Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

witajcie:) volatre dzieki jeszcze raz za sms-ka, kiedys oglądałam taki program o ciąży bliźniaczej w którym mowili ze tak naprawde do końca 12-13 tyg na 100% nie widac czy sa to bliźniaki wiec mozesz dowiedzieć się nawte troszkępozniej:) ale czy to ważne?najwazniejsze ze nosisz pod sercem mała kruszynkę, a czy jedna czy dwie...;) akasiu zdawaj relacje i czekamy na zdjecia lenka, karolcia i reszta na pewno się doczekacie upragnionych maleństw❤️ ja dzis dostałam @ i zdycham z bólu od 5 rano jestem na tabletkach, a po ciązy miało byc lepiej - jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja ostatnio czytalam że jeżeli ma się problemy hormonalne przed ciążą to wcale po ciąży to się nie musi poprawić. Ja widze po swojej cerze że ona jaka była taka jest. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz sie rozplacze pisalam pol godzimny i wszystko wceielo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale jest mi przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltare---jeszcze raz gratuluje , tu masz tabelke . juz z pazia nie jestesmy same!! teraz pora na pozostale!!! ********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************** Tabelka nr1: Starające się Trinity /k.Łowicza.........31..............30................ok. 01.09.08 Lenka_27....................29.....od 9 lat NIC.................. 12.09.08 Karolcia_26.................28...............28......... ...........04.09.08 Marta24/USA................25..............16........... ....... .10.09.08 Voltare ......................31..............75.................... ??? Justynka24..................25.............24........... ... .......18.08.08 Katia100/Gliwice...........24.............0............ ..........10.08.08 Martt/Głogów ..............27.............12.....................???.07 .08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Pazia/Warszawa..............27...........23............ .......26.12.2008 olawd/uk.................... .28............20..................... 23.01.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....córeczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008 Kseńka...................syn..........Tymek........... .........30.05.2008 destination25/białystok....------- Zosia------------ ----------?????????????? Surfitka ...............................Ninka .......................16.06.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko chciałam poinformować, że wysłałam kilka zaproszeń na n-k do Was :-) Oczywiście tylko do kobietek, które udało mi się rozpoznać ze zdjęć. Pozdrawiam serdecznie Olawd.. łapię zachłannie te fluidki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akasia chyba się wkurzyła;-) Lenko ja nie mam od ciebie zaproszenia. Wyślij mi swoje dane na poczte to ja cie znajde paziakaffe@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!!!!!!!! Nie bylo mnie w niedziele i wczoraj bo u nas byl dlugi weekend i jak pojechalismy do mojego brata w niedziele ok. 2 po poludniu tak wrocilismy w poniedzialek o 10:30 rano, a pozniej trzebabylo troche pospac i tak nam zlecial dzien:D:D:D A dzis niestety powrot do rzeczywistosci i praca:(:(:(:( Jak wroce to wysle wam fotki, choc za bardzo nie pstrykalismy.... z zabawy to ani jednej nie mamy;) natomiast pare wrzucilam na NK , a jeszcze takie jedno gdzie widac najlepiej moja fryzurke wysle Wam wieczorkiem:) Buziaki i milego dnia wszystkim:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję w imieniu Synunia za życzenia:-) całuję Was po zdrawiam jestem w pracy więc za dużo nie popisze. Pamietam jednak o Was i ściskam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - GRATULUJĘ i ciesze sie razem z tobą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! , wiedziałm , ze tak bedzie, ze musi sie udać !!!!!!!!!! Całuje z całych sił 👄 👄 👄 Pozdrowionka dla Wszystkich !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr1: Starające się Trinity /k.Łowicza.........31..............30................ok. 01.09.08 Lenka_27.....................29.....o.d 9 lat NIC.................12.09.08 Karolcia_26.................28...............28......... ............04.09.08 Marta24/USA................25..............16........... ....... .10.09.08 Voltare ......................31..............75.................... ??? Justynka24..................25..............???.......... ... .......20.09.08 Katia100/Gliwice...........24.............0............ ..........10.08.08 Martt/Głogów ..............27.............12.....................???.07 .08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Pazia/Warszawa..............27...........23............ .......26.12.2008 olawd/uk.................... .28............20..................... 23.01.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....córeczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008 Kseńka...................syn..........Tymek........... .........30.05.2008 destination25/białystok....------- Zosia------------ ----------?????????????? Surfitka ...............................Ninka .......................16.06.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam znowu głupiutkie pytanie;-) Dam przykład Voltare: jeżeli zostanie jeden dzidziol to co stało sie z tym drugim?? wiem że nie przetrwał wtedy ale gdzie on jest?? splynął ze śluzem bo krwi nie było. Pytanie beznadziejne ale od wczoraj się tak zastanawiam jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po pracy, przyszłam z wielkim bólem głowy, tak to jest jak się ma za dużo wakacji :) akasiu - nie poddawaj się i napisz jeszcze raz :D Marta - fajnie że weeknd wam się udał, nie ma jak wypad do rodzinki. Lenko, ciekawe czy mnie poznałaś, jak nie to zaraz cię znajdę :P Dianko, odzywaj się częściej. Martyniu, współczuje @, mnie też sie chyba zaczyna, blee. Justynko, zapomniałam ci napisać że mój mąż był w twoich okolicach, kupował motor :) teraz nie ma dla mnie czasu bo ciągle nim jeździ. Ola - już po szkoleniu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu dziękuję, odebrałam zaproszenie ! Ale fajnie, że mogę Was wszystkie zobaczyć. Macie piękne zdjęcia. W wolniejszym czasie jeszcze sobie pooglądam ;-) Tymczasem zmykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki! Weszlam sie z Wami przywitac i uciekam.Jak znajde wiecej czasu to sie odezwie.Pozdrawiam Was serdecznie,buziaczki,pa🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny - mam nowe imię dla dziewczynki - jeśli kiedys będę ją mieć :) Pola, jak wam sie podoba; dziś poznałam taką dziewczynkę, super była i imię od razu mi się spodobało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze juz dawno mnie wykasowalyscie z tabelki,ale mniejsza o to i tak za czesto tu juz nie zagladam,bo nie mam o czym pisac i wogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Lenka - mam nadzieję, że drogą dedukcji dobrze udało mi się Ciebie namierzyć;) Zajrzyj na NK;) Paziu - prawdę mówiąc nie wiem czy zarodeczek, który się nie przyjął się wchłania czy wydala... Przed transferem pytałam doktora czy na pewno bąblom nie grozi wypadnięcie, albo wypłynięcie z tym płynem, z którym zostały mi podane (już w końcu zwątpiłam, bo żeby lepiej było wszystko widać na USG, przed transferem tak się ożłopałam soku, że po wszystkim tak mi się chciało do toalety, że odsiedziałam na fotelu przepisowe 10 minut i wydarłam do WC jak strzała, ledwie udało mi się w spodnie wskoczyć:P No i niby wiem, że nic im nie mogło grozić, ale jednak...). Ale doktor powiedział, że one same nie wypłyną na bank. No i wygląda na to, że rzeczywiście przynajmniej jeden nie wypłynął;) Ale skoro na wstępie same nie mogły wypłynąć, to później chyba też nie. Zapytam następnym razem:) Karolcia - Pola ładne imię, zawsze jak trafimy na osobę, która w jakiś sposób przypadnie nam do gustu, to jej imię zaczyna nam się podobać:) Justynka - Czyży jakiś mały urlopik? Dawno Cię tutaj nie było:) martyniu - wolałabym nie czekać do 12 tygodnia w takiej niepewności - tak po cichu myślę, że jak wczoraj już było coś tam widać, to przez kolejny tydzień mniejsze raczej nie będzie, więc już na pewno zobaczę:) Qrcze - zwykle dziewczyny piszą, że dzięki ciąży pozbyły się dolegliwości związanych z pierwszymi dniami @, szkoda, że w Twoim przypadku nie chciało się sprawdzić. Ja wcześniej nigdy nie miałam problemu z bolącymi @, a odkąd zaczęliśmy leczenie, to pierwszy dzień jest całkowicie do d... tzn. nie aż tak, żebym musiała łykać jakieśś tabletki, ale ogólnie jestem nie do życia. Olawd - dzięki za przybliżenie tabelki:) Zawsze chciałam to zrobić:P : Tabelka nr1: Starające się Trinity /k.Łowicza.........31..............30..................ok. 01.09.08 Lenka_27.....................29.....o.d 9 lat NIC...................12.09.08 Karolcia_26.................28...............28......... ............04.09.08 Marta24/USA................25..............16........... ........ .10.09.08 Justynka24..................25..............???......... . ... .......20.09.08 Katia100/Gliwice...........24.............0............ ............10.08.08 Martt/Głogów ..............27.............12.....................???.07 .08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Pazia/Warszawa..............27...........23............ .........26.12.2008 olawd/uk.................... .28............20..................... 23.01.2009 Voltare ......................31..............6..................... 05.05.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian................ ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka.....................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . .............10.12.2007 Martynia/Legnica.....córeczka......Lenka................. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ...........07.04.2008 Kseńka...................syn..........Tymek........... .........30.05.2008 destination25/białystok....------- Zosia------------ ----------?????????????? Surfitka ...............................Ninka .......................16.06.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziarko nikt cie specjalnie nie wykasowal z tabelki poprostu robilyśmy porządeki i te które dziewczyny sie nie odzywają poprostu usunełyśmy z tabeli. jak będziesz z nami pisała to wpisuj się do niej. A o czym? zawsze sie cos znajdzie chociażby o życiu codziennym nie koniecznie związanym ze starankami. Voltare dziękuje za rozjaśnienie troszke tej sytuacji bo jak dla mnie to dosyć ciekawe. O rany ale ten czas leci już terminy na maj- tak na marginesie piękny m-c, będziesz śmigala z wózkiem zaraz jak wyjdziesz ze szpitala:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilę zaglądam, bo smutno siezrobiło po wpisie xxmadziarkixx Kochana ja też trochę dziwnie się poczułam jak zobaczyłam że nie ma mnie w tabeli. Człowiek zaganiany zapracowany... któregoś dnia zagladam.. nie ma mnie w tabelce. Zrobiło mi się przykro..poczułam sie wykluczona. Ech.. nie mam żalu bo napewno osoby które mają mozliwość zaglądać częściej mają werażenie że my zaniedbujemy forum. Podczas gdy ja naprawdę o Was pamiętam... Nie wyrzucajcie mne więcej z tabelki proszę :-( Madziarko wpisuj się na swoje miejsce szybciutko !!! Pozdrawiam Was raz jeszcze... a dziś to nadrobiłam wpisów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Wyslalam Wam na poczte obiecane zdjecia:) Niektore mozna bylo juz widziec na NK, a niektore nie:):) Niewiem czy do wszystkich mialam adresy , jezeli ktos nie dostal to prosze krzyczec to przesle jutro:) Dobrej nocki i do jutra , papa🖐️😴💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Marto doszly do mnie zdjęcia, dziękuje, bardzo fajne:-) A ja się nie wyspałam od 4 do 6 nie moglam zasnąć, coraz trudniej znalesc mi wygodną pozycje:-( miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Będę pisała w częściach bo inaczej nie dam rady ;-) Paziu – kup koniecznie butelki,przydadza się na herbatki i inne duperele.Dziecko może pic koperkowa już od pierwszego tygodnia wedle wskazan niemieckich,u nas norma jest po pierwszym miesiącu. Spij na lewym boku na dużej puchatej poduszce – wtedy dziecko jest najlepiej dotlenione :-D Martyn—iu za salse podziwiam,ze Ty na to wszystko znajdujesz czas…….a i może od tanca kręgosłup się uelastyczni :p Trini zdrwoka dla męza a dla Ciebie buziaki ,ja tam gleboko wierze,ze będziesz mamą. Jadira a gdzie Twój misiek chodzi na ryby? Nad rzeke czy może jakis staw …….no ijak się udały polowy?? A Tobie kochana gratuluje wynikow ! Anisik udanej zabawy weselnej ! KArolciu swietne zdjęcia z Tunezji,napisz mailem z jakiego biura lecieliście i w jakim hotelu stacjonowaliście. A Pola imie bardzo ładne tez o nim myślałam. Voltare nie ma co się przejmowac drugim zarodkiem bo przyjmą się dwa :-D ale pewnie te drugi się wchłania. Lenko buziulki dla mamci ,a Tobie szybkiego powrotu na gonal  Marta 24 fakt,w stanach teraz nie ma kokosow jeszcze ten tani dolar…wrcacaj szybko do nas ...w wiadomych okolicznościach Mój brat wrócił z Kanady,ma być chrzestnym dla Hani we wrzesniu zaplanowałam uroczystość,ale nie wiem czy się wyrobie. Wczoraj byliśmy ba imieninach u babci.A praktyki udało się załatwić…uff,musze odbębnić tylko trzy godzinki i z głowy. ……………………………………………………………………………………………. Wyruszyliśmy nad jezioro na dwa auta,żeby cala infrastruktura się zmieściła (kołdry,wanna,wozek,garki..itp.) Hania jechała ze mna,z tym,ze ostatnio nienawidzi siedzieć w aucie,zbyt bardzo się nudzi,a i zasnąć jej ciezko. Podroz na odcinku 80km trwala co najmniej 3godziny,Az w koncu maz zabral myszke do siebie,Przystanki co chwile dosłownie jakis koszmar.Do tego w samochodzie akumulator padl i co przystanek –maz pchał auto a ja musiałam ruchach  cale szczescie już naprawione! Dojechaliśmy na miejsce wieczorem.Domek piekny,wszystko czyściutkie –zreszta zobaczycie na zdjęciach. Hania na dzien dobry oczywiście była bardzo niezadowolona z nowego miejsca,ale po godzinie zdążyła się zaaklimatyzowac. …………………………………………………………………………………………………………….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akasiu to niezły początek mieliście z samochodami:-) A co do butelek to jakie firmy polecacie czy to nie ma znaczenia??? I jakie pojemności buteleczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×