Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Gość bubula
ten kto sie podszywał to w ogóle miał nika "MIuwa" a nie "Mluwa" ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze że jest sposób na podszywaczy :) Dobranoc dziewczyny ! Do następnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkkka
No niezle.Mluwa tz czytalam Twoje wczesniejsze posty i nagle ten jeden,taki niepasujacy. Coz. Niektorym sie nudzi. To moze chore ale zaczelam wczoraj brac kwas foliowy. Ha. Choc przeciez na razie niestety nie planujemy dziecka...Ale mysle ze kwas foliowy nie zaszkodzi.No nie?I pomyslec ze jeszcze jakis czas temu bralam pigulki i balam sie nieplanowanej ciazy...Jednak teraz wiele juz sie zmienilo,skonczylam studia, od pol roku mieszkam z chlopakiem i coraz silniej dojrzewa we mnie mysl o posiadaniu dziecka. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana24
nick.................. wiek.........cykl starań............termin @ pazia................25.............12.......................19.11.06 trinity.............. 29.............15.......................19-21.11.06 martyn--ia..........25..............1.......................????? Lenka............... 27.............2........... @-? 21dc i wciąż na Gonalu Diana...............24..............17..........................05-11.06 hej dziewuszki..dawono mnie nie było, a tu tyle nowych stron:)Ja mam dziś okropny dzień:( Mój mąż ma chyba w nosie nasze starania, powiedział, że przesadzam z tym wyliczaniem i sprawdzaniem kiedy...a poza tym wciąż się go pytam o dzieci i chyba go tym drażnię!Dobrze że mam was, moje ciche przyjaciółki:) P.s witam wszystkie nowe dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana24
Hmm, a co wzrostu to ja mam 175, a waże 54kg:) Idę spać, może jutro będzie lepszy dzień:)Dobranoc słoneczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia2907
Cześć dziewczyny jestem nowa i wpadłam na te forum przez przypadek, a moze nie przez przypadek tylko jakaś siła wyższa mnie tu skierowała:) Ja i mój narzeczony tez staramy sie o dzidzie tylko jakos od 5 miesięcy nam to nie wychodzi :( niby krótko ale dla mnie to cała wieczność. Były chwile kiedy miałam nadzieje że sie udało (objawy jak u pań w ciąży przynajmniej mi sie tak wydawało), i nawet @ sie spóżniała, ale przyszla i były łzy:(. Boli mnie że mój facet zaczął się mnie wypytywać kiedy dzidzia, a my wogóle bedziemy mieli dzieci? Co raz bardziej wspomina o dzidziusiu a ja nie wiem co mam odpowiedziec. Szczerze to nie rozmawiałam z nim tak otwarcie na temat moich obaw ze nie moge zajsc w ciaze, że sie strasznie martwię czy kiedy kolwiek zajdę, że mnie to przygnębia i boli. Jedyne co mu zawsze mówie to to że napewno kiedys bedziemy mieli dzieci, bo wierzę w to głęboko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejki maleńkie ... widze ze nas przybyło ? to fajnie bylebyśmy się wszystkie zgraly ... ale chyba nie bedzie w tym problemu ? ja dzis mam kolejny smutny dzień ... moja kolezanka w ciązy wróciła do pracy ... /to kolejna historia dlaczego wróciła - i nie chce teraz o tym pisać /.... ma taki piekny brzyszek ... - az mi się płakac chce ... do tego pewnie popsuje sie dzis atmosfera ... bo jej ciaza szefom gra na nerwach ... ale mam nadzieje ze jutro dostane urlop ... musze odpocząc troche bo mi psycho pada ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Diana24 -- mój K. też nie lubi jak za dużo mówię o przyszłym dziecku, dozuję mu te informacje po troszeczku ;) Justysia2907 -- musisz z nim szczerze porozmawiać, nie bądź sama w związku! W końcu jesteście razem, musi być szczerość, przecież o dziecko stara się wspólnie. Trinity27 -- przeraża mnie i wkurza podejście pracodawców do kobiet w ciąży.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana24
Hej dziewuszki:)Dopiero wróciłam z zajęć i mogę z wami pogadać:)U mnie dziś samopoczucie nie najlepsze! po pierwsze pogoda-szok-pada i pada, a po drugie @nie chce się skończyć!!:(Na dodatek maiałm dziś wykład na prawie kanonicznym na temat małżeństwa-dzici i wogóle mnie to przybiło! Wczoraj byłam na forum gdzie kobitki opisywały swój poród..i wiecie co chociaż wiele z tych opisów było przygnebiających, to wolałabym być wsród nich niż tutaj..bo one martwia się porodem, a ja martwię się czy wogóle będę w ciąży!!!obojetnie jaki on będzie czy cc czy nat. czy bolesny, czy szybki, czy w miłej atmosferze..najważniejsze, że będzie i będziemy mieli swojego ukochanego maluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana24
Justysia, nie martw sie tak bardzo, lepiej porozmawiaj z partnerem, bo lepeij jest czekac razem niż w samotności i niewiedzy, jeżeli jest problem to trzeba go wyeliminować, zróbcie razem badania, to uspokoi was oboje..póki co porozmawiaj z nim, że masz obawy, dlaczego wam się nie udaje. Jezeli jest na tyle odpowiedzialny, to zrozumie wszystko twoje obawy...pamiętaj, że masz nas w razie czego! Głowa do góry, każda z nas to przechodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki własnie przyszlam z pracy ... dostalam na jutro urlop ale z tak wielkiej łaski jakby mi się wcale nie nalezal ... jestem strasznie zestresowania .. i boje się jakbym teraz była w ciązy czy bym nie zaszkodziła fasolinkowi ... w sumie moje maleństwo jeżeli by było dopiero by sie zagnieżdzało także - obawy mam i to duze ... na razie zadnych objawów prócz delikatnie cmiacego jajnika / w porownaniu z wczorajszym bólem to naprawde delkiatny ledwie go czuję ... / do tego jakies skurcze w środeczku - marwię że to zapowiedz @ i bolące piersi ..cale suteczki mam zaczerwienione ... nie chce sobie nic wmawiać ale nigdy tak nie mialam ... dziś 18 dc do ewentualnej @ jesze ok. 10 dni - jak ja to wytrzymam ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć dziewuskzi! ale nas już dużo:) właśnie wróciłam z zakupów i siadłam od razu do laptopa, widzę ze od wczoraj troszkę nas przybyło. Trinity ja też mam jutro wolne (oddali nam w pracy za 1 1listopada bo wypada w niedzielę) wiec też będę lecniuchować. wyjezdzam na 3 dni z meżem ciekawe czy się połapie jak wróce, tyle pewnie bedzie do poczytania. Co tam u was ja dalej nie mam @:( w ciazy też nie jestem, takze u mnie bez mian, całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulabula
znowu wam sie intruz wkradł MIuwa ...: WASZA KOL JEST MLUWA a intruz pewnie mysli ze go niezidentyfikujecie....( to ten co ma 5 postów MODERATORZY WYGOŃCIE GO!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam wszystkim Ja dopiero jestem, bylam trochę na zakupach i trochę się nałaziłam. Jutro też mam wolne od pracy. Dzisiaj jajnik jeszcze ćmi, do tego kuje w w pępku i brzuch pobolewa na @ a przecież jeszcze z 10 dni mi zostało do @. Więc wydaje mi się że nici z tego cyklu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść Dziewczyny! Łatwo podszywacza w tym momencie rozpoznać, gdyż pisze mój nick przez duże \"i\" zamiast małe \"L\", czyli wychodzi literka L bez ogonka na dole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam na tą wstrętną @, już tak bardzo chciałabym rozpocząć ten monitoring żeby wiedzieć\" na czym stoję, \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj a tam niechce sobie robić nadzieji. A co u ciebie martyn--ia @ w końcu przylazła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam jutro wolne :), ale dużo pracy w domu, kilka projektów do zwizualizowania i rozrysowania. Mojej owu ciągle brak. Zupełnie mi się cykle rozjeżdzają. Mój K. w dodatku rozwalił rękę w pracy ! 4 szwy i wizyta na ostrym dyżurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wyprzedziłaś mnie. Wierze ci te czekanie jest takie dobijające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mluwa przykro mi , że Twój K miał takie nieszczeście, ale ręka na pewno szybko się zagoi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz paziu jak na złość nie przychodzi, moze jak jutro zmienie klimat to się w końcu pojawi. kto by pomyslał ze tak bardzo bedę na nią czekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Mluwa musiało jego boleć :-( ale najważniejsze że jest dobrze. Prubóje coś wymyśleć na jutro żebyśmy nie siedzieli w domu ale nie mam pomysłów. Chyba że jutro coś wymyślimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martynia bo to wszystko jak na złość nam robi ta natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mluwa i inne dziewczyny wpiszcie się do tabelki a jak się jeszcze nie staracie to wpiszcie w staraniach 0. A może którejś się uda wpaść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja narazie uciekam idę pakować torbę na wyjazd, mze później jeszcze na chwilke zajrze, buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×