Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

to w razie jakbyś już nie zajrzała to życzę przyjemnego pobytu, odstresuj się , nie myśl tyle a @ się pojawi. A jeśli można wiedzieć to gdzie się wybieracie? Ja bardzo lubie podróżować i ci zazdroszcze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo chętnie się dopiszę :) Mluwa.................28..................0.................ok.23.11.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa marty--nia. W sumie 28 będzie w styczniu, ale można wpisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.................. wiek.........cykl starań............termin @ pazia................25.............12.......................19.11.06 trinity.............. 29.............15.......................19-21.11.06 martyn--ia..........25..............1.......................????? Lenka............... 27.............2........... @-? 21dc i wciąż na Gonalu Diana...............24..............17..........................05-11.06 Mluwa...............28..............0.....................ok.23.11.06 Dokleiłam cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mluwa to jeszcze troszke do 28 lat w styczniu to prawie rok :-) ale może zostać Ja wkwietniu skończe 26 :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, witam w klubie :) co do starań to powinnam jeszcze zrobić szczepienie na żółtaczkę, ale chyba nie zdążę przed kwietniem. Poza tym czeka mnie wizyta w poradni genetycznej, bo mój kuzyn ma hemofilię, a to dziedziczna choroba i mam 50% szans na nosicielstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też niemam szczepień na żółtaczkę ale teraz już nierobie jak zaczęłam się starać bo nie wiem kiedy się uda. A co to jest hemofilia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hemofilia to choroba krwi - kłopoty z krzepliwością krwi. Wiąże się to z poważnymi powikłaniami po urazach, np siniaki zaminiają się w wewnętrzne krwiaki i obrzeki stawów. Da się z tym żyć, ale to kłopotliwe. Mój kuzyn po każdym siniaki musi wstrzykiwać sobie odczynnki, które pomagają szybciej dojść do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka27
Cześć Słonka.. Dotarłąm i ja do domku i mam wreszcie chwile dla siebie.. no i dla Nas :-) Jejku dużo nas Kobietek.. Fajnie.. I choć pogoda troszkę kiepska to u mnie humor w porządku :-) Echh... i dobrze, bo to przeciież bardzo ważne podczas starań.. Musze wczytać się w topik...mam zaległości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć LENKA a ty jutro na usg tak? Jestem ciekawa ale owu pewnie na dniach. Bedziesz miała coś na pęknięcie jajek czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam na chwilkę ale zaraz uciekam dziękuję paziu na pewno bedzie miło a wybieram się do Lądka Zdrój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka27
Witaj Pazia :-) i Mluwa :-) To jesteśmy z Mluw- eczką ;-) rówieśnicami tzn 1979 rocznik..Z tym, że ja jestem z września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mluwa już wiem o co chodzi na szczęście u mnie w rodzinie nikt nie choruje. A ty jak będziesz miała te bad. genetyczne to wykryją jak jesteś nosicielką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyn--ia Lądek zdrój coś mi to mówi ale nigdy nie byłam. To chyba jak się nie myle góry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka27
O i martyn--ia witam :-) Taak myśle ze tak jeśli pęcherzyk dostatecznie uroście... oby oby... Czekam jutra z niecierpliwością zaraz zrobię sobie zastrzyk.. a właściwie to 2 :-(.. kuj kuj. . aaa łaaa. ... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LENKA podziwiam cię ja sobie niewuobrażam robić sama zastrzyków ale pewnie jakbym musiała to bym robiła na wszystko jesteśmy gotowe aby dzidzia u nas zamieszkała. Ile wydajesz w m-cu na wszystkie leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka -- ano rówiesniczki :), nie lubię zastrzyków, brrr. Pazia -- mam nadzieję, że będę wiedziała czy jestem nosicielką, ale te badania są drogie i jeszcze dokładnie nie wiem na czym polegają i gdzie je mogę zrobić, dopiero przymierzam się do tego tematu. marty--nia -- jak ja bym chciala gdzie wyjechac... najlepiej weekend w jakimś ośrodku SPA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak paziu to góry niedaleko kłodzka, co prawda nie przepadam za górami ale teraz nad morzme zimno brr no i za daleko jak na 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie lubie gór. W górach byłam 2 razy w życiu w Zakopanym i We Włoszech. A tak to zawsze morze od małego i mój mąż ma to samo. Razem uwielbiamu morze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka27
Paziu -- Jeśli chodzi o koszty to echhh.. ten cykl z wizytami na monitorowanie cyklu.. dojazdami do Białegostoku i lekami kosztowałmnie już 2900 zł...:-( narazie jakoś sobie radzimy.. echh... ale długo tak nie pociągniemy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mluwa jak się nie myle to polega na tym samym co moja terapia z tym że Lenka ma silniejsze leki ale sprowadza się do tego samego. Ja o sobie pisałam wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój lubi góry bo pochodzi z gór, zawsze idziemy na kompromis i w lecie jedziemy nad morze a na ferie zoimowe w góry i problem rozwiazany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boszeee 2900 to kupa kasy jak na jeden cykl. Ale co się nierobi dla dzidzi. moim zdaniem takie coś i invitro powinno być refundowane. A nie leki na stymulacje refundowane są chyba ze 2 a na invitro czeka się latami :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka27
Tak Pazia ma rację.. jest tak samo tylko na mnie CLO nie podziałało i gin powiedział ze nie ma na co czekać trzeba użyć naturalnych gonadotropin.. to te zastrzyki .. A tak dla smiechu Wam napisze..że te hormony to są z chomika chińskiego..;-) mnie to trochę rozbawiło jak przeczytałam ulotkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie kupa kasy! kurcze nie moge sie z wami rozstać, ale juz uciekam naprwdę, do usłyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście śmieszne ale to chyba nie ma wpływu na płód ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×