Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

czesc Aniołeczki :) ja wlsnie wrocilam z kliniki, juz jest ok ale prolaktyna wysoka ale lekarz powiedział ze moze taka moja uroda bo od niczego nie spada nie daje tez zadnych objawow wiec narazie ja zostwiamy... Zaczynam od tego cyklu jak dostane @ clostybegyt+progynova+progesteron no i chyba peregnyl. Podobnoi jest lepiej wiec musimy teraz probowac wiec juz sie nie moge doczekac @ zeby zacząc nowe starania powinnam miec jutro ale jak to bedzie, pewnie sie przedluzy cykl :( jutro juz sie rozpisze a teram mykam do MInka bo ma dzios wolne a od jutra bede go widywala tylko w nocy :( do juterka :) aha jeszcze zapomnialam po tym Euthyrox zjechalam juz 10 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... martiko - to jakie Ty dawki euthyroxu bierzesz ze tak ladnie spadasz z wagi - czy nie za szybko ? 10 kg to bardzo dużo ... ja wcale nie moge zeszczuplec i naprawdę cięzko mi bo wcale się nie objadam a waga stoi w miejscu ... po @ zaczynam cwiczyć i chodzic na basen bo naprawde grubas sie ze mnie zrobił :P w sumie nie jest źle ale nigdy nie ważyłam 59 kg :( i wszystkie spodnie mam za ciasne a nowych nie kupuje bo zawsze się ludze ze moze niebawem zamienię je na ciażowe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martiko-szczerze mówiąc to ja tez jestem ciekawa czy to po euthyrox spowodował ten spadek wagi czy jakieś inne wspomagacze np.dieta,ćwiczenia.Uchyl nam proszę rąbka tajemnicy. Jaką dawkę zażywasz i jak długo bierzesz Euthyrox??????? To teraz trzymam mocno kciuki za wasze staranka-musi się udać:) Tryni -ja nawet nie chce pisać ile warze ,bo to po prostu przegięcie. Ale mam już plan i za miesiąc jak dobrze pójdzie zamierzam wprowadzić go w czyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, jestem troszkę po nauce. Coś słabo mi do głowy wchodzi i marnie to widzę ;( Mężuś pozmywał po obiadku, teraz gra sobie na konsoli, a ja przed snem do was skrobnę. Byłam u mojej siostry, wróciła z Norwegii od męża. Wyściskałam się z moją małą Julką. Nie chciała mnie z domu wypuścić. Tuliła się ciągle, bardzo za nią tęskniłam. A ona ciągle chodzi za mną i mi daje prezenty na przetrzymanie dla dzidziusia jak urodzę :) Kiedyś sobie wbiła do główki, że będę miała dzidziusia i tak chodzi i oddaje mi coraz to inne zabawki :) Biore, przynajmniej ma się czym bawić jak do mnie przychodzi :) martiko trzymam kciuki za staranka żeby się udało. 👄 🌻 I też chcę tak schudnąć jak Ty. I też mam postanowienie :) Od przyszłego miesiąca mamy z pracy karnety do farmy zdrowia u mnie w mieście. Tam jest roletik (nie wiem czy tak się pisze :)). Sauna, jakieś platformy masujące itd. Będę chodzić 2 razy w tyg. Trzeba wreszcie o siebie zadbać :) Trinikto, pytałaś się co robiłam na imieniny do jedzonka, mam super przepisy na jajka nadziewane i śledzie w sosie musztardowym. Jak chcesz to podeślę. Super. Jeśli będziesz chciała, to daj znać. I mailik będzie wysłany :) 🌻 jadirko 🌻 ❤️ Dobranoc dziewczynki idę wypoczywać, buziole dla wszytskich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martt - bardzo poprosze o przepis na nadziewnane jajka ... śledzi nie robię bo wsród znajomych nie ma na nie amatorów ... jadirko ja zawsze wazyłam 54 kg - a teraz ja mi wpadło najpierw 56 potem 58 i wreszcie 59 to za chiny nie mogę się pozbyć sadełka - najgorzej jest na brzusiu i pupie - w sumie taka mam urodę ze nigdy w tych miejscach nie byłam chuda ale teraz to przegięcie :( ... wiem ze moze i to wina tego ze mało sie ruszam bo siedze w domu ale tarczyca tez robi swoje bo głodzenie się nie przynosi większych efektów ... voltare a Ty gdzie sie podziewasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem:) witajcie:) Ale mam dzisiaj doła, bo mnie mężuś wkurzył! A tak się dobrze wieczór zapowiadał 😠. Idę zaraz spać, bo jestem mega-wsciekla na niego i tyle. Jutro postaram się może wpaść na dłużej. Trzymajcie się i życzę Wam kolorowych snów:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem:) witajcie:) Ale mam dzisiaj doła, bo mnie mężuś wkurzył! A tak się dobrze wieczór zapowiadał 😠. Idę zaraz spać, bo jestem mega-wsciekla na niego i tyle. Jutro postaram się może wpaść na dłużej. Trzymajcie się i życzę Wam kolorowych snów:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw mnie nie wpuszcza na kafe, a potem mi będzie zaległe posty powtarzać co pół godziny 😡 Ech - dobrej nocy Wam życzę - tym razem już na dobre;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ! ale miałam zaległości ;-) martyn--iu cieszę się bardzo,że odzwiernik się unormował 🌻super wieści - napisz coś więcej w chwili wolnego na GG no i oczywiscie moje gratulacje dla męża! co do asymetrii dzieciaczków to podobno przez to,że sproszkowane witaminy łykamy- takie duże się rodzą, a w brzuszku mało miejsca.Chociaż ile w tym prawdy to nie wiem.Fakt faktem jest że po witaminach dzieci są zancznie większe.Bynajmniej tak mówią wszyscy lekarze. A ćwiczenia i zdrowym dzieciom są zalecane (moje polozne prowadza nawet kurs dla takich niemowlaczków).Dobrze wplywają na układ fizyczny jak i psychiczny.a poza tym procentują w przyszłości. zalecany jest też basen od 3 miesiaca zycia. Oczywiście na uczelni przyzanli mi indywidualną organizację zajęc.Jak narazie chodzę ze swoją grupą ;-) cale szczeście,że mam tylko 3 zajęcia co tydzień i 5 co dwa tygodnie.A to naprawdę jest niewiele :p całuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie myszki ... co tu taka cisza z rana ... Elizko nasz skowroneczku poranny gdzie sie podziewasz ? wczoraj troche sie przepracowałam i dziś mam za swoje boli mnie cały dól brzucha :( @ nadal nie ma - niech zmora nie pojawia sie wcale ... bardzo bym chciala ale to tylko marzenie bo i tak wiem ze przylezie ... buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akasiu fajnie ze wpadas do nas - juz niebawem Ty i kukusia zostaniecie mamusiami ... starasznie sie ciesze ... :D imię dla maleńkiej juz wybrane ? czy nadal się zastanawiacie i dopiero po urodzeniu zostanie nadane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu taka pustka?? Niema nawet komu powiedzieć cześć:( Oddźywajcie się. Martt-jeśli możesz prześlij mi przepis na nadziewane jajka.Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1: starające się: NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........27.............27.............. .....ok 18.03.08 Trinity /k.Łowicza.........31................26...................28 .02.08 Lenka/Ostrołęka...........30.............24............. ........ 09.02.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27.............37......................08.02.08 Karolcia_26..................28............21........... ..........14.03.2008 Eliza333/Kraków............31.............16............ ..... .ok.29.01.08 Marta 24/USA................25..............10.................... . .23.03.08 Voltare ........................31.............70................... .. 11.03.08 Justynka24....................25.............24......... .........ok.02.01.08 Jadira/Kraków...............35.............15.......... . ......ok.24.02.08 Katia100/Gliwice............24..............16.......... .......ok.13.03.08 Martika-2327/cz-wa.......24............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............27...............7...................ok 04.03 .08 Mychass/Kraków............36..............73............ .....ok 02.12.07 olawd/uk.....................29..............27........ ........... 25.02.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu akasia/ZielonaGóra........26............35.............. .......03.04.2008 kukusia .......................26...........32.................... 08.04.2008 destination25/białystok......26.........24.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................29.........25................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...............28..........18............ .......14.06 .2008 Tabelka nr 3 : Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka....................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . .............10.12.2007 Martynia/Legnica....córeczka……....Lenka..... .......... ..10.01.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak , tak trinity już nie długo ;-) też się nie mogę doczekać - najważniejsze by wszystko przebiegło gładko :p a dziewczynka była zdrowa !! niczego więcej nie pragnę.Nawet na imienniu nie potrafię sie skupić...byleby moja córeczka przyszła na świat zdrowiutka/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz myślałam,ze się gdzieś przeprowadziłyście i zapomniałyście o mnie Ufff-ulżyło mi . Akasiu-ciesze sie ,ze zaglądasz do nas i wszystko u Ciebie dobrze się układa. Tryni-trzymam kciuki niech ta @ jędza zapomni o Tobie.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki Ja dopiero teraz, poniewaz miałam dzis nieco inny harmonogram dnia. Mam wolne i robie wiosenne porzadki:) A co do odchudzania to własnie dostałam rowerek stacjonarny i biore sie do roboty. Juz od miesiąca chodzimy na basen 2x w tygodniu, ale jak na razie to 1kg mi ubyło.:( A tak na prawde to nie musze mniej wazyc, chodzi mi głownie o to zebym nie przytyła a moje ciało zeby troszke nabrało jedrnosci .I żeby skórka pomarańczowa poszła sobie w zapomnienie ,Jem tak samo (trochę za duzo słodkiego ) ale cóż przynajmniej waga nie idzie do góry. Martika a co do twoich 10kg -no no, tylko uważaj zeby to zle nie wpłyneło na twoje zdrowie .A w jakim czasie tyle spadłaś? Ucieka bo pranie mnie woła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja leze sobie bo mnie podbrzusze boli ... pewnie @ czai się ... jutro odstawiam duphaston i zawita podla wredziula :( oczywiscie w takich momentach opadają ze mnie wszystkie siły witalne - nie wiem ale zastanawiam sie jak by to było gdybym znała prawdę i wiedziała czy kiedys zostanę mamą czy nie ... moze już bym tak nie swirowała i nie wmawiala sobie tego czy owego tylko wzieła sie za siebie porządnie : znalazla sobie pracę , poszla na angielski i wreszcie tak na serio pomyslała o adopcji ... elizko - ja myslę ze dla organizmu o wiele zdrowsze jest powolne tracenie na wadze ... tak 3-4 kg w miesiącu nie wiecej ... u mnie rowerek stoi w piwnicy i nie chce mi się na nim jezdzic ale chyba wróci niebawem do łaski tak samo jak leżący w szufladzie karnet na basen ... dzisiaj zrobiłam prasowanko ... poukładałm wszystko rowniutko w bieliźniarce - nie mam większych zaległosci oprócz okien ale zostawiam sobie to na później bo jeszcze zimno jest - do tego nie mam na to ochoty ... akasiu ... pewnie szlaejesz juz po sklepach i kupujesz dla maleńkiej wyprawkę ... oddalabym wszystko za taką rodosc .... wczoraj wyciągnelam z szafy calą rekalmówę dziecięcych ubranek i 3/4 oddałam dla caritasu - zostawiłam sobie tylko maleńki kombinezonik , kutreczkę , kilka sztuk body i sposzków oraz skarpeteczek ... wszytko dla dziewczynki bo delikatnie rożowe lub białe ... dziewczynki znowu chce mi się wyć do księzyca - bo nie wiem ile bede jeszcze czekać i czy kiedykolwiek moje marzenie się spełni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny🌻 Wpadlam sie przywitac i biore sie rowniez za gotowanie i pranie ....wstalam dzis z bolem glowy ...ale to przez te amerykanska pogode bo zapowiadali po poludniu deszcz i deszcz ze sniegiem ...paranoja....:(:(: Trynitko==>kochana bedziesz mama tylko musisz troszke dluzej poczekac tak jak wszystkie dziewczyny z pierwszej tabelki....ale wiem co czujesz i jak Ci jest smutno....:(:(:(moja @ powoli sie konczy wiec trzeba zbierac sliy na kolejne staranka;););););) Pozdrawiam Was wszystkie kochane ...przesylam 1000👄 i zycze milego dnia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, ja podobnie jak trinitka mam podły nastrój dzisiaj i mi smutno przez @ :( Nie przyszła w prawdzie jeszcze, ale ją czuję. Zbliża się :( I też się zastanawiam kiedy ona wreszcie o mnie zapomni :( jadirko, trinity - przepis wam wyślę z domku, bo teraz dokładnie wszystkiego nie pamiętam, a nie chciałabym namieszać. 🌻 Odezwę się później A wy kochane moje, nie przepracowujcie się. Widzę, że każda coś sprząta, aż mi głupio, że ja nie robie teraz nic. Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ale maz mnie dzis zaskoczył. wrpcił o 12 i bylismy juz zamowic płot wymierzylismy wszystko zamowilismy piach na budowe i brame :) aha a co do mojgo chudniecia to ja przez ta niedoczynnosc tarczycy naet nie była taka gruba jak opuchnieta i teraz mi to zeszlo po 2 miesiacach brania euthyrpxu ale tez mam pstyra diete cwicze wiec chyba to sie zeszlo ale narazie lipoa waga staneła :( moze i dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słonka!:) Dzisiaj już lepiej z humorkiem, za to widzę, że u Was nie najlepiej - co to ma znaczyć?! Ale Wam zazdroszczę tych wiosennych porządków - serio;) - ja jak zwykle nie mam kiedy - tak sama się przed sobą usprawiedliwiam;) Ciuchy już - podobnie jak Tryni posegregowałam jakiś czas temu i powywalałam/wrzuciłam do kontenera to co się do czegoś nadawało. Ale chyba byłam mało konsekwentna i mało krytyczna, bo nadal szafa pęka w szwach (mimo to rzecz jasna w dalszym ciągu nie mam się w co ubrać:P ) A propos wagi - to przemilczę temat:P Rowerek opchałam mamie:P, kółko hula hop zjadła mi psinka:P a basen najbliższy prawie 30km ode mnie:O Kiedyś biegałam trochę każdego ranka, teraz przez pracę i tak wczesne wstawanie ciężko do tego wrócić, ale chyba trzeba będzie - dla samej siebie;) martika - no to będzie płotek :) - od czegoś trzeba zacząć;) My jesteśmy na etapie szukania do siebie na ogród takiego kompletu do siedzenia (mężusiowi marzy się własnoręcznie zrobiona altanka i szuka pomysłów) Wczoraj wypatrzyliśmy taki solidny, masywny bardzo ładny z bocznymi motywami rzeźbionymi - u jednego z gospodarzy, którzy takie coś samodzielnie wytwarzają - ale mi się podobał! Z tym, że drogi jak zbój! Nie wiem czy w tym roku uda nam się zaszaleć do tego stopnia. Wszystko się okaże w trakcie - w zależności od tego jak będzie przebiegało dalsze leczenie... Tryni, Martt - Co to znów za smutaski? Tryni - sama pisałaś, że rzucamy na luz i będzie ok;) Wiem, wiem - są dni, kiedy takie twierdzenie przychodzi łatwo, a są takie, kiedy absolutnie samemu się w to nie wierzy... Sama chciałabym wiedzieć, czy kiedykolwiek spełni się moje marzenie. Może gdybym z góry wiedziała, że nic z tego nie będzie - ani teraz, ani w przyszłości - to jakoś z czasem pewnie bym się z tym pogodziła. Inaczej pokierowałabym swoim życiem i finansami, a tak to czuję się jakbym ciągle tkwiła w miejscu... Martt - Ty też kochana nie zamartwiaj się na zapas, a może to jest właśnie ten cykl, w którym Twoja @ znajdzie sobie inne towarzystwo - kogoś kto jej ze zniecierpliwieniem wypatruje;) I ja też chcę przepis - może po prostu wrzuć go na topik, nie będziesz musiała wysyłać całej serii maili;) jadira - eee kto by się tam bez Ciebie wyprowadzał z topiku;) - jak będzie przeprowadzka to grupowa;) akasia - no i super z tymi studiami - widać wystarczy odrobina dobrych chęci i potrafią pójść człowiekowi na rękę. A jeżeli chodzi o imię maleństwa - większość rodziców ma już wybrane wcześniej. Ale kiedyś gdzieś przeczytałam, żeby dziecku nadawać imię kilka dni po urodzeniu - rodzice tak się na nie napatrzą i dobierają to, które najbardziej do niego pasuje:) Chociaż czy jest to realne?;) Pozdrowionka i buziaki dla wszystkich obecnych i nieobecnych - miłego wieczoru! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiajcie wieczorkiem jadirko i trini - przepis juz Wam wysłałam. 👄 voltare - Tobie zaraz przepis wyślę :) dzieki za pocieszenie, mam nadzieję że to dzisiejsze załamanie chwilowe jest :) martika - to z Ciebie teraz laska nie z tej ziemi :) I gratulję płotka koło domku :) Jak już będzie postawiony to ja poproszę o zdjęcia :) akasiu - ja jestem pewna, że jak córcie zobaczysz, to imię od razu podpowie Ci serduszko :) Dobranoc :) 🌻 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martt - zaraz sprawdzam pocztę:) z góry dziękuję. Wzywam te dziewczyny, które mają nieaktualne daty w tabelce do ich poprawy! :) Dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltare tak to jest ze zawsze przed @ dopada mnie chandra ... po niej nabieram wiary i nabieram sił na dalsze starania ... ostatnio naprawdę podczas starań nie myslę wcale o dzidzi tylko przyjemniosci i bliskosci którą odczuwam ... jednak nadchodza takie dni w miesiącu ze nie umiem się cieszyc - zreszta każda z nas to ma i chyba rozumie ... matriko - skoro taka laseczka z CIebie - porób nowe fotki i nam wyslij - ja osobiscie Twoich mam najmniej bo tylko dwie ... gratulacje rozpedu w dzialaniach z działeczką - nie ma jak młodosć - wtedy inaczej się wszytko postrzega ... buziaki dla wszytkich i zyczę spokojnej nocki 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1: starające się: NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........27.............27.............. .....ok 18.03.08 Trinity /k.Łowicza.........31................26...................28 .02.08 Lenka/Ostrołęka...........30.............24............. ........ 09.02.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27.............37......................08.02.08 Karolcia_26..................28............21........... ..........14.03.2008 Eliza333/Kraków............31.............16............ ..... .ok.29.01.08 Marta 24/USA................25..............10.................... . .23.03.08 Voltare ........................31.............70................... .. 11.03.08 Justynka24....................25.............24......... .........ok.24.03.08 Jadira/Kraków...............35.............15.......... . ......ok.24.02.08 Katia100/Gliwice............24..............16.......... .......ok.13.03.08 Martika-2327/cz-wa.......24............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............27...............7...................ok 04.03 .08 Mychass/Kraków............36..............73............ .....ok 02.12.07 olawd/uk.....................29..............27........ ........... 25.02.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu akasia/ZielonaGóra........26............35.............. .......03.04.2008 kukusia .......................26...........32.................... 08.04.2008 destination25/białystok......26.........24.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................29.........25................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...............28..........18............ .......14.06 .2008 Tabelka nr 3 : Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka....................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . .............10.12.2007 Martynia/Legnica....córeczka……....Lenka..... .......... ..10.01.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część!!! Martt-dziękuje za przepis🌻 Justynko24-🌻 Życzę Wszystkim spokojnego dzionka🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki ... lepiej się już troszke czuję i kończe porzadki w domku ... znalazłam w biurotechnice fajne pudełka - o wiele tańsze niż w Ikea i kupiłam trzy - super pojemne \46cm x 33cm x 32cm (długość x szerkość x wysokość) \i bardzo ładne \w paseczki\ bo w kolorkach takich jak mam pokoik - kremowo-orzechowo-czekoladowy ... powkładałam tam wszytkie papiery , moje gazety i inne duperele a ze jestem zbieraczem to troche tego było chociaz zrobilam odsiew i niektóre rzeczy wylądowały na śmietniku ... teraz robię porządki w kuchni ale jakos słabo mi to idzie ... sasiadka do mnie dzowniła i wyciąga mnie na spacer także chyba skorzystam ... c luję wszystkie dziewczynki 👄 piszcie więcej ... justynka24 co u Ciebie - tylko tabelke poprawiłaś i umknełaś bez zadnego słowa :P ... mychasku , katiu , sysiu, leneczko, olawd, zagladajcie czesciej ... madziarku a Ty gdzie się podziewasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.N.N.A
hej! dziewczyny słyszałyście kiedyś taki zabobon że ciężarna kobieta nie powinna trzymać dziecka do chrztu???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko wpadłam się przywitać...i nakrzyczeć na smutaski!!!Prosze więcej uśmiech - w końcu wiosna zbliza się duuużymi krokami a z nią wszystko łatwiejsze:) Do mnie zawitała teściowa na...2 tyg:-) ..no więc rozumiecie..nie bardzo pisac na kafe...po co Jje tłumaczyć. U mnie dobrze..tzn DAwidek ćwiczy, nadal łobuzuje:), wczoraj miał szczepionkę i był ważony, mierzony...waży 6200 a mierzy 69 cm:) zaczyna się podnosić,,,i jest kochany. CAłuję WAs i pozdrawiam cieplusio. Przepraszam, że nie pisze do każdej z osobna..ale mam nadzieję, że wybaczycie. MIłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×