Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

ja pewnie tez ...ale obiecuję ...sobie tak się nakręcac ... po prostu czekam na @ a jak sie nie pojawi to bede szczśliwa..bo najszczęśliwasza na swiecie ... a odetchne juz z ulga jak dzidzius się juz zagniezdzi i urosnie na tyle bym gonie straciła także odetchne tak ok. 3 miesiaca ? ale mam w glowie jazde ... hi..hi...jestem szczesliwa ze Was poznalam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się nie jesteś sama ja też mam taką jazde :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co z innymi dziewczynami martyn--ia, Agatkaaa(pewnie już po obiadku),Diana, LENKA odezwijcie się!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane juz jestem i od razu dopisuje się na naszą listę nick.................. wiek.........cykl starań............termin @ pazia................25.............12.......................19.11.06 trinity.............. 29.............15.......................19-21.11.06 martyn--ia..........25..............1.......................????? no mój pierwszy cykl przy Was kochane wyglada śmiesznie ale ja już znam swoje problemy - nieregularne miesiaczki, prawdopodobny brak owulacji itp. a terminu miesiaczki nie wpisałam bo nie wiem co mam wpiasać?😭 skoro za każdym razem jest inaczej, miesiac półtora, dwa. :(????? już tak bardzo bym chciała zeby @ nadeszła, w końcu wybiore się do porzadnego lekarza bo czas ucieka a ja nic nie robię od tego maja. Mogłam wcześniej się zaniepokioć tymi cyklami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem martyn--ia. Ciekawe ile u ciebie będzie trwał ten cykl? Dobrze że starasz się dopiero 1 cykl i napewno nie będziesz musiała starać się tyle co my. Tylko idź do gina sprawdzić czy masz owulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pójdę tylko boję sie ze zbankrutuje jak on za wizyte bierze 100 zł a ciekawe ile mi policzy za ten monitoring, aż sie boje mysleć, przecież na pewno bede chodziła kilka razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myslę paziu czy najpierw przed ta wizytą nie zrobić sobbie prolaktyny i progesterony, zeby isć od razu z wynikami. Myslałam, ze mogę zrobic dwa od naraz a tu sie okazuje że będę musiala sie dwa razy kłuć bo trzeba w innych dc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko jak będziesz brała duphaston to niewiem czy badania mają sens bo lek może ci chyba zafałszować wynik. Ja w tym m-cu chciałam sobie zrobić bad. na progesteron ale stwierdziłam że jak biore luteine (to jest to samo co duphaston ) to niema sensu. Progesteron bada się 7 dni po owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka27
nick.................. wiek.........cykl starań............termin @ pazia................26.............12.......................19.11.06 trinity.............. 29.............15.......................19-21.11.06 Lenka............... 27.............2........... @-? 21dc i wciąż na Gonalu Witam Pazia, Trinity, Diana i Agatka :-) Witajcie kobietki Wróciłam z USG Gonal sprawił że na lewym jajniki jest pecherzyk dominujący (!!!) to ta dobra wiadomość.. gorsza to ta że ma on 14 mm echh Ale urósł...4 mm tzn że jest reakcja. Dałam więc na dziś i jutro jeszcze 1,5 ampułki i jadę jeszcze do Białegostoku w piątek. Cóż i tak cieszę się że cokolwiek się dzieje..Że reaguję na leczenie. Samopoczucie też ok. Nic mnie nie boli , także zobaczymy. Musze Zastanawiam się czy i ja poczuję jak owu. u mnie nastąpi.. To wszystko niesamowite.. Nadal mam problem żeby wyobrazić sobie że będe w ciąży.. - jakie to uczucie.. No nic musze zmiatać.. Moje Kochanie wróciło z pracy i muszę i z nim porozmawaić.. opowiedzieć co i jak. Buziaki duże dla Was.. Czytam topik i jestem na bieżąco ;-) Agatkaaa kobietki mają rację.. Nie myśl o rozwodzie- nawet bezdzietność nie może być powodem tej tragedii . Najważniejszy jest Partner..a dzidzia .. ani nie scala ani nie cementuje związku- to mity. Trzeba o tym pamiętać.. Będzie dobrze.. Daj mu trszke czasu.. i rozmawiaj to najlepsza metoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie biore narazie tego duphastonu, poczekam na opinię innego lekarza, czyli progesteronu nie bede robic skoro robi sie go po owulacji a ja nie wiem kiedy i czy ją mam, Boże jakie to wszystko skompliowane. Chyba nie będę robić nic poczekam do wizyty. A ty paziu płaciłas normalnie jak za wizyte za każdym razem na monitoringu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ja też bym zbankrutowała i dlatego ja dostaje pregnyl na pęknięcie żebym nie musiała latać na usg i patrzeć pękły czy nie, czy zrobiła mi się torbiel czy nie. U mnie gin bierze 120 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak tylko ja na początku bedę musiala latać kilka razy zeby zobaczył czy mam tą owu czy nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porprawie tabelke bo żle wpisałam moje latanick.................. wiek.........cykl starań............termin @ pazia................25.............12.......................19.11.06 trinity.............. 29.............15.......................19-21.11.06 Lenka............... 27.............2........... @-? 21dc i wciąż na Gonalu Ja o swoich bezowulacyjnych cyklach dowiedziałam się po wykresach temp. I we wrześniu poszłam na usg w połowie cyklu państwowo i zero pęcherzyków, za tydzień już poszłam prywatnie do gina i też zero pęcherzyków. Więc od następnego cyklu dostałam leki na stymulacje i chodze teraz 1 raz w m-cu. LENKA to chociaż dobre że urósł i napewno jeszcze urośnie i będziesz miała owulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.................. wiek.........cykl starań............termin @ pazia................25.............12.......................19.11.06 trinity.............. 29.............15.......................19-21.11.06 martyn--ia..........25..............1.......................????? Lenka............... 27.............2........... @-? 21dc i wciąż na Gonalu Chyba teraz będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem martyn--ia że dobijające jest takie czekanie. Wiem bo sama przez to przechodziłam co te tabletki nam narobiły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka27
Martyn--ia przepraszm to ja.. poprawcie jeśli możenie.. Ja musze się ogarnąć ..padnięta jestem.. i jedzonko jakie,ś zrobie... jeszcze raz przepraszam jak wklejałąm miałam nie odświeżoną stronkę.. nie widziałam że jesteś... buziaczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz co paziu ja mysle że byłoby mi jakoś łątwiej czekac gdybym wiedziała że mam te regularne cykle i to jajeczkowanie a tak czuje jak czas mi ucieka bezsensownie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LENKA pewnie że nic nie szkodzi już poprawione od czego ma się wirtualne koleżanki/przyjaciólki od pomagania sobie nawzajem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i te cykle niby liczę że staram się jeden ale on już trwa 40 dni jak tak dalej pójdzie to trzeba bedzie mnożyc moje wpisy do tabelki razy dwa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem ja tak zmarnowałam rok czasu myśląc że się samo naprawi. Każdy mi mówił że po tabletkach to normalne ale ile można było czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej to gdybyśmy miały od razu bliźniaki to bym nam wynagrodziło podwójnie te nasze trudy jakie musimy przejsć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja od maja to już chyba wystarczająco pół roku zmarnowałam! i też mi wszyscy mówili że tak jest zawsze żeby się wstrzymać. i może bym czekała gdyby nie te testy owulacyjne które nic a nic nie wykazały. ojejku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×