Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Gość cotooznaczazalamana
ft34,26 czyli norma i ft4 9,74 tez ok jestem załamana chce wrócić do Polski :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najprawdopodobniej masz niedoczynność tarczycy, musisz też zrobić usg tarczycy i lekarz dobierze Ci odpowiednią dawkę; na zbicie prolaktyny też dostaniesz leki; jak masz możliwość to wróć na kilka dni, odwiedź lekarzy, zaopatrz się w leki i wracaj :) surfitko, też bym chciała odwołać, a ja się nie uda to mamy chociaż super hotel, miejsca już się kończą, więc za tydzień przypuszczam że byłoby za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!! Karolciu26-mam do Ciebie pytanie ty robiłaś HSG na NFZ ???/ I czy jest to możliwe by zrobić to badanie na fundusz???? 🌻Martuś spóźnione życzenia ale szczere ,zdrowia,miłości i spełnienia twego wielkiego marzenia🌻 Dla pozostałych duża buzia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadirko - na NFZ to robiły chyba Trini, Pazia, Akasia - oczywiście że można, tylko musisz mieć skierowanie od gina ja robiłam w klinice tylko troszkę inną metodą, a płaciłam 400 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadirko, czyzby cos drgnelo u ciebie i cos dzialasz wiecej ? Podobno hsg mozna zrobic na NFZ, a nawet inseminacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitko - gdzieś czytałam że można inseminację na NFZ, ale napewno nie w każdym szpitalu i jakoś nie miałabym zaufania do ich sprzętu, komfortu całego zabiegu i wogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Z IUI na NFZ to jest raczek kiepściutko - wiem, bo sama szukałam gdzie i jak się dało, a poza tym sposób jej przeprowadzania w państwowych szpitalach pozostawia wile do życzenia - z tego przynajmniej co pisały dziewczyny na innych forach. Generalnie są z tym problemy i na dodatek robią problemy z terminami. Ja miałam HSG i 2 laparoskopie - wszystko na NFZ. Wszystko zależy od dobrej woli lekarza - na HSG poszłam praktycznie z biegu, a na laparoskopie zaklepany miałam termin z zaledwie miesięcznym wyprzedzeniem. Więc jest to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo Wam skarbeczki dziękuje za rady,zawsze są pomocne:) BUZIACZKI I SPOKOJNEJ NOCKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane, wybaczcie ze tak długo sie nie odzywałam, ale byłam tak zabiegana ze tylko czasem rzuciłam okiem na klase i nie miałam na nic czasu, ale widze ze nie tylko ja, pazia tez juz prawie nie pisze, akasia, trini oj musimy sie poprawic u nas jutro sądny dzien tydzien temu bylismy w klinice, jutro mała bedzie przechodzic pewne badania(nie chce tu pisac na forum) i lekarze zdecydują czy dziury sie odnowiły wtedy operacja(jak mi powiedzieli to jest lepsze wyjscie)bo jesli okaze sie ze dziury po operacji sie nie otworzyły, to beda myslec co dalej, moze przetoka a moze nie wiadomo co:( karolciu zycze ci duzo zdrówka mam nadzieje ze juz lepiej sie czujesz i zazdroszcze wakacji, choc zycze ci abys nie pojechała;) z wiadmocyh powodów voltare a jakie zabawki kupiłas Anulce nowe czy uzywane? bo ja ostatnio wystwaiałam na allegro takie zabawki przyczepiane do wózka czy do pałąka, grzechotki i tym podobne fisher price, playgro, chicco, całosc komplet kosztował mnie 180 zł a wystawiłam wszytsko razem w jednej aukcji za 30 zł i nie było zainteresowania wiec oddałam do komisu za grosze, mam nadzieje ze ty kupiłas nowe bo jak uzywane to szkoda ze sie nie zgadałysmy;) teraz probuje sprzedac małej ciuszek do chrztu tez tanio dałam 140 a wystawiłam za 50 ale nie ma chętnych ja chyba mam pecha do allegro hihi paziu a szukasz spacerówki czy gondoli jeszcze powiem ci ze takie wymagania jakie napisałas to u mnie beda podstawą przy drugim dziecku:) ja nie wiem trudno taki znalezc zeby był pompowany lekki i niedrogi? moze poszukaj na allegro a co u was pisz częsciej, ach juz widze piszesz siedzisko wiec chyba chodzi ci o spacerówkę martika jak tam wyszedł test na glukoze, u mnie w przychodni podawali juz glukoze na miejscu ale potem pani kazała czekac godzine pod drzwiami i nigdzie nie odchodzic na zadne spacery itp bo mowiła ze moze sie czasem zrobic słabo po tym cukrze itp całuski gorące dla niewymienionej reszty 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-D melduję się i poprawiam ;-) JADIRA -- ja miałam HSG na NFZ bez problemu gin wypisał w książeczce i zaraz był zabieg. Do obrony przygotowuje się --mam pytania - tylko 28 ;P ale to i tak za duzo przy moim bąku ;-) nie wiem jak to będzie poza tym ok.,prócz pogody rzecz jasna bo dzisiaj u nas jest 11 st. :-( a ja na allegro wystawiłam kołyskę i już żałuję....bo może mogłam zostawić na drugiego bobaska :p ale pewnie jakbym zostawila to drugi tak predko by się nie pojawił :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słonka! Ja właśnie ululałam naszą mróweczkę i przymierzam się do prasowania:) Martyniu co do zabawek to kupiliśmy jeden komplecik nowy, a oprócz tego dodatkowo zestaw używanych firmówek - i właśnie za te używane zapłaciliśmy blisko 30zł, ale (póki co na podstawie zdjęć - bo jeszcze nie doszły, więc nie miałam ich w rękach i nie wiem) wydaje mi się że było warto, bo było ich stosunkowo dużo i ładne i na oko w bardzo dobrym stanie. No i nie wiem jak Ani, ale mi się podobały:P Szkoda że nie wiedziałam, że sprzedawałaś, bo mogłyśmy się dogadać. A co do ubranka do chrztu, to z pewnych przyczyn (też nie chcę tego tutaj opisywać:P ) nie wiem czy będziemy małą chrzcić za miesiąc, czy za trzy i nie wiem ile ta nasza kluska zdąży do tej pory urosnąć - kupimy je więc na ostatnią chwilę - póki co właśnie za chwilę po prasowaniu będziemy odkładać do pudła pierwsze za małe ciuszki;) Niby nie widać po niej że aż tyle urosła, ale jednak kilka par śpiochów zrobiło się na nią nagle za krótkich :D Co do badania cukru - mi glukoza nawet smakowała:P Bo poszłam rano na badanie głodna i pić mi się chciało i było mi wszystko jedno w czym język zamoczę:P:P:P Uciekam prasować 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc Martyniu niestety ale nie ma idealnego wozka, już zrezygnowałam z tej przekładanej rączki, zastanawiamy się nad jane nomad, ty chyba taki miałaś, jest naprawde leciutki, spore ma kółka(nie pompowane ale trudno) i jest szeroki tylko ta cena:-( A my mamy za niecałe 2 tygodnie chrziny małego, wszystko jest już pozałatwiane właśnie ide się zapisać do fryzjera. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czec dziewczyny, wpadłam sie przywitac. Karolciu jak sie czujesz?? Jak ja Wa strasznie zazdroszcze tgo wyjazdu do Egiptu, tak bardzo chciałabym zobaczyc piramidy i dotknac pustynnego piasku ehh.... ale napisze jak Surfitka i bede wredna oby wyjazd nie wypalił z wiadomych powodów :) Jadira HSG i laparo robi sie na NFZ tylko musisz umowic sie z lekarzem, ja tez tak mialam i ani mi sie sniło płacici za to skoro place skladki, tylko jest jedno ale. Znajoma lekka u nas w Czestochowie powiedziala ze u nas nie zrobia ego dobrze tylko moga spaprac wiec mialam to robione w Katowicach u mojego gina, HSG mialam tylko u siebie. Dowiedz sie co i jak. A tak poza tym to wdze ze dzialasz w tym temacie i dobrze :) Martynia zycze duzo zdrowka coreczce i samych dobrych wieci po wizycie u lekarza. Mnie test na glukoze wyszedł dobrze, wszystko w normie wiec nie musze martwic sie cukrzyca ciazowa, a po wypiciu tej glukozy zle sie czułam, głowa mnie rozbolała i mdlosci ale przezylam i mam juz z głowy. Rezta badan tez ok ale to jezcze w piatek zerknie lekaz jak u niego bedziemy. Akasia pozdrawiam 🌼 Voltare ta twoja mróweczka faktycznie szybciutko rosnie, ja ciekawa jestem ile moj Szkrab wazy, w piatek sie dowiem. Ja od wczoaj jakos nie za dobrze sie czuje, nawet zasnełam w polodnie co jest u mnie dziwne bo ja nigdy w dzien nie spie a tu bez problemu, dzis tez wstalam o 10 i znowu chodze senna, sama nie wiem dlaczego, mały zrezta tez widze spi bo malo sie rusza, wieczorem pewnie dopiero zacznie rozrabiac. Moze to ta pogoda lub jakas zmiana cisnienia, ma taka nadzieje. Dom troche zaniedbalam bo nawet nie mam ochoty sie za nic wziasc, chodze jak bol po kosciach i nic mi sie nie chce. Moze jutro sie zmobolizuje do grubszych porzadkowa dzis dam sobie jeszcze troche wolnego. poprawie jezcze tabelke i ide wstawic jakis obiad Tabelka nr 1: **STARACZKI** NICK/ Skąd---------------Wiek-------ilość starań......data następnej@ Justynka ..................26...........???..................ok.20.04 .2009 karolcia_26................29...........37.............. ........16.05.2009 Trinity /k.Łowicza.......31...........30...................ok. 05.05.2009 Błękit_ka/Szczecin......29.............5................ ..ok02.03.2009 olcia21......................21...........30............ .......ok17.03.2009 Diana26.....................27............2............. ..........25.03.2009 xxmadziaraxx..............30..........(już nie liczę) ........2.06.2009 RENI 15......................26...........1,5ROKU........OBY JEJ NIE BYŁO Tabelka nr 2: **ZACIĄŻONE** NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu martika2428..............25.............29.............. .......20.08.2009 aska.jb......................23............10........... ..........13.12.09 Tabelka nr 3: **URODZONE DZIECIACZKI** NICK/ Skąd ---------------- ---Płeć-----------Imię----------------data ur. Dianka24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 anisik2/Wrocław ............córka..........Aleksandra........10.12.2007 martyn--ia/Dolny Śląsk......córka.........Lena................10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/Zielona Góra..........córeczka.....Hanna Maria......07.04.2008 Kseńka...................syn..........myślimy........... ..........30.05.2008 Surfitka/Kraków/NY.........córka.........Nina ...............16.06.2008 pazia/Wawa...................syn.............Adrian..... .......02.01.2009 voltare.........................córka..........Anna..... ..........05.05.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany, ma nadfzieje ze sie doczytacie bo pozjadalam tyle liter ze glowa boli , ide moze na spacer to sie troche obudze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie już lepiej, przeziębienie chyba mija :) martiko - my juz piramidy widzieliśmy, więc na tym nam nie zależy; tylko tęsknię za ciepełkiem, nic nierobieniem i podziwianiem pięknych raf :) fajnie że wyniki dobre :) martyniu, jutro mam nadzieję pójdzie po twojej myśli, i wszystko będzie dobrze :D akasiu, zdolna jesteś to sobie poradzisz, kto jak nie ty?> :P paziu, a chrzciny pewnie robicie w restauracji? a z wózkiem nie pomogę, chyba nie istnieje taki który miałby wszystkie cechy najlepsze, zawsze trzeba z czegoś zrezygnować. jadirko - pytaj i działaj, działaj :) voltare, albo inne dziewczyny - co mogę kupić chrześnicy na roczek, chodzi mi o jakąś fajną zabawkę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akasiu fakt zapomniałam o twojej obronie, jesli cię to pocieszy to ja tez nie miałam pytan z pracy, u mnie na obronie z pracy było jedno pytanie a dwa z 5 lat studiów to była dopiero porazka fakt mielismy pytania ale sama na samą myśl o tej nauce ile musiałam siedziec nad książkami zeby opracowac te 5 lat a potem to wbić do głowy robi mi się słabo, no tak tylko ze ja nie miałam takiego skarbu na głowie i mogłam te tygodnie spokojnie poświęcić na naukę, ale na pewno dasz rade:) paziu ja miałam wózek jane ale nie nomad tylko carrera, ja osobiście tak się zraziłam do tej firmy(przez mój wóżek) ze bym ci jej nie poleciła, chociaz nomad jest lepszy niz mój, no ale nie ma ani pompowanych kół i dziecko jest tylko tyłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) Ja już po weekendzie,pogoda super znów:) Spóźnione życzenia dla Justynki🌻 Sto lat i wszystkiego najlepszego i Martyny🌻 Sto lat i wszystkiego najlepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Coś tam działam -powiedzmy,umówiłam sie do gina,na 1 lipca. Idę do niego pierwszy raz zobaczymy,ponoć jest dobry ,na NFZ przyjmuje u nas w ośrodku zdrowia i pracuje w szpitalu. Ma dobrą opinię-zobaczymy co wskóram.??? Chciałam przed pójściem do niego zrobić Progesteron,Estradiol i Prolaktynę....;;;ale nie pamiętam jak to szło w które dni cyklu????? A z przeciwciałami w śluzie umówiłam się już z lekarką na spreparowanie mi tego leku homeopatycznego.Jak będzie miało być dzidzi to będzie. Znam 2 osoby ,które miały jeszcze przeciw.przeciwple.w krwi i jedna już urodziła ,a 2-ga tuż tuż.To może i mnie będzie pisane. Pozdrawiam babolki i mocno całuje👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadirko - napiszę ci jak ja robiłam 2dc - Fsh, Lh i Estradiol 8dc( ale mogłam iść lepiej w 10dc) - prolaktyna, Estradiol 22dc( 8-10 dni po owu) - progesteron, Estradiol powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie pogoda była dziś ładna i byłyście na dworze a nie przy kompach,zacznie się ciepło,to coraz mniej nas tu będzie aż do września a potem znów zima i będziemy siedzieć przy kompach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no własnie tak jest u mnie :-/ martyn--iu 3 pytania z całych studiów ehhhhhhhhh jakbym to miała napisac to napewno bym zaliczyła,ale ze trzeba mówic to nie wiem czy dam rade :p ostatnio mam problem z przelaniem mysli na jezyk,,,bo na papier jeszcze jako - tako :p a pytania głownie typowo inżynierskie ......eh zmykam i caluje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Ja na sekundę dosłownie;) akasiu - u mnie pytania \"typowo inżynierskie\" też w sumie nawiązywały do pracy - tylko nie bezpośrednio do jej treści;) Nie chcę ich tutaj opisywać, ze względu na specyficzny charakter tej mojej nieszczęsnej pracy:P ale w sumie jak ja chodziłam za pytaniami, to mi od razu promotor powiedział, że nie będą pytać o to co w pracy, tylko właśnie z materiału z całych studiów. A potem, żeby nas uspokoić wytłumaczył o co w tym biega;) Niby z całych studiów, ale wyglądało to tak, że wzięli moją pracę, przejrzeli, przyczepili się jakiegoś zagadnienia i w zależności który z członków komisji zadawał pytanie - każdy z nich zahaczał o swój przedmiot, ale mając na uwadze właśnie to wybrane przez siebie z mojej pracy zagadnienie. I te pytania nawiązywały właśnie do jakichś innych inżynierskich rozwiązań konkretnego problemu np. dot. jakiegoś urządzenia albo technologii o której wspomniałam w swojej pracy. To nie były jakieś takie pytania zupełnie wyrwane z kontekstu z jakiegoś przedmiotu np. z 1-go albo 2-go roku studiów. I dodam tylko, że promotor \"na żywca\" podpowiadał:P:P:P Ale nie będę go tutaj wkopywać, więc nic już więcej nie napiszę, poza tym, żebyś patrzyła dokładnie na tego swojego - np. na ręce, albo na twarz - heh mi to dużo dało:P:P:P Chyba bardziej pokrętnie nie da się tego wytłumaczyć:P:P:P Mam nadzieję, że jakoś udało Ci się w tym połapać co napisałam. Przypuszczam, że u Ciebie też tak będzie tylko pewnie nie powiedzieli Ci wprost jak to ma wyglądać. Tak czy inaczej trzymam kciuki!:) karolcia - testujesz wcześniej czy czekasz do terminu @? (Tfu, tfu - i tak mam nadzieję, że nie przyjdzie!:P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltare - szczerze mówiąc nie znam terminu @ trzy ostatnie cykle mi sie wogóle poprzestawiały: 24, 28, 23 dni :( testu nie robię, planuję iść na betę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×