Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Witam!!! xxMadziarkuxx-Kochana ja się nie gniewam,niema o co:) A jeśli pytasz co u mnie przeczytaj sobie ,bo wczoraj pisałam co i jak . Dziś nic sie nie zmieniło,poza pogoda u nas. Również Cię pozdrawiam. Tryni -dziękuję🌻 Voltare-❤️ dla Anusi też rzecz jasna❤️🌻 Telesforka -skrobnij nam teraz od czasu do czasu jak samopoczucie. Trzymam kciuki i ,że tak powiem rośnijcie:) Miłego dzionka życzę dla reszty dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam:) Telesforka:) Jeszcze raz Gratuluje z całego serca🌻 i mam pytanie,długo się leczyłaś i za którym razem udał się zabieg? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam u Was? U mnie ok jak na razie,czekam cały czas za wynikiem:) Pogoda dziś ładna była jak na listopad. A jaka u Was? Pozdrawiam Was wszystkie bez wyjątku🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki !!! Telesforka - jak tylko podczytujesz Nasz topik to wielkie gratulację !!!!!! 🌻 Madziara - u mnie nic nowego od ostatniego posta :-) Czas tak szybko leci - zaraz będzie grudzień i święta. A co u Ciebie - jak wiadome sprawy - widziała, ze czekasz nadal na jakieś wyniki . Pazia - to pisz byle co :-). A tak wogóle to jak to nie masz o czym pisać !!! - Jak w pracy, jak Adrianek znosi rozłąke z mamą ?? Jak w domciu z bratąwą i 2 dzieciakami - no patrz ile tematów do pisania :-). Pozdrowionka dal Ciebie i Adiego. Martyniu - jak Wy sie czujecie, Ty i Lenka ?? Grya mocno zaatakowała ?? Surfitka - odnośnie badań na NFZ - to tak sie zastanawiam , zeby dostać jakieś skierowanie to pewnie do giina też muszę iść na kase chorych bo prywatny mi raczej nie da. I tu jest pies pogrzebany bo w moim mieście są tacy lekarze ginekolodzy na NFZ że porzal się boże - targedia to mało powiedziane. Co u WAs wogóle - szukasz jakies pracy , czy narazie jeszcze chcesz pobyć z Niną w domu ?? Voltare - super, ze już po katarku :-) Ja Cię podziwiam, ze ty masz czas na forum teraz jak wróciłaś do pracy. Pewnie na wiele rzeczy teraz Ci czasu brakuję co ? Ja nie mam dziecka - a jak wracam z pracy to z niczym się wyrobić nie mogę. Tryni - dziękuję za mądre słowa 🌻. Wiem , ze nie jesteśmy młodsi i czas leci nie ubłaganie. Mam nadzieję , zekiedys podejme tą jakże ważną decyzję w żyiu - ale mysle , ze to jeszcze nie jest mój czas, nic na siłę. Jakby się naturalnie udało - to była bym bardzo zadowolona nie powiem. Ale do konkretnego leczenia chyba jeszcze nie mam siły. Jadirka - tyle skrąbnełam ostatnio ? - to patrze ile dziś napisałam :-) :-). Normalnie jestem z siebie dumna !!! ha ha ha. Masz racje - mam przewage odnośnie wieku dlatego myśle, ze ten rok , dwa jeszcze moge czekać. Ale mam nadzieję - że Ty wkońcu podejmiesz jakąś konkretną decyzję - zasługujesz na to by być kolejny raz mamą !!!!!! i głęboko w to wierzę ze będziesz - buziaki 👄 Karolcia - ❤️ mam nadzieję, ze chociaż nas podczytujesz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże jak mi smutno, nie wiem czy czytacie czasem topik justynki, ale Rybka urodziła martwą dziewczynkę::(:(:( wcale jej nie znałam, bo rzadko zaglądam na tamten topik ale ogarnął mnie taki straszny smutek, ze nawet nie chce mi sie pisac o czym innym pozniej zajrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka dziekuje🌼 Madziara-staralam sie o dziecko 3 lata,ale tak naprawde to sie nie leczylam-wszystkie badania jakie robilismy z mezem wychodzily prawidlowe wiec tak naprawde do dzis nie wiadomo co bylo przyczyna.W koncu zdecydowalismy sie na IVF bo mam juz 37 lat.Wyszlo za pierwszym razem.Dzis beta byla 286:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu-Boże!!! jak to przeczytałam to całkiem sie rozkleiłam,niech to szlag:(:( Telesforka-to prawie jesteśmy równolatkami...dałaś mi nadzieję,której mi już brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, wczoraj już nie zasiadłam do kompa, tak to jest że zycie czasem bywa tak okrutne, nie wiem ale ja wierze, że Bóg to wszystko robi w jakimś celu, ze poprostu ma jakieś inne plany, bo inaczej nie da się tego wytłumaczyc. jadirko Skarbie,dobrze ze wyniki synka ok, mam nadzieje ze u okolisty to nie bedzie duzy problem, wiem ze nie chcesz zapeszać, ale co to za swiatełko w tunelu, podjęliście jakieś decyzje, daj znac jak nie chcesz tu to moze smskiem bo umieram z ciekawości. Co do wieku to widzisz z telesforką jesteście prawie rówieśnicami- nigdy nie jest za poźno:):):):):) voltare Anulka już zdrowa? xmadziara jak tam twoje bakterie? wyleczone? justynko fajnie ze się odzywasz co tam u Ciebie słychac? akasiu a ty co tak zamilkłaś, nie bądź taka!!;) karolciu❤️ buziaczki dla reszty 👄 u mnie lepiej to było tylko przeziębienie juz minęło prawie, z małą sama nie wiem co jest wyniki złe, al enie gorączkuje, więc czekamy, może się jakoś wypłucze samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! A właściwie witaj Martyn-u;co do wczorajszej smutnej historii Rybki-,to sądzę podobnie jak Ty.Myślę,że nic nie dzieje sie bez przyczyny,maleństwo było zbyt słabe i sądzę też,że choć to prze potworna strata i dla matki nie może być nic gorszego jak utrata własnego dzieciątka,to myślę ,że po sto kroć zostanie im to wynagrodzone... Marty-niu-napiszę Ci na nk.co do światełka....hi hi Co do synka martwię sie co to za bakterie i co na to gastrolog powie. Całuje wszystkie podczytujące i piszące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Telesforko gratuluje. Wczoraj właśnie przeczytałam o rybce i chodz jej nie znam, nie śledziłam wpisów to z calego serca współczuje:-( martyniu wy to się macie z tym zdrowkiem i aż dziwne żeby u malutkiej nie mogli wkońcu tego zwalczyć, może to wszystko idzie nie w tą strone, pewnie się okaze że u Lenusi jest coś na co nie porobili badań, niewiem ale mam nadzieje że to wszystko minie. Jadirko trzymam kciuki za Miśka i dawaj znać co i jak. Justynko co do badań na nfz to u mnie jest tak samo, panstwowo wogóle nie chcieli mi dać skierowania a prywatnie owszem ale już musiałam je też prywatnie zrobić. Wogóle to się tak zastanawiam dlaczego lekarze tak niechcetnie dają skierowania na jakieś badania, może są z tego rozliczani-niewiem. madziarko i jak badania odebrane? U mnie wporządku, jakoś w pracy nie najlepiej, zresztą ja jakaś zrobiłam się po tej długiej przerwie roztrzepana, ie moge sie na niczym skupić i o wszytskim zapominam. Pozatym(odpukać) mały rozrabiaka zdrowy, coraz pewniej sam chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIACJCIE KOCHANE ... smutne to wszystko ... czytałam o rybce i hmmm chociaż jej nie znałam szczerze jej współczuję - to musi nbyć straszne uczucie - taka strata ...:( u mnie ogólne oki ... ale bratanek złapał w szpitalu wirusa Rota i cierpi biedaczek ... kurcze takie to wszystko niesprawiedliwe ... dzisiaj ide do endo ... tarczyce niby mam wyregulowana ale już mi sie lekarstwa kończą ... po nowym roku przenosze sie do kliniki mają tam endykrynologa na NFZ musze miec tylko skierowanie od lakarza pierwszego kontaktu ... pozdrawiam Was wszystkie i zmykam bo pracy mam full buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szanowne koleżanki,a raczej koleżankę!!! Tryni-hop hop jestem:) Kobitki -przerwa sobotnio ,niedzielna się skończyła -skrobnijcie co tam po weekendzie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć widze że topik az trzeszczy z nadmiaru osób;-( Trini, jak maluszek się czuje??? Jadirko a u synka z badaniami wszytsko dobrze? U mnie ok, mąż będzie zmieniał prace, bierzemy następną pożyczke:-( już mi włosy się jeżą na głowie ale trzeba sobie jakoś radzić żeby poźniej było lepiej. Pozatym coraz bliżej do odbioru mieszkania:-) aby było tylko za co wykończyć. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ... a co tu tak pusto ? hmmmm .... ???? u mnie wszystko oki ... pracy full ... w domku spokój co mnie bardzo cieszy ... u bratanka lepiej chociaż nie było wesoło bo mały złapał jakiegoś paskudnego wirusa i miał biegunke 7 dni ... do tego w poniedziałaek przenosza go na urologię i bedzie miał diagnostyke a potem w zalezności od wyników operację ... prosze sie meldowac ... zmykam caluję i pozdrawiam Was Wszystkie mocno ... pa pa kochane moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka8479
Witam Czytam forum staraczek i sama juz nie wiem co o tym myslec. Staram sie znalezc jakas nadzieje tutaj ze byc moze ja tez mam fasolke... Juz tak dlugo sie staramy Moim utrapieniem jest PCO Teraz znow bralam Luteine. Odstawilam ja w piatek, czyli od 5 dni nie mam @ i strasznie zle sie czuje... Bola mnie piersi, jajniki i ciagle mam zgage mimo ze nie jem nic tlustego. Poza tym malo jem a waga nie spada, wrecz przeciwnie... Byc moze nie powinnam sie ludzic...ale same wiecie jak to jest Licze na jakis Wasz odzew...widze ze niektore z Was sa juz szczesliwymi Mamusiam Czy moje objawy moga wskazywac na...fasolke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze CZEŚĆ!!! choć nikogo nie ma,ale z nadzieją,że może ktoś zaglądnie. Usprawiedliwiam wasza nieobecność,Balami Andrzejkowymi :) Dla wszystkich szalejących na prywatkach,balach itp.połamania obcasów. A i dla tych siedzących w domku udanej zabawy i spełnienia wróżb. Buziaki dla Wszystkich👄 Martyn-iu-mam nadzieję,że twój planowany Bal doszedł do skutku czego Tobie życzę najbardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Ja jestem i też czytam, tylko z pisaniem to tak średnio. Dzisiaj pierwszy dzień weekendu upłynął pod znakiem zakupów, sprzątania i gotowania - a dokładnie wzięło mnie na robienie gołąbków - mniam! Tylko już teraz padam na pysk! Jeszcze mi pranie zostało, ale dzisiaj się poddaję - chyba nie nagrzeszę jutro zbytnio tym, że w niedzielę będę robić pranie?:P W sumie zapakowanie szmat do pralki zajmuje mniej czasu i wysiłku niż upichcenie obiadu, więc chyba nie...;) A i wiecie co - właśnie odkryłam, że czeskie deserki dla niemowląt są po pierwsze większe (no a nasza niunia już zaczyna się rozglądać na boki jak opędzluje takiego małego gerbera albo hippa), po drugie pyszniaste, a po trzecie o połowę tańsze niż nasze polskie:) No i sprawdzałam - firma, która je produkuje jest dość duża i sprawdzona u naszych południowych sąsiadów, więc chyba przerzucimy się na nie. Nam akurat opłaca się nawet extra po nie pojechać:) Buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyn--ia
czesc ja tylko na chwile:) Edytko bawiłam się na Andrzejkach, ale mały włosi i byśmy nie pojechali, mała była chora tzn miała katar i zaczął spływac jej do oskrzeli, dusiła sie, miała robione bańki i tak wyszła z niej choroba ze plecy ma poprostu czarne do dzis, duzo gorączkowała, takze u nas tydzien był nie zaciekawy dlatego nie pisałam bo nie miałam kiedy teraz padam ze zmęczenia wiec odezwe się pozniej całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam cos napisac,ale ja tez robię sobie przerwę, chyba już nie ma co zmuszać nikogo do pisania, :(buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje martyn-iu -po co kogoś zmuszać,to już jest nudne ciągle się napraszać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) Co tam u Was słoneczka? Jak tam po Andrzejkach? Ja byłam na urodzinach i się udały,bawiliśmy się do 5 rano;) A co do wyniku na posiew,to jednak teraz pałeczki dowcipnie pomogły i wynik jest dobry,ale w tym roku już nie podchodzę do Ins. zacznę wszystko od nowego roku. Lece 12 grudnia do M. a potem przyjedziemy razem. A tak poza tym nic nowego się u mnie nie dzieje.Nie długo święta,szykowanie i wogole:) Jakie plany macie na Sylwka? Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) dobrze nie odczytałam,a nie chcę nikogo pominąć,więc nie pisze do kazdej z osobna :p Voltare -- napisz na maila gdzie dokładnie mieszkasz ( ja ciągle zapominam) bo my często jezdzimy pod granice Czeską ;-) U mnie życie płynie równie intensywnie co u pozostałych MAM/ Mam dużo obowiązków związanych ze studiami (ale cieszę się,ze je zaczęlam) i z remontem ......który trwa i trwa ;-) Hania ma się świetnie -mówi pięknie, buduje już zdania :-D wszystko wyraznie wymwia ,nawet takie trudne wyrazy jak hipopotam czy encyklopedia ;p Z brzuszkiem dalej walczymy -- jesli chodzi o jedzenie i spozywane produkty to teraz chyba jest juz na etapie 6-mieisecznego dizecka :/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna czytelniczkaa
no coz i forum umarło a tak fajnie sie je czytało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trinity_27
haj hej ... myslę ze nie umarło - tylko przeżywa kryzys ... ale ja wierze ze jeszcze zaczniemy na nim pisywac .... u mnie wwzsystko po staremu ... praca dom praca ... przygotowania doświąt jauz prawie zakończone ... tylko jeszcze czeka mnie gotowanie i pieczenie ale to dopiero w środe i czawrtek ... zapraszam do pisania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
____________________$$$ _____________________$$$$$ ___________________$$$$$$ _________________$$$$$$$ _______________$$$$$$$$_$$$$$$$$$$ ______________$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____________$$$$$$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$ ___________$$$$$$$$$$$$ __________$$$$$$$$$$ _________$$$$$$$$$ ________$$$$$$$$ _______$$$$$$$ ______$$$$$$ ______$$$$$ ______$$$$ ______$$$$ ______$$$_____$ $______$$___$$ __$$$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$____$ $_____$$$$ _______$$$ ________$ Małą gwiazdkę przed świętami Przyjmij proszę z życzeniami Może spełni się marzenie Białe Boże Narodzenie Lub, gdy przyjdzie Ci ochota Niech to będzie gwiazdka złota Bo, gdy spada taka z nieba Wtedy zawsze marzyc trzeba No, a jeśli tak się zdarzy, Że srebrzysta ci się marzy Możesz także taką zdobyć I choinkę nią ozdobić Gwiazda, gwiazdce zamrugała I choinka lśni już cała Naszych marzeń jest spełnieniem Bo jest piękna jak marzenie A pomarzyć czasem trzeba Każdy pragnie gwiazdki z nieba. WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO-OWOCNEGO 2010 ROKU życzy pazia z rodziną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×