Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

hej u mnie też pochmurnie, na dworze i w sercu :( jadirko - wielka szkoda, miałam nadzieję na przerwanie naszej złej passy. voltare - co u was? pewnie weekend spędzony na powietrzu :) my chyba jedziemy na wakacje do egiptu, stwierdziliśmy że póki nie mamy dziecka to dobry kierunek, bo do chorwacji autem z dzieckiem zawsze można pojechać :) pozdr i idę do pracy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc jadirko tak mi przykro juz po cichu liczyłam ze sie uda❤️ karolciu a co sie stało?czemu pochmurnie w serce? ale super Egipt zazdroszczę:) xmadziara wyslij mi swoje dane martynia2@onet.eu, to sprawdze czy masz mnie na klasie, wiadomosc dostałas od jadirki nie ode mnie tzn ode mnie ale przekazaną a co z akasia? no własnie voltare a co u was i cała reszta piszcie cos więcej buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadira:) Szkoda ze ta wstrętna @ przyszła do Ciebie❤️ Martyniu:) maila wysłałam z danymi na NK.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia_26:) To super spędzicie wakacje,zazdroszczę Wam🌻 My w tym roku nigdzie nie jedziemy:( zresztą cały czas tu jestem,wiec mam wakacje,ale cały czas we wloszech,chociaż jeszcze we wszystkich częściach wloch nie byliśmy,zamierzamy w końcu wybrać się do rzymu,zobaczymy co z tego wyjdzie a tak to morze wloskie,potem w sierpniu do polski i wyniki robimy a potem przygotowania do in vitro,wiec na to jest potrzebna kasa,odpuścimy sobie w tym roku wakacje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) A u nas wszystko w porząsiu;) Malutka coraz ładniejsza - z dnia na dzień;) Wiem, że każda z Was pewnie o swoim dzieciaczku będzie pisała również w samych superlatywach, ale to przecież w pełni uzasadnione. No i oczywiście rzecz jasna ;) jest bardzo grzeczna. Co do karmienia to już się powoli przyzwyczaja, że jej nie odpuszczam - na dzień dzisiejszy poszłyśmy na mały kompromis;) - przez cały dzień ona jest na cycku, za to na wieczór dostaje (w nagrodę;) ) butlę - i tak muszę pokarm odciągać, więc niech jej będzie - za to śpi nam ładnie nawet do 5 godzin. A no i oczywiście korzystamy ze ślicznej pogody i się systematycznie dotleniamy (no za wyjątkiem dnia dzisiejszego, bo dzisiaj cały dzień leje i jest zimno) - doceniam teraz ten nasz ogród - wychodzimy sobie na kilka godzin i mała jest mega zadowolona - wpadamy do domku tylko na jedzonko i wymianę pieluchy:) jadira - a taką już miałam nadzieję, że ta Twoja @ zapomniała o Tobie przynajmniej na jakiś czas:O No i już Ci kiedyś pisałam - nie mów o sobie, żeś za stara, bo wcale tak nie jest - nie żyjemy w średniowieczu, kiedy kobiety rodziły dzieci w wieku 18-20 lat, a 25-letnią dziewczynę uważano już za starą pannę;) karolcia - już Ci zazdroszczę wakacji! Ale szalej kochana, szalej - być może to już Wasze ostatnie takie wakacje, kiedy będziecie się cieszyli wyłącznie sobą. W końcu skoro podjęliście już tak konkretne działania to i efekt pewnie wkrótce się pojawi;) No ale z rezerwacją miejsc jeszcze chyba poczekacie, skoro na koniec maja planujecie jeszcze jedno podejście? madziara - a co do Ciebie, to miejmy nadzieję, że akurat w Waszym przypadku rezygnację z wakacyjnego wyjazdu wynagrodzi Wam Twoja ciąża:) martyniu - ech brak słów! Mam tylko nadzieję, że w końcu trafiłaś na dobrego lekarza i może akurat tym razem choroba Lenki nie będzie musiała się skończyć operacją. Być może ten Wasz wyjazd do stolicy pozwoli Ci podjąć najbardziej odpowiednią dla Was decyzję. Trzymajcie się! Tobie też życzę dużo zdrówka! Buziaki dla całej niewymienionej reszty! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska.jb:) A Ty gdzie nam uciekłaś? Co tam u Ciebie i jak się czujesz? Odezwij się do nas,bo tęsknimy za Toba,pozdrawiam i przesyłam buziaczki oraz glaskanko dla brzusia👄🌻 a właśnie jak tam się ma dzidzia w brzuszku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny: chyba spadek ciśnienia rzucił mi się na mózg :P smutno mi, bo ciągle każdy nam zazdrości wolności, że to nasz wybór ze jesteśmy sami, możemy sobie zawsze gdzieś pojechać, w ciągu 15 minut zebrać się do kina itp. Ze jesteśmy płytcy z powodu nie powiększania rodziny, egoiści itp. A ja nie mam zamiaru się tłumaczyć. trochę wam smęcę, ale cóż, taka pogoda... voltare - super że macie ten ogródek, my nadal szukamy odpowiedniej dla nas działki, by w przyszłości mieć domek, ale czy będzie dla kogo??? a rezerwację robimy w przyszłym tygodniu, jak będę w ciąży to się wtedy zastanowie co dalej, akasia chyba była w takiej sytuacji :) madziara, nie wiem czy też nie odwiedzimy włoch w tym roku, teściowa zmieniła pracę, nie będzie mieć wolnego to chyba do niej pojedziemy na kilka dni zawieźć jakieś rzeczy. martyniu kiedy robicie usg i kiedy ta wizyta w warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia, masz prawo narzekac do woli . I ja tez bym robila plany na twoim miejscu na wakacje. Moze wlasnie takie normalne podejscie do sprawy i nie skupianie sie tylko na staraniach sprawi ze sie uda :) Zyze z calego serca abys musiala odwolac te wczasy !!! Z drugiej strony mysle, ze kazdy kto ma dzieci ( nawet te wyczekane, wymarzone) ma czasem dosc i chcialby odetchnac. Przyznam sie ze sama tesknie czasem za dniami \"wolnosci\", kiedy dzien nie byl podporzadkowany pieluszkom, mleku i porze snu. Kiedy spalam do poludnia, mialam ochote to szlam na plaze, na sklepy..a teraz to cala eskapada. Ale moze wlasnie o to chodzi w zyciu ? By sie komus poswiecic, by rano o swicie powital cie najpiekniejszy usmiech swiata ? ( chyba dla kazdej mamy usmiech jej dziecka jest najpiekniejszy, jak pisala Voltare ) Ciekawe jak ma sie sysia? Kukusia tez dawno nie pisala ? Askajb ? Martika? :) Co u was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) U mnie dosyc nieprzyjemnie mija pierwszy trymestr - zyganie, spanie, zyganie, zyganie;) Ale za to maly dzielnie rosnie - dzisiaj bylam na USG- sluchalam bicia serduszka i patrzylam jak moj dzidzius wymachuje lapkami i nozkami. Calkiem byl dzisiaj aktywny - to chyba taki wczesniejszy prezent z okazji dnia mamy;) No i liczy juz sobie 35 mm takze wielki z niego czlowiek;) Voltare twoja Anulka poprostu do zjedzenia!!!!!! Przesliczna poprostu, az sie napatrzec nie moge:) Gratulacje mamusiu!! Jadirko strasznie mi przykro ze wredna malpa jednak sie objawila:( Ale nie opowiadaj nam tu ze za stara jestes!!!! Do roboty a my wszystkie trzymamy kciuki u rak i u nog!!! Karolciu kochana uszka do gory - nikomu sie z niczego nie tlumacz, ludzie sa czasami naprawde bezmyslni i zapatrzeni w Ciebie. Najwazniejsze ze Ty i Twoj maz wiecie jak jest naprawde. A moze wlasnie zarezerwujcie wycieczke, zajmijcie sie tym temate, a dzidzius Wam zrobi niespodzaianke;) Martyn--ia ucaluj swoja mala krolewne - strasznie sie malutka musi nacierpiec. Mam nadzieje ze ten lekarz cos wymysli sensownego i wreszcie ruszy cala sprawa do przodu. Bo taka bezradnosc i niepewnosc to chyba najgorsze Madziara obys niedlugo dolaczyla do tabelki zaciazonych!!!! Faktycznie przy takiej pogodzie to wakacje masz teraz ciagle - a dodatkowo przy perspektywie szykowania sie na malenstwo moze az tak szkoda Wam nie bedzie ze w tym roku nie wyjedziecie. Moze za to w przyszlym roku wybierzecie sie juz z maluchem:)) Surfitko a Ty jakos planujesz wakacje? Buziaki dla wszystkich staraczek, ciezarowek, mamus i dzieciaczkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) aska.jb:) Super ze się odezwałaś i ze u Ciebie i dzidzi w brzuszku wszystko dobrze,oby tak dalej... A czemu źle się czułaś w 1trym.? wymioty,tak? Glaskanko dla brzusia i dla Ciebie zdrówka❤️🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się ;-) marty--niu konsultuj się z jak największą liczbą specjalistów a pożniej podejmuj odpowiednie wnisoki i decyzje,,,,wiem,wiem to nie takie proste--ja cały czas wierzę,że los się odwróci.Nic więcej nie piszę , bo w stopce zawarte jest wszystko.Całuje lenusie. jadira [kwiat🌻🌻 aska.jb w koncu nudności przejda ;-) paziu a Twój zbój chyba nie daje Ci wejsc na kompa :p KArolciu -- dowiedziałam się o ciązy na jakies dwa tygodnie przed odlotem :p było bosko!!! Tunezja przeleciała koło nosa,ale jaką mam cudną hanulkę w domu :-D :-D :-D więc się nawet nie zastanawiaj i rezerwuj wczasy :p Voltare 5h to MEGA duzo snu ja sobie nie przypominam,zeby moja spala dluzej niz 3--a to byl rekord ;-) a co u nas : dostałam pierwszą !@@@@@@@@@@@ od dwóch lat !!!!!!!!!!! okropnie się czuje,,,,,,bbleeeeeee wszytsko mnie boli !!! praca dyplomowa oddana (jupi!!) czyli pozbyłam się tej kuli u nogi (nawet nie wiecie jak to mi ciązyło) obrona za jakies 3tygonie 9musze sie nauczyc do egzaminu ;-( ) jelitówki nie załapałysmy i mam nadzieje,ze nie zalapiemy bo sasiedzi dopiero w niedziele w tego wyszli. HAnia ma koncert w filharmonii w czerwcu (z muzyki na ktora chodzi ) hahha bedzie wystepowac na scenie ;-) i co jeszcze.............hm...........aaaaaaaaaaaaaa..........zapomniałam o klinice napisac (najwazniejsze!) dzwoniłam do profesora oczywiście, ma nam dać znać co i jak w piątek.JAk bedzie miejsce w szpitalu to pojedzie teraz a jak bedzie ciezko ja wcisnac to sie okaze kiedy,,tak czy siak bedziemy jechac do Poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martika-2428
czesc dziewczyny, moze dzis uda mi sie wysłac cos do Was, pisałam juz chyba 4 razy ale za kazdym razem wystepował jakis bład i znikał tekst ktory napisałam wiec sie obraziłam na kompa i go nie dotykałam. Moze dzis bede miała farta. Voltare ja Ci chyba jeszcze nie gratulowałam ale dostalam wiadomosc i bardzo bardzo sie cieszyłam, zazdroszcze ten twojej Anulki, sciskasz ja juz i całujesz a ja moge tylko brzucho pogłaskac i czasem mi tak teskno juz do tego naszego syneczka. Pogoda ładna wiec dotleniajcie sie i cieszcie soba :) Jadira przykro mi ale zazwyczaj zachodzi sie w ciaze w najmniej spodziewanym momencie nie ten cykl to nastepny, ja mocno trzymam kciukasy. Mam nadzieje ze humor dopisuje?? :) Karolcia super pomysł z tymi wakacjami, zreszta sama pamietasz a jesli nie to ci przypomne, ja nie mialam owulacji i bralam wiele drogich hormonow zeby miec chociaz jeden pecherzyk a po wakacjach w Turcji nagle organizm sam zaskoczył i wszystko wrocilo do normy, 2 miesiace pozniej byłam juz w ciazy. lekarz mowi ze ten wyjazd duzo tu zdziałał wiec mam nadzieje ze w Twoim przypadku bedzie identycznie :) przesyłam buziaki dla poprwienia humorku :******* xxxmadziara gratuluje podjęcia decyzji o in vitro, mam nadzieje ze za pierwszym razem wszystko sie idealnie uda :)trzymam mocno kciuki Martyniu czytałam wiadomosc, naprawde ciezko skomentowac podejscie paru osob a co do lekqarzy najgorsze jest to ze kazdy mowi cos innego i nie wiadomo kogo słuchac, ułozy sie wszystko, uszy do gory :) Surfitko ale ta Twoja Księżniczka szybko rośnie, ogladam fotki na nk i czom nie wierze, aka panna urosła.... aska.jb nie przejmuj sie ja tez mialam taki ciekawy pierwszy trymestr, pociesz sie tym ze jak wymiotujesz to znaczy ze ciaza jest zdrowa i masz duzo hormonkow podtrzymujacych ciaze a ze to uciazliwe, no trodno, swoje trzeba przejsc. Trzmaj sie bo juz niedlugo samo przejdzie i bedziesz sie juz spokojnie cieszyła brzuszkiem :) to moze ja jeszcze poprawie tabelke skoro juz tu jestem Tabelka nr 1: staraczki NICK/ Skąd---------------Wiek-------ilośc starań......data następnej @ Justynka ..................26...........???..................ok.20.04 .2009 karolcia_26................29...........37.............. ........16.05.2009 Trinity /k.Łowicza.......31...........30...................ok. 05.05.2009 Błękit_ka/Szczecin......29.............5................ .. ok 02.03.2009 olcia21......................21...........30............ .......ok 17.03.2009 Diana26.....................27............2............. ..........25.03.2009 xxmadziaraxx..............30..........(juz nie licze) ........7.05.2009 RENI 15......................26...........1,5ROKU........OBY JEJ NIE BYŁO Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu martika2428..............25.............27.............. .......20.08.2009 aska.jb......................23............5............ ...........????????? Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ---------------- ---Płeć-----------Imię--------------------Data ur. martyn--ia/dolny śląsk......córka.........Lena................10.01.2008 akasia/ZielonaGóra..........córeczka.....Hanna Maria......07.04.2008 Surfitka/Krakow/NY.........córka.........Nina ...............16.06.2008 anisik2/Wrocław ............córka..........Aleksandra........10.12.2007 pazia/wawa...................syn.............Adrian..... .......02.01.2009 Cos widze ze ta tabelka stara, Voltare wykresliłam Cie z zaciazonych wiec wpisz sie juz nizej. U mnie nic ciekawego, dzis piekna pogoda wiec wyprałam juz ubranka w płatkach mydlanych schna a wieczorem bede juz prasowac i ukladac. Nie mam co robic wiec takie sobie zajecia wymyslam. Powoli zabieram sie za zakupy, wiec na czerwiec czeka mnie maraton po sklepach za lozeczkiem posciela itd. Mały rosnie jak na drozdzach, wazy juz kilogram i wyprzedza wiek o 1,5 tygodnia. Ja czuje sie juz jak słon, mam duzo schodow w domu wiec dla mnie teraz to cała wyprawa a jak juz wejde to dysze jak parowoz. Odliczam powoli tygodnie czekam i tesknie juz za Małym kiedy go w koncu przytule, jakos mi sie dluzy ale biorac pod uwage ze czekam na niego juz prawie 4 lata to te 2 miesiace nie zrobia roznicy, pisze 2 miesiace mniej wiecej bo lekarz mow ze musze byc juz czujna od 35 tyg bo Mały prawdopodobnie urodzi sie wczesniej. Co ma byc to bedzie byle było dobrze. Ok nie zanudzam juz bo troche nabazgrałam, jak wypracowanie ale dawno mnie tu nie było. Oki spadam robic obiad i pranie bo samo sie nie zrobi. Pozdrawiam i przesyłam Wam wszystkim i tym ktore moninełam mega wielkie buziaczyska :*************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz ja poprawiam tabelke: NICK/ Skąd---------------Wiek-------ilośc starań......data następnej @ Justynka ..................26...........???..................ok.20.04 .2009 karolcia_26................29...........37.............. ........16.05.2009 Trinity /k.Łowicza.......31...........30...................ok. 05.05.2009 Błękit_ka/Szczecin......29.............5................ .. ok 02.03.2009 olcia21......................21...........30............ .......ok 17.03.2009 Diana26.....................27............2............. ..........25.03.2009 xxmadziaraxx..............30..........(juz nie licze) ........7.05.2009 RENI 15......................26...........1,5ROKU........OBY JEJ NIE BYŁO Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu martika2428..............25.............27.............. .......20.08.2009 aska.jb.....................23............10............ .........13.12.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ---------------- ---Płeć-----------Imię--------------------Data ur. martyn--ia/dolny śląsk......córka.........Lena................10.01.2008 akasia/ZielonaGóra..........córeczka.....Hanna Maria......07.04.2008 Surfitka/Krakow/NY.........córka.........Nina ...............16.06.2008 anisik2/Wrocław ............córka..........Aleksandra........10.12.2007 pazia/wawa...................syn.............Adrian..... .......02.01.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem! to i ja wpadam się zameldować;) akasia - widać nam trafił się jakiś śpiochowaty model dziecka - jak nie zasypia to nie zasypia, ale jak już zaśnie to rzeczywiście 5 godzin potrafi pociągnąć;) W dzień jej na to nie pozwalam, zwłaszcza że wojujemy o to karmienie piersią (już nam całkiem sprawnie to wychodzi) i staram się ją budzić do jedzenia najpóźniej co 3 godziny. Ale w nocy sama nie będę dziecka zrywać. Położna też mówiła, że skoro wcześniej nie robi alarmu to widać źle jej nie jest. No i gratuluję oddania pracy - wiem sama jaka to ulga!:D karolcia - no i właśnie o to chodzi - może przewrotny los postanowi zniweczyć Wasze wakacyjne plany:P A gadaniem ludzi się nie przejmuj - gadali i zawsze będą gadać! Myślisz, że na nas nie gadali? A u mnie to wiocha - więc dopiero gadania było!:P Jak jakaś młoda laska zaliczy wpadkę to dupę jej obrabiają, ale jak ktoś w rok po ślubie dziecka nie niańczy to jest podobnie. Ja to olewałam - w końcu to nie Wy jesteście jak to napisałaś \"płytcy\" tylko ci, których życie jest na tyle ubogie, że muszą zacząć się interesować innymi i w życiu innych ludzi węszyć sensację! aska.jb - bez tych wszystkich atrakcji szybko zapomniałabyś, że byłaś w ciąży:P Tak jak ja:P:P:P Grunt, że z maluszkiem wszystko w porządku:) ok - przerwa, bo córcia daje znać, że czas się teraz nią trochę pozajmować;) martika - daaawno Cię tutaj nie było - skoro piszesz, że nie masz co ze sobą zrobić zaglądaj częściej:) Jeszcze trochę i zamiast brzuszka będziesz głaskała i przytulała małego brzdąca:) Widzisz - mojej małej też wróżyli wcześniejsze pojawienie się na świecie, a ona okazała się nad wyraz punktualna;) Przy okazji poprawiam też tabelkę (jakoś wcześniej nie miałam nerwów aby ją znaleźć:P ): Tabelka nr 1: staraczki NICK/ Skąd---------------Wiek-------ilośc starań......data następnej @ Justynka ..................26...........???..................ok.20.04 .2009 karolcia_26................29...........37.............. ........16.05.2009 Trinity /k.Łowicza.......31...........30...................ok. 05.05.2009 Błękit_ka/Szczecin......29.............5................ .. ok 02.03.2009 olcia21......................21...........30............ .......ok 17.03.2009 Diana26.....................27............2............. ..........25.03.2009 xxmadziaraxx..............30..........(juz nie licze) ........7.05.2009 RENI 15......................26...........1,5ROKU........OBY JEJ NIE BYŁO Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu martika2428..............25.............27.............. .......20.08.2009 aska.jb......................23............5............ ...........????????? Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ---------------- ---Płeć-----------Imię--------------------Data ur. martyn--ia/dolny śląsk......córka.........Lena................10.01.2008 akasia/ZielonaGóra..........córeczka.....Hanna Maria......07.04.2008 Surfitka/Krakow/NY.........córka.........Nina ...............16.06.2008 anisik2/Wrocław ............córka..........Aleksandra........10.12.2007 pazia/wawa...................syn.............Adrian..... .......02.01.2009 voltare.........................córka..........Anna...............05.05.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze raz, bo przegapiłam wpis aski.jb ze zmianą tygodni;) Tabelka nr 1: staraczki NICK/ Skąd---------------Wiek-------ilośc starań......data następnej @ Justynka ..................26...........???..................ok.20.04 .2009 karolcia_26................29...........37.............. ........16.05.2009 Trinity /k.Łowicza.......31...........30...................ok. 05.05.2009 Błękit_ka/Szczecin......29.............5................ .. ok 02.03.2009 olcia21......................21...........30............ .......ok 17.03.2009 Diana26.....................27............2............. ..........25.03.2009 xxmadziaraxx..............30..........(juz nie licze) ........7.05.2009 RENI 15......................26...........1,5ROKU........OBY JEJ NIE BYŁO Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu martika2428..............25.............27.............. .......20.08.2009 aska.jb......................23............10............ ...........????????? Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ---------------- ---Płeć-----------Imię--------------------Data ur. martyn--ia/dolny śląsk......córka.........Lena................10.01.2008 akasia/ZielonaGóra..........córeczka.....Hanna Maria......07.04.2008 Surfitka/Krakow/NY.........córka.........Nina ...............16.06.2008 anisik2/Wrocław ............córka..........Aleksandra........10.12.2007 pazia/wawa...................syn.............Adrian..... .......02.01.2009 voltare.........................córka..........Anna...............05.05.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam tabelke: Tabelka nr 1: staraczki NICK/ Skąd---------------Wiek-------ilośc starań......data następnej @ Justynka ..................26...........???..................ok.20.04 .2009 karolcia_26................29...........37.............. ........16.05.2009 Trinity /k.Łowicza.......31...........30...................ok. 05.05.2009 Błękit_ka/Szczecin......29.............5................ .. ok 02.03.2009 olcia21......................21...........30............ .......ok 17.03.2009 Diana26.....................27............2............. ..........25.03.2009 xxmadziaraxx..............30..........(juz nie licze) ........2.06.2009 RENI 15......................26...........1,5ROKU........OBY JEJ NIE BYŁO Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu martika2428..............25.............27.............. .......20.08.2009 aska.jb......................23............10............ ...........????????? Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ---------------- ---Płeć-----------Imię--------------------Data ur. martyn--ia/dolny śląsk......córka.........Lena................10.01.2008 akasia/ZielonaGóra..........córeczka.....Hanna Maria......07.04.2008 Surfitka/Krakow/NY.........córka.........Nina ...............16.06.2008 anisik2/Wrocław ............córka..........Aleksandra........10.12.2007 pazia/wawa...................syn.............Adrian..... .......02.01.2009 voltare.........................córka..........Anna...............05.05.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja poprawiam jeszcze raz bo voltare niechcacy zjadla mi date porodu;) Tabelka nr 1: staraczki NICK/ Skąd---------------Wiek-------ilośc starań......data następnej @ Justynka ..................26...........???..................ok.20.04 .2009 karolcia_26................29...........37.............. ........16.05.2009 Trinity /k.Łowicza.......31...........30...................ok. 05.05.2009 Błękit_ka/Szczecin......29.............5................ .. ok 02.03.2009 olcia21......................21...........30............ .......ok 17.03.2009 Diana26.....................27............2............. ..........25.03.2009 xxmadziaraxx..............30..........(juz nie licze) ........2.06.2009 RENI 15......................26...........1,5ROKU........OBY JEJ NIE BYŁO Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu martika2428..............25.............27.............. .......20.08.2009 aska.jb......................23............10........... ..........13.12.09 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ---------------- ---Płeć-----------Imię--------------------Data ur. martyn--ia/dolny śląsk......córka.........Lena................10.01.2008 akasia/ZielonaGóra..........córeczka.....Hanna Maria......07.04.2008 Surfitka/Krakow/NY.........córka.........Nina ...............16.06.2008 anisik2/Wrocław ............córka..........Aleksandra........10.12.2007 pazia/wawa...................syn.............Adrian..... .......02.01.2009 voltare.........................córka..........Anna..... ..........05.05.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam,bo sie poprzestawiało; Tabelka nr 1: **STARACZKI** NICK/ Skąd---------------Wiek-------ilość starań......data następnej @Justynka ..................26...........???..................ok.20.04.2009 karolcia_26................29...........37......................16.05.2009 Trinity /k.Łowicza.......31...........30...................ok. 05.05.2009 Błękit_ka/Szczecin......29.............5................ .. ok 02.03.2009 olcia21......................21...........30............ .......ok17.03.2009 Diana26.....................27............2.......................25.03.2009 xxmadziaraxx..............30..........(już nie liczę) ........2.06.2009 RENI 15......................26...........1,5ROKU........OBY JEJ NIE BYŁO Tabelka nr 2: **ZACIĄŻONE** NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu martika2428..............25.............27.....................20.08.2009 aska.jb......................23............10.....................13.12.09 Tabelka nr 3: **URODZONE DZIECIACZKI** NICK/ Skąd ---------------- ---Płeć-----------Imię--------------------Data ur. martyn--ia/Dolny Śląsk......córka.........Lena................10.01.2008 akasia/Zielona Góra..........córeczka.....Hanna Maria......07.04.2008 Surfitka/Kraków/NY.........córka.........Nina ...............16.06.2008 anisik2/Wrocław ............córka..........Aleksandra........10.12.2007 pazia/Wawa...................syn.............Adrian............02.01.2009 voltare.........................córka..........Anna..... ..........05.05.2009 Pozdrawiam i przesyłam buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upsss Poprawiam,bo sie poprzestawiało; Tabelka nr 1: **STARACZKI** NICK/ Skąd---------------Wiek-------ilość starań......data następnej@ Justynka ..................26...........???..................ok.20.04 .2009 karolcia_26................29...........37.............. ........16.05.2009 Trinity /k.Łowicza.......31...........30...................ok. 05.05.2009 Błękit_ka/Szczecin......29.............5................ .. ok 02.03.2009 olcia21......................21...........30............ .......ok17.03.2009 Diana26.....................27............2............. ..........25.03.2009 xxmadziaraxx..............30..........(już nie liczę) ........2.06.2009 RENI 15......................26...........1,5ROKU........OBY JEJ NIE BYŁO Tabelka nr 2: **ZACIĄŻONE** NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu martika2428..............25.............27.............. .......20.08.2009 aska.jb......................23............10........... ..........13.12.09 Tabelka nr 3: **URODZONE DZIECIACZKI** NICK/ Skąd ---------------- ---Płeć-----------Imię----------------data ur. martyn--ia/Dolny Śląsk......córka.........Lena................10.01.2008 akasia/Zielona Góra..........córeczka.....Hanna Maria......07.04.2008 Surfitka/Kraków/NY.........córka.........Nina ...............16.06.2008 anisik2/Wrocław ............córka..........Aleksandra........10.12.2007 pazia/Wawa...................syn.............Adrian..... .......02.01.2009 voltare.........................córka..........Anna..... ..........05.05.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane ... widze ze poruszyłyście wracjacy do mnie jak bumerang temat ... czasem po prostu juz nie mam siły tłumaczyć nikomu chociaż jestem bardzo otwata dlaczego jeszcze nie mamy dzieci ... nasi najblizsi przestali pytać - wiedzą ze bardzo pragniemy i ze jak nastapi ten moment to na pewno podzielimy sie z nimi ta radosna nowiną ... karolciu uwierz mi ludzie są czasem tak beznadziejni - nie mają wyczucia ... mówią co im slina na język przyniesie - ja już czasem wole byc pustą egoistka jak mam po raz setny komuś tłumaczyć ze można miec problem z zajscie w ciążę ... czasem mówię na odczepnego ze tak nam wygodnie ... ze ten luz i swoboda z jaka zyjemy jest czymś naprawde wspaniałym ... okrutnie to brzmi - lecz nie wszyscy zasługuja na poznanie tego co kryje sie w naszej duszy ... tak bardzo sie ciesze ze mam Was ... czuję ze o niebo mi lzej ... karolciu super z tymi wakacjami - ja tez jestem tego zdania ze trzeba korzystać dopoki się da ... jedziecie tym razem do Sharm El Sheikh ? my mozliwe ze w tym roku pojedziemy do Turcji - ale na razie to tylko plany ... voltare ciesze sie ze Anusia to malutki grzeczny aniolek :) martyniu współczuję tych wszystkich perypetii - bólu i niezrozumienia ze strony ludzi- lekarzy ... życze Wam duzo dużo zdrówka :) jadirko - Ty nam już więcejnie chudnij - ja tak sobie myslę ze ta podła @ powinna wreszcie o Tobie zapomniec ... nic się nie stresuj - bo moze te dwa tygodnie spóżnienia to wina diety i stresu ? dbaj o siebie kochanie ... by w razie czego fasolka miala przyjazdne warunki do zagnieżdzenia - madziarku to samo się tyczy Ciebie ;) u nas wszystko po staremu - obecnie jestem troszkę podziębiona : gardło mnie boli no i mam problem bo alergie mnie dopadaja - pyli się teraz ze szok - ciągle mam katar i oczy mi łazawią - czas chyba na alertec = bo bez tego chyba sie wykończę pozatym rosanące jak na drożdzach bobasy ... nasze ciezarówki : Martikę i asię i wszyskie staraczki ... poprawiam jeszcze tylko tabelke i spadam .... Tabelka nr 1: **STARACZKI** NICK/ Skąd---------------Wiek-------ilość starań......data następnej@ Justynka ..................26...........???..................ok.20.04 .2009 karolcia_26................29...........37.............. ........16.05.2009 Trinity /k.Łowicza.......31...........30...................ok. 30.05.2009 Błękit_ka/Szczecin......29.............5................ .. ok 02.03.2009 olcia21......................21...........30............ .......ok17.03.2009 Diana26.....................27............2............. ..........25.03.2009 xxmadziaraxx..............30..........(już nie liczę) ........2.06.2009 RENI 15......................26...........1,5ROKU........OBY JEJ NIE BYŁO Tabelka nr 2: **ZACIĄŻONE** NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu martika2428..............25.............27.............. .......20.08.2009 aska.jb......................23............10........... ..........13.12.09 Tabelka nr 3: **URODZONE DZIECIACZKI** NICK/ Skąd ---------------- ---Płeć-----------Imię----------------data ur. martyn--ia/Dolny Śląsk......córka.........Lena................10.01.2008 akasia/Zielona Góra..........córeczka.....Hanna Maria......07.04.2008 Surfitka/Kraków/NY.........córka.........Nina ...............16.06.2008 anisik2/Wrocław ............córka..........Aleksandra........10.12.2007 pazia/Wawa...................syn.............Adrian..... .......02.01.2009 voltare.........................córka..........Anna..... ..........05.05.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika-2428
czesc ja wpadłam sie przywitac, al;e dzis upalny dzien, zreszta maj za oknem a w mojej głowie dzis zima, mam doła i jakos nie moge sobie z tym poradzic, zajrze do Was pozniej :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :-) No to poszalałyście z tą tabelka wczoraj ;-) swoja drogą tez musze zmienić date bo troche mam nie aktualna - ale to mozenastępnym razem :-) Madziara a co u Ciebie ?? Czytałam dziś , ze jednak zmarła córeczka Basi z Policystycznych Jajników - ostatnio coś pisałyście na ten temat i jakos tak mi się smutno zrobiło. To niesprawiedliwe , ze takie małutkie dzieci odchodzą tak wczesnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Justynka 24:) U mnie ok,na termometrze jest 35 stopni,ale jest leciutki wiaterek,bo tak to bym się udusiła na słońcu,zaraz idę na słoneczko czytać książkę,a co tam u Ciebie? Szkoda takiej malej istotki i szkoda Basi,bo tak się cieszyła,a teraz tragedie przezywa:( Basiu❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale to wszystko niesprawiedliwe, stara sie człowiek latami, w końcu się udaje i po takim już przecież długim okresie ciąży taka tragedia :( smutno mi tymbardziej, że znam Basię osobiście; tak się cieszyłam jak napisała że im się udało i potem trzymała też kciuki za mnie :( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( wybaczcie mi ale jakoś nie mam ostatnio nastroju do tego, by pisać; ale was czytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika-2428
jestem znowu madziara zima mam w sercu bo mam cos dzis placzliwy sen, wczoraj mialam jakiegos doła sama nie wiem daczego, dzis mi sie snilo to o czym pisała przed chwila Justynka o smierci dziecka, sen był tak realny ze jak sie obudziłam to odrazu spojrzalam czy ma jezcze brzuch i czy naprawde jestem w ciazy. Bardzo sie boje o małego, jest wszystko ok ale w snch zawsze wychodza moja najgorsze obawy. Juz prwie 4 lata czekamy na tego Malucha wiec im blizej tym bardziej sie boje. Bardzo mi przykro Basi o ktorej pisałyscie, to dla niej najwieksza tragedia i czasem brakuje słow zeby cokolwiek powiedziec. Ja muse sie czyms ajać dzisiaj bo wyplace wszystkie łzy, ide wyprac dywaniki z łazienki i biore sie za jakies porzadki wtedy mi głpoty z głowy wyleca.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×