Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Poprawiam tabelkę :(((((((((((((((((( Tak jak mówiłam :( NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............23.............. .....ok 18.11.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............23.............ok. 18-19 .11 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. .........20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37.........................8.12.07 karolcia_26...................27 ...........17 ........................9.11.07 Eliza333/Kraków............30.............14............ ......ok.28.11.07 Marta 24/USA................24..............5..................... .31.10.07 voltare ........................30.............66................... ..23.11.07 Justynka24....................24.............24......... . ......ok.01.10.07 jadira/Kraków...............34..............13.......... . ......ok.22.11.07 Katia100/Gliwice............23..............11.......... .......ok.30.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............4...................ok 07.12 .07 Mariejka28..................29...............9.......... .........ok 19.10.07 mychass/Kraków............35..............72............ ..........26.11.07 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu anisik/Wrocław............28............34.............. .......26.12.2007 Martynia/Legnica..........26............29.............. ...28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............18.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........18.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........6.............. .......17.04.2008 Surfitka/Kraków...........27.............9.............. ........13.06 .2008 Tabelka nr 3 Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn.........Adrian................. ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn .... córeczka...Natalka....................22.10.2007 Voltare - modlę się żeby inseminacja się udała 👄 Nie przemęczaj się i odpoczywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie obejrzałam sobie na tv2 film dokumentalny - w łonie matki - ciaża mnoga - oczywiście fontanna łez i cos mnie za gardło tak ściskało - dziewczynki - wymiękam :( chyba nigdy sie nie doczekam - tak bardzo tego chce - ale tak pewnie ma kazda z nas staraczek ... zmykam do sprzatania ... buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D Akasiu dziękuję za specjalną dawkę wirusków, oby w końcu zrobiły co do nich należy i trafiły do każdej z nas :) Martt - przykro mi z powodu @ ale nie załamuj się długo, już wkrotce nowe nadzieje 👄 Trini, ja też zawsze ryczę na takich filmach 😭 i napewno się doczekasz swojego szczęścia :D Jadira, ja bym sama umarła w domu po obejrzeniu horrorów. Acha, obejrzeliśmy w końcu tą Piłę 3 - cienizna :P a tak się bałam :) Voltare udaje że nie myśli w pracy 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chore.blee
po co wam te 'dzidzie' przeiez musisz sie tym czyms opiekowac caly czas nie masz czasu na ni innego!!w a do tego rodzi to kobieta a nie facet! niesprawiedliwe potem jestescie .....jak......po ciązy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
następna prowokacja - nie dam się wkrecic ale wtrące swoje trzy grosze ! tacy jak Ty : \"to chore blee\" nie powinni mieć dzieci - ale zwazywszy na szczeście to pewnie kiedyś spokojnie dochowasz sie gromadki dzieci - nawet nie wiedzac co to jest trud walki o coś tak pieknego jak cud poczecia - nie masz instynktu opiekuńczego i nigdy nie zrozumiesz ze co dla nas jest radością dla Ciebie pasmem udręki - oby Twoja mama nigdy się nie dowiedziała od Ciebie ze oddanie i miłośc którą Ci dała wychowyjąc Ciebie było dla niej czasem straconym - bo właściewie nie mogła poświęcić czasu czemuś innemu ... ha ha ... wtedy minka by Ci zrzedła - bo jak się czuje dziecko które słyszy takie slowa ? pozdro - chory człowieku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Trynitko, po pierwsze nie przejmuj sie takimi wypowiedziami. Zauwazylam ostatnio, ze kraza po kafe takie podejrzane pomaranczki ktore zrobia wszystko by zepsuc lad i radosc..szczegolnie komus kto tego szczegolnie potrzebuje. Jedna to juz przegiela jak na topiku dziewczyn co sa w 3 miesiacu ciazy napisala ze jedna z nich poronila :(...i uparcie odpisywala, ze jest jej kolezanka, a bohaterka jest w szpitalu i dlatego nie pisze. Na szczescie w miare szybko dziewczyna zareagowala i napisala ze to nieprawda....Nie rozumiem tego typu zartow i wcinania sie ...I dziwie sie, ze ktos nie ma swojego zycia i ma czas by sledzic zycie innych i wcinac sie zeby robic zawieruche i przykrosci :( No i uwierz mi ze wkrotce bedziesz w ciazy, wszystkie bedziecie..skoro ja jestem? To jak niby tobie sie ma nie udac ? Chociaz powiem wam szczerze, ze jakbym sie leczyla u zwyklego gina pewnie do dzis krazylabym slepo...jednak w klinikach wiedza co robia i pomogli juz tylu parom... Akasiu, mysle, ze wszystko dobrze :) A co do przepowiedni to ja sie nimi nie sugeruje...w jeden dzien chce chlopczyka, w drugi dziewuszke :D Oby tylko zdrowiutkie bylo :) Karolciu 😘 Lap akasiowe fluidki :D Mart, przykro mi :( ...ale to pora na fluidki..kolejna szansa przed toba :D Pozdrawam i przesylam wam zarazone 😘..duzo zawirusowanych 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść:) Karolcia:D:D:D a pewnie że myślałam i w pracy i przed i teraz po:D Za to o pracy nie myślałam prawie wcale - ot tak tylko troszeczkę, żeby nie było, że przez 8 godzin nic nie zrobiłam:P A ztym snem zimowym to niegłupie, tylko skąd by potem było wiadomo, czyja to zasługa, że na teście się te 2 krechy pojawiły?:P K. wczoraj i tak wpadł na genialny pomysł i wyjechał mi z tekstem czy jestem pewna, że oni mi wstrzyknęli na pewno jego żołnierzyki.Siedział koło pana doktora i się przyglądał - to trzeba było pilnować!:P A tak serio to przecież w końcu komuś zaufać trzeba:) Surfitka - ja już właściwie pomijam takie pomarańczowe wpisy - bez sensu - dzieciaki dorwą się do komputera i robią \"zadymy\" i atakują kogo się da - gdzie na jaki topik nie wiejdziesz tam krytyka, obrażanie się i wyzwiska! Bez sensu. A co do zwykłego gina - to tak jak piszesz - po pewnym etapie rozkładają łapki i koniec. Pół biedy jeżeli się otwarcie do tego przyznają. Teraz po wizycie w klinice widzę różnicę w podejściu do tematu. Nie ma zbędnego czarowania. Pan doktor pooglądał sobie wyniki badań hormonów,opis z laparo, fotki z hsg, potem usg i decyzja była błyskawiczna, żeby czasu nie tracić. Bo w sumie jeszcze została nam do sprawdzenia wrogość śluzu, ale nawet gdyby nam to na tym etapie sprawdzili, to i tak poza wiedzą, że ta wrogość śluzu jest - nic by nam to nie pomogło. I tak skończyło by się inseminacją, bo innego wyjścia nie ma. Szkoda więc było przeciągać, skoro akurat pęcherzyk aż się prosił aby go wykorzystać;) Acha - mi jest absolutnie wszystko jedno jaka będzie płeć dzidziusia. Nie mam żadnych preferencji - chciałabym tylko, żeby Bozia mi go w końcu dała - jak będzi dziewczynka - to chciałabym Anię, a jak chłopczyk to Adaś albo Marek. Póki co nie ma sprzeciwów ze strony szanownego mężusia, więc może coś z tego będzie;) Tryni - tak jak pisała Surfitka - nie nakręcaj się takimi wypowiedziami. A co do \"ciążowych\" filmów - to może zamiast się na nich dołować potraktujemy jak dodatkowe ciążowe fluidki?:) I nie pisz, że się nie doczekasz - doczekasz się! Wszystko to kwestia silnej woli i woli walki - musimy być silne i się nie poddawać i damy radę:) ❤️ martt -😘 akasia - ja leżałam sobie na fotelu (prawie do góry nogami:P:P:P ) tylko przez 15 minut, a \"leżakowałam\" sobie na prawym boku - sama się tak ułożyłam, bo wiedziałam, że \"atak\" powinien być skierowany na pęcherzyk z prawego jajnika;) Do Białegostoku mam szmat drogi - nawet nie brałam w związku z tym ostatecznie tego miasta pod uwagę - i nawet się nie orientuję jak się tam co i na jakich zasadach przeprowadza. Skoro nikt Twoich fluidków jeszcze oficjalnie nie łapał - ja łapię obiema rękami;) jadirka :D - już była mowa o oglądaniu horrorów w samotności:D I co odważyłaś się wczoraj zgasić światło: :P Fajnie się to to ogląda w dzień, albo jak facet jest pod bokiem, żeby w razie czego odegnać wszystkie \"mary\", duchy i to wszystko co się po oglądaniu takich filmów pojawia koło nas natychmiast po zgaszeniu światła:D Buziaki dla wszystkich! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w niedzielę. Chyba jestem dzisiaj pierwsza i jedyna. Ja już po obiadku. Odpoczywam. Ale się wczoraj napracowałam. Chciałam wysprzątać generalnie całe mieszkanko, ale niestety w moim tempie to udało mi się tylko sypialnię i gościnny. Gdybym wiedziała że tak długo mi to będzie szło to zaczełabym już w czwartek żeby do niedzieli się wyrobić. A tak to mam trochę bajzel, bo stwierdziłam że niebędę chować potrzebnych rzeczy. Mam tylko nadzieję że nikt nie przyjdzie jutro w odwiedziny. Potem leżałam do końca dnia bo tak mnie kręgosłup bolał. Surfitko wracając do tych przepowiedni ludzi to ci powiem że mi też na początku cera się bardzo poprawiła. Teraz jest gorzej, ale i tak lepiej niż przed ciążą. Może to znak że Córeczka będzie podobna do tatusia? Moja koleżanka całą ciążę tak wyładniała że miał być w 100% chłop, a okazała się dziewczynka, ale calusieńka podobna na tate. Co do imion. Kubuś też bardzo ładne imię, i Marcelka , i Adaś i Amelka i Dorotka. Mój synek byłby Marcelek. A co do Milenki to jeszcze nie jestem na 100% pewna. Muszę popatrzyć jeszcze na jakieś inne. Woltare mam nadzieję że wszystko poszło super i jesteś już jedną nogą w drugiej tabelce. Dbaj o siebie. Jeśli możesz to zrezygnuj z picia kawy na ten czas bo ona źle działa. Nie przemęczaj się, nie trzymaj rąk w górze. I w ogóle zachowaj wszystkie środki ostrożności. Trini ta fryzurka na zdjęciu super. Bardzo mi się podoba. A prostujesz włosy tylko na szczotce czy prostownicą też? Ja żeby mieć oczekiwany efekt to tym i tym. I używam do prostowania jedwabiu by włosów nie palić. Ale ma ten minus że się włosy szybciej przetłuszczają. Ja również wysyłam wam pozytywne fluidki bo chyba jeszcze tego nie robiłam ❤️ xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx❤️ Akasiu 🌻 🌻 🌻 Trini ja też oglądałam kawałeczek tego filmu wczoraj o bliźniakach. Wiem że było ci bardzo przykto bo jak wcześniej oglądałam tego typu rzeczy to też płakałam jak bóbr. Ale nie trać nadzieii. To co się dzieje u nas na topiku powinno każdej dodawać wiary. Prawie co miesiąc jedna spada do dolnej tabelki. W sierpniu spadłyśmy aż 3. Surfitka uważała się za szczególny przypadek a jednak się udało. Teraz Woltare ma nowe nadzieje. Na pewno każdej się uda. Ja w to wierze. To że ja zajdę akurat w tym cyklu też było dla mnie marną szansą. Cuda się zdarzają, ja to wiem. Karolciu a co z twoją @. ???? Dalej nie ma? Całuski dla wszystkich Udanej niedzieli 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babolki🌻 Co do spania po tej serii horrorów,to moje dziecko zafundowało mi jeszcze wieczór z duchami na Discavery,to co kiedyś Martika proponowała-spałam z moim synusiem oczywiście bo bym sie w portki pokidała ze strachu. Ale ty koleżankom co siedzą w domku polecam program na Zone Reality pt. OPOWIEŚCI O NARODZINACH idzie to koło 12.w południe-super program; http://www.realitytv.pl/shows.php?id=854 Ja mam dziś fatalny dzień-mega deprecha:( Kukusia-ty się tak nie przemęczaj🌻 Pozdrawiam Was gorąco wszystkie🌻❤️ Dianko-Dawidzio-mam nadzieje,że już zdrowieje i jest lepiej od cioci 10000👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zła stronka mi się wkleiła ,ale jak stronke włączycie dajcie na literkę O -i wyjdzie ten program,może wam uda się dostaś do programu tv i dokładnie zobaczycie o której to idzie bo u mnie cos się zacina. Voltarko-trzymam kciuki :)odliczam z niecierpliwością te twoje 2 tygodnie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane ... pisałam dziś do Was rano ... napisałam się jak głupia i mnie wywaliło - tak się wkurzylam ze wylączyłam komputer ... ja tez dzisiaj mam kiepski nastrój - taka jakaś nedzna pogoda ... kukusiu kochanie - Ty na siebie uważaj - bo dzidzia ma sie urodzić w terminie ... co do włoskow to ja i tak myje je prawie codziennie taka juz moja uroda - denerwuje mnie to czasami - bo za dużo musze poświęcać temu czasu bym wygladała w miare dobrze ... kupiłam sobie ostatnio caly zestaw kosmetyków Nivea straight & easy - całkiem fajne sa po nich wlosy i nie trzeba ich traktowac prostownicą tylko modelowanie grubą szczotką ... niestety na drugi dzień włosy do mycia bo moje włosy nie lubia obciazenia odzywkami i balsamami ... ale jakoś sobie radzę i wszystkich 3 kosmetyków razem używam tylko na specjalne wyjscia ! 23.11 ide do fryzera na balejaż do 24 i 25 mamy imprezy - także ta zmiana całkiem mile widziana , już zapowiedzialam miniowi ile to bedzie koztować - złapał się za głowę ale powiedział ze i tak zadko chodze do fryzjera także mi się należy :P ehh - w telewizorni nudy a ja nie mam kablówki i jakoś dziś włóczę sie po mieszkaniu bez sensu - zaraz biorę piwko i śmigam do sasiadki na ploteczki - miłego wieczorka kochane !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha Kukusiu - nałykalam się tych Twoich fliudkow tak ze chyba wychodza mi uszami :P kurcze tak bym chciała by to zadziałaoło !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) a u nas duuużo śnieżku spadło. Już narty szykujemy :P A @ jak to ona, przylazła :( pewnie te 2 dni opóźnienia to z powodu choroby jak pisałam wcześniej. Fajnie gdyby przed końcem roku komuś się udało, oczywiscie nie musi to być tylko 1 osoba :) teraz Voltare ma największe szanse, potem Trini po HSG - moze się uda :D a pozatym to życzę tego każdej dziewuszce z 1 tabeli. Zaraz oglądamy jakiś film, więc spadam 🖐️ Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1: starające się. NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............23.............. .....ok 18.11.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............23.............ok. 18-19 .11 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. .........20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37.........................8.12.07 karolcia_26...................27 ...........18 ........................7.12.07 Eliza333/Kraków............30.............14............ ......ok.28.11.07 Marta 24/USA................24..............5..................... .31.10.07 voltare ........................30.............66................... ..23.11.07 Justynka24....................24.............24......... . ......ok.01.10.07 jadira/Kraków...............34..............13.......... . ......ok.22.11.07 Katia100/Gliwice............23..............11.......... .......ok.30.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............4...................ok 07.12 .07 Mariejka28..................29...............9.......... .........ok 19.10.07 mychass/Kraków............35..............72............ ..........26.11.07 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu anisik/Wrocław............28............34.............. .......26.12.2007 Martynia/Legnica..........26............29.............. ...28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............18.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........18.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........6.............. .......17.04.2008 Surfitka/Kraków...........27.............9.............. ........13.06 .2008 Tabelka nr 3 Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn.........Adrian................. ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn .... córeczka...Natalka....................22.10.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam wszystkim właśnie wróciliśmy ze Szklarskiej Poręby było superowo i dużo śniegu. Zaraz uciekam spać ale chciałam podziękować voltare z maila i przekazać jadirze że przesłałam fotkę Pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1: starające się. NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............23.............. .....ok 18.11.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............23.............ok. 18-19 .11 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. .........20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37.........................8.12.07 karolcia_26...................27 ...........18 ........................7.12.07 Eliza333/Kraków............30.............14............ ......ok.28.11.07 Marta 24/USA................24..............5..................... .31.10.07 voltare ........................30.............66................... ..23.11.07 Justynka24....................24.............24......... . ......ok.01.10.07 jadira/Kraków...............34..............13.......... . ......ok.22.11.07 Katia100/Gliwice............23..............11.......... .......ok.30.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............4...................ok 07.12 .07 Mariejka28..................29...............9.......... .........ok 19.10.07 mychass/Kraków............35..............72............ ..........26.11.07 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu anisik/Wrocław............28............34.............. .......26.12.2007 Martynia/Legnica..........26............30.............. ...28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............18.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........18.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........6.............. .......17.04.2008 Surfitka/Kraków...........27.............9.............. ........13.06 .2008 Tabelka nr 3 Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn.........Adrian................. ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn .... córeczka...Natalka....................22.10.2007 Cześć kochane:) JA dzis w nocy nie spałam tak strasznie boli mnie ząb, umówiłam się do dentysty i od razu pojde do ginekologa bo miałam iść w czwartek ale coś mnie strasznie piecze i boje się ze znowu zrobił mi się jakiś stan zapalny moze od tego zęba ach.... Trinity przestań sie zamartwiać zobaczysz że niedługo bedziesz nosiła pod sercem maleństwo a swoją drogą wiecie co jak lezlałam w szpitalu raz i drugi to tyle było dziewczym z zagrożoną ciąza które wcale się tym nie przejmowały i co chwilke latały na papieroska. Aż mi się chwilami chciało płakać wiedzac ile osób walczy o takiego maluszka:( Surfitko twoje zdjecie nei chce mi się otworzyć:( Voltare ja też trzymam kciuki:) ❤️ ❤️ ❤️ dla wszytskich dziewczynek których nie wymieniłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolusia
Czesc dziewczyny widze ze kilka z Was jest z Krakowa miała bym prosbe cze mołybyscie sie ze mna podzielic do jakiego lek chodzicie byłabym wdzieczna. Pazdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, U mnie troszke lepiej, nie mialam czasu na dołowanie się. Cały weekend był imprezowy. W sobote jak poszliśmy z mężem ze znajomymi na miasto się pobawić, to o 3 nad ranem wróciliśmy, a w niedzielę szliśmy do jego brata na imieniny. Szok, jak dzisiaj wrócę do domu to padnę chyba. Voltare - przesyłam Ci gorące uściski i się trzymaj dzielnie. 👄🌻 Do wszytskich niewymienionych koleżankek wędrują 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam się przywitać... Matt-ale super spędzony weekend -Zazdroszcze🌻 Voltarko-trzymam kciukasy,❤️ Sysiu111-dziękuje za zdjęcie-wysłałam ci meila:) Martyn-iu skarbie niech już omijają Cię te bóle i wszystkie inne nieprzyjemności,trzymaj się do końca już niedużo zostało🌻 Karolciu_26- przykro mi ,że @ przylazła,ale głowa do góry i nie poddaj się. Tryni -ja mam jakieś przeczucie,ze ty będziesz juz niedługo mamą.Sniłaś mi sie dziś,nie wiem jakim cudem ,ale spacerowałyśmy po parku,ty z wózeczkiem,byłaś przeszczęśliwa.I tego Ci zycze i innym koleżankom ,Które się staraja o mały cud również.:) Ty Tryni nie opisuj nam fryzurki tylko prosimy o aktualna fotkę najlepiej po wizycie u fryzjera... Nikolusia-jak mozesz odezwij sie do mnie na gg.Jestem z Krakowa,no niedaleko gg.7073081 Pozdrawiam całą resztę psiapsiółek i zmykam by mój zły nastrój nie przeszedł na Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziś pustki na razie tutaj. pewno wieczorem się rozkręcicie po pracy. U mnie wszystko po staremu, znów sprzątałam to co zaczęłam przed niedzielą , ale już nie mam siły. Podłogę pastowałam na kolanach, a że mam bardzo wrażliwe kolana na klęczenie to teraz mam całe czerwone i bolą. A jeszcze pól mieszkania muszę wypastować. Robię to na kolanach bo jak w kucki to uciska mnie brzuszek. Kobietki wy mi tu niepiszcie o piwku bo za pół szklanki oddałabym wiele... albo lampke szampana. ale wiem że niemogę i ani kropelusi do ust niebiorę. A piwa to mi się bardzo chce. Choć przed ciążą nie przepadałam za jakim kolwiek trunkiem. Karolciu szkoda że nawiedziła cię @. już liczyłam na ciebie.Miejmy nadzieję że następnym razem się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dzieki za wsparcie Kukusiu i Jadiro - no cóż muszę jeszcze poczekać na moje szczęście :) a ty Kukusiu tak sie nie przemęczaj, pastowanie podłóg na kolanach!!!! jakiś biskup was odwiedza czy co??? :P Martyniu, znów tydzień do przodu, oby jak najdłużej. Co do nieodpowiedzialności to też wiem coś o tym, niektóre znajome przez całą ciążę paliły i winko często piły i mają zdrowe dzieci, a niektóre z nas wogóle :( to smutne. Martt no to imprezowy weekend, fajnie :) my niestety w domku przesiedzieliśmy, ale w przyszły coś się szykuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Dziewczyny dziękuję za miłe słowa. To są najdłuże 2 tygodnie w moim życiu - dziś dzień 3... Brzuchal rwie cały dzień, a ja chodzę i się modlę, żeby nie przestawał - bo to znaczy, że coś się w moim wnętrzu dzieje... Chcę wierzyć, że się udało i że za parę dni fasolek szczęśliwie dobrnie na docelowe miejsce gdzie spędzi kolejne miesiące... Chyba nigdy nie marzyłam o czymś równie mocno... Ale smucę. Nie denerwuję się - pełen luz! Ale i ogromna ciekawość!;) kukusiu - ładnie - pastowanie podłóg na kolanach! To może jeszcze umyj sobie okna, albo przemebluj mieszkanko! A może malowanie? :P:P:P Kto to widział tak narażać maleństwo na wdychanie takich \"pastowych\" zapachów?:P karolcia - jesteś dzielna kobieta i na pewno wkrótce uda Ci się przegnać @ na cztery wiatry. Każdej z nas się uda - tylko nie możemy ani na moment spocząć na laurach! Grunt to wymyśleć sobie jakąś \"strategię\" a potem postępować zgodnie z planem - musimy wierzyć, że będzie dobrze:) jadirko - a co to za złe nastroje, którymi to nie chcesz się z nami podzielić?! No nie musisz odpowiadać, ale chyba nie jest aż tak źle, żeby się przez tyle dni dołować i zamykać w sobie? Co Ty nie wiesz, że każdy nowy dzień niesie ze sobą nową nadzieję, nową nutkę optymizmu - nie można się tyle czasu smucić ❤️ A co do dzidzi - będziesz ją w końcu miała - musisz w to wierzyć i konsekwentnie dążyć do celu - głowa do góry!:) Martt - czasem przydaje się taka odskocznia - co nie? Jejuś - a u nas w najbliższym czasie ani żadnych imprez, ani imienin, ani urodzin, ani nic. Chociaż nie - niedługo Andrzejki - może sobie chociaż powróżę:P:P :P Surfitko - a ja nadal nie dostałam fotki Kubusia:( Dziwczyny podeślijcie mi któraś - plisssss:) martyniu - oj Ty masz przeżycia - jedno za drugim! Mam nadzieję, że dentysta coś zaradził na Twoją dolegliwość. A właśnie - bo mnie to zastanawia - jak w czasie ciąży wyjdzie tak jaka sytuacja np. z zębem jak u Martyni - to przeciwbólowego pewnie nic nie można... A jak to jest jak trzeba by ostatecznie wyrwać? Znieczulenia też nie wolno? Bo to niby się robi \"przegląd uzębienia\" regularnie, ale jak wychodzi nagle coś niespodziewanego to co z tym robić - macie jakieś pomysły? sysiu - mam nadzieję, że teraz będziesz już tutaj częściej zaglądać:) Dla wszystkich ogrooomny 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Voltare, zdjecie poszlo jeszcze raz...mam nadzieje ze tym razem skutecznie :) Karolcia, Voltare ma racje, trzeba zalozyc sobie jakis plan dzialania. wyznaczyc etapy i scisle sie tego trzymac. Musisz pomoc naurze i wtedy na bank bedziesz sie cieszyc macierzynstwem :) tak samo jak i Tryni :) Kukusia, dziewczyny maja racje, chyba cie korci do zlego..pastowanie podlogi na kolanach 😠 a potem jeszcze wypoleruj i zrob slizgawke w domu...alez ty masz pomysly dziewczyno... martyniu, jeszcze zab....:( Mnie tez cos boli a u dentysty bylam jakies poltora miesiaca temu i wszystko bylo dobrze :( Mam nadzieje, ze to nic powaznego.. Jadira, a ty u wszystkich widzisz dzidzie tylko nie usiebie, nieladnie :o Pozdrawiam was kochaniutkie i zyze duzo slonka..jesli nie na zewnatrz to chociaz w domach 😘 U nas wszystko dobrze, samopoczucie dopisuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za wsparcie .Voltare i ty Surfitko może ja też powinnam sie zmobilizować i zrobić plan działania.A ja spoczełam na laurach i dziwie się,ze nic nie wychodzi.Ale ja mam taki charakter innych umie pocieszyć,doradzić gorzej jeśli chodzi o mnie.Maruda ze mnie i tyle. Jeśli chodzi o dentystę to wiem ,że do 3 miesiąca należy uważać na znieczulenia,prześwietlenia.Potem już spokojnie,ale najlepiej spytać lekarza co o tym sądzi ,zanim się przydarzy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babolki ... kukusiu - klapsa dostaniesz za te podlogi - nie wiem co Ci do głowy wpadło - takie pomysły ze ho ho - tylko tylek trzepac :P te wszystkie upomnienia to oczywiśce wiesz ze z obawy żeby CI sie nic nie stało - dziewczynki mają rację racje takie opary i ta gimnastyka to nie dla kobiet w ciąży ! ale już koniec upominania - bo zrobiły się z nas kwoki - co trzesa się nad jajkiem :P Jadirko ❤️ jak się czyta co piszesz to az serce rośnie - tak bym chciala aby Twój sen się spełnił! oczywiście jak podetnę i ufarbuję włoski - dostaniecie moje nowe zdjecia ... martyniu miejmy nadzieje ze po bólu zeba juz zostało wspomnienie ... Sysiu zagladaj do nas częściej - napisz jakie masz plany - ruszasz do kliniki ? karolciu - my tez ten wekend przesiedzieliśmy w domku - miniek w sumie dużo pracował a ja jak zwykle - leniuszkowanie ... u nas dzis popruszyło snezkiem - tak mi sie tęski za jakims wypadem w gory - fajnie macie ze mieszkacie w tak pieknych regionach ! az wstyd się przyznac ale nigdy nie jeżdziłam na nartach ... Voltare - trzymam kciukaski za Ciebie - oby sie udalo - mnie boli jakoś brzuchlek - ale to nie zapowiada nic dobrego zawsze tak mam przed @ - dzis 22 dc - takze pod koniec tygodnia powinni mnie nawiedzic \"apacze\" ... buziaki dla Wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki niemartwcie się o mnie wszystko robię z rozsądkiem i nie przeginam. tylko muszę się więcej ruszać żeby mieć formę na potem.. ale dzxiękuje za troskę coś sie kafe wiesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka - fotka surficiątka nie doszła 😭 Na wszelki wypadek podaję jeszcze raz maila: voltare@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babolki ... kukusiu - klapsa dostaniesz za te podlogi - nie wiem co Ci do głowy wpadło - takie pomysły ze ho ho - tylko tylek trzepac :P te wszystkie upomnienia to oczywiśce wiesz ze z obawy żeby CI sie nic nie stało - dziewczynki mają rację racje takie opary i ta gimnastyka to nie dla kobiet w ciąży ! ale już koniec upominania - bo zrobiły się z nas kwoki - co trzesa się nad jajkiem :P Jadirko ❤️ jak się czyta co piszesz to az serce rośnie - tak bym chciala aby Twój sen się spełnił! oczywiście jak podetnę i ufarbuję włoski - dostaniecie moje nowe zdjecia ... martyniu miejmy nadzieje ze po bólu zeba juz zostało wspomnienie ... Sysiu zagladaj do nas częściej - napisz jakie masz plany - ruszasz do kliniki ? karolciu - my tez ten wekend przesiedzieliśmy w domku - miniek w sumie dużo pracował a ja jak zwykle - leniuszkowanie ... u nas dzis popruszyło snezkiem - tak mi sie tęski za jakims wypadem w gory - fajnie macie ze mieszkacie w tak pieknych regionach ! az wstyd się przyznac ale nigdy nie jeżdziłam na nartach ... Voltare - trzymam kciukaski za Ciebie - oby sie udalo - mnie boli jakoś brzuchlek - ale to nie zapowiada nic dobrego zawsze tak mam przed @ - dzis 22 dc - takze pod koniec tygodnia powinni mnie nawiedzic \\\"apacze\\\" ... buziaki dla Wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za wsparcie .Voltare i ty Surfitko może ja też powinnam sie zmobilizować i zrobić plan działania.A ja spoczełam na laurach i dziwie się,ze nic nie wychodzi.Ale ja mam taki charakter innych umie pocieszyć,doradzić gorzej jeśli chodzi o mnie.Maruda ze mnie i tyle. Jeśli chodzi o dentystę to wiem ,że do 3 miesiąca należy uważać na znieczulenia,prześwietlenia.Potem już spokojnie,ale najlepiej spytać lekarza co o tym sądzi ,zanim się przydarzy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×