Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

a właśnie, powiedzcie mi, jak to jest, bo wymyśliłam sobie (tak teoretycznie), że chciałabym aby moje bobo urodziło się w styczniu, czyli musiałabym \"się zapylić\" marzec/kwiecień, ale to teoria. Z tego co widzę rzadkością jest, aby za pierwszą próbą zajść w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do prokreacyjne króliczenie wynocha stąd, po co tu wchodzisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzadkością ale jednak się zdarza możesz sobie zplanować ale się nie nastawiać kto wie może będziesz miała to szczęście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest jedna pocieszająca rzecz w moim życiu. Mój mężczyzna zaczyna powolutku zmieniać podejście do tematu ojcostwa. W jego rodzinie jest dużo małych dzieci i ma z nimi kontakt, to bardzo pomaga :) Widzę jak się uśmiecha jak dzieciaki się bawią, ganiają, wściekają. I myślę, że w sumie jakby nam się \"przydarzyło\" to by to przyjął bez problemu. I myślę, że lada cykl zaczniemy naprawdę się starać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę ci tego bo wiem czym jest pragnienie dziecka. Także wszystko na dobrej drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkkka
Hej. To po czym poznac czy cykl jest plodny czy nie?Bo mnie w okresie jajeczkowania niby zawsze pobolewa brzuch,ale czy to juz daje pewnosc ze cykl jest plodny? Co do planowania, to dziecko chcialabym urodzic w kwietniu...Haha.Czyli teoretycznie okolo sierpnia powinnam zajsc w ciaze. Tez sobie zaplanowalam kiedys ze do 30tki urodze pierwsze dziecko,wiec niby mam jeszcze czas (mam 25 lat),ale chyba jednak chcialbym wczesniej juz niz pozniej... Mluwa, ojciec tez jest dziecku potrzebny,a i Tobie bedzie lastwiej (rowniez finansowo) jesli razem bedziecie wychowywac dziecko...Dlatego ja stram sie coraz czesciej cos przebakiwac mojemu facetowi i moze w koncu TO COŚ do niego dotrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziuniu jesteś? ... wize ze mamy mnóstwo nowych gosci ..ale czasem niekoniecznie miłych i kulturalnych:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy to ma sens teraz pisac bo wszyscy poznikali ..zreszta ...zawsze zostaja najwierniejsi ... po czym poznac ze jest czas plodny bo ..bólu owulacyjnym ... raz z jednej strony raz z drugiej (pobolewanie jajniczków) po temperaturze i po sluzie ....który ma inna konsystencje ..zreszta zapraszam do poczytania naszych wczesniejszych wypowiedzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow ! ciekawe jak to się robi, aby ukraść komuś nicka i wypisywać głupoty pod cudzą ksywką ??? wyobrażam sobie , że to radocha niesamowita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..tak wlasnie myslałam ... ze to do Ciebie nie pasuje ..czytałam Twoje wcześniejsze posty i troche byłam w szoku jak przeczytaam Twoja ostatnia wypowiedz ... witaj Mluwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem właśnie widze to niewiem po co oni tutaj wchodzą przeszkadzamy im czy co to nasza sprawa co my tu piszemy jak mają ochote to mogą się przyłączyc ale tutaj są sami kulturalni ludzie więc chyba by co po niektórzy nie pasowali do nas. Trudno olać ich. Co do dni płodnych podpisuje się pod słowami trinity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niby jak oni się podszyli, przecież chyba tak nie da rady ale też widze że to nie wypowiedź Mluwy bo nawet posty się nie zgadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Trinity27 ! Jednak przeważają tu osoby sympatyczne :) Ewkkka -- rola ojca oczywiście jest nie do zastąpienia i nie wyobrażam sobie wychowywania dziecka samotnie(odpukać), napewno bym tego nie chciała, zarówno ze względu na dziecko jak i na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pazia --- pojęcia nie mam jak ukraść nicka, dlatego się pytam. Widać nasze hasła na niewiele się przydają :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moje drogie tak sobie wlasnie przegladam fotke.pl w poszukiwaniu starych znajomych i rany...nacielam sie na tyle szesnastek, ktore juz maja dzieci, a w dodatku po zdjeciach widac, ze zajmowanie sie dzidzia to ostatnie na co maja czas:/ przykre, ze ja, ze my wszystkie tak bardzo chcemy a musimy sie starac:/ kolejne dolowanie sie, gdybym zlowila zlota rybke i mogla by ona spelnic jedno zyczenie to chyba kazdy wie, co to by bylo;) mykam spac dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Mluwa chyba nikt tego nie pilnuje czy co a może ten kto się podszył ma dostęp do naszych haseł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale, ale. Faktycznie: ten KTOŚ ma tylko 1 post. Musiał założyć nowego nicka \'Mluwa\'. Ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie. (rozpoznacie mnie po ilości postów - fałszywiec ma ich tylko 2!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie teraz przeczytalam o tym, co wyzej...to po co do cholery rezerwujemy sobie nicki skoro i tak istnieje mozliwosc podszywania sie;/ chyba jakies zaniedbanie ze strony adminow tej stronki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój maz to rozgryzl..jak ktoś mogł napisac cos w twoim imieniu ... po prostu ten nick ma inne id tzn...nik nie jest unikalny i system pozwolil go jeszcze raz załorzyc ..poza tym \"tamta Mluwa\" ma na końcu spację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regulamin i zalecenia forum magazynu dla kobiet Kafeteria: pkt 6. \"Nie wprowadzaj zamieszania poprzez podszywanie się pod innych użytkowników - takim zachowaniem wprowadzasz bałagan, narażasz innych na nieprzyjemności a siebie na ewentualne sankcje, łącznie z PRAWNYMI.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoje id Mluwa: 1496799 a tamtego podszywalszkiego: 2197607 także zawsze mozna sprawdzic ..wogóle co za chamstwo wkradło się na nasz spokojny top?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że to prokreacyjne króliczenie. Odpisałam mu niemiło i się mści. Poza tym usunęli jego topic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam dziewczynki ... odezwijcie sie jurtro ... będe czekac na świerze wiadomosci z utęskinieniem ... Dobranoc myszeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście usuneli jego posty cała szczęście . Ja też już ide spać. Jutro będe wieczorem także dbrej nocki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×