewita69...bądz dobrej mysli...uwierz,że znajdzie sie facet który pokocha Cie razem z dziecmi...znam takie przypadki z życia..bądz tylko cierpliwa aczkolwiek nie znaczy to ,że masz usiąść i czekać zą owy gość sam przyjdzie ....czasem szczęściu trzeba pomagać:)powodzenia..trzymaj sie cieplutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja wiedza jest wiedza empiryczna----czyli Twoje doswiadczenie to jest kolejny plus a nie minus:) na temat perel mam tez swoje zdanie i samo to ze dajesz mi pewne impulsy to juz jest wazne,ja czytam sobie i wyciagam wnioski,pamietaj o tym:) ostatnio nawet cos widze miedzy wierszami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" lulu81 cichutko Ci odpowiem - powiedz proszę ile lat róznicy między Tobą a autorką, bo mam wrażenie, że lekko przesadzasz. pozdrawiam \" Przecież(z grubsza) oto nie chodzi.Kandydatki muszą być urodzone we właściwym miejscu i czasie:P.A często godzina robi dużą różnicę:P.Jak w tych powiastkach o \"prawie jak\";).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja znajoma ma 40 lat, zajebista laska i jest z facetem, ona ma syna, w wieku szkolnym, ojciec dziecka byly maz nie interesuje sie chlopcem... kobieta uklada sobie zycie na nowo, bo tez brakuje jej coepla i milosci dojzalego faceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cichutko Ci powiem
"Szukaj perły, wytrwale, a znajdziesz. Jest to możliwe, wiem o tym." Moje doświadczenie - znalazłem ?, zostałem znaleziony ? - to jest istotne "raczej"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×