Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

witam kochane jadirko kochana sto lat , życzę Ci aby spełniły sie twoje wszystkie marzenia a szczególnie to jedno🌻 🌻 🌻 u nas porazka od wczoraj 40 stopni, rano łapałam mocz 3 godziny, porazka 3 godziny siedziała mi na kolanach a ja zgarbiona z pojemnikiem przystawionym z dwojga złego i tak mam szczęscie ze ona zawsze siedzi tyle na kolanach, porazka, byłam u lekarza jest zdrowa wiec nie wiem co odpukac w tamtym tygodniu trwało to dwa dni, ale była niska a od wczoraj wieczora 39,5, jak do jutra nie minie to musze zrobic krew, zreszta w piatek mamy znowu wizyte w klinice wiec mam nadzieje ze to nic złego co do słodyczy to jest to moj drugi nałog po papierosach, ale mówie powaznie -nałóg u mnie nie ma dnia bez słodyczy, tak jak musze miec papierosy tak tez cos słodkiego, dzis jestem juz po czekoladzie (CAŁEJ) i pączku;) paziu nie wiem co Ci poradzic moze Adrianek tak sie bawi poprostu akasiu ja nic nie sprzedaje lenki na allegro bo trzymam na drugie, a ta kurtka mi sie nie sprawdziła wiec sie jej pozbyłam:) nie martw sie ja przez swój jezyk mam mosty popalone w wielu szpitalach a w razie czego i tak musze sie tam stawiac, no ale coz skoro tak traktuja pacjentów to trzeba uniesć głowe do góry i miec ich w dupie obys jednak nie musiała sie nigdzie z HAnią stawiac, czego i sobie życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xmadziara witaj jak to nie masz, pisz o czymkolwiek a jeszcze jedno chciałam was zapytac bo nie moge znalezc nigdzie na allegro odpowiedzi, jak cos sprzedam to ile czasu ma ten kto kupił cos ode mnie aby wpłacic mi na konto pieniądze(płatnosc z góry) czy jest jakis limit czasowy , sorki ze was meczę, ale widze ze wy w tym oblatanejestescie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyniu - z tego co sią orientuję, to nie ma jakiegoś określonego terminu złożenia zapłaty - kiedyś też tego szukałam. Przejrzałam z ciekawości jeszcze raz teraz regulamin i jest jedynie punkt (7,5) o tym, że Sprzedający i Kupujący powinni nawiązać kontakt nie później niż w terminie siedmiu dni od chwili zakończenia Aukcji. Również w celu ustalenia formy i terminu zapłaty. A wiesz co jeszcze znalazłam - tak a propos wczorajszej naszej rozmowy - miałaś spokojnie prawo doliczyć sobie do kosztów wysyłki tzw. \"koszt związany z przygotowaniem towaru do wysyłki\" (pkt. 6.13) - więc spokojnie;) Nie wiem już co Ci napisać a propos Lenki:( Bidulka. Pozostaje tylko nadal trzymać kciuki, aby to jak najszybciej minęło - tylko pytanie jaki jest powód takich ciągłych temperatur?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadiro 🌻🌻🌻🌻 http://majanaboxing.blox.pl/resource/krowa_tort.jpg kochana ja Tobie życzę trzech spełnień : pierwsze wiadomo: dziecIątko, drugie szczęscia wewnętrznego,a trzecie ............... to już tylko Ty sama wiesz ~!! buzka martyniu zazwyczaj czeka sie do 7dni,no chyba ze Cie poprosi o dłuzszy termin. a szkoda,ze trzymasz na drugie :-/ hania mialaby ładne ubranka :p hhii swoją droga tez tak robie :p i szkoda mi sie pozbywac tego co sie sprawdzilo i jest w niemal idealnym stanie. Tak w ogole to zeczywiscie Lenka wytrwala jest,ze tak dlugo na kolanach wytrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie mam o czym pisać,ale Was czytam.... u mnie narazie się nic nie dzieje,ale robimy przygotowania do in vitro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadiro kochana wszystkiego najlepszego Ci zycze - miłości, bliskości,pogody ducha i wyczekanego maleństwa pod serduszkiem. Voltare - zalegle zyczenia urodzinowe!!!! Poczucia tego, że jesteś kochana, ważna i potrzebna; zdrowka dla maluszka, sily i spokoju ducha:* Dziewczyny mam duzy problem - dostalam ostrego zapalenia pecherza z krwiomoczem i leczenie zalezy od tegoczy w ciazy jestem czy nie. Mam temperature i z bolu az mi ciezko spac. I teraz pytanko do Was: dzisiaj 28 dzien cyklu, moj cykl trwa 33-35 dni (chociaz ostatnie 2 trwaly 35 dni). Czy jezeli w 29 dc zrobie test krwi to wynik bedzie miarodajny? Kurcze sama nie wiem, nie chce zrobic malenstwu krzywdy jezeli gdzies tam jest, a z drugiej strony juz sie mocno mecze i jezeli nie jestem w ciazy to podjelabym jakies sensowne leczenie. Błagam radzcie bo nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadirko : Nie możemy Ci posłać żywych róż kwitnących, posyłamy Ci tylko kilka słów gorących. Życzymy Ci szczęścia, wiele radości, stu lat życia i pomyślnej przyszłości. Niech los z oczu jednej łzy nie wyciśnie i niech Ci się w życiu układa pomyślnie. Witajcie dziewczyny. Jeju, juz dawno do was nie zagladalam. Podczytalam ostatnie posty - Karolciu trzymam mocno kciuki !!! Zeby w koncu zaswiecilo Ci sloneczko :) Martyniu, duzo zdrowka dla Leneczki. Jakie ona ma juz sliczne, dlugie wloski :) Akasia, dla Hanulki tez duzo zdroweczka :) A jak twoje pco ? Bo u mnie klapa :( Bez lekow ani rusz. Tez nie sprzedaje ciuszkow po Nince, bo moze bedzie drugie...chociaz w to watpie. Aska jb. Witaj, nie znamy sie. Mysle, ze jak masz 33-35 dniowe cykle to owu masz w 18 - 21 dc, wiec beta w 29 dc moze a nie musi wyjsc jeszcze. Trudno powiedziec , niestety. Ale mysle, ze nie masz co sie martwic o malenstwo - natura tak wymyslila, ze malenstwo jest chronione i jak cos to porpos o leki przeciwbolowe bezpieczne dla kobiet w ciazy. Pazia, no ja tez nie widzialam Adrianka juz dawno :) Moj email kolo nicka. Buziaczki dla wszystkich !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Jadirko, nie wiem czemu, ale przykro mi, ze odlaczylas mnie od swoich znajomych na nk :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska.jb - ja bym ten test jutro jednak zrobiła - wprawdzie różne laboratoria różne normy mają, jednak większość z nich podaje że jak w 3-4 tyg. od ostatniej @ beta podskoczy powyżej 5 to może to wskazywać na potencjalną ciążę (zwykle jak ciąży nie ma, to oscyluje ona w okolicach 0 i rzadko skacze w górę). Pewniak to jeszcze niby nie jest bo na tak wczesnym etapie trzeba by tą betę jeszcze powtórzyć, ale jak masz się z tym pęcherzem jeszcze kilka dni męczyć, to może rzeczywiście spróbuj przynajmniej to pierwsze badanie zrobić. Mam nadzieję, że z uroseptu póki co nie zrezygnowałaś? Może narazie łykaj to co w ewentualnej ciąży jest dozwolone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko witam cieplutko i dziękuję ogromnie za odpowiedz. Ale myslisz ze jest sens sprobowac czy raczej niebardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare probuje opanowac sytuacje jak moge: biore urosept, pije wode z cytryna albo z zurawina hektolitrami, robie nasiadowki z rumianku i pije rumianek moczopednie. Lekarz zalecil antybiogram i podanie po nim antybiotyku ale dopoki nie bede wiedziala czy malenstwo jest czy go nie ma zadnego antybiotyku nie chce brac. Moze faktycznie sprobuje jutro pojsc, 30 zl nie zrobi mi finansowo takiej potwornej roznicy a jak hcg bedzie zupelnie nizutkie to sie tak denerwowac nie bede. Dziekuje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, jak napisala Voltare sens jakis jest, ale mimo wszystko nawet beta moze wyjsc negatywnie a ciaza bedzie..wiec nadal jakies ryzyko jest. Bo jesli owu mialas 21 dc, a implantacja trwa z reguly 7 -10 dni, to dzidzius sie jeszcze nie zagniezdzil...a jak sie nie zagniezdil, beta wyjdzie zerowa. Ja bym brala leki bezpieczne dla kobiety w ciazy i chyba nie szlabym na bete, ewnetulanie poszlabym za 2-3 dni jakby mi zapalenie nie przechodzilo. Ale ty sama musisz zdecydowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja tak na chwilke wpadam Martyniu niewiem zabardzo ile czasu ale chyba coś ok 14 dni. Ja już wiem chyba co jest Adriankowi, ma białe dziąsełka neiwiem czy go nie zaczynają swędzieć. Surfitko póxniej ci wyśle. aska ja bym zrobiła test:-) xmadziarko witaj wkońcu i napisz co tam u ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć aska.jb:) Właśnie nie dawno się poznałyśmy,pamiętasz? i widziałyśmy się tez na NK. Ja na Twoim miejscu to bym poszła zrobić bete i będziesz wiedzieć co i jak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje dziewczyny za odpowiedzi - mozna na Was polegać:* Zrobię chyba tę betę jutro ale i tak będę uważać na leki i jezeli nie bedzie musu to nie wezme antybiotyku. A bete najwyzej powtorze Kurcze pewnie ze chcialabym byc w ciazy ale tak sobie mysle ze jezeli test nie wyjdzie pozytywnie to tez dobrze bo sie dokuruje i malenstwo nie bedzie sie rozwijalo przy stanie zapalnym w organizmie. Co nie oznacza ze nie bede trzymala kciuków:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu:) u mnie nic się nie dzieje nowego,ale już zaczynamy przygotowania do in vitro.... w końcu mąż się zgodził,bo jak pamiętasz,to ze mną i z mężem było nie za ciekawie... ale jednak daliśmy sobie czasu i wszystko wróciło do normy,i nawet jest lepiej niż było a tyle łez było wylanych,już myślałam ze z nami koniec a tu niespodzianka,wszystko się ułożyło,nie traciłam nadzieji,tak bardzo tego chciałam i się udało... nie żałuję ze wróciliśmy do siebie,bo jakoś nie mogłam sobie tego wyobrazić,żebyśmy już nie byli razem,daliśmy sobie czasu,odpoczęliśmy od siebie,chociaż to jednak długo trwało,ale warto było,dla miłości wszystko się zrobi..... jednak było nam pisane być razem:),a to co przeszliśmy razem,to jeszcze bardziej nas połączyło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu tylko wysylaj na poczte op.pl, bo nie wiem skad mi sie ten tlen przyplatal. Nie mam tam poczty. Askajb. Jednak trzymam kciuki aby beta byla juz na plusie. XX madziaraXXX 🖐️ Martyniu, ja co do alegro nie pomoge. Na ebayu jest tydzien, a potem mozna odwolac transakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny aczkolwiek mam przeczucie ze w tym miesiacu nic z tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej madziara, nie mów że nie masz o czy pisać :) a teraz to co :) gratuluje decyzji o in vitro, no i życzę powodzenia, kiedy zaczynacie??? Martyniu, zdrówka dla biednej Lenusi 👄 aska, idź na betę jeśli chcesz byc spokojniejsza, ale jak pisała Surfitka to może nie wyjść a w ciąży bedziesz; ahh te dylematy, mam nadzieję że wszystko się ułoży :) Paziu, czyżby ząbki u Adrianka :) ale chyba za wcześnie, nie znam sie :P powiem wam ze boje się iść na bete i boję się zrobic test; mam takie wrazenie że jak już pójde dostane @ :( póki co narazie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia_26 Dopiero będziemy robić wyniki a chcemy zacząć wszystko już od września,na lato i na te gorączki co tu panują,to damy sobie spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×