Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

voltare - ja tez myslałam ze z Kubaskiem bardziej się zaprzyjaźnimy -ale dobre chociaz te trzy dni :) dzisiaj mialam chrzest bojowy bo dwa razy była kupa :D i spisałam się na medal - nie taki diabeł straszny jak go malują :P dziewczynki - meldowac sie czesciej - jakoś tak ostatnio pustawo znowu ... justynka 24 się nie odzywa wcale a mówiła ze topik zamiera - tylko ze trzeba pisać zeby było dobrze :P katia, marta24, sysia, mychass dajcie znac ze zyjecie ... Ksenieczko, Paulisiu, Dianko, Ansiczku , kukusiu zaglądajcie i piszcie co u Was ... Buziole dla wszystkich ... pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w tym 2008 roku....:P:P:P Zycze aby byl jeszcze lepszy od poprzedniego.Ja sylwestra spedzilam w pracy, ale niezle sie bawilam.....hihih Wpadlam zmienic tabelke bo niestety @ mnie nawiedzila i to 4 dni wczesniej....no coz nowy cykl nowe staranka i nadzieje...dziekuje wszystkim za emaile z zyczeniami 🌻...Pozdrawiam serdecznie i trzymam oczywiscie kciuki...papa NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............24.............. .....ok 17.12.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............25.....................9-1 0.01.08 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......... 20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37........................ 8.12.07 karolcia_26..................27 ...........19 ......................25.01.2008 Eliza333/Kraków............30.............16............ ..... .ok.29.01.08 Marta 24/USA................24..............8..................... .26.01.08 voltare ........................30.............68................... .. 13.01.08 Justynka24....................24.............24......... .........ok.02.01.08 jadira/Kraków...............34..............14.......... . ......ok.28.12.07 Katia100/Gliwice............23..............11.......... .......ok.30.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............5...................ok 06.01 .08 mychass/Kraków............35..............73............ .....ok 02.12.07 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Martynia/Legnica..........26............37.............. ...28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............25.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........25.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........16.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................28.........19................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...............27..........14............ ........14.06 .2008 Tabelka nr 3 : Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn........Dawid.......................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn.........Adrian................. .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka...Natalka....................22.10.2007 Anisik/Wrocław.......córeczka...Oleńka.................. ...10.12.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane Foremki w NOWYM ROKU!!!!!! Zabawa sylwestrowa udana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!mimo tego ze @ przyszla :) Troche sie poryczalam ale potem mi przeszlo. Dziekuje za zyczenia i zdjecia:)szczegolne podziekowania dla Jadirki :) W nowym roku nowe nadzieje, ide w przyszlym tygodniu do doktora na usg no i wreszcze cos do przodu!!!!!!! Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane! właśnie jem śniadanko a mój mąz bawi się z Kubą ... fajowo tak byc razem w domu - jakby to był nasz synek to byłaby po prostu pełnia szczescia :) mato24 i mychasku - fajnie ze sie odezwałysie ... Nowy Rok to nowe nadzieje i badzmy dobrej mysli ze może w tym roku wyjdziemy na prostą :) zmykam do moich facetów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ,żyje i sie melduje!!!!!!!!!!!! Karolciu26 ,Martuś,Mychass,-przykro ,że @ przylazły ale myśle ,że w tym Nowym Roku w końcu damy im rade i znikną na 9 miesięcy:) Tryni -szkoda,że tak wyszło z Kubusiem,bo sprawiało Ci to ogromną radość.Ale niedługo bedziesz bawić swojego bobaska:):) Mychass-nie masz mi za co dziękować,po to ma się przyjaciół,że gdy są w potrzebie(i nie tylko, to się ich wspiera,jeśli pare moich słów mogło Ci pomóc bardzo się ciesze.Zawsze możesz na mnie liczyć ,jak zreszta Wy wszystkie dziewczyny. Voltare-o mały włos ,ale odebrałaś i super:)Buziole... Katia100-co u Was??? Ciesze się,że sylwestrowe zabawy sie Wam udały i jak wesoło i dobrze było nam w Sylwestrową Noc niech tak będzie przez cały ten 2008 rok. Ja też się wybawiłam,było super!!!! Znajomi ze Szczecina jeszcze w nowy rok podesłali nam wspaniałe wieści urodziły im się bliźniaki ,parka.Julka i Adrianek,miało być w styczniu ale mała nóżką przebiła worek płodowy i już nie było wyjścia,ciecie cesarskie i po bólu.Starali się 2 lata ona też sie leczyła i widzicie udało się i to podwójnie,nam też się uda.Maluchy duże on 3200,ona 2450 . Ale sie rozpisałam,sorki:) A co z reszta PISZCIE!!!!!!!!!!!!!!!! Martyniu-a ty jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) przykro mi kochane z powodu @ moze rok 2008 bedzie łaskawszy i da wam maleństwa w brzuszku:) jadira dziękuje ja mam się dobrze, poza bólami ale takimi jak zawsze-nic powaznego - to u mnie ok, własnie objadłam sie czekoladą i snicersem, ale coz nic na to nie poradze.;) ciesze sie ze zabawy Wam sie udały:) No tak ciekwawe gdzie reszta dziewczynek, nasze mamusie to juz prawie wcale sie nie odzywają:( ksenia kukusia akasia tez tylko czasem wpadna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie gdzie podziwacie się mamuśki ... u mnie cisza i spokój mały śpi bo po mleku spał tylko 40 minut ale po zupce ukołysał się i teraz odsypia - nawet nie wiedzialam ze mam talent do śpiewania kołysanek - dziewczynki - zakochałam się w tym bobasku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ogladam na kablówce kanał Zone Reality-program (OPOWIEŚCI O NARODZINACH)codziennie od 16.10 po dwa odcinki super POLECAM!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Trini no to szkoda że tak wyszło z Kubusiem, ale co sie odwlecze... a będziesz bawić własne :) Elizko - my byliśmy niedaleko bukowiny tatrzańskiej, a śmigaliśmy głównie w białce na bani i kotelnicy, warunki super, tylko sporo ludzi, ale cóż to taki okres że dużo ludzi i trzeba odstać swoje w kolejce. Mychass, no to powodzenia u lekarza i pisz nam jakie wieści. Martyniu, już wszystko macie gotowe na przyjscie córeczki, denerwujesz się ??? Marta - pozdrawiam. Voltare, tak to jest z ta @ jak chcemy żeby przyszła to się spóźnia, a jak nie chcemy to jest. U mnie w pracy nowy rok zaczał sie od dobrych wieści, 2 koleżanki w ciąży :D może ja kolejna??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWCZYNY!MAM DO WAS PYTANKO OTOZ LECZONA BYLAM LUTEINA GDYZ MIALAM BEZOWULACYJNE CYKLE I ZARZYWALAM CLOSTILBYGET OD 6 MIESIECY W CELU POCZECIA DRUGIEGO DZIECKA.CLOSTILBYGET BRALAM OD 5-10 DC PO 2 TABL (W TYM OSTATNIM MIESIACU ,WCZESNIEJ 1*1 TABL)LUTEINE 10 DNI PRZED MIESIACZKA-SPODZIEWANA!.OD OSTATNIEJ ZARZYTEJ TABL LUTEINY MINELO JUZ 21 DZIEN I MIESIACZKI NIEMAM ,DODAM ZE ZAZWYCZAJ MIALAM NA 3-4 DZIEN OD OSTATNIEJ TABLETKI.CO DO OWULACJI TO W TYM CYKLU CHYBA BYLA-NIEWIEM DOKLADNIE ALE BARDZO CIAGLY I BOLALY MNIE JAJNIKI,WIEC PO TYM SADZE ZE CHYBA SIE COS DZIALO.NA OSTATNIEJ WIZYCIE GIN.POWIEDZIAL ZE JAK NAM SIE TERAZ NIE UDA TO CZEKA MNIE SZYBKO LAPAROSKOPIA.A DODAM ZE ROBILAM TEST W 34 DC-NEGATYWNY. A DZIS WYPADA MI 41 DC.CO O TYM MYSLICIE?MIALAM UMOWIONA WIZYTE U LEKARZA ALE JA ODWOLAL I IDE W SRODE CHOC TAK CZEKAM I BYM CHCIALA BY POWIEDZIAL PO BADANIU GRATULUJE JEST PANI W CIAZY!,NIECHCIALABYM SIE NIEMILO ROZCZAROWAC ALE TEZ NIEMOGE SIE TAK NAKRECAC!PROSZE O SZYBKO ODPOWIEDZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do betty
a nie prościej zamiast zgadywać zrobić betę? Nikt Ci przyszłości nie przepowie niestety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Betty
Dziewczyno, a nie lepiej zrobić test z krwi (betaHCG)???? Od razu będziesz wiedxziała na czym stoisz tzn. wykaże ciążę lub jej brak. To najszybsze i napewniejsze rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek i jak tam odpoczywanie po Sylwestrze :) a do tej pory jeszcze nie wyspałam się .Dziś jade do nowej kliniki i zobaczymy co Pan Doktor powie jak mnie i moje wyniki sprawdzi :) Mój misio juz sie denerwuje jak tylko pomysli że jadę w nowe miejsce . 3majcie kciuki i do zobaczonka wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ... elizko - a jak tam wyniki Twojego miska - lepsze juz ? mój ma juz w normie - tylko jeden parametr musi przebadać i trochę poprawić ... dzis ostatni dzień z Kubaskiem :( malutki siedzi w lezaczku i bawi się moją torebką ... jest sliczny - po wekendzie przesle Wam kilka zdjec ... jutro mam imieniy taty także nie będzie mnie prawie w domu ... voltare a co ty tak słabo się ostatnio odzywasz , Ty jadirko też ... dziewczynki wracajcie na forum - wiem ze jest teraz sezon na misie ale odzywajcie się czesciej ... u mnie zimno -11 ... wcale sie nie chce wychodzić z domu ! buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) karolciu ja mam wszystsko gotowe od dawna:)Jakoś wcale się nie denerwuje, jestem spokojna, tylko ten czas tak mi sie dłuzy, a do czwartku - do wizyty jeszcze tyle dni. Troche sie martwie bo mam łozysko w III stopniu dojrzałosci i juz zaczyna sie starzec- tak mi napsiali w wypisie ze szpitala, ale mam nadzieje ze wszytsko z nim bedzie dobrze do tego czasu Eliza powodzenia w klinice jadira dzięi za informaje na pewno dzis bede ogladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobiety moje kochane :) przepraszam ze w tym tygodniu mało zagladam ale moj Miniek ma udawane chorobowe i nie daje mi dostepu do komputeratylko sam go okupuje albo mnie meczy zeby mu cos dobrego gotowac :) ja jestem juz po wizycie w klinice leczenia nieplodnosci w Novomedice, i powiem wam ze zaluje ze rok wczesniej tam nie pojechalam to pewnie byłabym juz mama. Lekarz zrobił ze mna dobry i dokladny wywiad a po nim powiedział tak... \" to jestesmy w domu\" czyl wie c mi jest, mam niski poziom LH ale on jakos tak dziwnie skacze wiec teraz zrobili mi tam jeszcze pare juz takich specjalistycznych baan takich ze nawet przeczytac nie umiem i za 2 tygodnie mam wniki i ponowna wizyte w klinice i mam nadzieje ze bedzie juz wiadomo gdzie jest problem, w kazdym razie zabronił zachodzic teraz w ciaze bo jesli jedna była martwa drugie poronienie wiec trzeba wyleczyc przyczyne a potem ciaza gwarantowana jak to lekrz powiedział , dał mi nowa nadzieje :) do tego mowił ze mmay rewelacyjna sytuacje bo Miniek ma super wyniki a ja jestem mloda wiec lekarz widzi to w rozowych kolarach al czy tak bedzie?? mam nadzieje ze ak, powiedział ze jak trafimy w problem to daje mi 2 lub 3 miesiace leczenia i bede zdrowa :) oki agdałam a Minie mnie juz z krzesła zrzuca, na szczescie idzie juz od poniedziałk do pracy wiec bede miala wiecej czasu dla siebie i dla was obiecuje ze nadrobie, buzioki dla was moje kochane :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tryni juz sie melduje!!!! Jak chwilkę Tryni będziesz miała wolną od Kubusia zajrzyj na pocztę. Ja powysyłałam zdjęcia z wigilii pare innych koleżanek też,A WY CO zgrywać na płytki foteczki i słać nam tu po kolei i o sylwku nie zapomnijcie:) Elizko333-daj znac po wizycie co doktorek powiedział,trzymam mocno kciukaski❤️ Martyniu-a ty się oddzywaj skarbie,bo nie wiem czy jeszcze w dwupaku jesteś czy nie🌻 a dla dzidzi❤️. Ciocia juz nie może się doczekać nowej księżniczki na naszym forum równie mocno jak i ty Martyniu. Mychass,Matt,Martiko,Voltare-piszcie,Karolciu26,Kukusia,Ksenia,Surfitko,Akasiu,Justynka,Sysia,Katia100,Marta24 co z wami Piszcie!!!!!!!!!tak tu smutno bez Was🌻 Mamusie nasze Dianeczko,JustynkoM,Anisik,Paula76-piszcie co u waszych skarbów i u Was w Nowym Roczku🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betty 83 mnie lekarz w klinice powiedział ze jelsi masz cykkle bezowulacyjne to trzeba to najpierw wyleczyc, gdzies cos nie tak jest z hormonam a potem zajsc w ciaze bo jest ryzyko poronienia wiec rzeba znalesc problem a po nitce do klebka czyli dzidziusia :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spóźniona zanim ja wysłała napisałyście:):) Martyniu Do czwartku zleci zobaczysz,program ogladaj naprawde warto ja to na nim rycze jak widze te małe rodzace sie szkraby-cudo!!!!! Przesle ci zdjęcia tych maluchów co Wam pisałam,ze po 2 latach starań im sie udało i to podwójnie.Jeśli chcesz oczywiście. Martiko-super,też będziesz już niedługo mamusią ,dobry lekarz to podstawa,a Wy załatwicie reszte.POWODZENIA!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martika cudowne wiesci- bardzo się cieszę, na pewno wsyztsko pojdzie dobrze, najwazniejsze to znac przyczyne:) jadira jak urodze to od razu dam znac na komórke, chętnie to zabrałabym ją na porodówkę ale pewnie nie bede mogła a potem 3 godziny na sali pooperacyjnej tez bez telefonu- nie wiem jak wytrzymam hahaha ale jak tylko mnie przewiozą na sale to od razu bede pisac:) zaraz sprawdze poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triniy27
"mój" malutki królewicz spi ... takie dziecko to sama rozkosz :) jadirko zaraz zajrzę do skrzynki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" mój \" mały królewicz spi jak susełek - takie dziecko to sama rozkosz - grzeczny jest i w ciągu 3 dni nawet mi na chwilke nie zapłakał :) jadirko zaraz zajrzę na skrzyknkę e-mail :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane, zaraz wyślę Wam na skrzynkę zdjęcia malutkiej Oli :) Bratanicy męża tej co się urodziła 26 grudnia :) Buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksenka
Czesc dziewczynki. Ja wróciłam od mamy bo musiałam dzis zrobic morfologie i mocz,pobęde kilka dni i znowu jade.Mój mąż ma ostatnio same wyjazdówki wiec ja nie chce sama w domu siedzieć. U nas chyba dobrze,dzidzia kopie ale jeszcze słabiutko ale za to juz częściej,kilka razy na dzień,za tydzien mamy wizyte i usg połówkowe. Poczytam potem co tam naskrobałyście bo chyba troche tego jest,mam nadzieje ze u was wszystko ok. NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............24.............. .....ok 17.12.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............25.....................9-1 0.01.08 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......... 20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37........................ 8.12.07 karolcia_26..................27 ...........19 ......................25.01.2008 Eliza333/Kraków............30.............16............ ..... .ok.29.01.08 Marta 24/USA................24..............8..................... .26.01.08 voltare ........................30.............68................... .. 13.01.08 Justynka24....................24.............24......... .........ok.02.01.08 jadira/Kraków...............34..............14.......... . ......ok.28.12.07 Katia100/Gliwice............23..............11.......... .......ok.30.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............5...................ok 06.01 .08 mychass/Kraków............35..............73............ .....ok 02.12.07 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Martynia/Legnica..........26............37.............. ...28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............25.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........25.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........16.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................28.........21................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...............27..........14............ ........14.06 .2008 Tabelka nr 3 : Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn........Dawid.......................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn.........Adrian................. .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka...Natalka....................22.10.2007 Anisik/Wrocław.......córeczka...Oleńka.................. ...10.12.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksenka
Co sie dzieje? Próbowałam sie poprawić bo to ja Ksenia byłam i mi wyskakuje ze błędne hasło podaje,coś sie zmieniło na kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, wszystkiego dobrego w nowym roku:) przepraszam ze sie nie odzywam ale nie mam czasu! bardzo jestem do tylu z kafe oj bardzo:) ale to wszystko jak slusznie trnini zauwazyla przez cieka lecz bardzo przyjemna prace, tzn opieke nad maluszkiem no domem oczywiscie tez..:) pozdrawiam wszystkie serdecznie i zycze wszystkiego naj!!!! ps z ta nasza klasa to swietny pomysl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×