Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

po dwóch powinno cos ruszyc ... ja pierwsza kontole zrobiłam w 12 pażdziernika a zaczelam brac od sierpnia ... w czerwcu pierwszy raz sobie badalam Tsh mialam 4,92 w pażdzierniku juz 0,8 także to działa :) zaraz Wam poslę jeszcze jedno moje zdjęcie w okularach - jest dosyc stare bo sprzed dwóch lat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Martt - przede wszystkim się kochana nie denerwuj tymi wynikami, tylko powtórzcie je raz jeszcze! Powtarzam to zawsze każdemu na wszelki wypadek, bo u nas była taka sytuacja, że laboratorium tak się "postarało, że nasze pierwsze wyniki wyszły takie, że wyliśmy przez 2 tygodnie! 1,2 mln/ml i to nie wszystkie żywe. Powtórka - i coś ok. 7mln. Potem K. nałykał się prochów i poszliśmy już do innego laboratorium i się poprawiło do ok.21mln. A teraz - na samych witaminkach utrzymuje się poziom 35-50mln/ml. Nie jest tak źle. Kup mężusiowi jakiś zestaw witamin - i spróbujcie powtórzyć może badania za jakiś czas. Wbrew pozorom to dużo daje. Karolcia - a pracuj, pracuj - za chwilę ferie to sobie odbijesz:) A może zdradzisz nam tutaj swój pomysł na zimowy wypoczynek:) Wyjeżdżacie gdzieś czy odpoczywacie w domku? Tryni - fotka super - dopiero dzisiaj zajrzałam na pocztę:) Już to któraś z dziewczyn napisała - ja się podpisuję - ładnemu we wszystkim ładnie:) I ja nie wiem, jeżeli nie będę miała tych przeciwciał we krwi, to podejdę do kolejnych IUI, ale jak wyjdą mi te cholerne przeciwciała, to czuję, że też na 2-3 miesiące musimy spauzować zanim zaczniemy myśleć o programie in vitro - ostatnie 3 miesiące to była taka adrenalina, że nie dam rady psychicznie. Ciągle tylko bieganina po laboratoriach, potem sam zabieg i nerwy czy się udało, potem dół jeden i drugi - za dużo jak na mnie. In vitro to większe wyzwanie i większa szansa - chcę podejść do tego spokojnie i z dystansem, a sama wiem, że tego dystansu jeszcze nie mam - podchodzę do tego zbyt emocjonalnie. Ale nic to - póki co czekam. Elizka - dziękuję za maila:) 🌻 olawd - tak to już dzisiaj jest na świecie, a dodatkowo nasza psychika też pewnie nie jest bez wpływu na to, że to czego tak pragniemy jest dla nas nieosiągalne... Ale przecież w końcu się nam uda, byle by nie spoczywać zbyt długo na laurach;) katia100 - a może coś więcej niż tabelka? ❤️ Odzywaj się co u Ciebie? jadira - moje wyniki dopiero za 2 tygodnie. Już wiem, że bez pomocy doktora się nie uda, więc jako że przyszły cykl to uzupełnienie badanek - nie mam w tej chwili stresu i nie będę już płakać jak @ się pojawi. Bo że się pojawi to jestem pewna - już są pierwsze plamienia - więc nie ma bata - jutro najdalej pojutrze wszystko się rozkręci. pazia - ❤️ Buziaczki dla wszystkich! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini - super ci w okularkach :) piękne zdjecie Voltare - w sumie to już zaczęłam ferie i baaardzo sie cieszę :D wybieramy sie gdzies na nartki, ale dokładnie jeszcze nie wiemy gdzie, mamy 2 opcje do wyboru, trzeba tylko się zdecydować na którąś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Foremki!! Melduje sie po wizycie:) doktor zrobil usg i pecherzyk urósl ma teraz 24mm. Dostalam pregnyl w pupsko i w niedziele na IUI. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :) Kto tu marudzi ze sniegu nie bedzie .Jest i bedzie do maja :) W niedziele znowu wypad na nartki ale chyba pojade sama bo miska gardzioł boli. Co do sniegu to sie nie boje bo jest go nawet do 1,5m KArolcia a ty gdzie jedziesz na narty ? w Białce podobno trochę ludzi ale jak sie jeździ po 13 do końca to można poszalec :) KRynica Jaworzyna zapchana ponad 1h stania, Słotwiny nawet OK. A co do wyników nasienia to lekarz mówił ze zmieniaja się jak sinusoida i nalezy kontrolowac to w pewnych odstępach czasowych zeby sprawdzic czy to naturalne czy cały czas utrzymuje sie tak niski poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mychass to trzmam kciuki w niedzielkę i już do końca :) Elizka - chcemy jechać w tygodniu to może aż takich tłumów nie będzie, albo białka albo korbielów, może małe ciche, zobaczy sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mychass-ale wieści ,strasznie się ciesze,trzymam kciuki i będe się modlić,by fasoleczek zaczął kiełkować.!!!!!!!!!!!!!!! Tryni -mail posłałam z paroma nowymi wpisami. I jak już pisałam W okularkach bardzo ładnie wyglądasz,bo ładnemu we wszystkim ładnie :) matt-buziole👄 Paziu i Sysiu-jak to miło jak piszecie byle by częściej.Pozdrawiam Was gorąco i oddzywajcie się częściej🌻 Kseniu-no to będzie następny męższczyzna wśród naszych małych księżniczek GRATULUJE!!! Voltare-Trzymam kciukasy napewno badanka dobrze wyjdą.🌻 Karolciu26-jak ferie to i odpoczynek,zasłużony.Fajnie ,że wybieracie się na narty.Udanego wypoczynku życzę:) Elizzko333-pozdrowionka🌻 Kata100-pisz cos więcej niz tylko poprawa tabelki????❤️ Akasiu❤️🌻 Martiko-bierz ten laptop i stawiaj się do raportu,masz duzo do nadrobienia:) Paula--odezwij sie bo sie zamartwiamy co u Was???[❤️ Danko,JustynkoM-ściskam Was mocno i Całuski dla synusiów👄 Jeśli kogoś pominełam przepraszam i pozdrawiam gorąco🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza, Karolcia - ja wiem, że Wy narty lubicie:P, ale zlitujcie się - gdzie śnieg do maja (Elizka;) ) - ja już chcę ciepełka i słoneczka i zielonej trawy i kwiatków i jeziora! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia - a no chyba że na Kasprowym, bo ja to zmarzluch taki, że nawet nieraz przed kompa sobie extra koc ciepły zabieram:P mychass - jak już w dzień święty Ci taki zabieg zorganizują, to musi się udać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc laseczki u mnie niestety stara bieda !!!!!!!!!! nic ciekawego a może poza tym że pracuje na poczcie i że niedługo dokladnie w sierpniu (dla mnie to naprawde niedługo) przeprowadzam sie do mojego nowego domku. A w nowym domku to już napewno uda nam sie zaciążyć ( ha ha ale optymistka ze mnie co nie?) i to tyle co u mnie. to że nie pisze to wcale nie świadczy że was nie czytam tak więc jestem całyczas raczej na bieżąco. POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE GORĄCO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysiu111-jaka stara bieda,takie rzeczy ważne się dzieją ,a ty piszesz ,że nic nowego.Nowy domek to piękna sprawa,do sierpnia zleci szybciutko ,a niema jak własne 4 ściany.A i pewnie dzidzio się pojawi ,czego z całego serducha Ci życze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!!!!!! Trinitko---------nie mam jeszcze zdjec od ciebie..:(:(:(jakbys mogla jeszcze raz mi wyslac , albo ktoras z dziewczynek to bede bardzo wdzieczna....dziekuje i postaram sie czesciej zagladac...👄pozdrowka dla wszystkich,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słonka! Pobuuudka!:D A ja dzisiaj pierwsza - wyprawiłam K. do pracy - teraz śniadanko, kawka i trzeba by pomyśleć jak tu sobie sprzątanko zorganizować, coby poszło w miarę szybko i bez nadmiernego wysiłku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olawd
dzien dobry!!!!!! milego dzionka zycze wam kobietki , zagladne do was pozniej bo cosik zle sie cuje i wracam do lozeczka ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Jeja ale super się wczoraj rozpisałyśmy :) Widzę, że topik zaczyna znów odżywać :) Świetnie, ale nie zapeszam :) Sysia - GRATULUJE KOCHANIE DOMKU !!! Rewelacja :) I dzidzia przyjdzie na pewno, przecież będzie chciała piękny domek zobaczyć :) Muchass - to ja na pewno będę myślami przy Tobie w niedziele :) Dziewczynki rozmawiałam z Martiką. Wszystko u niej dobrze. Nie pisała, bo nie miała dostępu do neta. Przeprowadza się do rodziców z mężem. Wolą te pieniążki któe płacą za mieszkanko dokładać do budowy domku. Rozsądnie myślę. Całą noc śniły mi się jakieś bzdury. Chyba z tych zmartwień. Ale wczoraj z mężem rozmawiałam i postanowiliśmy się nie denerwować. Nastawiamy się, że lakarz raczej nam nie powie rewelacji jak do niego pójdziemy, ale nie panikujemy. Tylko żeby nam pomógł. Buźki 👄 i miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane .... Sysiu czy ktos dziś ma urodzinki :) ❤️ kochanie wszystkiego najlepszego, najpiękniejszego by się spełniły marzenia o domu pelnym miłosci i ciepła zeby w tym domku nie zabrakło dziecka ... z głębi serca Ci życzę wszystkiego naj - niech niebawem się to spełni :) 🌻 Marto24 pewnie ze CI poprzesyłam zdjęcia - mi wcieło ten Twój adres - za żadko się stanowczo pojawiasz u nas :P buziaki dla wszytkich - idę zrobic miniowi śniadanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kochane Aniołeczki. Po pierwsze gratulacje dla Martyni, cieszę się, że w końcu wszystko dobrze się skończyło. Po drugie Dianeczko nie martw się napewno Dawidek z czasem przybierze na wadze, może po prostu tak ma, tylko nie rozumiem czemu na siłe każą go tuczyć. Może nie doczytałam ale ile on waży i ma długości? Szczerze mówiąc to nie mam kiedy zajrzeć i Was poczytać, bo ten mój mały rozbójnik daje codziennie czadu, ale za to całą noc przesypia, więc chyba coś za coś. Za to prawie cały dzień domaga się jedzenia. Wygląda już jak mały ludzik z reklamy Michelina. idę w czwartek na szczepienie to będę wiedziała ile waży. No właśnie Dianko a czemu 4 kłucia? Ja co prawda kupuję szczepionki (jedna kosztuje ok. 130 zł) ale to są skojarzone i jedno kłucie, przynajmniej się mała aż tak nie będzie stresować. Dziewczynki pozdrawiam Was gorąco i ściskam serdecznie każdą z osobna. Trzymam za Was kciuki (jak zawsze). Poza tym to ja już nie wiem co się u Was dzieje. A tak czasami mam ochotę posiedzieć i z Wami poklikać, ale niestety. Mam nadzieję, że mi wybaczycie moją nieobecność. Jak będę miała wolniejszą chwilę to podeślę jakieś zdjątka. Ps. Aha i po Waszych postach o naszej klasie też się zapisałam. 🌼 i 👄 dla każdej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula to super ze nas wreszcie odwiedziłaś :) ciesze się ze malutka zdrowa i pięknie Ci rosnie ... nie zapomnij o ciotkach i koniecznie powysyłaj nam jakieś nowe fotki swojej królewny ... daj namiary na nasza - klasę ... ja dziś cały ranek siedzę i się bawię ... wysłałam zaproszenia - bo wczesniej trudno było mi się jakoś zebrać ! prosze o potwierdzenie ... akasiu Ty tez daj namiary na siebie paskudko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki ! ja tylko sie przywitac. jade wlasnie do Ikei poogladac mebelki. Bede dopiero jutro popoludniu bo pozwiedzamy jeszcze dzis pare miejsc wiec na noc tez nie wracamy. Obiecuje ze napisze jujutro i juz dłuzej bo mama w koncu oddała mi laptopa. Widze ze same ewelacje na forum :0 Gratuluje Martyni :) To lecem bo juz w drzwiach na mnie czekaja moj maz i szwagierka :0 pozdrawiam was serdecznie, buziole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Od jakiegoś czasu staram sie o dzidzi.. narazie skutki marne.. Teraz okres spóźnia mi się dwa dni i już wariuję że to TO :D Ale nie chcę się rozczarować.. :( Pozdraiwam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martika - aż już sobie zaczynam Ciebie wyobrażać jak w kasku na głowie śmigasz po placu budowy i wydajesz polecenia ekipie budowlanej:D Skoro M. w pracy to pewnie Ty będziesz sprawowała cały nadzór nad nowo budowanym domkiem;) Tryni - byłam na naszej klasie. Paulę chyba odnalazłam, ale nie ma zjdęcia i nie chciałabym się machnąć... Ja (jak zresztą widać:P) jestem w trakcie sprzątania. Co mnie jakoś nie może powstrzymać od wpadania tutaj do Was co chwila;) Pauluś - no właśnie - zaniedbywała nas ostatnio, ale póki co częściowo jest Ci to wybaczone, ze względu na księżniczkę. Ale jak już troszkę uda jej się podrosnąć, to się nie wymigasz i będziesz nam zdawać relację wstecz i to z nawiązką!;) Emily20 - a może po prostu teścik? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziulku jesteś na naszej klasie ? moze tak uda nam się mieć ze soba kontakt jak wyjedziesz ? życzę Ci powodzenia ... z męzem zawsze łatwiej - ja nie jestem jakoś tak odważna by sama ruszać świat i podziwiam tych którzy sobie dobrze radzą ze zmianą otoczenia ... do tego mój angielski - ehhh- szkoda ze inwestowałam w jezyk - teraz mam same tyły :( Voltare - ja juz posprzatalam troche przed kolędą - dziś tylko odkurzanie i minimalnie coś sprzątnę w lazience ... a tak to leniuchuje na calego - miniek dziś ma zamiar siedziec przed komputerem cały dzień - pisze ważny projekt i nie bede mogła czesto zagladac ... faktycznie nasza-klasa wciaga - czytalyscie ten link ktory Wam przeslalam - trzeba byc ostroznym - bo nie wiadomo kto nas namierza :P ale jutro poszperam troszke bo kitek pracuje :) może znajdę jakiś starych znajomych ... ale fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olawd
Emily20 zrób tescik i daj znac - trzymam kciuki za ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewuszki:) Kseniu..gratuluję Synka:) PAulus..jak miło że się odezwałaś...Dawiś waży 5700 i ma 64cm no i skończył 4 miesiace..moim zdaniem jest dobrze...i nie daje mu na siłe jedzenia. Ja zje dobrze, jak nie trudno...ale piersią cały czas karmię. Reszta ja wyjdzie...A co do szczepień my idziemy z pakietem standardowym..nie kupujemy skojarzonych szczepionek..wiesz pieniądze..wolałam zaszczepic Go na pneumokoki...troszkę pocierpiał..ale za miesiąc juz tylko jedno kłucie:) Trynia..piękna z Ciebie \"okularnica\':) MArtika..powodzenia na zakupach:) Emily..zagladaj tutaj częściej..na tym forum spotykają się dziewczyny z problemami, ale i tez takie które dzielą się swoją radościa...na pewno będzie Ci lżej:) Voltare...pracusiu...może wpadniesz do mnie z odkurzaczem? Dawid nie daje mi za dużo zrobić:)..jak widać:) Pazia..buziaki..wpadaj do nas częściej:) Sysiu..jak miło że nas odwiedziłas:)Pozdrawiam Cię bardzo ciepło Martt, Olawd, JAdirko, Elizko, KArolciu,katia,mychass,Justynko,..całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×