Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Ja w kwietniu nie miałam @ i w maju poszłam do gin. i miałam wywoływaną cykl wtedy trwał 60 dni to był mój najdłuższy w życiu cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie długie cykle zazwyczaj są bezowulacyjne, chociaż i krótkie zdarzają się że też nie ma owulacji. Bardzo to wszystko skomplikowane, myślał by kto że robienie dziecka to takie trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być myślał by kto że robienie dziecka to takie łatwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, niesmiało podczytuję Wasz topic i postanowiłam się odezwać. Będzie fajnie jeśli będę mogła się do Was przyłączyć. U mnie sprawa wygląda troszkę inaczej, jeszcze \"oficjalnie\" nie rozpoczęliśmy starań, ale (co dla mnie dziwne) od kilku miesięcy inaczej \"czekam\" na @. Gdy przychodzi (bo zawsze przychodzi, bo przecież jeszcze się nie staramy), czuję jakiś żal... Wyobrażam sobie jak to by było jakby nie przyszła i bez sensu się nakręcam (bo przecież jeszcze się nie staramy i @ MUSI przyjść). Ehhh... To bardzo duży żal, złość na mojego mężczyznę, że jeszcze nie pora, że nie jest gotów... Ale ja jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja uciekam idę się troszkę położyć. Jutro jeszcze będe ale w piatek rano wyjeżdzam na 3 dni z meżem i aż mi się smutno robi ze 3 dni nie będę z Wami i będę miała tyle stron do nadrobienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mulwa pewnie że się przyłącz i życzę ci żebyście jak najszybciej zaczęli się starać i żebyś była w ciąży Jednak kobiety czują instykt wcześniej niż mężczyźni. Nasza Agatkaa też ma ten problem ona chce a jej narzeczony nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To papa dobrze że wyjeżdżacie odpoczniesz sobie troche ale szybko wracaj do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabezpieczacie się jakoś czy tak na chybił trafił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to u mnie późnawo odezwał się instynkt, w styczniu kończę 28 lat, mój mężczyzna jest o rok starszy. Zawsze małam świadomość, że przed 30-tką chcę urodzić pierwsze dziecko. Ale ten czas tak szybko zleciał... a ja nie chcę i nie mogę już dłużej czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkkka
Hej Dziewzyny.Moge sie przylaczyc?Mluwa mam identyczne odczucia!!!Tez sie jeszcze nie staramy,ale czekam,ze moze jednak okres nie nadejdzie...A znow rozczarowanie,bo wlasnie mi sie zaczyna...Tez czuje zlosc,nawet na mojego mezczyzne ze jeszcze nie dojrzal do tej decyzji:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez 3 lata brałam Mercilon, potem Logest, od prawie roku odstawiłam piguły i jesteśmy na metodach \"naturalnych\", gumek nie lubimy oboje, więc w środku cyklu po prostu powstrzymujemy się od pełnego współżycia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewkkka pewnie przyłączaj sie do nas. W grupie zawsze raźniej. Mluwa ja też sobie postanowiłam że przed 30 urodze pierwsze ale nie wiem czy będzie mi dane. W sumie mam jeszcze 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to masz troche wiecej czasu ode mnie ;) napewno Ci się uda !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. czy odczuwam? w sumie nie tak bardzo. Jestem stymulowana więc u mnie sprawa wygląda nieco inaczej niż przy naturalnym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahi, rozumiem. Ja u siebie widzę owu, więc tym łatwiej jest mi obliczyć kiedy wchodzę w dni niepłodne / płodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mierze temp. i obserwuje śluz jeszcze do tego. Długo nie miałam owulacji a teraz jajniki bolą mnie od 5dc. bo rosną jajeczka i później jak pękają to tego zbytnio nie odczuwam ale jak przestają boleć tzn. że jestem po owulacji i jak do tego mam 3 dzień podwyższonej temperatury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli niedługo owu :) ja mam 20 dc i owu jeszcze nie widać, jakoś długo, znów się będę nakręcała... ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już jestem po owu dzisiaj mam 19dc. Jestem jakieś 3-4 dni po owu. Teraz czekam i pewnie się doczekam ale @. A ty io dniowe masz cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah, to wcześnie masz owu, po ok2 tyg. Ja mam dosyć długie cykle, po ok. 35 dni. Czyli teoretycznie owu powinna być na dniach. I znów się jajeczko zmarnuje... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mam wcześnie ale to dzięki tabletką na wywołanie owulacji. Od 5 do 9dc. biore clo w 12,13dc. usg, zastrzyk z pregnylu i owulacja. To tak u mnie wygląda. Szkoda jajeczka może namów swojego faceta na jakiś numerek w tych dniach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×