Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

hej jadirko - strasznie mi przykro 👄 justynko robię test chyba 1 marca, ale mąż mnie już podpuszcza czy nie mogę wcześniej itp ale postanowiłam sobie że poczekam do tego terminu. Choć jestem zmienna i jeszcze mogę zmienić zdanie. Dla pozostałych 👄 i uciekam do pracy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu, ale jemu chodziło że np poniedziałek lub wtorek przyszły zrobie :P a tak nie chcę bo za wcześnie. Chciałabym wytrzymać do niedzieli :) Voltare, a ty sennością nie masz co się przejmować, poprostu idź spać i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem! Karolcia - mnie po inseminacjach wysyłali na betę na 11 dzień od IUI;) Beta już powinna coś wykazać;) A co do spania - to tak jak mówisz - ostatnio po prostu rzucam wszystko i się kładę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - to mi teraz zadałaś. :) miałam robić test 14 dni po IUI, ale może teraz zrobie wcześniej... ot cała moja stałość wychodzi :) podczytałam u justynki, że twoja niunia całkiem już duża :) gratuluję ze wszystko w porzadku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane!!! martyn-iu -przepraszam,a zarazem dziękuje ,że przekazałaś ta smutną wiadomość i ,że Cię tym obarczyłam jak sama masz kłopoty. Ale i u Was zaświeci słonko i będzie dobrze. Wam dziewczyny chce podziękować z całego serca za smsy,e-maile. Było i jest to dla mnie dużym wsparciem ,zresztą wiedziałam i pisałam nieraz,że jesteście osobami wyjątkowymi o wielkich sercach i znów to powtórzę. Pogrzeb jest w poniedziałek i nie wiem jak to przetrwam,bo niestety obecna żona taty bardzo wszystko utrudnia.Ale to nie miejsce i czas by o tym pisać. Całuje Was mocno i jeszcze raz dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia - no po IUI miałam roić betę 11 dnia, a po IVF - 9 dnia po - fakt, że wówczas jeszcze była stosunkowo niska, ale jednak już wykazała co miała wykazać. No moja niuńka to już kawał baby;) - całe 1,7 kg plus minus 30 dkg;) - z taką dokładnością doktor powiedział na dzień dzisiejszy jest w stanie tą jej wagę określić. I dzisiaj było ładnie widać buźkę:) - K. rzecz jasna nie omieszkał wymusić fotki córeczki - takiej z półprofilu;) jadira -❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadirko dasz rade, twarda z ciebie babeczka, wszystko zniesiesz przynajmniej musisz, wiem że jest ci ciężko, a wiem bo kilkanaście lat temu przeżyłam to co ty teraz:-( karolciu no to ja bym poszla na bete bo ja z tych niecierpliwych jestem;-) Voltare a macie już imiona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej voltare - a faktycznie poszłaś na tą betę po IUI??? Tak się zastanawiam, w sumie to też nie wytrzymam :P i może pójdę na betę kilka dni przed niedzielą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) pazia - nad imionami pracujemy;) Tzn mieliśmy całą armię wariantów jak jeszcze nie byłam w ciąży, a teraz jakoś ciężko się zdecydować. Na dzień dzisiejszy obstawiamy Ewę, Anię, albo Olę. Ale to jeszcze nie jest sprawa ostatecznie zamknięta;) karolcia - nie zdążyłam iść na betę ani po jednej, ani po drugiej IUI, bo wcześniej niestety zdążyłam dostać @ i było po zawodach:( Ale na kartce z \"wytycznymi\" wyznaczyli mi 11 dzień i powtórkę na 13 dzień. Po IVF poszłam 9 dnia i beta wynosiła już 72,5mlU/ml, a do 11 dnia wzrosła do 177mlU/ml. Przy IUI jest lekkie przesunięcie, ale myślę, że już 11-12 dnia po zabiegu jeżeli ma wzrosnąć to na pewno wzrośnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare, to jakoś szybko dostałaś @; ja planowo mam mieć 14 dni po iui, tak mi wychodzi z moich superowych wyliczeń :) a ja i tak mam krótkie cykle bo 26 dniowe. kurcze może się skuszę na badanko moze w piątek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia - ja już nie pamiętam jak to dokładnie było. Wiem, że IUi nie miałam dokładnie w połowie cyklu, bo ja zwykle owulację miałam lekko przesuniętą o 2-3 dni - w stronę tej drugiej połowy cyklu - pewnie dlatego tak wyszło, a zresztą już wcześniej dostałam wówczas jakieś plamienia:( Ale koniec smętów! W piątek to już będzie u Ciebie 12 dzień po zabiegu - hmmm... trzymam mocno, mocno kciuki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziś pytam męża jaki chciałby najbardziej wynik :) a on na to - pozytywny ale nie bliźniaczki :P pozatym jakiś przewrażliwiony się stał, tzn w domu raczej o tym nie rozmawiamy, co ma byc to będzie, ale np wczoraj dzwonie do niego i pytam co jadł, on że hamburgera, na pytanie dlaczego mi nie kupił, powiedział że to niezdrowe i nie wolno mi takich rzeczy jeść. A dziś jak piłam kawę to spytał czy aby napewno mogę ją pić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos kawy - my wczoraj tankowaliśmy paliwo przed drogą na orlenie i tam była taka reklama - że jak się zatankuje za min. 25zł, to należy się kawa. No a my dolewaliśmy za 50zł akurat, to K. niewiele się namyślając przytachał 2 kawy capuccino z automatu (bo skoro \"się należą\" to czemu ich nie wziąć - nawet jak sam za żadną kawą akurat nie przepada) . Wsiadł do auta - odjechaliśmy na bok, żeby ją spokojnie wypić i dopiero wówczas zaczął się zastanawiać czy ona aby na pewno była gratis, czy może jakaś promocja, że przy tankowaniu paliwa można ją było tylko taniej kupić, albo może że to nie o tą kawę z automatu chodziło:P Chwilę odstaliśmy z boku, ale ponieważ nikt nie przyleciał za nim z żądaniem uregulowania zapłaty :P - w związku z tym mój mąż poczuł się usprawiedliwiony i uznał, że jednak żadne przestępstwo nie zostało popełnione:P Najpierw zrobił, potem pomyślał, a potem miał niezłego pietra!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolciu lepiej jedz i pij teraz rzeczy nie dozwolone w ciąży bo później świadomie to już nie bedziesz mogła oczywiście wszystko z umiarem;-) voltare mi się podoba z tych co wymieniłaś Ola:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu jestem:-) Przeczytałam pare stron wstecz.... Jadirko - przykro mi bardzo. Voltare - widze ze dziewczynka w drodze,gratulacje:-) Paziu - chyba ci jeszcze nie gratulawałam synka:-) Widze tez ze jakieś choróbska sie przypałętały - zdrówka wszystkim chorowitkom. U nas ok,mały rośnie,rozrabia,roboty przy nim mnóstwo,ja jeszcze siedze do września prawdopodobnie w domua potem do pracy pewnie.I to tyle. Postaram sie cześciej wpadać,pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kseniu, witamy ponownie :) dobrze że posłuchałaś i napisałaś :) my dopiero wróciliśmy z wojaży, idę spać 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ... wiem wiem powinnam czesciej pisać - czytam Was prawie codziennie jadnak do pisania nie mam silnej motywacji ... przepraszam za to Was bardzo - nie myslcie ze zapomniałam o Was - jesteście mi bardzo bliskie ... ze staraczek tak naprawde niewiele nas zostało - tych aktywnie piszących - jest więcej piszacych mamusiek - a to temat tak dla mnie odległy ... jadirko - jeszcze raz najszczersze wyrazy wspołczucia - Ty wiesz kochanie ze myslami jestem z Tobą - musisz być silna - tak jak pisała justynka - czas goi rany - musisz w to wierzyć! ❤️ Karolciu to widze ze Twoje leczenie ruszyło z kopyta i juz jesteś po inesemce - trzymam mocno kciukasy by udało Ci się za piwerwszym razem - bardzo bardzo tego pragnę skarbie :) martyniu kochanie - Wy to się macie z tymi cholernymi choróbskami i wszystkimi innym - ja nie wiem czy bym dała radę tyle udzwignać - i wierzę ze czasem Cię skag trafia i jesteś ostrzejsza w szpitalu - bo ile można - i tak CIe podziwiam ze ich tam wszystkich nie rozszarpałaś - ja wcale nie byłabym inna :P Akasiu - dużo zdrówka dla Ciebie i Hanusi - wyslij mi zaproszenie na naszeą klasię bo ja nie moge dodać Cię do grona znajomych - masz trochę poblokowany profil - chyba ze blondynka czegoś nie potrafi - hi hi :P Dianeczko - super ze chociaż na chwilke sie u nas pojawilaś - no no starania o drugiego dzieciaczka - super - mam nadzieję ze tym razem nie będziecie mieli żadnych problemów ... nie martw sie Dawiś nie będzie jedynakiem :D Kseniu 🌻 Ansiczku 🌻 Olawd 🌻 gratulacje z okazji narodzin Tymka :) pazulku, voltare - zdróweczka dla Waszych pociech ... 🌻 Adrianek roznie jak na drozdzach - oglądam zdjęcia na nk to się nadziwic nie moge jak to z niego kawał faceta :) Voltare - śliczne imiona wybrałaś dla swojej coreczki ... bardzo mnie cieszy ze dobrze się czujesz i ze z maleńką wszystko oki :) martiko a co tam u Ciebie odezwij się koniecznie ... nie wiem czy nasza Martt by sobie zyczyła ale moze powiem Wam ze jest po laparoskopii - miala udrazniane jajowody i nacinanie zbyt grubej otoczki która pojawiła sie na jajnikach - wszystko się udało pomyslnie - tylko patrzec ja wsród nas pojawi się kolejna cięzarówka :) a u mnie prawie wszystko w normie - to prawie odnosnie wynikow prolaktyny - bo robiłam sobie test z metroproklamidem i niestety mam łagodna hiperprolaktynemię :( pomimo ze bralam przez pół roku bromergon - wyniki mam wyzsze niż przed braniem .... niestety miałam zrobić test przez ewentualnymi starankami a ze z tym u nas jest problem to trwało to małą wiecznośc i wyszło szydło z worka :( Tsh mi tez nieznacznie wzrosło do 1,59 minimalnie sama sobie zwiekszyłam dawkę euthyroksu bo do wizyty mam jesze troche czasu i nie chcę by się tam cos więcej pokreciło ... bromergon mi się juz skończył ale zapodałam sobie castagnusa i juz zauważyłam małe zmiany - cykl mam dłuzszy o 1-2 dni ... do tego cera ładniejsza i napiecie przedmiesiaczkowe się zmiejszyło - boże czasem mi sie zdaje ze te starania sprawiają ze zamieniamy sie małych lekarzy ... 20 marca mam wizytę u endo - zobaczymy co dalej ... co jeszcze kochane ... byliśmy w gorach na nartach - pierwszy sezon za nami i chyba połknelismy bakcykcyla - ja jestem trochę bardziej ostrozna ale za to mój maż juz śmiga z wiekszego stoku niż osła łączka :P hi hi ... karolciu, aklasiu Wy to jestescie zaprawione narciarki ale gdybym mieszkała blizej gorek pewnie i ja juz bym dawno dała się skusić ... a tak to 6-7 godzin w jedną stronę przy dobrych warunkach pogodowych i braku korków na zakopiance ... ogolnie wypad uważamy do bardzo udanych chociaż jak na poczatek bardzo nie szarżowaliśmy ze względu na moją prawie zerową kondycję i z uwagi na bezpieczeństwo ... kawtere mielismy super - jedzenie-atmosfera-pokoik! na naszej klasie umieściłam pare zdjęć ... to chybna by loby na tyle ... poprawię jeszcze tabelke i zmykam Tabelka nr 1: staraczki NICK/ Skąd---------------Wiek-------ilośc starań......data następnej @ Justynka------------------26-----------???-------------- ---ok.20.02.2009 karolcia_26---------------28------------34-------------- ------1.03.2009 Trinity /k.Łowicza-------31------------30----------------ok. 22.03.2008 Jadira/k.Krakowa........35.......z nadzieja ,że sie uda............... Błękit_ka/Szczecin.......29.............5............... .. ok 02.03.2009 olcia21.....................21............29............ .. ...ok 18.02.2009 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu voltare---------------------31-------------29----------- ---------05.05.2009 martika2428...............25..............9............ .. .......28.08.09 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ---------------- ---Płeć-----------Imię--------------------Data ur. martyn--ia/dolny śląsk------ córka--------- Lena----------------- 10.01.08 akasia/ZielonaGóra....córeczka..Hanna Maria.. ...........07.04.2008 Surfitka/Krakow/NY........córka.........Nina ...............16.06.2008 anisik2/Wrocław ..........córka.......Aleksandra.........10. 12.2007 pazia/wawa.................syn..........Adrian.......... .....02.01.2009 buziaki moje kochane dla Wszystkich : naszych mausiek i ich dzieciaczkow, cięzarowek i oczywiście najmocniejsze dla staraczek by nie traciły wiary ... cmokaski pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Trini widać że wypad w góry udał się super :) i ty już śmigałaś ładnie na nartach; pogoda faktycznie wam się udała; napisz gdzie mieliście kwatery? a z prolaktyną napewno się unormuje, Tsh nie jest złe :) dziekuję za trzymanie kciuków, przydadza się. Martusi tez dziękuję, i pisz co słychać poprostu :) 👄 Martt, to u ciebie też kolejny krok naprzód; tymbardziej że wszystko sie udało, to moze będzie jak u martiki :D spadam bo mamy dziś gościu i muszę coś poszykować 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Widzę, że przynajmniej dwie kolejne zguby się odnalazły;) Kseniu wpadaj do nas częściej! I pisz co tam u Was! Synuś pewnie już Wam wyrósł na małego kawalera;) i pewnie zaczyna już pokazywać swój charakterek;) Tryni - zdjęcia super - widać że się wybawiliście jak trzeba:D A ja - już kiedyś pisałam - jakoś mam dystans do nart - pomimo, iż w mojej okolicy są 2 mini wyciągi narciarskie i wprawdzie nie ma ich co porównywać z Tatrami, ale na codzień wypadałoby się przynajmniej jakichś podstaw nauczyć...:O No nic - jakoś nie potrafiłam się do tej pory przemóc. Najbezpieczniej czuję się na normalnym worku ze słomą:P - wówczas pędzi się jak trzeba i żaden upadek ani wypadek nie grozi:P Przy pionowej postawie w życiu bym się z żadnej góry nie puściła:P Martt - skoro już Tryni i tak wygadała:P, to trzymam kciuki za kolejny etap 🌻 Tabelka nr 1: staraczki NICK/ Skąd---------------Wiek-------ilośc starań......data następnej @ Justynka------------------26-----------???-------------- ---ok.20.02.2009 karolcia_26---------------28------------34-------------- ------1.03.2009 Trinity /k.Łowicza-------31------------30----------------ok. 22.03.2008 Jadira/k.Krakowa........35.......z nadzieja ,że sie uda............... Błękit_ka/Szczecin.......29.............5............... .. ok 02.03.2009 olcia21.....................21............29............ .. ...ok 18.02.2009 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu voltare---------------------31-------------30----------- ---------05.05.2009 martika2428...............25..............9............ .. .......28.08.09 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ---------------- ---Płeć-----------Imię--------------------Data ur. martyn--ia/dolny śląsk------ córka--------- Lena----------------- 10.01.08 akasia/ZielonaGóra....córeczka..Hanna Maria.. ...........07.04.2008 Surfitka/Krakow/NY........córka.........Nina ...............16.06.2008 anisik2/Wrocław ..........córka.......Aleksandra.........10. 12.2007 pazia/wawa.................syn..........Adrian.......... .....02.01.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia21
he kochane ja znow dlugo nie pisalam ale postaram sie nadrobic wszystkie zaleglosciu u nas po staremu znow klutnie klutnie i klutnie dzis od rana to samo na poczatku myslalam ze to napiecie miesiaczkowe ale nie! @ dostalam regularnie wczoraj bylismy na chrzcinach i choc tam sie nie klucilismy mam dola jak diabli juz zaczelam chudnac fajnie nie ma co Jadirko-przekro mi z powodu taty ale tak naprawde nigdy nie jestesmy gotowi na odejscie najblizszej osoby nikt z nas jeszcze raz gorace wyrazy wspolczucia martyniu-to dobrze ze lenusia juz nie ma goraczki Paziu znow mi pomoglas ja juz na gubie te strony masakra ale dziekuje jeszcze raz za pomoc Dla calej raszty pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) u nas sypie na całego, znów drogi białe; pojechałabym znów na narty :) uciekam do pracy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Trini wkońcu się odezwalaś:-) Ciesze się ze cykle powolutku się normują oby tak dalej to zawsze coś, zdjęcia na nk są fajowe, widze że dużo podrużujecie i tak trzymać:-) Olcia nie ma sprawy jakby co to zawsze pomoge:-) Karolciu u nas odwilż jest na plusie ale troche śniegu jest. U mnie po staremu, nic się nie dzieje, Adrianek zdrowy(odpukać) w sobote go mierzyłam i ma już 61 cm urósł aż 7 cm w przeciągu 1,5 m-ca :-) ciekawe ile waży??;-P Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane, po pierwsze, Jadirko jestem z Tobą w tych trudnych chwilach i wiesz o tym na pewno 👄 karolciu - trzymam kciuki żeby teścik był pozytywny. A jeśli się okaże inaczej (w co wątpię) to pamiętaj, że i tak o jeden cykl bliżej dzidzi jesteś :) martyniu - cieszę się że wracacie z córcią do zdrowia. Wiele przeżyłyście biedacta 🌻 No to jak Trini napisała o mojej laparoskopii, to nie pozostaje mi nic innego jak się do niej przyznać :) Tak miałam robioną laparoskopię. Jajowody zostały udrożnione, jeden się opierał ale w końcu uległ :) A co do jajników, to się okazało jednak że mi ich nie nakłuwali, gdyż stwierdzili że otoczka nie jest aż tak gruba jak z początku myśleli i tylko mi je przedmuchali. Teraz czeka mnie monitoring cyklu. Żeby sprawdzić czy owulacja będzie. Niby się tym nie denerwuję, ale jednak o tym myślę czasem. Ale co ma być to będzie. Sama laparoskopia to nic strasznego, pare dni szwy ciągną a tak to nic nie boli. Ale narkoza to coś okropnego. Nie mogłam się po niej dobudzić, cały dzień spałam prawie. Mój gin. się ze mnie śmiał, że nie było z kim gadać jak do mnie przychodził, bo spałam. A jak już się obudziłam, to jemu akurat dyżur się skończył i mnie do domu wypisali, więc konsultowaliśmy się przez telefon :) Ale ogólnie było OK ! Jestem z Wami wszystkimi myślami i pozdrawiam wszystkie mamusie i ciężaróweczki. Dbajcie o siebie Skarby 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadira -wszystko co myslę napisałam sms-em.tak już jest.Mam nadzieję,że dzisiejszy dzień przetrwałaś i dotrwasz do konca aż zmęczenie ukoi Cię do snu,błogiego i odprężającego po tak trudnych chwilach. Martt super wiesci 🌻 Trini a przeciez juz byłaś wsród moich znajomych ...co się stało? Zona mojego kuzyna starała się o dziecko dwa lata -- juz chcialam jej nawet podpowiedziec nasze forum ;p po 1,5 roku polecilam jej mojego gina (cudotworce) i po trzech cyklach jest w ciazy !!!!! :-) A miała naprawde marne szanse.Byla w podobnej sytuacji do Trini. Tez brała bromek itd....ale lekarz przepisal jej bromek dopochwowo jakos i mowila ze o niebo lepiej . U nas katastrofa wlasnie wrocilam z uczelni i mam MEGA DOLA nie moge zrobic badan do mojej pracy poniewaz aparat ma awarie (jest teraz w serwisie w szczecinie) i musialam napisac podanie o przedluzenie oddania pracy w zwiazku z tym i co sie okazjue !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ze mi swintuchy obetna stypendium przy studiach uzupelniajacych !!!!!!!!!!!!!!!!!! obetna mi gonjki 400zł co miesiąc !! normalnie załamka :-( :-( obecnie nam się nie przelewa i nie wiem .........aż sie popłakalam jak wrocilam do domu :-( TERAZ PYTANIE DO KAROLCI I VOLTARE oraz calej reszty, ktora byla po zaswiadczenia do chrztu !!!!!!!!!!! prosze o mozliwie szybka odpowiedz bo dziisja idziemy ponownie do kosciola!!! czy wydajac Wam zaswiadczenie ksiadz prosil o jakis dokument tożsamości ???? czy na przysłowiową \"gębe\" wypiywal dane.????????????????????????????? czekam na info od was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xckmxcmnxcxc
pazia - Twoj synek ma urodzinki w ten sam dzien co ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika-2428
Witam dziewczyny. Weszłam troche poczytac bo weekendzie i oniemialam, Jadira tak mi przykro :( w sumie to sama nie wiem co mam powiedziec :( Ja przepraszam ze nie pisze ale to nie znaczy ze Was nie podczytuje, ja poprostu nie mam o czym pisac. Codziennie rano to samo sprzatanie spranie gotowanie, juz mam dosc domu. Do tego cały weekend przelezalam w lóżku bo mialam zapaenie pecherza, eh masakra. Ja czuje sie dobrze tylko troche prolaktyna dokucza i bole koci ogonowej sa tak duze ze czasem nie moge wstac bo doslownie nogi mi sie z bolu uginaja ale dlaczego tak sie dzieje nie wiem, bede w srode u lekarza to zapytac. aha zmienie tabelke bo troche nam przybył :) Tabelka nr 1: staraczki NICK/ Skąd---------------Wiek-------ilośc starań......data następnej @ Justynka------------------26-----------???-------------- ---ok.20.02.2009 karolcia_26---------------28------------34-------------- ------1.03.2009 Trinity /k.Łowicza-------31------------30----------------ok. 17.02.2008 Jadira/k.Krakowa........35.......z nadzieja ,że sie uda............... Błękit_ka/Szczecin.......29.............5............... .. ok 02.03.2009 olcia21.....................21............29............ .. ...ok 18.02.2009 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu voltare---------------------31-------------29----------- ---------05.05.2009 martika2428...............25..............14............ .. .......28.08.09 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ---------------- ---Płeć-----------Imię--------------------Data ur. martyn--ia/dolny śląsk------ córka--------- Lena----------------- 10.01.08 akasia/ZielonaGóra....córeczka..Hanna Maria.. ...........07.04.2008 Surfitka/Krakow/NY........córka.........Nina ...............16.06.2008 anisik2/Wrocław ..........córka.......Aleksandra.........10. 12.2007 pazia/wawa.................syn..........Adrian.......... .....02.01.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika-2428
przepraszam za bledy ale tak sie dzieje jak slucham rozmów w toku i pisze, chyba nie mam podzielnej uwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ... akasiu kochanie - gdybym mieszkała blizej Ciebie to juz byłabym pacjentka Twojwego gina - czasem tak bardzo mi brakuje motywacji i osoby która by wierzyła ze zdołamy pokonac wszelkie trudności i wreszcie nam się uda .... aha - mam Cię kochanie w gronie znajomych - po prostu zakrecona jestem na max-a :P przepraszam za zamieszanie .... czasem czuję się jak w letargu - po prostu poza tym co musze nic nie robię by przyblizyć swoj wymarzony cel - wiem ze to moja wina i powinnam dostac solidnego kopniaka w tyłek - by przestac tak mysleć - ale nie umiem ... :(******************* to tyle myszki moje - mam dziś podły humorek i musialam do Was zajrzeć - by się troszke pożalić ... Całuski dla Waszytskich 👄 pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×