Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Gość sysia111
cześć dziewczynki w walentynki. Zyczę wam oraz naszemu plemniczkowi przedewszystkim duzo duzo milości oraz sexu i dzieciaczkow. poza tym spelnienia najskrytszych marzeń oraz zdrowka. Pozdrawiam i przesylam tysiące buziaczkow. Surfitko w cale sie nie gniewam za twija szczerość i dobrze wiem czym grozi nadżerka i że może doprowacić do raka na to zwierzątko umarla moja mama i giniu tez o tym wie dlatego chyba nie narażałby mnie co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dziewczyny,tak surfitko. moje marzenia sa waszymi.takoż i je pragne.chociaz trynity juz zna moja historie .Eh!!!.tryniu odwzajemniam (kiss,kiss)you me.a dla nowej dziewczyny pragnącej bejbuska.radze zmien gina.i kochaj sie nie czesciej jak 1-2 razy w tygodniu.facet musi odpoczac aby miec czas na to by jego nasienie dojrzało a jesli juz mam byc szczery to wstrzymaj sie od jakichkolwiek działan do czasu owulacji jak wytrzyma taka próbe to jest ciebie wart a jak nie to nie zawracaj sobie nim głowy.zrób wszystko co tylko możliwe aby zostac matka.a badania nasienia możesz zrobic idac z męzem sama, nawet bez skierowania.i bedzie od razu wiadomo co jest grane no i za duzo mniejsze pieniadze niżbys siebie miała badac.jak jego wyniki będa dobre.to niestety badania musisz zrobic ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
pewnie że w grupie razniej zwłaszcza jak sie ma dola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram plemnika. mój mąż zapłacił za to badanie 100zł (poszedł po 3 nieudanych próbach) i przynajmniej mamy jego wykluczonego bo jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
w kwietniu minie pięć lat tak więc najgorsze za mną teraz tylko tęsknota pozostała. Niestety na moje nieszczęcie nie była juz u mnie na ślubie no i teraz też nie moze mi pomoc, ale wiem że gdziekolwiek teraz jest a wierzę ze w niebie to wiem że jest ze mną i że mi pomaga i dodaje otuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sysiu mama napewno wyprosi Bozie o dzidziusia dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
też mam taką nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sysiu masz powazny problem chyba zbyt powazny aby go rozwiazac na tym forum .radze zacznij działac szybko.bo może byc za pózno badz pod ciagla obserwacją.ale jesli moge cos doradzic to jesli współżyjesz to nie pozwol sbie na pełny stosunek.wiesz tylko do połowy albo jeszcze płycej.bo zbyt głeboka penetracja powoduje ciagłe uszkodzenia i ranka nigdy sie nie zagoii.ale slyszalem cos o nowej szczepionce na ta przypadlosc.tylko że kobieta nie może przekroczyc 26lat podobno.zreszta wiesz popytaj gina.domagaj sie tego bo to ponoc jest wirus który to powoduje.buziaczki dla dziewuszek \"staraczek\'kiss,kiss............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja na razie uciekam, zajrze za pare godzin, bo tak już mam że za długo to bez was niewytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
dzięki plemniczku za troske ale nie martw sie kontroluje to ... dam rade zlego dibli nie biorą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
mialo być diabli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie...oraz Plemniczku z okazji Walentynek, życzę Wam, aby miłość nie była tylko od święta, ale na codzień...niech Amorek przebije Wasze serca na nowo i napełni ogromem miłości!!!!! Przepraszam, ze tak mało pisze ale mam jutro ciężki egzamin, więc muszę dziobać:) DZiś od mojego Anioła dostałam kwiatki na walentynki, ja mu kupiłam slodycze i śliczna kartkę:) a wieczorem idziemy do kina:) Całuję Was kochane i wytrwałości życzę-100000buzialków!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr.1 oczekujące NICK/Skąd.............WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN@ Pazia/Warszawa..........26.............15........... ..... ..05.03.07 Trinity /k.Łowicza........30.............18...............ok .26-27.0 2.07 Martyn--ia/Legnica.......26...............4.......... ..............???????? Lenka/Ostrołęka........ .28...............3...................24-28.12.06 akasia/Zielona Góra.......26.............22..................... ..ok. ??? sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............36..................ok.17.02.07 myszka123/Koszalin.......28..............8............ ........08.02.2007 Paula76/Olsztyn............31..............5........ .. .........20.01.07 Surfitka/ Kraków............27.............3.................ok.30.0 1.07 natasha77/Bydgoszcz......22.............6............ .....13.01.07 kukusia /Kraków...........25...............6.......... .........ok.24.02.07 mala_25......................25............. 6.......... ...........ok 18.02.07 fiona_/ Kraków...............30............24................. .17.0 2.07 karolcia_26..................26 ............ 8 .................... ok.5.03.07 Tabelka nr.2 zaciążone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25..............10.............. ... ...15.09.2007 Justyna/Londyn............26.............???............ ........04.10.2007 To juz 10 tydz\\ się zaczyna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysiaczku Plemniczek ma racje - najpierw wylecz wszystkie stany zapalne - naprawde- ci lekarze sa debilni - wiedza jak długo ludzie starja się o dzieci i nic z tym nie robia ... przeciez 3 lata to szmat czasu - mówisz ze sluzik jesi i wogóle przeciez musi ci cos dolegać - jezeli bejbika nadal nie ma - niech sprawdza ci droznosc i trzeba naciskac na nich - bo tak to nic nie robia tylk kasę wyciagają ... może powinnas jeszcze raz mezulka przebadac ? pomyslcie nad tym ... buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_25
Witajcie dziewuszki!!! W ten walentynkowy dzien skladam Wam najgoretsze zyczenia milosci,cierpliwosci i spokoju.Oby los wynagrodzil nasza wytrwalosc i spelnil marzenia o upragnionych dzidziusiach:) Caluski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektóre dziewczynki - chyba juz wypadly z naszej tabelki - bo tak dawno się nie odzywaly - ale - niech na razie zostana - poprawcie terminy @ - niektóre sa juz nieaktualne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie dzieki dianko.a co z akasia?. caluski wirtualne z tej dzisiejszej walentynkowej okaji.Dianko,Akasiu kiss,kiss.buziulki do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Z okazji Walentynek dużo dużo dużo miłości i spełnienia tego naszego najcudowniejszego marzenia :) Buziaczki dla wszystkich, paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza333
Czesc Wszyskim Ale fajny dzień :) Pozdrawiam i życze szczęsia i dzidziusia dla każdej i dla Plemniczka :) Długo nie pisałam (brak czasu) w Klinice Byliśmy, podejscie B profesjonalne ja miałam robione badania ,pobieranie krwi na hormony , wymazy - zostałam skasowana na 470zł a mój mąż musi robic badania nasienia czy nie ma zapalenia - koszt wszystkich badan ok 180zł Więc na początek nas troszke zatkało ale jak bedziemy miec wyniki to będzie wszystko jasne . Lekarz powiedział ze sprawdzą czy naprzykład mój śluz niszczy plemniczki męza boo może się i tak dziac, Na razie nie dumam co może byc tylko musze czekac na następna wizytę :) Pozdrawiam ale ja mam juz 34 dzień cyklu i dwa dni temu miałam lekkie plamienie a potem nic :( cyce boląjak holera a temp ok 36,8 36,9 i co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
a może nie potrzebne te badania?? Tego ci życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elizo jak to co ? ! bejbusek :-) Witajcie !!!!!!!!!!!!! Równiez przesyłam duzo buziaczków - niech trafią do kazdej z was :-) razem z bejbkiem po drodze :-) miło plemniku,ze pamietales-serdeczne pozdrowienia(mam nadzieje ze teraz sedzisz w kinie z ta wymarzona :-) ) dzisiaj mialam zapierdziel w pracy :-) i niedawno zlądowałam do domku.Zaraz sobie zaparze herbate i posiedze z wami....jesli oczywiscie ktoras bedzie :-) moj misiek wraca z podrozy poznym wieczorem :-) ale to i tak wczesniej niz planowal :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki ..Elizo to jest profesjonalne podejscie ... od razu za jednym zamachem obydwoje ... kurde ale drogo ... do tego pewnie jakies prochy ? ale powinno się od razu sprawdzić hormonki i sluzik do tego test na wrogosc - uwazam ze wszystko po kolei ... oby jak najszybciej lekarze wam pomogli! ja własnie robię spagetti do tego winko - i dobry filmik a po filmiku ... ummm cały wieczor dla nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za chwileczke spadam do kuchni - bo minius za poł godzinki bedzie w domku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, dziękuje wszystkim a życzenia i ja Wam życzę udanych walentynek:)ja narazie zmykam bo spędzam walentynki z moim mezusiem:) moze pozniej zajrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie zlociutkie w ten walentynkowy dzien ( wieczor) . Jeszcze raz duzo milosci, radosci i spelnienia w zwiazku. No i doznania wreszcie milosci macierzynskiej :) Eliza, zrob tescik, bo to pewnie malenstwo. :) A ja mam od rana dzis zle samopoczucie. Znow mnie mdli i czuje jakies dziwne parcie w podbrzuszu. Moze dostane @, chociaz tempka na to nie wskazuje. I strasznie mi piersi stwardnialy. Ale mialam dzis cudowny sen. Snilo mi sie, ze bylam w ciazy i poszlam na usg. A tam lekarz oglada z wszystkich stron i nic nie mowi. Ja juz zaniepokojona, ze cos jest nie tak z dzidziusiem, a on usmiecha sie i mowi, ze wszytsko OK, z dzidziusiami :) Bedziesz miec bliznieta. :)Taka zadowolona sie obudzilam. Lubie miec takie sny, a tak rzadko je mam. No i te dzisiejsze niestawnosci, blee. Mam nadzieje, ze do wieczora sie poprawi i spedzimy milutki wieczor we dwojke ;) Do pogadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki wpadłam żeby sie pochwalić moim cudownym menem. jest taki romantyczny że sie nawet niespodziewałam że aż tak. pisałam ostatnio że na walentynki dostanę bieliznę, ale spóźnioną, więc dziś się niczego niespodziewałam. rano kitek zadzwonił, z życzonkami miłosnymi, wysłał smska, a po południu cisza. do momentu aż zjawił sie posłaniec z kwiaciarni z bukietem pięknych czerwonych róż i bilecikiem, że to od męża. piękne to było, aż sie popłakałam ze szczęścia, że mam takiego super męża. zazdroszcze wam że możecie ze swoimi spędzać tak piękny dzień.ale postanowiłam że niebędę sie dziś maślić. zrobie sobie długą kąpiel z wielką pianą i świeczkami, bo kitek bedzie ze mnie dumny że nie płakałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kukusiu, rzeczywiscie pozazdroscic :) Ciekawe co moj wymysli...A po za tym to wiesz, ze i tak jest tydzien bez placzu chocby niewiadomo co, wiec plakac nie wolno. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×