Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

O martyn-ia już się odezwałaś pisałyśmy w tym samym czasie. Fatka tak jest najczęściej ci którzy tak bardzo myślą i pragną to im się nie udaje ale nie zawsze tak jest. Więc głowa do góry i Tobie i Nam się wkońcu uda-musi się udać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..chyba jestesmy juz prawie w komplecie..tylko Agatki brak ... Fatko co to sa 2 miesiace ja juz czekam na bajbuska 15 miesiac ... dzieci tez w bloku pełno i wscibskich sasiadów tez nie brakuje ... niektórzy juz tak czekaja na nasze bayby ze wymyslili sobie w lato ze jestem w 5 tygodniu ciazy - podobno się komus chwaliłam .ale ja sobie nie przypominam niczego takiego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fatka
martyn_ia hej to ja tak bralam ale przez bardzo krodki czas 4miesiace...bralam tabletki anty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fatka 4 miesiace to bardzo krótko, nie powinnaś mieć problemów przynajmniej jeśli chodzi o \"uśpienie orgaznizmu\" jak mi to wczoraj lekarz powiedział. niestety ja mam ten problem. ale faktycznie dwa miesiace to bardzo krótko, ja też bym nie narzekała, problem tylko w tym że chyba nie mam owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz tak czytałam że aż przeoczyłam Widzisz jeżeli owulacje miałabyś 14dc to duphaston mogłabyś wziąść 16dc ale jeżeli owulka ci się przesunie i dajmy na to będzie 17dc a ty będziesz na duph. to ten lek zagęści ci śluz i plemniki się nie przebiją także najlepiej duph. brać 2,3 dni po owulce. Ja jak brałam to i tak cykle miałam bezowulacyjne i jak już pisałam to on mi w niczym nie pomógł nawet plamień mi nie skasowal. W tym miesiącu też będę barała progesteron tylko tyle że inny lek, luteine ale te same działanie. Progesteron ma za zadanie podtrzymania ewentualnej ciąży. Ale jeszcze nie słyszałam o tym żeby wywołał owulacje na owulacje są zupełnie inne leki. A jeżeli jakaś dziewczyna zaszła po duphastonie przyjmując go przed owulacją to napewno nie miała problemów z płodnością a my niestety te problemy mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja staram się od września 2005 ale niewiem dokładnie ile cykli bo miałam nie regularne i twały nawet do 50 dni. Ale będzie już pewnie z 11,12 cykli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fatka
martyn-ia no wiem mam to szczescie ze bralam krodko tabletki...pozniej je zastapilam plastrem ale tylko przez miesiac wiec mam nadzieje ze nic mi sie tam nie porobilo;) a co do ciebie to napewno sie wszystko ulozy:) 3mam kciuki...:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę pazia to już sama nie wiem co mam robić, niepotzrebnie wykupiłam od razu 2 opakowania, ale lekarz powiedział, że ten lek wyrówna mi cykle. no tak tylko skoro cykla mam co powiedzmy 40 dni to na pewno owulacji nie mam 14 dc. i co tu robić?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu to tak jak ja starania o dzidzie rozpoczelam we wrześniu 2005... do tego owulka w podobnym czasie ... cos nas łączy ... :-) oby fasolinek tez u nas zagościl szybciutko .. a u ciebie fasolinki ?? chcialabys miec bliźniaki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki ze tak sie wtracam w Wasze rozmow:) ale pytala jedna z Was o moje cykle.Otoz ze mna jest tak ze bralam jakis czas dokladnie ok 2 lat Diane35 teraz rzucilam i to jest moj pierwszy cykl ze sie tak wyraze naturalny. Tak wiec nie wiele moge Ci powiedziec o moich cyklach \"naturalnych\"Jedynie to jak sytacja wygladala prze braniem anty- otoz byly regularne tzn nie dokladnie co do dnia ale tak do 2, 3 dni spoznien w ta albo w ta strone, okres nie zbyt obfity tak w miare, bol brzucha przy okresie wystepowal tylko podczas pierwszego dnia potem juz z gorki. A te moje bole trwaja 1 rok i 4 miesiace chociaz tyle dobrze ze nie sa na tyle mocne zebym brala jakies srodki przeciwbolowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie martyn--ia byłam w tej samej sytuacji co ty teraz. Ja mam jescze jedno opakowanie duphastonu leży w szafce dlugo jest ważne może kiedyś się przyda bo wsumie nawet drogi ten lek. Ja jak go brałam to mierzyłam temp. i czekałam na skok tzn owulacje ale niestety nigdy się nie doczekałam i brałam ten lek ale w sumie niepotrzebnie. Dopiero pierwszą owulacje od paru lat miałam w zeszłym cyklu po clostybegicie to jest lek na rośnięcie jajeczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fatka
ha ha kto by wiedzial ze robienie malego ludka jest takie trudne:) ale dziewczyny wieze w Nas bo wiara jest najwazniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trinity rzeczywiście sporo nas łączy a jak masz na imię? Wiesz co w sumie bliźniaków tak za bardzo bym nie chciała bo chce być 2 razy w ciąży i dwójke dzieci chcemy mieć ale jakby były bliźniaki też bym bardzo się cieszyła jest mi wszystko jedno aby się udało i fasolinki żeby były zdrowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co pazia to ja teraz nie wiem czy mam brać ten lek czy nie? pójdę moze do innego lekarza zobaczymy co on powie, wogóle dziwi mnie że ktoś wypisuje lek z progesteroonem twierdzac ze na pewno mam go za mało - nie zlecajac żadnych wynikó na poziom hormownów. Normalnie mam już dosć tych lekarzy, wiecej dowiedziałam się tutaj na formum od ciebie niż od nich wszystkich razem wzietych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co Ci Aika doradzic ale tylko lekarz zbada Co Ci tak naprawde dolega ... mnie tez czasem jajniki bola ..i tez se denerwuje co to moze byc ... dlatego znalazłam lekarza i będe badać sięsie aż do skutku ... a potem leczenie ... moje cylke tez sa w miare równe od 26-29 dni ... niebyt obfite malo bolace -najgorszy jest pierwszy dzień a potem jak ty mowisz to juz z górki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś też dużo nie wiedziałam i tak wszystko czytałam w necie, czytałam co inni piszą i tak rzeczywiście jest. A masz plamienia w środku cyklu lub przed okresem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam na imie Agnieszka a Ty Paziu ?? u mnie w rodzince pojawialy sie bliźniaki ..tata zreszta mi wywróźyl parkę bejbików ale dopiero za drugim razem ;-)... jezeli urodze pierwszego chłopczyka to uwierze w jego wróżbę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trinity chyba żartujesz ja też mam na imie Agnieszka i też mam bliźniaków w rodzinie. Mojej mamy siostra rodzona czyli moja ciotka ma parke. Ale zbieg okoliczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze że nie masz plamień tzn że hormony masz chyba ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ale wczoaj lekarz stwoerdził, ze raczej na pewno nie są wporzadku. ciekawe na jakiej podstawie? ja uciekam dziewczyny, mam nadzieję ze jutro się \"usłyszymy\" całuski miłej nocki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może dlatego tak stwierdził że masz nieregularne cykle. Już sama niewiem co ci lekarze myślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku chyba nie uwierzę ... ?? hi hi ale się dobrałyśmy ... u mnie troche inaczej z tymi biźniakami moja babcia od strony mamy miała rodzeństwo bliźniaków -jej maz mój dziadek tez miał braci bliźniaków .. za to maja mama przede mna mialam miec bliźnięta ale je stracila tak samo jak mama mojego męża ... w sumie bliźniaków bym nie chciała miec bo pierwszemu dziecku chcialabym przekazac cala swoja pozytywna energie 100% zaangazowania a tak bede musiala to wszystko podzielic na połowę no i czy sobie bym z dwogiem maluchów poradzila ?? ... ale pewnie też byłabym szczęsliwa ..nawet gdyby sie okazało ze wlasnie jestem w ciazy z blizniakami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to u ciebie dużo tych bliźniaków. Ja jeszcze z jednego względu bałabym się bo ciążę z bliźniakami są zazwyczaj zagrożone. I tak pewnie jakbym zaszła w ciąże to i tak lekarz pewnie każe mi leżeć do 3 m-ca a napewno będę brała do 3 m-ca luteine na podtrzymanie. No to się dobrałyśmy. Ja jestem spod znaku barana a ty? Może uda nam się zaskoczyć w tym samym czasie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..jestem bardzo blisko Ciebie ... bo spod Byka ... dwie rogate dusze ??? może kobiety z charakterem rzekałbym ... cudownie by by bylo gdyby nam się udało ..w tym samym momencie ... modle się za Ciebie i za siebie ... ja dzis mam straszna ochote na sex ... a mój mezus ..hi hi co i rusz mi cos szepcze do uszka : ze dłuzej nie wytrzyma czy cos takiego ..hi hi .. ale test Lh wyzedł negatywnie choc śluz jest i to taki piekny ze szok ... ale robimy chłopaka ...żresztą z jego słabymi plemniczkami najlepiej jest celować w sama owulację!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aika jeżeli to jest twój 1 cykl naturalny to musisz poczekać ten pierwszy jest zawsze dziwny, długi. Jajniki zaczynają pracować itd. Także nie martw się i obserwuj się zobaczysz dalej. A napewno będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też jeszcze dzisiaj celibat. Jutro zaczynamy. Mój mąż jest spod znaku byka, obydwoje jesteśmy z kwietnia tylko mój A. 9 dni młodszy. Bardziej polegaj na śluzie niż na testach Lh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×