Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

dzięki akasiu - ja te badanka i tak muszę powtórzyć - tylko teraz już w tych dniach w których powinny być zrobione. Jutro popróbuję się zarejestrować do kliniki - qrcze - po takim czasie czuję się tak jakbym zaczynała leczenie od początku. Zresztą chyba tak w sumie jest. W każdym razie mam zamiar zabrać ze sobą te papiery z przebiegu leczenia, które mam w domku i \"zmusić\" nowego gina do intensywniejszych działań - pocieszające, że przynajmniej odejdzie mi już HSG i laparoskopia... Nie wiem, ale nie zniosę już więcej iluś cykli w niepewności na tych samych hormonach, które i tak na mnie nie działają:( Tzn. działają: waga po nich idzie w górę i potem trzeba z nią wojować, żeby utrzymać wszystko mniej więcej w jakichś ryzach. Ale dla dzidzi nawet to zniosę... Z badankami poczekam do wizyty - niech mi już konkretnie poradzą co i kiedy, żeby nie powtarzać i nie ciągnąć tego w nieskończoność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki !!!! Co tak tu puściutko ??? , widze , że wczoraj tylko tematy wyników :-) , kurcze jak soie pomysle , że to wszystko przedemną to jestem cała chora !!!! Witam nową koleżankę - Nietykalną 25 , a także Pazie z którą się jeszcze nie znamy !!! Pozdrawionka do Wszystkich !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny potrzebuje pomocy!!! Jak juz wiecie biore tabletki na to zeby obnozyc prolaktyne. biore tabletki od dwuch dni a dzis jest fatalnie, pomine ze wczorak cały dzioen prawie siedzieiałam w pracy z czołem na klawiaturze ale dzis jest krytycznie. Nie mogłam spokojnie dojechac do pracy bo wymiotuje mam straszliwe nudnosci i czuje sie dosłownie jakbym była na psychotropach, az płakac mi sie chce. W pracy dzis nie wysiedze, kolega obiecał mniezastapic popołodniu wiec bede w pracy dzis tylko 4 godziny. Pracuje porzy duzych sumach wiec boje sie nawet ze pomyle sie. Niewiem juz sama co ze spba zrobic, nigdy w zyciu sie tak zle nie czoła. Czy to normalne??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ... Martiko a co bierzesz na zbicie prolaktyny ? bo jezeli Bromergon - to mozliwe ze Ci nie sluzy - powinnas powiedziec o tym lekarzowi - by zmienił dawke - lub zastapił go innym lekiem ... u mnie w porzadalku martwie się troszke ta niewydolnościa cialka zołtego - ze moze dlatego nie moge zajsc w ciaze - albo zachodze i nawet o tym nie wiem bo moje maleństwo ne potrafi się utrzymać :( jednak mozliwe ze jakoś sie wszystko ułorzy ... jutro endykrynolog ... i cały czas przytulanki bo od 3 dn mam plodny śluzik ... w sumie dzis dopiero 11 dc - ale skoro jest to trzeba \" zalewać formę \" - jak to mówi moj meżus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kolezanki, wczoraj mnie nie było to nie mogłam nic napisać Ale mam pytanko może głupie ale niedawno na to wpadłam: czy można część badań zrobić w tym cyklu a część w następnym, logicznie wydaje się że nie, bo w 1 cyklu można by było wszystko obserwować po kolei, ale niewiem, co o tym myślicie??? Ja już sobie wypisałam co kiedy należy zrobić, ale w lipcu znów wyjeżdzam na 2 tygodnie. Trini a ty robiłaś estradiol 3 razy w cyklu? - najbardziej właśnie myśle o tym badanku bo skoro najlepiej 3 razy to napewno w tym samym cyklu? A może teraz zrobie testosteron, TSH i progesteron. Proszę jak któraś wie jak to ugryźć to proszę odpiszcie? Martiko, tak jak mówi Trini powiedz o tym lekarzowi jak sie czujesz, moze źle tolerujesz Paziu życzę udanego wypoczynku, pięknego słonka i naprawdę zapomnienia o kłopotach, mnie się udało, było tyle wrazeń że nie miałam czasu na myślenie, wieczorkiem wracaliśmy padnięci do pokoju a rankiem znów kolejne przygody, cudownie :) Voltare, Jadiro, Marto i Justynko - napiszcie w mailu czym się zajmujecie, doczytałam ze się wymieniałyście tymi informacjami, też chcę wiedzieć :) Akasiu, ale ty mądra jesteś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolciu - ja robilam na pierwszy rzut : FSH, LH, Estriadiol , Testosteron i Prolaktynę w 3dc potem nastepnego nia poszlam zrobic sobie Tsh - tarczycę , glukozę i morfologię - na to miałam skierowanie od lekarza internisty i mialam robione za darmo , ale za hormony płacilam po 16zł. od sztuki morfologia i glukoza wyszla mi bardzo dobrze tylko TSH powyzej normy bo norma do 4,2 a ja mialam 4,92 i z tego co sie wczytałam w wiadomości w internecie i co mi podpowiedziala później akasia przy starniu się o dzidzi najlepiej miec TSH ok 1-2 nie więcej - bo obniza to płodnośc - także ja jutro ide do endo walczyc z tarczycą - by mi ja zbili ... Estradiol (E2) jest produkowany przez dojrzewające pęcherzyki Graffa. Jego poziom zmienia się istotnie w ciągu cyklu. Badanie stężenia estradiolu wykonuje się w 3dc (razem z FSH) w celu oszacowania rezerwy jajnikowej, w późnej fazie pęcherzykowej (na kilka dni przed spodziewaną owulacją) w celu oceny dynamiki dojrzewania pęcherzyków oraz po owulacji w celu oceny czynności ciałka żółtego - ja osobiście zrobię sobie jeszcze raz Estriadiol z progesteronem w 21 dc - także dwa kłocia igłą i masz zalatwione wszystkie hormony - no 3 bo jeszcze TSH ale jezeli nie bedziesz miec skierowania to możesz to zrobic odplatnie za pierwszym razem z innymi hormonami płciowymi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz mi powiedział ze bede sie po tym zle czuła ale nie sadziłam ze az tak. Ten lek obniza cisnieie a ja z natury tez mam bardzo niskie wiec niedługo bede chodziła po ścianach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a np ten estradiol to moze mi wyjść różnie w różnych cyklach, skoro raz mam a raz nie mam owu, czy to nie ma znaczenia?? Acha i czytałam w tym linku który podałaś że prolaktynę najlepiej po @ a przed owu robić, to trochę więcej kłóć, ale akurat nie narzekam na pobieranie krwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu mam problem by wysłać do Ciebie zdjęcia, cały czas mi wraca że masz pełną skrzynkę, nawet jak zmniejszyłam liczbę zdjęć tez nie wysłało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolciu - napisane jest faktycznie by robic po @ ale przed owu i jak tez miałam taki zamiar zrobic prolakyne razem z testosteronem w 6 dc - ale pani w labilatorium mi powiedziala ze wszyscy robia za jednym zamachem i po co sie kloć 2 razy - takze zrobiłam wszystkie razem ... trzeba tylko pamietać ze prolaktyne robi nadczczo i najlepiej byc wypoczetym i wyspanym - bo to ma duzy wpływ ... oczywiście ze w kazdej fazie cyklu Estriadiol bedziesz miec inny - ale sa na to normy .... i tego trzeba się trzymać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki, dzieki za zdjatka, jak ciut uaktualnie swoje(nasze) a brzusio rosnie-my rosniemy bo to juz 14kg+ mam duuzo stresu w pracy ale od jutra tydzien wolnego to nadrobie zaleglosci w czytaniu, przesylam 😘 milego dnia🌻 Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa...........26.............19.............. ...ok 08.07.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............18...............ok.13-14. 07. 07 Lenka/Ostrołęka...........28.............10............. .......15.06.07 akasia/ZielonaGóra........26..............26............ ........26.06.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37....................14.06.07 Surfitka/ Kraków...........27.............31.................ok.11.0 6 .07 kukusia .......................25.............6.................ok. 07.07.07 karolcia_26...................27 ...........13 ................ok.04.07.07 Eliza333/Kraków............30.............10............ .....ok05.07.07 Monia80/ Kutno.............27.............30 ...............ok.21.05.07 lidka-kitka....................25..............3........ ........ok 01.05.07 Martika-2327.................23............14........... .........02.07.07 Marta 24/USA................24..............1....................0 2. 07.07 voltare/k.Opola.............30.............61........... ......ok.22.07.07 Justyna24....................24.............24.......... .......ok.06.07.07 jadira/Kraków...............34..............8........... . .....ok.19.07.07 Katia100/Gliwice............23..............8........... .......ok.24.06.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25............30............... .......07.09.2007 Justyna/Londyn...........26............26............... .......04.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31............18.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............13.............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............10............ .........31.01.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Aniołki, teraz to ja już zupełnie wypadłam z rytmu i się pogubiłam na amen. No nic w każdym razie witam serdecznie nowe koleżanki. Martyniu życzę dużo zdrówka i odpoczywaj. A jeżeli chodzi o bóle brzusia to pamiętaj, że każdy organizm jest inny i inaczej reaguje na wszelkie zmiany. Skoro twój lekarz mówi, że jest ok to pewnie tak jest. I się nie zamartwiaj, bo to szkodzi maluszkowi. Dianko powodzenia na obronie, a Kukusia w zaliczeniach. No i wszystkim dziewczynom w starankach. A ja po 2,5 tygodnia pracy znowu wylądowałam na L4, wyszło mi bokiem 8-godzinne siedzenie przy biurku i moje plecki się zbuntowały. Bolą jak cholera. A najgorsze, że spać mogę tylko na plecach, więc pół nocy się męczyłam i rano wstawałam niewyspana. Buziaczki dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki 🌻 Karolcia - wyslalam Ci maila...:D Przyszlam sie przywitac tylko , bo za bardzo nie mam czasu ....Ide do mojej bratowej piec ciastka na wesele a pozniej do pracki , takze w najblizszych dniach mnie tu raczej nie bedzie , albo bede sporadycznie ...Milego dnia Wam zycze kochane ...:PPapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzisiaj pustki :-D ja też dopiero wróciłam z pracy ....:-) :-) Karolciu-co do hormonkow to ewentualnie mozesz podzielic na dwa cykle-ale bron Cie panie Boże bys tak z estradiolem nie zrobiła !!! ten akuratnie trzeba zbadac w jednym cyklu...niestety - az trzy razy/ MARTIKO- bardzo wspólczuje,ale słyszałam,ze kobitki które biorą leki na zbicie prolaktyny mają tego typu - paskudne objawy.Oby szybko ustąpiły i organizm sie przyzwyczaił!! a naszym ciężarówkom zyczę wiecej wypoczynku i lezania do góry brzuchem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję akasiu za odpowiedź :) tak właśnie myślałam że skoro 3 razy sie bada by porównać to w tym samym cyklu to musi być, ależ ja zielona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki:) JustysiuM - dużo stresu to chyba niedobrze dla bejbusia? Dbaj o siebie i o niego i pogłaskaj brzusio od nas wszystkich:) Najlepiej bierz przykład z Pauli - może jakiś urlopik i rozpieszczaj dzidzię ile się da! Paulisiu - Ty możesz spać tylko na plecach, a moja kumpela jest obecnie w 8 miesiącu ciąży i śpi prawie na siedziąco - jej mężuś \"zainstalował\" jej w domku specjalną \"leżankę\", żeby jakoś normalnie dofunkcjonowała do końca ciąży :D martiko - każdy organizm inaczej toleruje różne leki. Mi raz gin przepisał jakieś tabletki (nie pamiętam nazwy) takie jak się przepisuje kobietom w okresie przekwitania - jakieś mini-psychotropy, które rzekomo miały mnie rozluźnić i wyciszyć. Gin tylko ostrzegał żebym samochodem po nich nie jeździła. A one mnie tak \"wyciszały\", że chodziłam, jak pijana i musiałam się ostro koncentrować, aby zachować jakąś jasność umysłu. Chyba przynosiły odwrotny skutek, bo tylko bez przerwy się denerwowałam, że jestem cały czas śpiąca, rozkojarzona, że kręci mi się w głowie, że coś w pracy namieszam. Nie wiem może nie powinnam, ale odstawiłam to na własną rękę, bo się czułam jakbym w ogóle nie była sobą... Mam wątpliwości czy mój pan doktor wiedział do końca jak to działa... tryniuś pewnie już pisałaś, ale nie mogę tego namierzyć - Twój mężuś mówiłaś rob badania nasienia za darmo na skierowanie - napisz mi proszę, czy Wasz internista (albo gin) tak bez problemu wystawia tak często skierowania na takie badania? Czy internista w ogóle może takie skierowanie wystawić? Teraz jak zmienię lekarza muszę poszukać jakichś nowych rozwiązań, żeby znowu nie płacić za coś co mogę mieć za darmo... Acha - jak szczegółowe jest u Was to badanko? Czy obejmuje jeszcze coś więcej oprócz pH, liczby żołnierzyków ich budowy i ruchliwości (ostatnie pytanko jest również do innych dziewczyn - bo u nas mam wrażenie badanie to jest jakoś mało szczegółowe...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu nie wiem dlaczego zaraz skasuje wszytsko co mam ze skrzynki to spróbuj jeszczeraz, dziś czuję się troszke lepiej, pierwszy raz od soboty wyszłam na spacer. Acha i poprawiam termin porodu bo lekarz zmienił mi na 30 styczeń:) Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa...........26.............19.............. ...ok 08.07.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............18...............ok.13-14. 07. 07 Lenka/Ostrołęka...........28.............10............. .......15.06.07 akasia/ZielonaGóra........26..............26............ ........26.06.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37....................14.06.07 Surfitka/ Kraków...........27.............31.................ok.11.0 6 .07 kukusia .......................25.............6.................ok. 07.07.07 karolcia_26...................27 ...........13 ................ok.04.07.07 Eliza333/Kraków............30.............10............ .....ok05.07.07 Monia80/ Kutno.............27.............30 ...............ok.21.05.07 lidka-kitka....................25..............3........ ........ok 01.05.07 Martika-2327.................23............14........... .........02.07.07 Marta 24/USA................24..............1....................0 2. 07.07 voltare/k.Opola.............30.............61........... ......ok.22.07.07 Justyna24....................24.............24.......... .......ok.06.07.07 jadira/Kraków...............34..............8........... . .....ok.19.07.07 Katia100/Gliwice............23..............8........... .......ok.24.06.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25............30............... .......07.09.2007 Justyna/Londyn...........26............26............... .......04.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31............18.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............13.............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............10............ .........3o.01.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltare - kochana - ze skierowanie na badanie meza było tak ze najpierw wystawił mi je mój gin ale było nie wazne - i trzeba było isc do lekarza rodzinnego - powiedziałam mu ze staramy sie bardzo długo o dzidzię i lekarz ginekolog polecił badanie męza i skierowanie na leczenie specjalistyczne - wtedy lekarz wystawia takie skierowanie - bez problemu ... co prawda pierwszy spermiogram robilismy prywatnie - kosztowało nas to 70 zł ... ale następne badania były za darmo - bo leczymy się na NFZ ... w przychodni specjalistycznej . Badanko robi się po 5 dniach postu ... ustalana jest morfologia , liczba, ruchliwość- typu A i B , żywotność , budowa - wszystko co powinno byc na podstawowym badaniu ... i z czego mozna wywnioskować czy wszystko jest w porzadku ... u mnie w miescie może nie ma wielkiego grona specjalistow ale ze skierowanaiami nie ma problemu - w sumie przeciez laski CI nikt nie robi ze wypisze ci takie skierowanie - przecież kazdy płaci skladki zdrowotne - ja na razi ekorzystam ile sie da - jezeli nie bedzie efektów - to na pewno rusze do kliniki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim! niemoge nadazyc by wszystko przeczytac . Jesli chodzi o badania hormonów ,tarczycy nierobiłam tych badan jak myslicie powinnam???? KAROLCIA-PODAJ MEILA bo niemoge napisac jak o to prosisz,lub odezwij sie do mnie na moje gg.nr jest pod nikiem. JUSTYNA M- i PAULA -Jesli moge prosic wyslij mi swoje zdjecie bo jeszcze niemam od ciebie.Zycze wam wytrwalosci w to upalne lato bo wiem ze ciaza w upale niejest taka prosta.Duzo zdrowia DLA WAS I MALUSZKÓW. MARTIKA-mam nadzieje ze wszystko szybko ci przejdzie,trzymaj sie!!! Bylam dzis dziewczyny u mojego gin.powiedziala ze mam po 2-a jajeczka w obydwu jajnikach.Ucieszylo mnie to bo zawsze mialam tylko w jednym jajniku a tu w dwuch .chura!!!!!ciesze sie jak bym na loteri wygrała.W piatek ide z moim Krzysiem na badania on bidus smieje sie ze odwiedzi \"zaciszny pokoik\" a ja na test penetracyjny.Szkoda ,ze to tak drogo kosztuje,ale co tam byle wynik był dobry.potem po południu ide do ośrodka na zaszczyk z pregnalu i do dzieła. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Elizko, chyba ucielo ci czesc wypowiedzi, ale z tego co napisalas mozna wywnioskowac ze owu nie bylo, bo bardzo niski progesteron. Jadiro, dziekuje za wyjasnienie co u ciebie :) I ciesze sie ze az yle pecherzykow uroslo i stymulacja wydaje sie byc skuteczna. Byle tylko jeszcze maz mial zdrowych chlopakow. :) I jak bedziesz pisac o sobie do karolci - ja tez niesmialo prosze :) Trynitko, super ze jestes w stanie wszystko zalatwic na NFZ. Ja to w Krakowie nawet za morfologie placilam :/ Moj lekarz rodzinny nie da zadnego skierowania bez koperty, a jak mam jemu dac, to wole od razu isc do laboratorium i bez skierowania zrobic badania. Nie umialam sobie tak wszystkiego zalatwic. Paula, wypoczywaj :) Ostatnie miesiace spokoju i przespanych nocy - nawet na plecach, ale przespanych :) Pozdrawiamm was serdecznie, ale widze ze wam sie cos zapal do pisania skonczyl...jeszcze tydzien temu nadazyc nie moglam za wami a teraz po pare poscikow dziennie. U mnie dalej bez zmian, tzn. czekam...albo nie czekam i mam ja w d..pie. :p Moze jak ja sie obraze ona sie odbrazi. Zobaczymy..jak nie podziala przywitam sie z moimi ulubionymi antykami...a moze zaskocze za miesiac z odstawienia tabsow ;) Cudow nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margocha
Witam Całkiem przypadkowo wpadłam na ten post ..... i moze las mnie tu zesłał celowo ;-) no ale do rzeczy ..... Pod koniec ubiegłego roku urodziłam synka i w szpitalu lezałam na jednej sali z mama równiez synka na którego ta mamusia czekała 15 lat !!!!!!! tak wiem to straszne , że tak bardzo długo ale jakie piekne , że w koncu jest i to poczety zupełnie naturalnie i niespodziewanie . Moje Panie walczcie i nie poddawajcie sie głowy do góry ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margocza-dzieki za słowa otuchy Surfitko-niema sprawu do ciebie tez wysle meila,napisz co chciala bys wiedziec o mnie.MOZE ty tez cos o sobie napiszesz było by milo.I jeszcze jedno pytanko co sadzisz zrobic badania a jesli tak to co radzicie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
ja juz świruję, niewiem co sie dzieje. Podczytuję Was i cieszę siez każdego "zajścia", majac nadzieję, że ja tez będę mogła kiedyś powiedzieć, że sie udało. Ja nie wiem co ze mną się dzieje. Ostatni okres skończył mi się 9 czerwca, przytulanie było 11 i 12. Tydzień później pojawił sie ból i obrzmienie piersi i bolą do dziś. @ ma sie pojawić za około dwa tygodnie wiec testu nie robię. Kiedy pojawił sie ból piersi, przez 1 dzień bolał mnie też brzuch. W ogóle jestem słaba, męczę się i czasami mam jakieś takie zachwiania równowagi. No i schudłam, 3 kg w ciągu ostatniego miesiaca. Boli mnie kręgosłup...Moze to stres... Dodam jeszcze, że jakiś miesiac temu, w środku cyklu pojawiło mi sie skąpe krwawienie, 1-dniowe. Biust mnie bolał zawsze jakieś 4 dni przez @, ale nie trzy tygodnie. Niewiem co mam myśleć... Trzymam kciuki za Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane ... karolciu - Ty jestes spiochem ? a co mozna powiedziec o mnie - dopiero wstałam :D - w nocy nie moge spać - chociaz kładziemy sie po połnocy - nie śpie do 2 /mam tak od 3 nocy/ przekrecam się z boku na boi i się zloszczę - a rano o 9 jeszcze moje oczy nie chca się otworzyc ... cos mi sie poprzestawiało w organiżmie ... Surficiu - to straszne ze musiałaś płacic za zwykłą morfologie - przecież na coś te nasze skadki musza isc - i naprawdę mnie szlag trafia jak słysze takie rzeczy ... tylko dawać koprety ... i płacic za wizyty - przeciez zadna z nas nie obrabowała banku ... ja dzis ide do endokrynologa - zobaczymy co powie - mam nadzieje ze mnie nie zbedzie - bo jak bedzie próbowac to zrobię dym ;) własnie weszlam na topik Justynki M - nasza Justi szaleje z zakupami dla maluszka - a jak tam nasze przyszłe mamy kupują cos dla swoich dzidziusiów ? nic Dianka, Paulisia - nie piszą ... bo marynia nasza chyba jeszcze ma troszke czasu ... wczoraj była u mnie kolezanka ze swoim syneczkiem 4 miesiecznym ... pieknie się smieje bobasek - jest taki slodki - wcale nie płacze - nawet moj maz był zachwycony - dotykał go i glaskał ... a ja trzymalam Michasia na rekach ... troszke nieporadnie - ale to takie super przezycie ... wczotaj tez wpadlismy z mezem na pomysł na remont - w pokoju - chcemy polorzyć sobie na dwóch scianach tynk strukturalny ... byliśmy juz w sklepie - dobraliśmy kolor - tylko teraz sie zastanawiamy czy szukac fachowca - czy eksperymentować samemu ... w sumie mamy jeszcze 3 tygodnie do zastanowienia ... zmykam na kawusie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini zrobiłaś mi smaczka na kawe, tez robię, powodzenia u doktorka, nie daj sie zbyć :) ja dzis wyjątkowo tak wcześnie wstałam, zawsze później się budzę ciekawe jak się czuje dziś Martika??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) ja powróciłam ze świata martwych i czuje sie dużo lepiej, kuzynka powiedziała ze moze robie za małe przerwy w braniu BROMOCORNU i miała racje. brałam przed spaniem i rano jak wstałam. Napreawde wczoraj to mialam ochote popełnic samobojstwo a tyeraz wzielam dokladnie wczoraj o 19 i dzis o 4 rano wiec mogłam sobie pospoac jeszcze do 8 :) i czuje sie dobr4ze. Nudnosci mam tylko jak musze jesc, nic mi nie wchodzi i mam brak apetytu aha poza lodami i kawa to moge cały czas :) ale ograniczam sie tylko do kawy. Zmuszam sie tylko przed braniem tabletki zeby cos zjesc zeby tak nie na pusty zoładek, chyba troszke z wagi polece ale to mi na dobre wyjdzie :) powróciłam bardzo optymistycznie. Za tydzien tylko jeszcze bedzie załamka bo teraz biore po całej rano i wieczorem a potem jeszcze w srodku dnia ale mam nadzieje ze organizm juz tak zle nie zareaguje, dzieki za wsparcie, jestescie cudowne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×