Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

u mnie zaraz pączusie będą gotowe, jeszcze lukierek utre i mniamciu, już niemoge sie doczekać. dziś mnie nieobchodzi że jestem gruba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczynki - a na zdjeciach jak modelki - a tak to jakies grube ... myszki moje jestesmy po prostu takie jakie powinnysmy być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety zjadłam 4 duże pączki z lukrem i teraz mnie aż mdli, dobre są ale 2 pierwsze jedłam jeszcze ciepłe i chyba przez to brzuszek pobolewa. a co do mojej teraźniejszej figury to wyśle wam kiedy zdjęcie jak przytyłam i już niebędzie niejasności.i nawet sie niedziwie że ludzie pytają czy w ciąży bo tak wyglądam. tył jak szafa 3-drzwiowa, o udach to już nie wspomne, a celulit taki że ho ho.tylko pozazdrościć tego co mnie grzeje zimą. a wy po ilu pączusiach jesteście? Surfitko u was też ta traducja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam sobie neospazmine i a+e. no i jestem spokojniejsza. choć już wiem że niemam owulacji.jestem bezpłodna jak narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusiusiu bo dam w dupalka - bezpłodna ??? to chyba za mocne słowo - co do Twojej owulki to raczej ja masz tylko nie wiesz .... ja w tym cylku śluz miałam w 8-9 dniu - był widoczny ... potem juz nie za bardzo ale jak w 13 dc byłam u gina to jak mi badał tam w srodku i pobierał sluzik - to mówił ze jest go b. duzo ... takze nie zawsze jest widoczny ... i nie nalezy się tym mcno martwić ... jezeli chcesz byc jeszcze spokojniejsza to polecam nervendrage - tewz ziołowe proszeczki - gin kazał mi je brac w płodnych dniach razem z neospazminą! tak by po prostu nic nie zakłócało mojej owulce! ja waże 56 kg i powiem wam ze czasem chcialabym zżucic ze 2-3 kg ale nie moge sie zmobilizować ... mierze 166 cm - moje kochanie mówi ze wszedzie mam w sam raz - chociaz ja osobiscie tam bym sobie odjeła a gdzie idziej dodala :) tak juz z nami jest kobietami - ale najwazniejsze ze nasi mezusiowie nas kochaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co kukusi a moze sprawdzisz sobie testami owu czy owulka jest u ciebie ..jezeli masz 26-28 dniowe cylke to nie bedzie z tym najmniejszego problemu ... lupisz sobie w aptece test owulacyjny LH i zaczniesz robic zgodnie z instrukcją a wszystkiego sie dowiesz ... zawsze przed owu na 24-36 h pojawia się ten pik w moczu! i problem z głowy ... mozna kochac się wtedy z dokładnościa co do 2 dni :) ja to sprawdziłam i wyszło ze owu niby jest ... pewnie jest jakas inna przyczyna naszych niepowodzeń - maz się leczy i teraz ja od tego cylku na hormonkach ... może wreszcie się uda na to liczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
trini a ta witamina a+e to na co ile kosztuje ten syrop ten ne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamina na REGENERACJE NABŁONKÓW - ZRESZTA PRZECIEZ NIE ZASZKODZI JA BRAC - KOSZTUJE NIEWIELE 3,5 ...SYROP NEOSPAZMINA - 4,15 - GROSZE DOSŁOWNIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, moje walentynki też się udały, spedzilismy je w domu, ale było bardzo milutko...:)Dziś umieram z obżarstwa, narazie zjadłam 9 pączkó, a do wieczora jeszcze daleko, uwielbiam pączki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już zjadłam 6 albo 7 niepamietam, ale chyba jeszcze nie koniec.jak szaleć to szaleć. ja dziś w aptece zapłaciłam za te 2 produkty równe 10 zł, kurde, ale mam drogą apteke.to niby niewiele ale jakbym miała kupić coś droższego to aż strach. a testy ciążowe są po 14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie :) wiecie ... ja prosiłam o tańsza witaminę a + e - bo np. capiwit a=e kosztuje przeszło 7 zł. a po co mi przepłacac jak ja w aptece jestem stałym gosciem - kukusiu co sądzisz o tych testach owu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie dojadam wczorajsze spagetti - bo zrobiłam tego dla chyba 6 osób a było nas przeciez dwoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. Fajniutko, ze tak milo spedzilyscie walentynki. Moj mezus niestety mial awarie i musial zostac dluzej w pracy. Ale kolacyjka byla, swiec nie bylo ale za to fajerwerki ;) Co do paczkow to jak najbardziej kukusiu mam taka tradycje, jestem normalna Polka i wychowalam sie w Krakowie. :) Ale jeszcze zadnego nie jadlam i nie wiem czy bede. Poki co na nic nie mam ochoty. Wiecie co, naogladalm sie dzis zdjec pozytywnych testow ciazowych w internecie ( w zyciu nie widzilalam zadnego pozytywnego :( ). I dobra polowa testow na tych zdjeciach wygladala jak dla mnie tak samo jak moje. A nawet ta moja kreseczka wygladala lepiej, byla ciut ciemniejsza. A tam nawet jakies zdjecia pod swiatlo, zeby bylo widac. I znow sie nakrecam. Ze moze jednak sie udalo. Zwariowalam do reszty. Ale nadzieje trzeba miec zawsze, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko, wg mnie, \"starej doświadczonej\" to chyba jednak się udało! Ale doczekaj do wizyty u gina, może juz będzie więcej wiedział niż na początku, choć przecież coś stwierdził...:) pozdrawiam, Ja tylko jednego pączusia przyswoiłam, mimo że od Bliklego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam :) A tak apropo jakby to byla ciaza to juz chyba ja powinien wykryc we wtorek. Co prawda moj analizator wykresow przypuszcza, ze implantacja byla dopiero 8 dni temu ( stad problem z testami), jak mu wpisalam, ze robilam testy, i tak jak bylo naprawde, co drugi dobry, to mi pogratulowal ciazy :) :) Mile to bylo :) Ale komputer niestety nie wie co jest w moim brzuszku i czy to moje wstretne chorobsko mnie tak nabiera, czy to naprawde fasolka ( a moze dwie) ;). Jesterm strasznie zakrecona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko zróbrzesz wkońcu ten test i nie trzymaj nas w niepewności.ja też myśle że jesteś. Trini w następnym cyklu robie testy owu. dzis już mam 20 więc chyba zapóźno. w sobotę sobioe kupie wiec będę wiedzieć co, kiedy i jak sie robi. co do witaminy to słusznie zaznaczyłaś. ja tylko poprosiłam o nią. ale to niema żadnej różnicy?więc czemu taka inna cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okey Kukusiu. Ani slowa wiecej o moim problemie. Do gina ide we wtorek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana chyba źle mnie zrozumiałaś. chodzi mi o to że bardzo chce żebyś była. jestem strasznie niecierpliwa i niemogę sie doczekać tej wiadomości od ciebie. no ale może wytrzymam do tego wtorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukusia, jak ja wytrzymam to ty tym bardziej :) A i juz tak wystarczajaco namieszalam tymi testami, objawami, tempkami. Widocznie tak musi byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedę trzmac kciuki, zeby się udało:) Surfitko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzałam żeby coś poczytać a tu takie pustki. no , no, pewno odpoczywacie po wczorajszych walentynkach....... a wogóle to czy któraś miała wczoraj dni na dzidzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam ... dzis 15dc - więc wczoraj był 14 :) cały czas staranka ... nie wiem czy cos z tego wyjdzie ale próbować trzeba ! Kukusiu 20 dc to za późno na tesy owu ... poczytasz sobie instrukcje to zobaczysz - kup test owulacujny Lh - tych testów owulacyjnych jest sporo i są dość drogie - ten jest najtańszy ale zawsze mi wsazywał pik LH - bo tak to się nazywa ! masz cykle 28 dniowe tak mniej więcej od 8-9 dc zaczniesz sobie robic pomiary i sama sie przekonasz - paseczków jest 5 także polecam robienie testu od 10 dc - bo jak owu jest w 15 dc - to trzeba by było kupić 2 opakowania ... zreszta może na allegro moze cos takiego maja i mozna taniej kupić ? nie wiem bo nigdy nie kupowam w internecie testów ... co do cen leków to wszędzie są różne - i zalezy jakiej firmy sie kupuje - ja wziełam tańszą witamine - bo i tak sporo pieniedzy zostawiam w aptece ... a neospazmine pije po lyzecce rano i wieczorem - w plodne dni ... to na tyle ... widzę ze cicho i spokojnie dzis na topiku ... Paziulek jak zwylke sie nie odzywa - słonce zagladasz troche do nas ? Leneczko a Ty? Dianus kochanie a co tam u Ciebie ? tęsknie za Wami kobietki ! zmykam słonka bo mezus lezy w łóżeczka a i ja chce się do niego jeszcze dzis poprzytulać ... mam teraz faze na tulenie :) Pozdrawiam Was wszystkie i zycze dobrej nocki ... Plemniczku Ciebie tez kochany!Buzialki dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×