Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Witam co słychac moje drogie wczorajsze prezenty odpakowane? Poprawiam tabelke poniewaz dawno tego nie robiłam wiec niech będzie na czasie .Wczoraj zapisałam sie na wizyte do nowej kliniki na styczeń , a ten miesia laby. Zato nadrabiamy z miśkiem i przytulanki sa bardziej namiętne i spontaniczne , wcale a wcale nie licze dni cyklu. Może będziecie się smiały ale Mikołaj podesłał nam książeczke Zmysłowa Kamasutra :P i teraz czytamy i próbujemy z niej korzystac:P Romantyczny nastrój i pełno świeczek w sypialni może zdziałac cuda. A co do ksiązki jest bardzo fajnie napisana nie wulgarna ale bardzo zrozumiale napisana i pomaga zrozumiec releacje między partnerskie A teraz spadam do pracy.Tylko nie śmiejcie sie za mnie :))))) NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............24.............. .....ok 17.12.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............24......................15 .1 2 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......... 20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37........................ 8.12.07 karolcia_26...................27 ...........18 ........................ 7.12.07 Eliza333/Kraków............30.............14............ ..... .ok.27.12.07 Marta 24/USA................24..............6..................... . 28.11.07 voltare ........................30.............67................... .. 19.12.07 Justynka24....................24.............24......... . ......ok.02.01.08 jadira/Kraków...............34..............14.......... . ......ok.28.12.07 Katia100/Gliwice............23..............11.......... .......ok.30.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............5...................ok 02.01 .08 mychass/Kraków............35..............73............ .....ok 02.12.07 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu anisik/Wrocław............28............38............. .......23.12.2007 Martynia/Legnica..........26............33.............. ...28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............22.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........20.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........16.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................28.........15................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...........27..............11........... ........13.06 .2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana:) wczoraj wieczorem nie mogłam sie dostac na kafe;( Martt przykro mi -trzymaj się Justynko witaj:) kukusiu jak prezencik?:) anisik trzymam kciuki, ale ci zazdroszcze ze to już:) jadira ja zawsze jak mam jakis dla mnie niepokojący wynik to powtarzam, zrób też tak to bedziesz spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie skarby ... elizko - super pomysł z ta ksiazką - my tez lubimy eksperymentować i śmiejemy się ze na niektórych pozycjach z kasmasutry trzeba byc nieźle wygimnastykowanym :P martyniu - zobaczysz zanim się obejrzysz już bedziesz mieć swoją Leneczkę na świecie ... Ansicku - trzymaj się kochanie - mikołaj przyniesie Wam najpiękniejszy prezent na świecie :) zmykam na kawkę bo jeszcze spię ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu taka cisza? czyżby pochłoneły Was zakupy i porządki przed swiąteczne ? ja własnie zmienam dekoracje w domku - wszystko na świateczne - mikołaje, swieczki z gwiazdkami, aniołki ... ale na razie to czubek góry lodowej - bo ostatnio sobie trochę odpusciłam i mam tyle zaległościw sprzataniu ze hej ... ale do swiąt chyba zdążę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj tu faktycznie straszne pustki !!! Kurcze , jak ja mam czas pisac - to nikogo nie ma !!!! Jadira- dzieki za zdjecia Tryni - to owocnych sprzatanek na świeta zyczę . Ja jakoś nigdy tak specjalne na swieta nie sprzatam - tak jak zwyklę w sobote czy w tygoniu ale moze to dlatego , ze mam małe mieszkanie to nie mam gdzie na brudzić :-) :-) Pozdrowienia dla wszystkich 👄 i 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałabym o najważniejszym - wczesniej nie miałam okazji więc teraz to robię : Gratulację dla Justynki M. - ucałuj tam Adrianka odemnie - JEST ŚLICZNY !!!!!! 👄 I dla Surfitki - oczywiście gratulację - byłam w szoku jak się dowiedziałam , trzymaj sie cieplutko , napewno bedzie wszystko dobrze. I oczywiscie musissz przesłać jakieś fotki jak bzuszek bedzie już widoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane.Ja tylko na chwilke poprawić tabelke wpadłam. Tryni dostałam zdjątka - super wyglądasz,Kukusia - dobrze ze po wizyce wsio ok. NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............24.............. .....ok 17.12.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............24......................15 .1 2 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......... 20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37........................ 8.12.07 karolcia_26...................27 ...........18 ........................ 7.12.07 Eliza333/Kraków............30.............14............ ..... .ok.27.12.07 Marta 24/USA................24..............6..................... . 28.11.07 voltare ........................30.............67................... .. 19.12.07 Justynka24....................24.............24......... . ......ok.02.01.08 jadira/Kraków...............34..............14.......... . ......ok.28.12.07 Katia100/Gliwice............23..............11.......... .......ok.30.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............5...................ok 02.01 .08 mychass/Kraków............35..............73............ .....ok 02.12.07 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu anisik/Wrocław............28............38............. .......23.12.2007 Martynia/Legnica..........26............33.............. ...28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............22.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........20.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........16.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................28.........17................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...........27..............11........... ........13.06 .2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babolki! Wczoraj znowu mnie na topik nie wpuściło - i jestem zła trochę, bo K. teraz chodzi na 2 zmianę do pracy, więc ja zamiast korzystać i trochę z Wami posiedzieć - to nie mam jak:( u mnie mikołaja póki co nie było - ponoć ma przyjść z większym workiem;) na Boże Narodzenie;) - ech - mógłby przyjść i bez worka byle by zechciał sprawić, że 19.XII zamiast @ ujrzę 2 krechy na teście... justynka - fajnie, że znowu z nami jesteś - i mam nadzieję, że zostaniesz z nami już na dobre - a przynajmniej do oznajmienia radosnej nowiny;) Eliza - no i widzisz - plan działań się pojawił - i bardzo dobrze:) Tak trzymać!:) A z książką super pomysł;) tryni - a u mnie wszystkie dekoracje świąteczne jeszcze w pudełkach. Jak sobie pomyślę i wyobrażę wyciąganie tego wszystkiego - to głowa boli - ale za to jaki efekt końcowy:) A co do sprzątania - to w tym roku nie będę wcale przesadzać - zresztą pan doktor zabronił mi nawet odkurzania (nie jestem pewna czy przypadkiem nie przesadza - ale mi to na rękę - niech K. trochę poćwiczy przy porządkach:P ) - w ubiegłym tygodniu zrobiłam ile mogłam łącznie z wypucowaniem okien, a na resztę zostanie mi ostatni tydzień. Zresztą i tak wybywamy w tym roku na Wigilię do teściów:) jadirko - nie denerwuj się słonko tymi wynikami, powtórz je i zobaczymy co tam wyjdzie. Nam tak spieprzyli pierwsze badanka K. że ryczeliśmy oboje, bo wyszło, że żołnierzyków nie dość że mało to jeszcze się nie ruszają - a teraz raptem okazuje się, że zmieniliśmy laboratorium i wyniki wracają (same!) do normy. anisik - jeszcze chwilka i ... nie sposób sobie wyobrazić piękniejszego świątecznego prezentu:) martt - głowa d góry - może właśnie ten następny miesiąc będzie owocniejszy...:) dla całej niewymienionej reszty - po 🌻!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem padnięta - przeceniłam chyba swoje siły i teraz po prostu nawet trzecia kawa mi nie pomoże ... troszke posprzatałam, nie wyjełam wszystkich ozdób świątecznych - bo jeszcze nie na to czas ale już gdzie nie gdzie stoi mikołajek lub aniolek ... do tego byliśmy na zakupach - w sklepach ludzie szaleją - a ja po trochu znoszę do domku różne specjały - lubię mieć uzupełnione szafeczki - przynjamniej na Nowy Rok już nie bedę za wiele kupować ... upiekę pewnie tylko świerze ciasto, kupie troszke wedlinki i zrobię salatkę - tak na wszelki wypadek - bo też nie siedzimy w tym czasie w domu ... wigilia zawsze u rodzicow - najpierw u jednych potem u drugich ... a świąteczne dni - zalezy od zaproszeń - co roku prosiliśmy wszystkich do siebie - tzn, rodzicow i rodzeństwo - ale chyba sobie teraz odpuszczę - nie mam ochoty stać za sterem cały dzień - pomyślę jednak - troszke czasu zostało ... powoli robię plany na święta - teściowa mowi zebym nie szalała bo i tak dla nas dwojga to zawsze się u nich miejsce znajdzie i nic nie musze robić ... z drugiej strony moja mama mówi ze się rozleniwiłam i chyba czas samemu coś zrobić - nie wiem czasem mam żal do niej - bo bardzo się staram - i nigdy tak nie ma bym nic nie przygotowała - ehh - nikomu się nie dogodzi ale smutno mi czasem :( uwielbiam święta Bożego Narodzenia ale przez to ze nie mamy jeszcze dziecka nabieraja innego wymiaru - czasem po zyczeniach szczególnie moich rodzicow ryczec mi się chce a nie radować ... justynko24 ja tez mam małe mieszkanie niecale 40 m2 nie wiem ale zawsze jest cos do sprzatnia - fakt jestem pedantką - i niekiedy bywa to meczące ... Ksenieczko, Martyniu, akasiu, Kukusiu, Ansiczku , Surfitko 👄 nasza destination dawno się nie odzywała ale dla niej tez pozdrowionka ... Martt - uszy do gory - nowe starania - nowe nadzieje ! ja też już po starnkach ale nic sobie z tego nie robię - normalnie sprzątam i jem , kawe tez pije dwa razy dziennie - jakoś nie wierze bym nam się udało - chyba jestem jakaś specjalna i bez pomocy nam się pewnie nie uda ! nadzieja jednak jest - nie poddam się :) voltare - trzymam kciukaski - by Mikołaj przyniośł najpięknejszy prezent na świecie :) zmykam poleżec troszkę i poczytać sobie ulubioną książeczkę ... na razie kochane ... akasiu - odezwij się co tam u Ciebie słoneczko ? karolciu Ty też ostatnio jakaś małomówna ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wiecier :) widze ze i wy macie problem z wejściem na forum .Ja to ustawiam na stronke i ide cos zrobic i dopiero po jakimś czsie sie otwiera Co za draka:) Prosze nie denerwujcie mnie tymi porządkami przedświątecznymi bo mi juz ciśnienie rosnie i czeba zrobic stroiki i ubrac choinke -nie lubie tego bo duzo po tym sprzątania:( Ale co tam Tryniu ty jak zwykle jestes nie oceniona w swoich wyczynch sprzątająco -kulinarnych , kto jak kto ale To zawsze masz super pomysły na fajne jedzonko :) Lubie jak ktos podpowiada sprawdzone i smaczne przepisy. I nawe musze sie wam pochwalic ze ostatnio chciałam spróbowac ciasta francuskiego i znalazłam świetny przepis na googlach nawet z obrazkami i zrobiłam poduszeczki z nadzieniem pieczarkowym .Poprostu cud miód. Misiek wcinał i mruczał z zachwytu :) Jak któras z was bedzie chciała to podesle .Tak pieknie wyrosło a ile miało warstewek (szok ) Voltare 3mam kciuki żeby w duzym worku z prezentami o którym mówił twój mąż znalazły sie buciki dla niemowlaczka :) A jesli chodzi o Karolcie to może testuje bo jak widze po tabelce to jej czas :) Może grudzień przyniesie nam dużo niespodzianek i prezentów:) I na koniec : Jeśli chodzi o książke to widze ze to był ostatnio mój najlepszy pomysł na prezent dla nas obojga Nigdy nie narzekałam ale ta książka pozwala nam poznac się od nowa i na nowo pomaga stworzyc atmosfere :) Pozdrawiam szystkie Laseczki : Mamuski+ dzieciaczki , ciężaróweczki, i grupę nas uparciuchów które dążymy do celu i go zdobędziemy :) Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eEizko - dzięki za ciepłe słowa - staram się - ale wiesz jak to jest czasem leniwiec bierze górę i nic się nie chce ... czasem tak mam w sumie ten ostatni tydzień tak przebąblowałam - dosłownie nic prócz robienia obiadów i zmywania naczyń, ale za to jak mnie weżmie to potem padam na nos bo od razu bym chciala wszystko zrobić i pranie i prasowanie i inne rzeczy ... ja poprosze o ten przepis bo to coś nowego - chętnie wypróbuje ... nie wiem czy podawalam ale mam super przepis na sałatkę brokułową brokuły w różyczki - gotujemy na poł twardo jajka w ósemki pomidory w ósemki papryka zołta w piórka cebula czerwona w krazki składników dowolna ilosc - zalezy na ile osob chce się zrobić ja biorę 4 jajka, 3 pomidory , jedna paprykę i cebulkę do woli - jak kto lubi ale musi być ! wychodzi miseczka sałatki ja układam ją wartwowo polewająć sosem - nie mieszam za mocno! sos: majonez wymieszać ze śmietaną i przygotowanym sosem francuskim Knorr i wyciśniętym zabkiem czosnku ... Polecam bo pyszna - następnym razem podam Wam przepis na salatkę z suszonych pomidorów - też rewelacja :) zmykam do łóżeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten sos robi się w proporcji ... więcej majonezu mniej śmietany ale tak z umierem trzeba probowac by nie wyszedł za mocny po dodaniu sosu Knorra i czosnku ... można zrobić go więcej tak 250 -300 mil zmykam już bo miniuś czeka w łózeczku ! dobranoc kochane moje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie słonka ... ja dzis pierwsza na forum - pewnie jeszcze śpicie - no tak w tygodniu pracujecie to dziś macie prawo sobie polezeć w łożeczku dłuczej :) buziak 👄na mile rozpoczecie dnia i ide zrobić miniowi śniadanko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1: starajace się NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............24.............. .....ok 17.12.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............24......................15 .1 2 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......... 20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37........................ 8.12.07 karolcia_26...................27 ...........18 ......................1.01.2008 Eliza333/Kraków............30.............14............ ..... .ok.27.12.07 Marta 24/USA................24..............6..................... . 28.11.07 voltare ........................30.............67................... .. 19.12.07 Justynka24....................24.............24......... . ......ok.02.01.08 jadira/Kraków...............34..............14.......... . ......ok.28.12.07 Katia100/Gliwice............23..............11.......... .......ok.30.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............5...................ok 02.01 .08 mychass/Kraków............35..............73............ .....ok 02.12.07 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu anisik/Wrocław............28............38............. .......23.12.2007 Martynia/Legnica..........26............33.............. ...28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............22.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........20.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........16.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................28.........17................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...........27..............11........... ........13.06 .2008 Tabelka nr 3 Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn.........Adrian................. ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn .... córeczka...Natalka....................22.10.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolciu - przykro mi - ale pamiętaj z nowym rokiem realizacja nowych planów ! kiedy masz wizytę u endo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) I widzę, że nie tylko ja dzisiaj miałam problemy z forum... Elizko - ja również poproszę ten przepis - może akurat coś mi z tego wyjdzie;) Karolcia - No trudno - @ wstrętny znów dał znać o sobie - ale się nie poddawaj! Kolejne staranki wypadną Ci tak w okolicy Gwiazdki - więc może zagadaj z nią - a nuż coś podrzuci;) Tryni - u mnie to samo - jak mnie najdzie ochota to potrafię sprzątać calutki dzień, a jak mam awersję do sprzątania to łażę z kąta w kąt, ściemniam ile się da, a potem jestem zmęczona tym wszystkim, a i tak nie jest nic zrobione:P Zmykam powiesić pranko i pod prysznic - po duphastonie łażę jak ociemniała - dosłownie zasypiam w marszu - chyba więc będzie u mnie już po sobotnim wieczorze - łóżeczko już przygotowane;) - Buziaki dla wszystkich! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć dziewczynki - co tu tak pusto ? wczoraj mialam zwariowany dzień ... zakupy z mamą ... potem Tesco z teściami i na sam koniec dnia pokłóciłam się z mężem - przez to nie mogłam spać calą noc - poryczałam się - nie wiem ale czasem mam wrażenie ze nasze osobowości to dwa rożne światy ! Ja pragnę mieć sliczny dom, dbam o szczegóły, jemu wszystko zwisa i na niczym mu nie zależy, żeby coś zrobił musze go prosić tak długo ze czasem już mam dosyć tego proszenia i sama w miare możliwości to robię ale już niekiedy mam dosyć bycia facetem ! On nie lubi malować , nie cierpi cos poprawiać- naprawiać, niektóre czynności zajmują mu wieczność bo ciągle je odkłada na poźniej np. sklejenie taboretów w kuchni, przykręcenie gniazdek, wymiana zepsutego zamka w szafie w przedpokoju itp. jest dobrym człowiekiem ale ma głowę nabitą innymi sprawami : jak napisać nowy program- spędza godziny przy kompie, chce mieć motor - nie widzi innych ważniejszych celów - jak np. odnowienie lazienki - która nigdy nie była remontowana od dnia zakupu mieszkania i jest wstrętna \\bordowa przez co ciemna\\ ; nadal nie ma w niej kinkietów - bo poprzedni lokatorzy je zdemontowali ... wisi żarówka w oprawce - prowizorycznie zamontowana - ehhh - szkoda mówić - niekiedy po prostu czuję się taka wypompowana ze nie mam siły walczyć ... abstrakująć od teamtu podjelam decyzję zrobienia wspólnej wigili w naszym domu - mama i teściowa wstępnie się zgodziły \\maja mi pomóc \\ zobaczymy jak to wyjdzie - mam nadzieje ze nie bedzie źle ! zmykam - biorę się do robienia obiadku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) Oj Trinity nie wiem co Ci poradzić bo u mnie w domu to ja od zawsze byłam i jestem takim leniem, ja nie gotuję, nie sprzątam a jak mąż mnie prosi zebym coś zrobiła to albo w końcu robi sam albo musi czekac na to ileś dni:) Także widzisz w moim jak i w Twoim przypadku przeciwieństwa się przyciągnęły:) Jak juz pisałam w zeszłym roku nadal jestem pełna podziwu dla twoich zdolnosci kulinarnych a teraz jeszcze bierzesz się za Wigilię:) KArolciu przykro mi:( jadira jak tam badanka powtórzyłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co to za cisza się tutaj wkradla - dziewczynki znudzio się Wam pisanie ? nie wiem karolcia ostatnio mało się udziela, akasiu pisz co u Ciebie myszeczko - jak tam fasoleczka ? brzunio rośnie ? kukusiu, jadirko, voltare , martt, justynko 24, mychass , elizka - gdzie się podziewacie ... meldować się :P ja już jestem po obiadku , miniek śpi wtał o 4.30 to się mu nie dziwię ze jest padnięty ... wszytko wraca do normy i złość tez mi już przechodzi ... zastanawiam się - bo starsznie mnie bolą jajniki od dwóch dni ciągle je czuję - dzić doszedł ból podbrzusza - nic nie mogłam zrobić - a ciągle cos dłubię przy porządkach ... nie wiem dziewczynki jak się robią torbiele to bolą jajniki ? miałam sie nie wsłuchiwac w swój organizm ale ciągle jakieś są sygnały także jest to nie możliwe ... dziś 22 dc - pożyjemy zobaczymy ... buziaki dla Waszytkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć gwiazdeczki!!!! Melduje się,coś tu rzeczywiście pustki,ale przy sobocie i niedzieli to zrozumiałe... Martyn-iu / badanek nie powtarzałam ide w czwartek do endo .zobacze co powie.Już naprawde zaczynam się martwić o pieniążki,a tu jeszcze świeta za pasem i co za tym idzie wydatki:( Tryni jak sciągałaś photoshopa to przy instalowaniu żądało ci jakiegos kodu ???,bo u mnie taki wymóg i szczerze mówiac nie wiem z kąd mam go wziąsć. Co do kłótni to ja tez sie w czwartek z K.pokłóciłam i było bardzo źle,ale doszliśmy do porozumienia. Akasiu i inne dziewczyny piszcie bo coś źle się tu dzieje:( Pozdrawiam Wszystkie kobiwtki i udanego wieczoru zycze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki Jadirko...dziękuję za pamięć:)...chrzciny przebiegły spokojnie Dawiś wogóle nie płakał, patrzył się na księdza-naszego przyjaciela swoimi niebieskimi oczkami..i smiał się:) Przyjęcie tez się udało...tak więc super. U nas po mału...nie piszę..bo miałam troszkę problemów ze soba:(..ale nie chcę o tym pisać. DAwidek waży już 4800 i ma 59cm:) Pozdrawiam WAs...i odezwę się jak troszkę się podbuduję..całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Trini - byłam na zajęciach we Wrocławiu. Qracałam późnymw ieczorem i nie miałam już sił na kompa. Tylko na skypie z mężem rozmawiałam. Miałam jeszcze strasznego doła do tego. Eh ... bardzo się na tym wyjeździe wymeczyłam. Postanowiłam wrócić wcześniejszym pociągiem, ale oczywiście jak pech to pech i 30 km przed Głogowem pociąg stanął w szczerym polu i staliśmy 30 min, bo przed nami popsuł się towarowy i trzeba było czekać, aż go ściągną. Więc suma sumarum byłam w domu tylko 15 min wcześniej niż zwykle :( Trini dobrze, że złość na męża Ci przeszła, ale niestety faceci tak czasem mają. Za późno dojrzewają. I tak naprawde dopiero jak pojawia się dziecko CZASEM coś do nich dociera. Dlatego szkoda naszych nerwów. Trzeba ich brać sposobem. Ja, jak mój mąż zaczyna troszkę \"olewać\" pewne sprawy, często mówię, że ktoś zrobił tak i tak (i albo jego bracia są wymieniani, albo mój szwagier), to On wtedy chce pokazać, że jest lepszy :) A tak naprawde, to on zdolny jest i wiele rzeczy potrafi, tylko mu się nie chce :) Wigilia wspólna, to bardzo fajny pomysł. Naprawde mam nadzieję, że Wam się uda ją zorganizować. My mamy za dużą rodzinę i za małe mieszkanie. A mi też się marzy wspólna wigilia. Karolciu - współczuję i łączę się z Tobą teraz. Ale nowy miesiąc i nowe nadzieje, prawda ? 👄 Jadirko - jak ft3 ? Kiedy robisz ponownie ? I czy w ogóle robisz ? Dziewczynki jutro z pracy jeszcze do Was napiszę. Jestem troszkę zmęczona, dopiero weszłam do domku 👄 Pozdrowionka dla wszyskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Wiecie co - to chyba coś w powietrzu fruwa takiego, bo i ja się dzisiaj rano z moim mężusiem pokłóciłam - a bo tak jakoś nagle wszystko mi u niego przeszkadzać zaczęło. Ale podąsał się, podąsał i szybko mu na szczęście przeszło;) martt - oj to miałaś przygodę w podróży... Mi się takie przestoje albo podobne przygody trafiały najczęściej jak wracałam z domu do Wrocławia na zajęcia (najczęściej w poniedziałek rano) i zawsze jak mi szczególnie zależało, żeby zdążyć to albo nie zdążyłam na pociąg na który się miałam przesiąść, albo się po drodze autobus zepsuł... Dziwnym trafem nic się nie działo wtedy jak mi na tym pośpiechu nie zależało:P Dianko - nie poddawaj się żadnym problemom! Bez względu na to co to jest - głowa do góry i trzymaj się dzielnie! ❤️ tryni - wspólna wigilia - hmmm - u nas ze względów odległościowych między jednymi i drugimi rodzicami i nami ciężko coś takiego zorganizować. Moi w związku z tym \"lądują\" u babci a my u teściów, a co dalszej części świąt to się zobaczy...:) I słonko nie wmawiaj sobie żadnych torbieli! Jeszcze by tylko tego brakowało! Mnie też czasem jajniki pobolewają w 2 fazie cyklu a potem na USG żadnych torbieli nie widać:) Jadirko - trzymam kciuki za Twoją wizytę u endo - przynajmniej będziesz wiedziała co i jak - acha TSH, FT3 i FT3 można zrobić na kasę chorych - byle by Ci się udało wydusić jakieś skierowanie! Elizka - a gdzie ten obiecany przepis?;) Dla wszystkich po 🌻! Udanego wieczoru i kolorowych snów! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry moje drogie nie było mnie ty przez pare dni Sorki :) Fajnie macie z swiętami , my to musimy w wigilie oj=bjadac u jednych rodziców a później u drugich Ale nie ma innego wyjscia Przepraszam ze dopiero teraz podaje przepis ale miałam problemy z komputerem :) A deraz do pracy rodacy :) Oto przepis super wszystko wytłumaczone : http://mojewypieki.blox.pl/2007/06/Ciasto-francuskie-krok-po-kroku.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie okruszki ... już wstalam - szaro buro za oknem, a ja chyba się starzeję bo pół nocy bolala mnie reka i noga - tak jak na zmiane pogody - ehh - ale chyba na to jeszcze za wczesnie by byc takim meteropatą ... voltare - jajniki pobolały i przestały - teraz już ich wcale nie czuję za to piersi bolą i wszystko mnie wkurza - @ będzie na bank :( dzięki ze mnie pocieszyłaś z tymi torbielami - bo czasem sobie wmawiam ze może moje pecherzole nie pękają i dlatego czasem tak jajniki mnie bolą poźniej ... Martt - z pociągami tak już jest - kiedyś jak dojeżdżałam do pracy przez 3 lata prawie dzień w dzień - to były jazdy - szczegółnie zimą ... a tu do pracy trzeba było zdażyć i były spóźnienia ale wiedzieli ze dojezdzam pociągiem - zostawałm wtedy godzinkę by nadrobić staracony czas ... u mnie już ustalone teściowa i mama się zgodziły na wspolną wigilię - kazdy ma coś zrobić i zostały roździelone obowiazki :P my już nie mamy dziadków - bo wczesniej jeżdziliśmy do babci ale teraz od 3 lat biegamy od rodziców do rodziców a ze mieszkają niedaleko siebie to żaden problem - tylko ze jest to meczące - także powstał ten pomysł ... buziaki dla waszystkich dla naszych mamusiek : DIaneczki, Paulisi, Justynki M. , buziaki dla przyszlych mamusiek i ich bobasków w brzuszkach , i wszystkich staraczek ❤️ poprawiam tabelkę bo Ansiczek jak poprzeklejał ostatnio to zjadł tabelkę nr 3 ... Tabelka nr 1 : Starające się ❤️ NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............24.............. .....ok 17.12.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............24......................15 .1 2 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......... 20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37........................ 8.12.07 karolcia_26...................27 ...........18 ......................1.01.2008 Eliza333/Kraków............30.............14............ ..... .ok.27.12.07 Marta 24/USA................24..............6....................... 28.11.07 voltare ........................30.............67...................... 19.12.07 Justynka24....................24.............24..................ok.02.01.08 jadira/Kraków...............34..............14.......... . ......ok.28.12.07 Katia100/Gliwice............23..............11.......... .......ok.30.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............5...................ok 02.01 .08 mychass/Kraków............35..............73............ .....ok 02.12.07 Tabelka nr 2: zaciążone 🌻 NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu anisik/Wrocław............28............38............. .......23.12.2007 Martynia/Legnica..........26............33.............. ...28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............22.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........20.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........16.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................28.........17................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...............27..........14....................14.06 .2008 Tabelka nr 3 : Dzieciaczki urodzone :D NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn........Dawid.......................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn.........Adrian......................08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka...Natalka....................22.10.2007 sysiu, martiko, katiu, marto24,mychasku - poprawcie tabelkę cieckawe co z naszą Leneczką nie odzywała się od sierpnia ... tak samo jak destination ... zmykam na kawusię - na razie kochane i piszcie czesciej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny melduje sie od rana z bardzo dbrym humorem :) nie pisałam pare dni bo w piatek wyjchalsmy do rodzicow wczoraj wieczorem wrocilismy.Cały czas siedzimy i planujemy ta budowe, jest mega duzo pracy :) ale damy rade. Moj Minior postanowił tak sam z siebie ze juz nie jedziemy do lekarza od nastepnego cyklu tylko do kiniki specjalistycznej. Nie dał mi wyboru a i tak uwazam ze ma racje, bo mam juz osc ginów, w sumie bede za tym moim tesknic ale w klinice chyba bardziej fachowo sie mna zajma. Poza tym dzis dzien wypłaty wiec ruszam na zakupy jak tlko Minior wroci z pracy i wzme sobie autko :0 oki lecem na sniadanie obiecuje ze nadrobie jeszcze dzis te pare stron i na bank napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×