Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Gość mala_25
czesc Kobietki!!! jak tam samopoczucie? Ja nareszcie ostatni dzien z duphastonem i oczekiwanie na @. a okolo 6 dnia cyklu ide zrobic sama pozostale badanka,bo moja wielmozna gin mowi ze moze za pol roku,mam ja gdzies i nie bede tyle czekac a z wynikami do innej gin,zobaczymy co mi poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzałam na chwilke, ale puściutko tutaj dziewczynki macie jakieś piękne wierszyki na walentynki bo chce wysłać coś mojemu kochaniutkiemu mężowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trinitko miałaś ostatnio rybke po grecku, jaki masz na nią przepis skoro mówisz że taka pyszniutka to podziel sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1/2 kg filetów rybnych bez ości (np. dorsz) 2 marchewki 1 pietruszka 1/2 selera 2 cebule 6-8 łyżek koncentratu pomidorowego oliwa/olej sok z 1/2 cytryny natka pietruszki mąka, sól, pieprz, cukier, 3 liście laurowe, ziele angielskie Rybę obtoczyć w mące i smażyć z obu stron na rozgrzanym tłuszczu po parę minut z każdej strony. Kiedy jest już gotowa zbadać ją pod kątem zawartości ości, bo często w filetach bez ości jest ich wciąż cała masa. Skropić połową soku z cytryny. Warzywa obrać, umyć, cebulę pokroić drobno, natomiast resztę zetrzeć grubo na tarce, albo za pomocą robota kuchennego. W rondlu/garnku/patelni rozgrzać tłuszcz i zeszklić na nim cebulkę, następnie dodać pozostałe warzywa, koncentrat pomidorowy (albo pomidory), liść laurowy, ziele angielskie, sól, pieprz i odrobinę cukru (1/2 łyżeczki). Całość zalać niewielką ilością wody (taką, aby uzyskać konsystencję sosowo - nieprzypalającą się). Dusić pod przykryciem 30 minut. Aby zjeść ją na zimno można po prostu w salaterce przełożyć warstwami rybę i warzywa. W każdym wypadku potrawę na koniec skrapiamy pozostałym sokiem z cytryny i obficie posypujemy natką pietruszki. Na zimno najlepsza na drugi czy trzeci dzień, kiedy się wszystko przegryzie i uleży kukusiu nie gotujesz na Swieta Bożego NArodzenia ??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_25
Siemka! Kukusiu Znam pare ladnych wierszykow na walentynki,moze ci sie spdobaja. Dlugo w Twe serce Amor celowal Az wreszcie dla mnie Cie upolowal. W sercu mym zamkne Cie na dwa spusty, Bo swiat bez Ciebie jest strasznie pusty. -------------------------------------------------- W tym szczególnym Dniu, Najważniejszej osobie w moim życiu chcę powiedzieć, że bez względu na to, co przyniesie przyszłość, Jesteś i będziesz już na zawsze częścią mojego życia... --------------------------------------------------- Chcę Ci wyznać coś ważnego, bo dziś dzień jest Walentego. Bardzo Cię kocham, a bez Ciebie wciąż szlocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki mała.wyśle ten drugi bo bardzo mi sie spodobał. akasiu też dzięki.na wigilie mamusia przygotowuje karpika, ale nie po grecku, tylko normalnie ,sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karpia tez lubie tylko opruszonego maka i sola :-) taki jest najlepszy. nie wiem czy moj mis zdazy jutro wrocic-przed podróza dalam maly drobiazg :-) bardzo sie ucieszyl-on jest taki sentymentalny i wrażliwy (smiem twierdzic ze chyba bardziej niz ja ..?!) dzisiaj przychodzi do mnie kolezanka ( matko jak do mnie dawno nikt nie przyszedl!!!)mieszkalysmy kiedys w jednym bloku - jesli chodzi o kolezanki to nie mam ich zbyt wielu.Zawsze zreszta otaczali mnie mezczyzni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a można wiedzieć co mu podarowałaś? ja się pochwalę że dostane (dopiero jak przyjedzie, ale już kipił) jakiś seksowny gorset i 3 komplety bielizny. wiecie, zabawne to było, zadzwonił kiedyś do mnie i poprosił żebym mu wysłała rozmiar bielizny bo chce mi zrobić niespodzianke. już niedługo będzie miał urodzinki. ja bardzo bym mu chciała dać w prezencie dzidziusia. mam nadzieję że będę mogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc maleńkie - własnie wrocilam od gina - to byla wyprawa - bo z domku wyszłam o 7 rano ... potem w pociag i do lekarza a potem poogladac złote tarasy ..zlaziłam się ze szok - nic specjalnego - takie same sklepy jak wszedzie ... wpadlam tylko do gatty i kupiłam sobie 2 pary super szortów :) co do lekarza - to kolejny raz ocenianie śluzu - a ze dzis 13 dc - to było go duzo - tylko troszke za metny jak powiedzial gin - te badanie nazywa się TK jak byście chciały kiedys o nie zpytac swoich lekarzy ... w domku jednak mój sluz nie wygladał na metny - byl taki piekny ze ho ho ... dostałam lekarstwo na to by był lepszy - Ovestin 0,002 się nazywa bede go brać od 6-15 dc - ... do tego Duphaston na wyregulowanie cyklu bede go brac od 17-24 dc wit A+E i neospazminę by jajowody się rozkurczały 10-15 dc - nastepna wizyta w 11 dc ... to tyle ... akasiu przepis na rybke grecka jest doskonały - uwielbiam - ją jesc :) maryniu ja tez do walizki i na Chorwacje z wami :) przydało by mi się teraz troszke odpocząc ... byłam tez u fryzjera ... wygladam jak dzieciak - grzyweczka i blond włoski nie opadaja mi nawet do ramion - mąż znowu bedzie się smiał ze ma taka małolate w domu :) zmykam ide robic naleśniczki ... Paziulku - wiesz niekiedy potrzeba cierpliwości ... ja tez strasznie się zloszcze jak mi coś nie wychodzi ale przy tym lekarzu chyba osiągne swój spokój !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam swojemu kitkowi ...szorty cornnette z plemniczkiem - czerwone - ucieszy sie pewnie strasznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Trini :-) rzeczywiscie przy tym lekarzu powinno sie udac z tego co piszesz to bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjentki :-) i tak powinno byc !!!ciesze sie,ze masz taka opieke!!napewno sie uda :-) a co to za leki na rozkurczanie jajowodow ??? moze namowie swojego na takie leki /// kukusiu ja swojemu podarowalam majtochy w grochy :-) a raczej szorty w serducha :-) ale to zawsze u nas jest na topie bo szybko mu sie przecieraja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akasiu podobno neospazmina ma takie własciwosci ..to bez recepty - by życie płyneło bez stresu ... bo to troszke na nerwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lakarz mi powiedzial ze nie mozna absolutnie się stresować - bo to zmniejsza szanse prawie do zera - takze kukusiu - usmiech i radosc w serduszku!stad neospazmina - pewnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm...rzeczywiscie zycie w stresie nie wplywa dobrze na zdrowie a tym bardziej na poczecie,moze tez sprobuje wyluzowac jajowody tym srodkiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) jestem już po pracy, zjadłam własnie pyszny obiadek i zagladam co u was słychac:)Trinity dobrze trafiłas, twój lekarz z tego co piszesz wydaje się fahcowcem. Teraz uciekam bo idę ogladać filmik na dvd, ale potem zajrze do was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akasiu od 10 - 15 dc łyzeczke deserowa dziennie ... :) moze moje dretwuski wyluzuje dzis zazywam pierwszy raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neospazmina jest w postaci syropu ? w jakiej cenie kupilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno płynnej :) - zaraz jade z kitkiem jak przyjdzie z pracy do apteki takze nie wiem ile kosztuje - ale dam Wam znać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co sysia ostatnio nic niezagląda? bo już o pauli to nie wspomne. dianka też , ale ona ma wymówke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_25
Czesc martyniu,wpadlam na chwilke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Widze ze u was wszystko dobrze i juz jestescie przygotowane do walentynek. A ja jeszcze nie wiem jaki prezencik mezusiowi zrobic. Cos pomysle i wymysle ;) No Trynity lekarz rzeczywiscie chyba jest dobry. Mi przez tyle lat nikt nigdy nie zwrocil uwagi na sluz. Nawet o nim nie wspomnieli. Sama sobie wyczytalam jaki powinien byc, ale i tak nie mam pewnosci czy dobry. To samo z jajowowdami, nigdy nie byly sprawdzane. Ech, ciezko o dobrego gina. Mojemu jeszcze daje trzy cykle, i zobaczymy jaka ma dalsza koncepcje leczenia. A jak nie, to juz prosto do kliniki nieplodnosci. Tam pracuja fachowcy, jak bedzie trzeba to nawet in vitro zrobia. Mam juz dosc czekania. Moj instyknt macierzynski juz boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_25
martynia wiem ze mialas monitoring cyklu, moze to glupie pytanie ale czy na poczatek wystarczy ze pojde raz 14 stego dc zeby zobaczyc czy bedzie owu? czy odrazu trzeba pojsc ze trzy razy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
kukusia kochana zglądam do was i uwaznie czytam tylko nei odzywam sie bo jakos nie mam co pisać zbliża mi sie @ i chyba dlatego nie mam natchnienia do pisania ale pamietam o was Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała zadne pytanie nie jest głupie, pytaj o co chcesz, ja też na początku jak byłam tylko z pazia we dwie na tym forum pytałam ją o wiele rzeczy, teraz sie cieszę, ze moje rady mogą komus służyc. Mysle, ze nie ma po co isć wcześniej niż 14 dc, ja poszłam 11 bo tak miał lekarz miejsca na wizytę. Jeśli ma się regularne cykle to ze dwie- trzy wizyty wystarczą, dlatego 14 dc jest akurat. W moim przypadku niestety musiało być tych wizyt wiecej przy takich długich cyklach. Ale najpierw zrób te pięć hormonów, zeby mieć już wszytsko przed wizytą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka8502
tez pragne miec dziecko!!!!!!!!!!!!!!ale nic z tego maz chce usunac ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×